5,0



Na podstawie 3 opinii
Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
34,67 zł
495,29 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Woski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml0,25 zł/1kg
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g438,94 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
American Crew - Defining Paste 85.0g783,17 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca1 510,80 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
690,00 zł/1kg
27,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel, Concrete Hold, Hair Styling Pomade, For Definition & Texture, Strong Hold, 113 g
285,35 zł/1kg
57,07 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel Green Pomade Green Pomade pomada do włosów do średniego utrwalenia 113 ml
431,40 zł/1kg
58,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 35 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
26,46 zł/1kg
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Holland's Finest Pomade Red Water Soluble High Sheen pomada do włosów dla promiennego połysku 35 g
26,46 zł/1kg
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Concrete Hold Matte Pomada do włosów, 35g
661,50 zł/1kg
27,60 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Uppercut Deluxe - Deluxe Pomade - Wodna pomada do włosów 100g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Reuzel, Pink, Hair Styling Pomade, For Shine, Strong Hold, 113 g
234,35 zł/1kg
46,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Oskia Świeca do masażu wygładzająca skórę 200 g
501,26 zł/1l
47,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Blue Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Utrwalanie
247,05 zł/1kg
49,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Pink Pomade, Wosk do włosów, 35 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
632,00 zł/1kg
25,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pomada do włosów o średnim stopniu utrwalenia (Green Pomade Grease), 95 g
276,39 zł/1kg
48,62 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - M2 Matte Keratin Styling Clay - Pomada do włosów 100ml
322,70 zł/1l
32,27 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
88,48 zł/1kg
53,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pomada nabłyszczająca do włosów (Red Pomade Water Soluble), 95 g
297,79 zł/1kg
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hollands Finest Pomade Clay Matte Pomade - matująca glinka do włosów na bazie wody od Reuzel. Skutecznie i precyzyjnie rozwiąże problem niesfornych włosów - nawet grubych. Można nią dowolnie formować i przeczesywać włosy w ciągu dnia. Pozostawia lmatowe wykończenie fryzury.
Reuzel Clay Matte Piglet 35g
Reuzel Clay Matte to pomada do włosów na bazie wody o matowym efekcie. Zapewnia elastyczne utrwalenie z silną kontrolą jak żel do włosów. Pomada zapewnia teksturowany, zdefiniowany i matowy wygląd z naturalnym akcentem, który utrzymuje się przez cały dzień. Pomada jest idealna do krótkich włosów i dla sportowców dzięki formule odpornej na pot. Clay Matte Pomade zapewnia bezpieczne i niezawodne utrwalenie nawet na bardzo opornych włosach.
- pomada do włosów
- z matowym wykończeniem
- zapewnia elastyczne utrwalenie
- długotrwała definicja
Stosowanie:
Rozetrzyj pomadę Reuzel Clay Matte Pomade w dłoniach, aż zostanie równomiernie rozprowadzona. Następnie nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy od nasady aż po końce i uformować pożądany kształt za pomocą grzebienia lub szczotki do włosów.
Reuzel Clay Matte Pomade zapewnia zauważalnie elastyczne utrwalenie z matowym wykończeniem i jest idealny do stylizacji niemal każdej fryzury. Utrzymuje kształt włosów przez cały dzień i ma formułę antyperspiracyjną. Idealny dla aktywnych mężczyzn. Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość na obie dłonie. Rozprowadź równomiernie i stylizuj palcami lub grzebieniem. Nałóż na suche włosy, aby je dodatkowo wzmocnić.
Reuzel Medium Hold Pomade Green Grease w opakowaniu 340 g to wszechstronny produkt do stylizacji, który zapewnia niezawodne średnie utrwalenie z klasycznym połyskiem
- Idealny do tworzenia szerokiej gamy klasycznych i nowoczesnych fryzur
- Formuła na bazie wody ułatwia aplikację i modelowanie
- Zmywa się bez wysiłku bez pozostałości i pozostawia włosy wyglądające świeżo
Matująca pomada do włosów o zapachu wanilii nadaje się do podkreślania tekstury i separacji włosów. Dzięki zawartości naturalnej glinki zapewnia włosom elastyczne utrwalenie.
Clay Matte Pomade dla aktywnych mężczyzn, którzy chcą, aby ich fryzura przetrwała cały dzień. Pomada zapewnia bezpieczne utrwalenie nawet bardzo opornych włosów z matowym efektem, mocną kontrolę jak żel i ujarzmia nawet kręcone, grube i buntownicze włosy.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do modelowania włosów z kolekcji Reuzel zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, a w szczególności o mężczyznach. To fryzjerskie cudo ma pojemność 35 g.
Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g Cosmetics. For women.
Matująca pomada do włosów o zapachu wanilii nadaje się do podkreślania tekstury i separacji włosów. Dzięki zawartości naturalnej glinki nadaje włosom elastyczne utrwalenie. Składniki aktywne: kaolin - pochłania oleje, zapewniając idealny matowy wygląd, komosa ryżowa - wspomaga elastyczność i umożliwia modelowanie, aloes - nawilża i wzmacnia, witamina E - silny przeciwutleniacz. Właściwości:Pomada do włosów o zapachu wanilii,zawiera glinkę,zapewnia elastyczne utrwalenie,nie obciąża włosów.StosowanieNałóż niewielką ilość pomady z puszki i rozprowadź w dłoniach. Rozprowadź na suchych włosach od czubka do przodu głowy. W razie potrzeby nałóż więcej pomady Reuzel™ Clay Matte Pomade na suche obszary i wykończ fryzurę, nadając włosom pożądany kształt.
Aromat mentolu i anyżu z nutą karmelu. Metalowa puszka z zakrętką, 35 g. Wyprodukowano w Holandii. Rozprowadzić, wcierając niewielką ilość produktu w dłonie przed nałożeniem na włosy. Aby uzyskać lepsze utrwalenie, zwiększyć ilość produktu. Nakładać na suche lub wilgotne włosy.
- Model
- Péče o vlasy
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 35 ml
- Składniki
- Reuzel Clay Matte Pomada do włosów, 35g
- Producent
- EAN
- 0852578006836852578006836
- Numer producenta
- 35700042
- Model
- Péče o vlasy
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 35 ml
- Składniki
- Reuzel Clay Matte Pomada do włosów, 35g
- Producent
- EAN
- 0852578006836852578006836
- Numer producenta
- 35700042
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

