5,0



Na podstawie 5 opinii
Sos truflowy (Salsa Tartufata), 500 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
107,00 zł
214,00 zł / 1l
+ 20,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sosy azjatyckie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Yildriz – Sos Sambal Original – 535 ml195,91 zł/1kg
104,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Sempio Bulgogi Marinade Sauce 300 Gr205,60 zł/1kg
61,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee32,10 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
SOS OSTRYGOWY 150 ml - MERRE65,93 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos tartufata z czarnych trufli, 85 g - Calugi
708,12 zł/1kg
60,19 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Kikkoman Sos-Marynata Teryaki 250ml
146,84 zł/1l
36,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sos sriracha 130 ml
100,69 zł/1l
13,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Remia Satesaus (8 x 325 g)
96,52 zł/1kg
250,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Sos pomidorowy Ratatouille, 335 ml | RAPUNZEL
55,43 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos ostrygowy Dechha 165 g
28,09 zł/1kg
11,57 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Shoyu 145ml
92,48 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Koningsvogel – Pasta chili/Sambal Brandal – 750 g
85,63 zł/1kg
64,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sos sojowy słodki150ml - Bioasia
99,27 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos pomidorowy - mascarpone 340g
39,44 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Conimex – Ketjap Manis (słodki sos sojowy) – 1 l
57,10 zł/1l
57,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

KONCENTRAT Z TAMARYNDOWCA120 g - YAKSO
133,33 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos teriyaki Shibanuma 1 l
81,34 zł/1l
81,34 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SOS Z OSTREJ PAPRYKI CHILI SRIRACHA220 g - BIOASIA
96,77 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SOS CURRY TIKKA MASALA BEZGLUTENOWY320 ml - SANCHON
64,69 zł/1l
20,70 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos Hoisin LKK Tuong Ngot 2,27 kg
50,66 zł/1kg
115,00 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sos truflowy jest jednym z najpopularniejszych produktów: jego typowy truflowo-grzybowy smak i łatwość użycia sprawiają, że jest to uniwersalny produkt do wielu przepisów.
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE GOTOWANIA Pieczywo (tosty lub grzanki) Makaron, risotto, polenta Farsz do makaronu (ravioli lub tortelli) lub mięsa Grillowane, pieczone lub smażone mięso Grillowane, pieczone lub smażone warzywa (zwłaszcza ziemniaki, karczochy i bakłażany) Omlety Pizza Pieczona ryba Sosy truflowe są zdecydowanie najłatwiejszymi produktami do przyrządzania i łączenia. Zalecamy 15-20 g sosu na osobę. Sos można stosować na zimno na tostach lub podgrzać na patelni jako przyprawę do makaronu. W zależności od preferencji, można przygotować bardziej wyszukane dania, dodając śmietanę, beszamel, masło, ser topiony, oliwę lub majonez.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym, suchym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7/10 dni
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Grzyby, czarna trufla letnia (Tuber aestivum Vitt.) 1%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, olej słonecznikowy, czarne oliwki, sól, aromat truflowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 1465 Kj / 356 Kcal Tłuszcze 36,0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,7 g Węglowodany 2,9 g w tym cukier 0,2 g Błonnik 1,8 g Białko 3,2 g Sól 1,5 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Nazwa handlowa
- Sos truflowy (Salsa Tartufata)
- Producent
- Giuliano Tartufi
- EAN
- 8025386000033
- Przechowywanie i użytkowanie
- Nieotwarte produkty można przechowywać poza lodówką w chłodnym, suchym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7/10 dni
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Grzyby, czarna trufla letnia (Tuber aestivum Vitt.) 1%, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia, olej słonecznikowy, czarne oliwki, sól, aromat truflowy
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna 1465 Kj / 356 Kcal Tłuszcze 36,0 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 4,7 g Węglowodany 2,9 g w tym cukier 0,2 g Błonnik 1,8 g Białko 3,2 g Sól 1,5 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Giuliano Tartufi, Via dell'Ulivo 1 - 31, 06026 Pietralunga (PG) - Italien
- Nazwa handlowa
- Sos truflowy (Salsa Tartufata)
- Producent
- Giuliano Tartufi
- EAN
- 8025386000033
Pasuje również do tego

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Sos truflowy 80 g
225,00 zł/1l
18,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Czarny sos z letnimi truflami 5%, 180 g (Salsa nera con tartufo estivo)
305,56 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem z Parmigiano-Reggiano DOP i trufli Bianchetto, 170 g
341,18 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Krem truflowy, 80 g
275,00 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy z 35% letnich trufli, 100 g (Salsa Tartufata)
725,00 zł/1l
72,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

INLEAD Premium Sauce 350ml
157,51 zł/1l
55,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos truflowy 180 gr Giuliano Tartufi
231,67 zł/1l
41,70 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos truflowy 20%, 180 g (Salsa Tartufata)
488,89 zł/1l
88,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Czarny sos z letnimi truflami 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos z białych trufli, 470 g
234,04 zł/1l
110,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos z białych trufli, 170 g, (Salsa Tartufata Bianca)
320,59 zł/1l
54,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Jürgen Langbein Gourmet Lobster Paste do zup i sosów 500g
87,88 zł/1kg
43,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Suszone trufle letnie, 10 g
10 000,00 zł/1l
100,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,55 zł
Sprzedawca: VISO

Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,15 zł/1kg
54,46 zł
Sprzedawca: somnia24

4 produkty truflowe | mini
589,74 zł/1kg
115,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Masło i letnie trufle, 165 g
503,03 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

WMF zestaw misek kuchennych 4-częściowy Gourmet, zestaw misek, okrągły, stal nierdzewna, stal nierdzewna
181,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Midischrank >Suzette< in Weiß aus MDF - 40x134x32cm (BxHxT)
743,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Chmeli Suneli Oryginalna gruzińska przyprawa w słoiczku 240 G Fine
509,60 zł/1l
25,48 zł
Sprzedawca: PHRoyal

INF Kamizelka korekcyjna postawy Czarny M
62,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Krem truflowy, 160 g
271,88 zł/1kg
43,50 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,17 l
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,17 l
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller


Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaRabat 10% od 2 szt.













Wodorosty suszone Wakame 100g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
126,27 zł/1kg

Sos sojowy jasny 500ml bezglutenowy - Asia Kitchen
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,98 zł/1l

Atrament z kałamarnicy Nero Di Seppia 500g - Riunione
85,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
85,97 zł/1kg

Wodorosty suszone Wakame 500g - Nobi



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
112,71 zł/1kg

Yildriz Turecki Sos Shoarma 265 ml - Pikantny, kremowy sos do kebaba i mięsa
90,55 zł
Sprzedawca: Kpictiah
341,70 zł/1kg

Sos rybny Red Boat 250 ml
43,65 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,60 zł/1l

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265g – Ostry tajski sos chili, autentyczny i wszechstronny
89,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
335,85 zł/1kg

Sos sojowy Kikkoman naturalnie warzony w wiaderku do przechowywania 5000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
207,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,48 zł/1l

Kikkoman sos sojowy o obniżonej zawartości soli naturalny smak butelka 975ml
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,27 zł/1l

Sos ostrygowy 600ml - Mae Krua



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,82 zł/1l

Sos Hoi Sin 730ml - Flying Goose
25,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,58 zł/1l

Sos chili Sriracha Sweet Chili&Mayoo 455ml - Flying Goose
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
53,31 zł/1l

Sos ostrygowy 907g - Lee Kum Kee
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,10 zł/1l

KIKKOMAN sos sojowy do makaronów burgerów sałatek i deserów 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,89 zł/1l

Sos sojowy ciemny 700ml - Healthy Boy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,27 zł/1l

Krem balsamiczny biały 250ml - Carandini



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,80 zł/1l

Healthy Boy - lekki sos sojowy - 700ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,84 zł/1l

Sos ostrygowy Maekrua – azjatycki sos przyprawowy o klasycznym, wyrazistym smaku, 4500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
141,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
31,47 zł/1l

Sos sojowy Premium 1l - Asia Kitchen
19,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,89 zł/1l

Cock słodki sos chilli do kurczaka owocowy łagodny i delikatnie przyprawiony 4500ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,34 zł/1l