5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Waga:
500 g- 500 g
- 140 g
- 250 g
Aniforte proszek z omułka zielonowargowego - 500 gramów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
639,99 zł
1 279,98 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt1 740,45 zł/1kg
344,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
cdVet Propolis Herbal 20 g3 234,00 zł/1kg
64,68 zł
Sprzedawca: apohealth

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 500g dla psów I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach również dla kotów i koni I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
796,26 zł/1kg
398,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Aniforte Barf Complete - 1 kilogram
564,99 zł/1kg
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
907,98 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte MSM w proszku dla psów i kotów 300 g – metylosulfonylometan o wysokiej czystości, w wysokim stężeniu (99,94%), proszek na stawy dla psów i kotów
1 493,30 zł/1kg
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Joint Tablets Dog Senior - 120 sztuk na 8 miesięcy - tabletki na stawy dla starszych psów z omułkiem zielonowargowym, MSM i diabelskim pazurem I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
3 077,72 zł/1kg
553,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte CollaMove dog - 250 gramów
2 115,96 zł/1kg
528,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte RenalVetal Powder - 100 gramów
4 729,90 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte Premium Colostrum – 100 gramów
5 779,90 zł/1kg
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte MagenSanft – 500 gramów
945,98 zł/1kg
472,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ArthroFos glukozamina chondroityna 90 tabl DOLFOS
49,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Aniforte Heilmoor - 0,75 kilograma
324,65 zł/1kg
243,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

cdVet MicroMineral 3 kg
182,70 zł/1kg
578,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Flexadin - Vetoquinol
262,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Omułek zielonowargowy Lapura w proszku dla psów, kotów i koni 250 g
138,42 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet feliTatz ImmunKraft 30 g
1 856,67 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Aniforte Rosehip Powder - 500 gramów
981,98 zł/1kg
490,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olewo 1,5kgx8 Karotten+RoteBeete-Pellets
289,33 zł/1kg
433,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sproszkowana kora wiązu Aniforte - 100 gramów
845,90 zł/1kg
84,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Proszek z omułka zielonowargowego dla psów i kotów
Naturalny proszek na stawy z Nowej Zelandii wspomagający funkcjonowanie stawów i zwinnośćOmułek zielonowargowy dla psów i kotów zapewnia skuteczne wsparcie dla stawów i zwinności. Uzupełnij karmę swojego czworonożnego przyjaciela naturalnym proszkiem na stawy z Nowej Zelandii, który wspomaga funkcjonowanie stawów i zwinność.
Nasz proszek z omułka zielonowargowego AniForte to wysokiej jakości suplement dla psów i kotów stanowiący część ich codziennej diety. Wysoka zawartość glikozaminoglikanów przyczynia się do tego, że beztłuszczowy proszek z omułka zielonowargowego wspiera psy i koty w prawidłowym funkcjonowaniu stawów i zwinności.
- Proszek z omułka zielonowargowego w jakości pełnotłustej przyczynia się do utrzymania chrząstki stawowej
- Ma pozytywny wpływ na funkcję chodu
- Zawarte w nim glikozaminoglikany przyczyniają się do utrzymania zdrowych stawów
Większość proszków z omułka zielonowargowego jest oznaczona jako ekstrakt z omułka zielonowargowego, co brzmi bardzo wysokiej jakości, ale w przypadku ekstraktów suszony proszek jest odtłuszczony. Jednak wysoka zawartość tłuszczu w omułkach zielonowargowych dla psów i kotów jest w szczególności oznaką jakości. Zapewnia ona bowiem podaż niezbędnych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6.
Kwasy tłuszczowe omega-3 zawarte w omułkach zielonowargowych dla psów i kotów są niezbędnymi kwasami tłuszczowymi. Biorą one udział w wielu procesach zachodzących w organizmie, a tym samym wspierają zwinność czworonożnego przyjaciela.
Ponadto zawarte w nich glukozamina i chondroityna mają wpływ na stawy i chrząstki. Omułek zielonowargowy dla psów i kotów może wspierać zdolności ślizgowe stawów, a nawet przyczyniać się do utrzymania i regeneracji tkanki chrzęstnej. W ten sposób omułek zielonowargowy dla psów i kotów optymalnie wspiera futrzanego przyjaciela w codziennym obciążeniu stawów. W ten sposób można przeciwdziałać przedwczesnemu zużyciu.
Omułek zielonowargowy w proszku dla psów Naturalna karma dla zdrowych stawów
Badania wykazały, że suplementacja omułkiem zielonowargowym może mieć pozytywny wpływ na funkcje chodu psów i kotów. Wspomaga regenerację chrząstki stawowej, a także korzystnie wpływa na jakość stawów zwierzęcia.
Omułek zielonowargowy dla psów i kotów Najlepsza jakość z Nowej Zelandii
Nasz proszek z omułka zielonowargowego dla psów i kotów pochodzi z licencjonowanej farmy morskiej w Nowej Zelandii. Mięso małży zielonowargowych jest tam przetwarzane poprzez delikatne liofilizowanie, co oznacza, że składniki odżywcze w naszym proszku na stawy dla psów i kotów są prawie całkowicie zachowane. Ponadto proszek nie jest ekstrahowany, co oznacza, że nasz produkt ma wyjątkowo wysoką zawartość tłuszczu wynoszącą 8. Proszek z omułka zielonowargowego AniForte jest bezzbożowy i NIE zawiera sztucznych dodatków ani wypełniaczy.
Tysiące zadowolonych klientów zaufało naszemu sproszkowanemu omułkowi zielonowargowemu AniForte przez lata. Szczególnie ceniona jest dobra tolerancja i związany z nią wysoki poziom akceptacji. Możesz kupić proszek z omułka zielonowargowego bezpośrednio od nas i poprawić zdrowie i samopoczucie swojego czworonożnego przyjaciela. Nie ma znaczenia, czy chcesz używać omułka zielonowargowego dla swojego psa czy kota. Możesz po prostu wymieszać proszek z omułka zielonowargowego ze zwykłą karmą swojego zwierzaka.
Dla szczególnie praktycznego i bezsmakowego spożycia polecamy nasze kapsułki z omułkiem zielonowargowym dla psa.
Dla dodatkowego wsparcia kości, ścięgien, mięśni i więzadeł, idealnym suplementem może być na przykład AniForteCollaMove dog.
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 l
- Zawartość wilgoci
- /
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty, konie
- Dodatki
- /
- EAN
- 4260606717993
- Numer producenta
- Aniforte
- Producent
- AniForte
- Numer zezwolenia
- DE NW 1 53731
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 500 l
- Zawartość wilgoci
- /
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Psy, koty, konie
- Dodatki
- /
- EAN
- 4260606717993
- Numer producenta
- Aniforte
- Producent
- AniForte
- Numer zezwolenia
- DE NW 1 53731
Pasuje również do tego

