4,8



Na podstawie 27 opinii
Mont Blanc Signature Absolue Woda perfumowana, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
147,52 zł
2 950,40 zł / 1l
+ 12,70 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Roja Parfums Enigma Aoud Parfém 100 ml W14 532,50 zł/1l
1 453,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml24 736,00 zł/1l
1 236,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX6 305,50 zł/1l
630,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml12 191,87 zł/1l
937,96 zł
-23,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
914,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 406,67 zł/1l
216,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
3 352,00 zł/1l
100,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
119,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 516,00 zł/1l
175,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Explorer Platinum, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Fiołek (liść), Szałwia muszkatołowa, Drzewo cedrowe
1 951,70 zł/1l
195,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Mont Blanc Explorer Ultra Blue Woda perfumowana, 30ml
4 725,67 zł/1l
141,77 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Montblanc Signature Elixir EDP W 90 ml
2 697,89 zł/1l
242,81 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Montblanc, Legend Red, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
2 539,20 zł/1l
126,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montblanc Lady Emblem Elixir, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Lychee, Mandarynka, Pieprz, Róża damasceńska, Irys, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 580,00 zł/1l
118,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png MONT BLANC Signature Absolue EDP 50ml Mont Blanc 3386460132770
Producent: Mont blanc
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 50ml
Signature Absolue to orientalno - kwiatowa kompozycja dla kobiet. Zapach został wydany w 2023 roku.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Gruszka, Mandarynka i Różowy pieprz;
- nuty serca: Ylang-ylang, Plumeria i Tuberoza;
- nuty podstawy: Fasolka tonka i Cedr
Signature Absolue to woda perfumowana od marki /Mont Blanc. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2023 roku. Promienny zapach, który podkreśli Twoją niesamowitą osobowość.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: gruszka, mandarynka, różowy pieprz
Nuta serca: ylang-ylang, plumeria, tuberoza
Nuta bazy: fasolka tonka, cedr
Dámská parfémová voda
hruška,mandarinka,růžový pepř
ylang ylang,plumérie,tuberóza
tonka fazole,cedr
Montblanc - Signature Absolue - woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Montblanc Signature Absolue.
Woda perfumowana dla kobiet.
50 ml
Signature Absolue marki Montblanc to kwiatowo - bursztynowe perfumy dla kobiet. Jest to nowy zapach. Signature Absolue został wydany w 2023 r. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są ylang-ylang, krzew i tuberoza; nutami bazy są fasolka tonka i cedr.
Woda perfumowana marki Mont Blanc została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Montblanc Signature Absolue Edp Spray 50 mlzapach kwiatowyZapach słodkiZapach odpowiedni dla kobiety o romantycznej duszyGłowaRóżowy pieprz, gruszka, mandarynkaSerceYlang-ylang, tuberoza, frangipaniBazaZiarna tonka, cedrRodzinny zapach kwiatowy
Montblanc Signature Absolue Edp Spray
Mont Blanc Signature Absolue Eau De Parfum 50 ml (Frau)
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Mont Blanc Signature Absolue Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3386460132770
- Numer producenta
- JTI-110745439
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.07 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Mont Blanc Signature Absolue Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3386460132770
- Numer producenta
- JTI-110745439
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 406,67 zł/1l
216,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
119,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Montblanc Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 516,00 zł/1l
175,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 666,11 zł/1l
149,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Montblanc Legend Spirit, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Kardamon, Lavander, Woda, Drewno cashmeran, Mech dębowy, Białe piżmo, Drewniany, Spray
1 482,40 zł/1l
296,48 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Elektryczna tarcza do rzutek Best Sporting BRISTOL
217,63 zł
Sprzedawca: M_plus_L

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MERAX

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
3 352,00 zł/1l
100,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,00 zł/1l
91,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 301,83 zł/1l
198,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paris Corner Khair Confection EDP 100ml
879,90 zł/1l
87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
1 025,00 zł/1l
61,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalne perfumy w najlepszej cenie
Zawartość 0,09 l
Jestem bardzo zadowolona! Perfumy są oryginalne, zapach długo się utrzymuje. Cena jest bardzo niska jak na tę jakość. Zdecydowanie polecam!
Oceniono dnia 18 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,09 l
Bezkonkurencyjna cena, towary w porządku i bardzo szybkie przetwarzanie / dostawa
Oceniono dnia 14 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Montblanc
Zawartość 0,09 l
Montblanc bardzo dobre perfumy. Bardzo, bardzo szybka dostawa. Mogę tylko polecić.
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,09 l
Naprawdę podoba mi się ten produkt i była to świetna cena
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tajemniczy zapach, dla tych, którzy chcą czegoś wyjątkowego.
Zawartość 0,05 l
Bardzo zadowolony. Zafundowałem sobie te perfumy.
Oceniono dnia 21 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,05 l
Naprawdę lubię te perfumy. Mają świeży i słodki zapach. Idealny na tę porę roku.
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,05 l
Jestem zadowolony z tego produktu
Oceniono dnia 7 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy Mont Blanc
Zawartość 0,05 l
Świetny produkt w świetnej cenie, szybko dostarczony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE