MVDE Method Mix Classic 2kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
48,07 zł
24,04 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

MVDE Method Sticky Mix 900g
38,18 zł/1kg
34,36 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Method Mix Hi-Pro Carp 2kg
19,31 zł/1kg
38,61 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
26,85 zł/1kg
26,85 zł
Sprzedawca: VISO

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
31,29 zł/1kg
31,29 zł
Sprzedawca: VISO

vd Eynde Supercrack Roach 1 kg
22,19 zł/1kg
22,19 zł
Sprzedawca: VISO

Sensas Krmení 3000 Feeder Big Fish 1kg
27,22 zł/1kg
27,22 zł
Sprzedawca: Rybina

MVDE Skimmer Mix 1 kg
28,49 zł/1kg
28,49 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Servis Václavík Method Mix 1,5kg Satánek
195,70 zł/1kg
19,57 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Krmení 3000 Feeder Carp 1kg
27,22 zł/1kg
27,22 zł
Sprzedawca: Rybina

Zanęta Method Feeder Dynamite Baits Marine Halibut Method Mix 2 kg
92 780,00 zł/1kg
92,78 zł
Sprzedawca: MisterShopping

FeederBait Methodmix Tygří Ořech 800 g
26 670,00 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Krmení 3000 Carp Tasty Scopex 1kg
23,90 zł/1kg
23,90 zł
Sprzedawca: Rybina

Mivardi Pelety Rapid Classic Halibut 1 kg 12 mm
16,28 zł/1kg
16,28 zł
Sprzedawca: Rybina

TB Baits Method Mix Chilli Spice 2kg
25,89 zł/1l
51,78 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Feed 3000 Ready Gardons 1,25kg
26,05 zł/1kg
32,56 zł
Sprzedawca: Rybina

Dynamite Baits Frenzied Hempseed Garlic 700 g
132,04 zł/1kg
92,43 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
303,00 zł/1kg
6,06 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas Bentonite Jíl 1kg
16,05 zł/1kg
16,05 zł
Sprzedawca: Rybina

Sensas 3000 Truites – pokarm dla pstrągów, 800 g
27,05 zł/1kg
21,64 zł
Sprzedawca: Rybina

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g halibut
15,41 zł
Sprzedawca: Rybina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marcel Van Den Eynde METHOD MIX Classic to pasza zaprojektowana specjalnie do coraz bardziej popularnego łowienia metodą feeder (i method mix feeders). Jest to drobno zmielona pasza o wysokiej zawartości pelletu. Pasza charakteryzuje się zapachem mączki rybnej.
- Producent
- MVDE
- Waga
- 2 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- EAN
- 5425016173275
- Numer producenta
- 31745
- Producent
- MVDE
- Waga
- 2 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa
- EAN
- 5425016173275
- Numer producenta
- 31745
Pasuje również do tego

Zanęta Marcel Van Den Eynde Gold Pro Bream Classic
23 090,00 zł/1kg
23,09 zł
Sprzedawca: VISO

Jack Links Beef Jerky Original lekko wędzona słodycz 60g
249,90 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

Carp servis Václavík Boilies Měkule 140 g 16 mm Dory
240,70 zł/1kg
24,07 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,21 zł/1kg
27,21 zł
Sprzedawca: VISO

Mivardi Feed Mix V1 Carp 2850g karp trawiasty
9,18 zł/1kg
26,15 zł
Sprzedawca: Rybina

Pellet Carp Zoom Bloody Halibut 15mm 150g – intensywna zanęta na karpia, suma i amura
20,00 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

MK Creamy Scopex Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
19,99 zł/1kg
99,95 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,33 zł/1kg
50,33 zł
Sprzedawca: VISO

Carp servis Václavík – granulki na amura
98,60 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Rybina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg