5,0



Na podstawie 5 opinii
Sos truflowy 7% trufli, 80 g (Salsa Tartufata)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,00 zł
362,50 zł / 1kg
+ 20,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Sosy do makaronu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sos pistacjowo-truflowy 212 ml113,16 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g28,97 zł/1l
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g41 175,00 zł/1l
22,53 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti46,39 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos truflowy z czarną truflą, 170 g (Salsa Tartufata)
256,76 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Czysta pasta z czarnych trufli, krem z czarnych trufli, 50 g - 100% naturalna, bez aromatów
3 980,00 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy 10% z plasterkami trufli, 180 g (Salsa Tartufata)
319,44 zł/1l
57,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy z trufli letnich 10 %, 90 g
344,44 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos Carbonara, 180 g
188,33 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos tuńczykowy Arrabiata 190 g - Colimena
231,32 zł/1kg
43,95 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Sos pomidorowy amatriciana, 314 ml - Mariolino Sughi
133,47 zł/1l
41,91 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Krem z borowikami i białą truflą, 80 g
493,75 zł/1kg
39,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Pesto bazyliowe z truflami letnimi, 90 g
322,22 zł/1l
29,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik
36,57 zł/1l
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Pieczarkowy Pudliszki 480 g
22,90 zł/1l
13,50 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SOS WEGAŃSKI BOLOGNESE BEZGLUTENOWY 470 g - PRIMAVIKA
48,81 zł/1kg
22,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos truflowy (z 7% trufli) jest jednym z najpopularniejszych produktów: jego typowy smak trufli i grzybów oraz łatwość użycia sprawiają, że jest to uniwersalny produkt do wielu przepisów. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE GOTOWANIA Pieczywo (tosty lub grzanki) Makaron, risotto, polenta Farsz do makaronu (ravioli lub tortelli) lub mięsa Grillowane, pieczone lub smażone mięso Grillowane, pieczone lub smażone warzywa (zwłaszcza ziemniaki, karczochy i bakłażany) Omlety Pizza Pieczona ryba Sosy truflowe są zdecydowanie najłatwiejszymi produktami do przyrządzania i łączenia. Zalecamy 15-20 g sosu na osobę. Sos można stosować na zimno na tostach lub podgrzać na patelni jako przyprawę do makaronu. W zależności od preferencji, można przygotować bardziej wyszukane dania, dodając śmietanę, beszamel, masło, ser topiony, oliwę lub majonez. Składniki: Grzyby, czarne trufle letnie (Tuber aestivum Vitt.) 7%, oliwa z oliwek extra virgin, olej słonecznikowy, czarne oliwki, sól, aromat truflowy. Nie zawiera barwników ani konserwantów.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym, suchym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7/10 dni
- Zawartość
- 0.08 l
- Lista składników
- Grzyby, czarna trufla letnia (Tuber aestivum Vitt.) 7%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, olej słonecznikowy, czarne oliwki, sól, aromat truflowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 1880 Kj / 457 Kcal Tłuszcze 48,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 6,8 g Węglowodany 1,4 g w tym cukier 0,3 g Błonnik 2,2 g Białko 2,4 g Sól 0,57 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Nazwa handlowa
- Grzyby i sos truflowy 7% trufli
- Producent
- Giuliano Tartufi
- EAN
- 8025386000170
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym, suchym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7/10 dni
- Zawartość
- 0.08 l
- Lista składników
- Grzyby, czarna trufla letnia (Tuber aestivum Vitt.) 7%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, olej słonecznikowy, czarne oliwki, sól, aromat truflowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 1880 Kj / 457 Kcal Tłuszcze 48,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 6,8 g Węglowodany 1,4 g w tym cukier 0,3 g Błonnik 2,2 g Białko 2,4 g Sól 0,57 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 80 g
- Firma spożywcza
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Nazwa handlowa
- Grzyby i sos truflowy 7% trufli
- Producent
- Giuliano Tartufi
- EAN
- 8025386000170
Pasuje również do tego

