4,6



Na podstawie 43 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – dla psów i kotów, z prawdziwą bylicą pospolitą (Artemisia Absinthium) w recepturze opartej na składnikach roślinnych, odpowiedni dla wszystkich zwierząt domowych
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
284,54 zł
2 845,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 1kg dla psów i koni I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów - barf suplement diety
602,84 zł/1kg
602,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AniForte A10000171, Uniwersalne, Pasta (substancja), Utrzymywanie kondycji trawiennej, Zdrowie przewodu pokarmowego, Zdrowie ogólne, Dorosły, Moor, Słoiczek
231,99 zł/1kg
278,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sproszkowana kora wiązu Aniforte - 100 gramów
845,90 zł/1kg
84,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

AniForte Kapsułki ochrona przed kleszczami dla średnich psów 60szt
563,80 zł/1kg
41,28 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,19 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

AniForte A10000103, Pies, Tabletka do żucia, Biodro i stawy, Dorosły, Słoiczek, 50,91%
573,27 zł/1kg
91,80 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

REAVET Spirulina tabletki dla psów 500 sztuk - spożywcze, 100% czyste mikroalgi spożywcze I Naturalne źródło białka, bogate w chlorofil, witaminy i minerały
2 112,32 zł/1kg
264,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AniForte olej z łososia dla psów, kotów i koni 250 ml
119,96 zł/1l
33,85 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement dla psa AniForte Denta Clean - higiena jamy ustnej 80g
545,36 zł/1kg
63,81 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

AniForte A10000182, Pies, Puder, Zdrowie ogólne, Dorosły, Słoiczek, 100 g
543,57 zł/1kg
78,58 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,10 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kapsułki z olejem z łososia Aniforte - 500 (nieużywane)
345,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Drożdże piwowarskie w proszku 500g
525,18 zł/1kg
262,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

REAVET Tabletki z drożdży piwowarskich dla psów, 500 sztuk – naturalny, wysokiej jakości produkt, dla lśniącej i zdrowej sierści oraz witalnej skóry, wzbogacony o biotynę i witaminę B
1 065,73 zł/1kg
277,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AniForte Suplement na Układ Moczowy dla Psa 100g
679,90 zł/1kg
72,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

REAVET Indyjskie nasiona psyllium dla koni, psów i kotów 1kg - Naturalne w najwyższej jakości - bogate w błonnik + śluz I Nasiona psyllium na trawienie I Bez dodatków
336,50 zł/1kg
336,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AniForte A10000204, Pies, Tabletka, Zdrowie ogólne, Dorosły, Słoiczek, 135 g
80,09 zł
-2,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,76 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Virbac Pronefra 180ml Płynny Suplement Diety Wsparcie Nerek Dla Kotów i Psów Smaczna Zawiesina Doustna
320 199,98 zł/1l
320,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Z prawdziwym piołunem
Wormwood Mix Liquid dla psów i kotów
Tysiące właścicieli zwierząt domowych już zaufało naszym kroplom REAVET Wormwood Mix dlapsów i kotów.
SIŁA NATURY – Z PRAWDZIWĄ POMIDOROWĄ
REAVET Wormwood Mix Liquid zawiera cenne substancje gorzkie (głównie absyntynę, artabsynę, anabsyninę) oraz olejki eteryczne (cyneol, sabinen, śladowe ilości tujonu).
PRZEZNACZONY JAKO DODATEK DO PASZY
REAVET Wormwood Mix Liquid nie jest lekiem, ale służy jako roślinny dodatek do codziennego pożywienia. Zawarte w nim substancje gorzkie z piołunu mogą wspomagać normalne funkcjonowanie układu pokarmowego, przyczyniając się w ten sposób do zrównoważonej diety Twojego zwierzęcia.
WIEDZA
Nasze produkty REAVET Wormwood Mix zostałyopracowane przez doświadczonych lekarzy weterynarii i biologów i wyprodukowane w Niemczech.
ŁATWE PODAWANIE
Krople z piołunu dla psów i kotów, które cieszą się szczególnie dużą akceptacją, można łatwo dodać do karmy lub wody pitnej dzięki praktycznej butelce z zakraplaczem.
Uwaga: zamknięcie może wydawać się nieco luźne, gdy produkt jest nowy. Niewielka szczelina między zamknięciem a szyjką butelki wynika z uwarunkowań technicznych. Butelka jest nowa i oryginalnie zamknięta. Pierścień zabezpieczający odłącza się dopiero po pierwszym mocnym odkręceniu. Nie stanowi to ani powodu do reklamacji.
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- -
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty
- Dodatki
- -
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262352424514
- Numer producenta
- 220020-0110
- Producent
- REAVET
- Numer zezwolenia
- DE05166011413
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 0.1 l
- Zawartość wilgoci
- -
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty
- Dodatki
- -
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4262352424514
- Numer producenta
- 220020-0110
- Producent
- REAVET
- Numer zezwolenia
- DE05166011413
Pasuje również do tego

TRIXIE 2547, Kot / Pies, Krople, 50 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Pudełko
1 344,40 zł/1l
67,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Hello Animal® granulat na robaki - kuracja odrobaczająca - dla psów, kotów, królików i drobiu - na inwazję robaków - odrobaczanie - na żołądek i jelita
7 552,86 zł/1kg
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 500g dla psów I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach również dla kotów i koni I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
796,26 zł/1kg
398,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Redisan Spot On dla kotów - przeciw kleszczom i pchłom, 5X2 ml AMP
87,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Trójwymiarowa sizalowa piłka do drapania dla kota Odporna na zużycie deska do drapania z pazurami Drapak dla kota z litego drewna Samoprzylepna zabawka dla kota
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Wodoodporny ochraniacz na materac 140 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
328,33 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem - douszne - Bluetooth - aktywna redukcja szumów - Czarny (BHR4272GL)
127,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GNCC P1 Wewnętrzna kamera monitorująca WLAN z aplikacją, 360°, 1080P, noktowizor, śledzenie ruchu, dwukierunkowe audio
114,24 zł
Sprzedawca: Connected-Living

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

REAVET Maine Coon Complex, specjalistyczna karma uzupełniająca dla dużych kotów - karma Maine Coon, karma Maine Coon, odpowiednia dla gatunku, wszechstronna pielęgnacja
5 147,17 zł/1kg
308,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Automatyczny fontannella do picia dla kotów i psów, pojemność 2 litry, z filtrem węglowym i dozownikiem wody. Fontannella dla kotów, fontannella do picia, miska do picia, Retoo
86,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,59 zł
Sprzedawca: Retoo

Xoro HRS 2610, Satelitarny, DVB-S2, 4:3, 16:9, AVI, MPG, TS, AVC, H.264, MPEG2, MPEG4, MP3
379,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AniForte A10000293, Kot / Pies, Ciecz (substancja), 250 ml, Buteleczka z kroplomierzem, Niemcy, 1 szt.
223,96 zł/1l
63,87 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Damskie kalosze ogrodowe, bardzo lekkie, botki, gumowe buty, buty przeciwdeszczowe, rozmiar: EUR 39
30,67 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Swirl Y 05, Worek na kurz, Biały, Dirt Devil, Progress, Samsung, 100 mm, 70 mm, 30 mm
61,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TRIXIE 2908, 250 ml
85,28 zł/1l
21,32 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Intex skimmer zestaw do czyszczenia basenu odkurzacz podbierak siatka drążek teleskopowy 28002, 3-częściowy zestaw, uchwyt teleskopowy 2,39 m
138,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
5%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lek na robaki dla psa
Zawartość 0,05 l
Nie mogę jeszcze ocenić produktu, ponieważ potrzebuję go dopiero na styczeń. Zamówiłem go z wyprzedzeniem. Dostawa była natychmiastowa i byłem zdumiony, skąd pochodzi, bardzo blisko Niederkrüchten, gdzie zawsze jestem. Tak więc, jeśli to możliwe, jadę tam od razu i biorę go. Ale ponieważ jest na bazie naturalnej, nie można się pomylić. W styczniu 2024 roku zdam relację z tego, jak zadziałał.
Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny dla zwierząt domowych, ponieważ jest ziołowy
Zawartość 0,1 l
Kot dostał kilka kropel odrobaczacza do wody i wypił. Więc akceptacja jest tam i jeśli działa tam, gdzie powinna, to jest idealna
Oceniono dnia 30 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
REAVET Płyn przeciw robakom i chwastom
Zawartość 0,1 l
Produkt zgodny z zamówieniem, szybka dostawa, wszystko w porządku!
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Zawartość 0,1 l
Bardzo ekonomiczny. Łatwy w użyciu
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zioło na robaki
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 22 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kuracja odrobaczająca
Zawartość 0,1 l
Mój kot chętnie przyjmuje preparat odrobaczający i przyjmuje go bez marudzenia!!!
Oceniono dnia 5 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobre lekarstwo
Zawartość 0,05 l
Po otrzymaniu leczenia odrobaczającego, kot otrzymał jej krople i myślę, że działały dobrze. Polecam kupić.
Oceniono dnia 20 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Zawartość 0,1 l
Artykuł już był, też z niego skorzystałem. Nie wiem, czy to pomogło.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
130,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
260,00 zł/1l

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

Viacutan plus vet, 40 kapsułek
68,07 zł
Sprzedawca: apohealth
1 309,04 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
69,07 zł
Sprzedawca: apohealth
3 453,50 zł/1kg

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,52 zł
Sprzedawca: apohealth
465,20 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l