5,0



Na podstawie 3 opinii
Szampon Sebastian Seb Man Care The Boss - Szampon zagęszczający
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,68 zł
358,72 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 33m 10s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kérastase Spécifique Bain Prévention Szampon 1000 ml784,25 zł/1l
784,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Szampon nabłyszczający do włosów blond, 300ml193,30 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml252,73 zł/1l
250,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Szampon SEACURL Curls do włosów kręconych, 1000 ml157,55 zł/1l
157,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Man The Boss Thickening Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzonych 250 ml
333,40 zł/1l
83,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Seb Man The Boss Thickening Shampoo 1000 ml
258,78 zł/1l
258,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Sebastian Seb Man Care Wielozadaniowy - Mycie włosów, brody i ciała
327,16 zł/1l
81,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Professional Seb Man The Boss Thickening Shampoo 250 ml
412,68 zł/1l
103,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tabac Original Beard Shampoo & Conditioner Szampon Do Brody 200ml
257,25 zł/1l
55,94 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Organicals® REMEDY Szampon zagęszczający 250 ml
212,40 zł/1l
60,23 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250 ml
427,52 zł/1l
106,88 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 100 ml
309,70 zł/1l
30,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - Beard Shampoo - Szampon do brody 200ml
167,40 zł/1l
33,48 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Reuzel - Daily Shampoo - Gentle shampoo 350ml
124,26 zł/1l
43,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men Deep Szampon do włosów, 400 ml
71,65 zł/1l
68,25 zł
-58%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,66 zł
Sprzedawca: Katomix

ITOXX Nutri Shampoo szampon do włosów 1000 ml
52,22 zł/1l
56,48 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Ultimate Smooth Shampoo 1000 ml
132,08 zł/1l
132,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
71,70 zł/1l
24,17 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Szampon zagęszczający włosy dla mężczyzn, 250 ml
723,12 zł/1l
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Suchy szampon Sebastian Professional Drynamic+ 212 ml
362,26 zł/1l
78,60 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
The Boss Thickening Shampoo to odświeżający szampon, który ujędrnia i wzmacnia włosy.
W połączeniu z The BoosterTonic zapewnia najlepsze rezultaty, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i mocniejsze
Guarana, kofeina i pikantne nuty bergamotki i różowego pieprzu zapewniają świeżość i energię [Stosowanie] Nałóż pianę na wilgotne włosy, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, PPG-2 Hydroxyethyl, Coco/ Isostearamide, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric, Acid, Menthol, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Methylparaben, Caffeine, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Limonene, Paullinia Cupana Seed Extract, BHT, Propylparaben, Sodium Xylenesulfonate
Sebastian SebMan The Boss Szampon zagęszczający 250 ml
szampon o silnym działaniu, zapewniający mocne uczucie i silny wygląd włosów
Sebastian Seb Man The Boss Thickening Shampoo to odświeżający, silny szampon, który pozostawia włosy mocne w dotyku i wyglądające na silne. Oczyszcza, odświeża i dodaje włosom tekstury, a ekstrakt z guarany i pobudzający zapach bergamotki i różowego pieprzu zapewniają im ożywczą świeżość.
Właściwości:
- odświeżający szampon
- dla przyczepnych włosów
- dla silnie wyglądających włosów
- pobudzający zapach bergamotki i różowego pieprzu
Stosowanie:
- Nałożyć niewielką ilość szamponu na wilgotne włosy.
- Dobrze spłukać.
- Optymalne rezultaty osiąga się w połączeniu z The Booster Thickening Leave-In Tonic.
Sebastian Professional The Boss Shampoo to odświeżający i wzmacniający szampon, który pozostawia włosy mocniejsze i wyglądające na mocniejsze. Oczyszcza i odświeża.
Sposób użyciaSebastian Professional The Boss Shampoo: Nałożyć niewielką ilość na wilgotne włosy i skórę głowy. Dobrze spłucz.
The Boss to pogrubiający i odświeżający szampon odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia widocznie większą objętość. Szampon został wzbogacony ekstraktem z guarany, bergamotki i różowego pieprzu. Składniki te mają stymulujący i świeży zapach.
SEB MAN The Boss Thicken Shampoo 250ml
Szampon zagęszczający Boss
- Waga
- 260 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/Isostearamide, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric Acid, Menthol, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Methylparaben, Caffeine, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Limonene, Paullinia Cupana Seed Extract, BHT, Propylparaben, Sodium Xylenesulfonate
- Producent
- Sebastian Professional
- EAN
- 4064666211329
- Numer producenta
- 20147
- Waga
- 260 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/Isostearamide, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Citric Acid, Menthol, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Methylparaben, Caffeine, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Limonene, Paullinia Cupana Seed Extract, BHT, Propylparaben, Sodium Xylenesulfonate
- Producent
- Sebastian Professional
- EAN
- 4064666211329
- Numer producenta
- 20147
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Szampon Sebastian Seb Man Care Wielozadaniowy - Mycie włosów, brody i ciała
327,16 zł/1l
81,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Professional Man The Boss Thickening Shampoo szampon wzmacniający do włosów przerzedzonych 250 ml
333,40 zł/1l
83,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella SP Maska odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów, 400ml
211,12 zł/1l
84,45 zł
Sprzedawca: MANADA

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
377,80 zł/1l
94,45 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Scalp Renew Energizing Low Shampoo - wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 250ml
232,44 zł/1l
58,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alfaparf Milano Linseed Density Thickening Low Shampoo 250 ml
198,80 zł/1l
49,70 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Kąpiel delikatnie nawilżająca Kérastase Curl Manifesto (250 ml)
758,72 zł/1l
189,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Plantur 21 # szampon do włosów długich 200ml
203,73 zł/1kg
49,71 zł
Sprzedawca: apohealth

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant Szampon 250ML
723,12 zł/1l
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

sebamed Shampoo Every-Day tägliche Haarwäsche 200ml
139,70 zł/1l
27,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal DX Profesjonalny szampon 300 ml
4 866,67 zł/1l
292,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Davines Essential Haircare MINU Szampon ochronny do włosów farbowanych, 250 ml
340,00 zł/1kg
102,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Goldwell Dualsenses Szampon nabłyszczający do włosów farbowanych, 1000 ml
149,38 zł/1l
149,38 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Sebastian Professional Seb Man The Boss Thickening Shampoo 1000 ml
258,78 zł/1l
258,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stapiz Sleek Line Blond Szampon do włosów blond zapewniający platynowy odcień, 300ml
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
334,60 zł/1l
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
833,22 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
234,03 zł/1l
234,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo 250 ml
149,96 zł/1l
37,49 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Sebastian Professional Hydre Shampoo 250 ml
1 310,40 zł/1l
327,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
229,56 zł/1kg
126,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Extreme Wzmacniający szampon do włosów, 300 ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Shampoo 250 ml
159,96 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy włosy tłuste 390ml
237,31 zł/1l
92,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect szampon odżywczy do włosów farbowanych 250 ml
751,60 zł/1l
187,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Professional Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 300 ml
297,77 zł/1l
89,33 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
231,60 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Zawartość 1 l
Super cena, szybka dostawa, wszystko jest super Z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l