Krem truflowy, 80 g
275,00 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Sos truflowy 80 g
225,00 zł/1l
18,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Czarny sos z letnimi truflami 5%, 180 g (Salsa nera con tartufo estivo)
305,56 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Czarny sos z letnimi truflami 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy 180 gr Giuliano Tartufi
231,67 zł/1l
41,70 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem truflowy, 160 g
271,88 zł/1kg
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek EV - biała trufla 250 ml
142,12 zł/1l
35,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Trufla letnia w całości, 25 g
1 600,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Sos truflowy (Salsa Tartufata), 500 g
214,00 zł/1l
107,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy 20%, 80 g (Salsa Tartufata)
675,00 zł/1l
54,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy z 35% letnich trufli, 100 g (Salsa Tartufata)
725,00 zł/1l
72,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Grzyby i sos truflowy 7% trufli, 180 g (Salsa Tartufata)
250,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy z czarną truflą, 170 g (Salsa Tartufata)
256,76 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
488,89 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos z białych trufli, 80 g
468,75 zł/1l
37,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Fasola Gigantes w sosie pomidorowym 190g
93,74 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Czysta pasta z czarnych trufli, krem z czarnych trufli, 50 g - 100% naturalna, bez aromatów
3 980,00 zł/1l
199,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

4 produkty truflowe | mini
589,74 zł/1kg
115,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy Bianchetto, 170 g (Sos z białych trufli)
256,76 zł/1l
43,65 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy (Salsa Tartufata), 1 kg
180,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos z białych trufli, 170 g, (Salsa Tartufata Bianca)
320,59 zł/1l
54,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Letnie trufle w proszku 30 g Giuliano Tartufi
1 500,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem z Parmigiano-Reggiano DOP i trufli Bianchetto, 170 g
341,18 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
64,16 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Letnie trufle w plastrach 80 gr Giuliano Tartufi
1 612,50 zł/1l
129,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Tagliatelle z białą truflą, 250 g
188,00 zł/1kg
47,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem z oliwek i trufli, 80 g
437,50 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Letni majonez truflowy, 80 g
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Ser pecorino i letnie trufle w proszku Spolverata, 30 g
1 466,67 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczne!
Sos truflowy pasuje właściwie do wszystkich dań makaronowych na bazie warzyw. I nie tylko. Nawet na chlebie. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 22 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super smak
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pistacjowo-truflowy 212 ml
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,16 zł/1l

Sos do makaronu z kaczki Ragu di Anatra Bianco 500g - Cucina Toscana
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,98 zł/1l

Sos do pizzy pikantny Sugo per pizza Piccante 300g - Nonna Libera
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,30 zł/1kg

Passata pomidorowa Extra Fine 700 g Petti



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,13 zł/1l

Barilla Sugo all'Amatriciana, 300 g, Tomato pulp 52%, pork belly 16%, tomato paste 15%, onion 9%, salt, cornstarch, parsley, sugar,..., 90 kcal, 376 kJ, 5 g, 5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,93 zł/1l

Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,97 zł/1l

Sugo Semplice con Verdure Grigliate 280g - Mutti Parma
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,21 zł/1l

Rosso Gargano Sugo Basilico 290 g sos pomidorowy z bazylią do makaronu
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,72 zł/1l

Barilla 10007706, Ricotta, 400 g, CE, 96 kcal, 402 kJ, 5,8 g
22,53 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
41 175,00 zł/1l

PULPA POMIDOROWA Z BAZYLIĄ500 g - ALCE NERO
17,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
35,76 zł/1kg

SOS POMIDOROWY PASSATA (Z POMIDORÓW ŻÓŁTYCH)350 g - ALCE NERO
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,62 zł/1l

Sos do makaronu małże vongole Zarotti włoski
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
116,27 zł/1l

Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
8,89 zł/1kg

Silphium Garum X remake starożytnego rzymskiego sosu z meksykańskim chili 280 ml
44,09 zł
Sprzedawca: LaProve
157,46 zł/1l

Mutti Salsa Datterini, Salsa, 300 g, Słoik



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,57 zł/1l

Mutti Salsa Di Ciliegino 300 Gr
10,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,97 zł/1l

Mutti Sugo semplice con Basilico 280g
10,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,46 zł/1l

Włoski sos pomidorowy pikantny 280g - Mutti
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,39 zł/1l