REUZEL Styling Grey Pomade Extreme Hold 35 g
690,00 zł/1kg
27,60 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pomada matująca Extreme Hold, 95 g
830,43 zł/1kg
116,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Buty do biegania Nike AV3595-002 dla Męskie
539,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 35 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
26,46 zł/1kg
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel, Concrete Hold, Hair Styling Pomade, For Definition & Texture, Strong Hold, 113 g
285,35 zł/1kg
57,07 zł
Sprzedawca: Tersorte

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Reuzel Holland's Finest Pomade Red Water Soluble High Sheen pomada do włosów dla promiennego połysku 35 g
26,46 zł/1kg
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel, Wood & Spice, Shea Butter & Argan Oil, Beard Balm, Moisturizing, 35 g
1 024,75 zł/1kg
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Reuzel Green Pomade Green Pomade pomada do włosów do średniego utrwalenia 113 ml
431,40 zł/1kg
58,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel Balsam do brody z masłem shea, 35g
462,38 zł/1kg
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Reuzel - Grease Medum Hol Green Pomade - Hair pomade 35.0g
42,00 zł/1kg
42,00 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel Clay Matte Pomade Piglet 35g
764,00 zł/1kg
27,46 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Clay Matte Pomade, 95 g
287,87 zł/1kg
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Clay Matte Pommade, Wosk do włosów, 340 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Utrwalanie
687,27 zł/1kg
274,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Reuzel Concrete Hold Matte Pomada do włosów, 35g
661,50 zł/1kg
27,60 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel - Grooming Tonic - Styling tonic 100ml
21,99 zł/1kg
23,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Reuzel, Clean & Fresh, Beard Shampoo, For Cleansing, 200 ml
233,30 zł/1l
46,66 zł
Sprzedawca: MANADA