Canina Canhydrox GAG 360 Tabletten 600g
930,77 zł/1kg
558,46 zł
Sprzedawca: VISO

Aniforte Barf Complete - 1 kilogram
564,99 zł/1kg
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pankreatyna - Mp Labo
236,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dogoteka - DogoMaxy - 60 sztuk wspomaga metabolizm stawów w przypadku artrozy
6 516,58 zł/1kg
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Leimüller Premium Pasza dla kur 25 kg z granulatem Immun Plus – pasza dla kur niosek wzmacniająca układ odpornościowy – skuteczna ochrona przed roztoczami i kokcydiami
6,37 zł/1kg
159,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Hyaloral Gel 50ml
3 398,00 zł/1l
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - suplementy dla psów i kotów - 60 ml
1 183,17 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów
73 890,00 zł/1kg
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Virbac Pronefra 180ml Płynny Suplement Diety Wsparcie Nerek Dla Kotów i Psów Smaczna Zawiesina Doustna
320 199,98 zł/1l
320,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Drożdże piwowarskie w proszku 500g
525,18 zł/1kg
262,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
25,60 zł/1l
128,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Animille_com

Luposan na stawy 30
519,99 zł/1kg
583,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enteropro ® 250 kapsułek - Karma uzupełniająca dla psów i kotów
1 940,38 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
425 199,98 zł/1l
425,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

naturetrend zeolit w proszku 1,3 kg - czysty naturalny w jakości premium - bardzo drobno zmielona, czysta i naturalna skała wulkaniczna
253,78 zł/1kg
329,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Waldkraft PEA – Proszek dla psów i kotów, 36 g
3 491,11 zł/1kg
125,68 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Przysmak Prospera Plus Kanapki z kaczką 230g
114,09 zł/1l
26,24 zł
Sprzedawca: STREFA

PHA GastroPaste dla psów 100 ml
21,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bozmerix – rewolucyjny preparat Vitamlsky przeciw stanom zapalnym i na rzecz zdrowych stawów
527,99 zł/1kg
527,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
140,76 zł/1l
140,76 zł
Sprzedawca: VISO

Trovet RID Renal & Oxalate Karma weterynaryjna dla psa z kurczakiem 3kg
19,00 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
1 457,64 zł/1kg
104,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Stomax Nutriceutical dodatek paszowy pomagający przy wszelkiego rodzaju problemach żołądkowych i trawiennych u psów 63 g
1 442,70 zł/1kg
96,96 zł
-6,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,89 zł
Sprzedawca: Easytoys

Dolfos HemoDol 90 Tabletek
81,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: superbrandshop

Herbal Pets - Karma Ziołowo-Warzywna dla Królika 150g Herbal Pets
46,60 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Gammolen Max Suplement Dla Psów Dużych Ras 90 Kapsułek Zdrowa Skóra Piękna Sierść
3,96 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: 2Lucky

BRIT Care Cat Snack URINARY - przysmak dla kotów - 50g
12,36 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tłuszcz wołowy
Waga 0,5 kg
Spełnia to, co obiecuje
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,25 kg
Oceniono dnia 13 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,14 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
64,68 zł
Sprzedawca: apohealth
3 234,00 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

KARMA DLA PSA - MOKRA KARMA BATON DRÓB 900g | TufTuf



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,47 zł
Sprzedawca: Teosmart
31,63 zł/1l

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
42,16 zł
Sprzedawca: apohealth
421,60 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l