Uppercut Deluxe - Clay Pomade - Pomada, glinka do włosów 70g
1 231,00 zł/1kg
246,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FISCHER 85338 Zestaw oświetlenia rowerowego LED FISCHER, 20 luksów
113,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Reuzel Pink Pomade, Wosk do włosów, 35 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
632,00 zł/1kg
25,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

WENKO poduszka pod głowę i szyję Tropic Black wsparcie wanna kształt serca odpocząć
114,40 zł
-3,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
110,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

NATEC Husky, 4,63 W/m·K, Szary, -30 - 280 °C, 1,6 ml, 4 g, 1 szt.
21,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pokrywa na deskę sedesową w kształcie litery D, Pokrywa na deskę sedesową z funkcją miękkiego zamykania i szybkiego zwalniania, Antybakteryjna pokrywa na deskę sedesową wykonana z materiału Duroplast
142,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Reuzel Blue Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Utrwalanie
247,05 zł/1kg
49,41 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel, Pink, Hair Styling Pomade, For Shine, Strong Hold, 113 g
234,35 zł/1kg
46,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Tonik do modelowania włosów, 500ml
88,48 zł/1kg
53,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel - Red Pomade Water Soluble High Sheed - Hair pomade 113.0g
488,50 zł/1kg
55,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super obsługa klienta i bardzo przychylna
Jestem bardzo zadowolony. Przypadkowo podałem zły adres i paczka została odesłana. Obsługa klienta nadal wysłała mi zamówienie bezpłatnie, bez dodatkowych kosztów. Bardzo przyjazny, szybki i profesjonalny. Produkt jest również świetny. Dziękuję bardzo, z przyjemnością zamówię ponownie.
Oceniono dnia 4 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dostarczona zgodnie z zamówieniem
Szybka dostawa, dostarczono zgodnie z zamówieniem
Oceniono dnia 5 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk
199,00 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

BASTOUR, aktywator loków do włosów kręconych Ochrona loków do stylizacji z awokado
69,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – 100 ml – lekkie utrwalenie – zestaw 2 sztuk
145,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,25 zł/1kg

Orientfashion, Sztyft do włosów, Gładka powierzchnia, Stylizacja włosów, Wosk do stylizacji włosów
39,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
533,20 zł/1l

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
438,94 zł/1kg

American Crew - Defining Paste 85.0g
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
783,17 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax Kremowy wosk do włosów, 85 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
364,59 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up Pasta matująca, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,90 zł/1l

Wosk w płynie KMS Wachs Hair Play Style



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,30 zł/1l

Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 751,87 zł/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
108,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 447,87 zł/1l

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 510,80 zł/1l

American Crew Classic Fiber 85ml Styling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 055,29 zł/1l

American Crew Cream Pomade 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,67 zł/1kg

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
358,80 zł/1kg

Wella EIMI Texture Touch 75 ml
75,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 007,20 zł/1l

Wella EIMI Rugged Texture Krem modelujący75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 133,07 zł/1l

Red One Keratin Matte Hair Wax 150ml – matujący wosk do włosów, stylizator w formie żelu, zapewniający mocne utrwalenie, strukturę i naturalny wygląd. Idealny do krótkich włosów, stylizacji barber, męskiej stylizacji włosów. Produkt do użytku profesjonalnego i domowego. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
37,13 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
247,53 zł/1l

GUMMY_PROFESSIONAL_Beard_and_ Moustache_wax_50_ml
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS