5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
106,88 zł
427,52 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kérastase Spécifique Bain Prévention Szampon 1000 ml784,25 zł/1l
784,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance - Szampon Odbudowujący Do Włosów 100 ml600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Kerasilk Essential Repairing Shampoo 750ml287,67 zł/1l
215,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml252,73 zł/1l
250,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo odżywczy szampon dla wygładzenia i blasku włosów 250 ml
1 503,80 zł/1l
392,80 zł
-16,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
375,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo 300ml
200,20 zł/1l
60,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sebastian Professional Hydre Shampoo 250 ml
1 310,40 zł/1l
327,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Penetraitt Strengthening Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Odżywiający, Wzmacniający, Butelka
486,04 zł/1l
121,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Volupt Shampoo 250 ml
421,40 zł/1l
105,35 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
531,80 zł/1l
531,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Suchy szampon Sebastian Professional Drynamic+ 212 ml
362,26 zł/1l
78,60 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo 250 ml
214,20 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Hydre Shampoo 250 ml
487,08 zł/1l
121,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Twisted Shampoo 250 ml
396,20 zł/1l
99,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kerasilk Taming Shampoo 75 ml
929,47 zł/1l
69,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon regenerujący Sebastian Penetraitt 50 ml
1 416,00 zł/1l
70,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Frizz Dismiss Shampoo 300 ml
422,67 zł/1l
126,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon regenerujący Sebastian Penetraitt 1000 ml
235,99 zł/1l
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kadus - Szampon Toneplex P.U.R.E. - 1000 ml
200,00 zł/1l
200,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Oczyść i wzmocnij swoje zniszczone włosy szamponem Sebastian Professional Penetraitt Shampoo. Ten szampon fryzjerski z Active Rescue System wnika głęboko we włosy i pomaga usunąć zanieczyszczenia i zmniejszyć łamliwość. Szampon naprawczy Sebastian wzmacnia słabe włosy i pomaga chronić je przed uszkodzeniami spowodowanymi zabiegami chemicznymi, stylizacją na gorąco i stresem środowiskowym. Pozostawia zniszczone włosy czyste, odżywione i pełne sprężystości. Jest szczególnie polecany do wzmocnienia blasku i intensyfikacji koloru włosów farbowanych.
Zastosowanie Sebastian Professional Penetraitt Shampoo 250mlWmasuj Sebastian Penetraitt Shampoo w mokre włosy i spień. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć aplikację.
Produkty do stylizacji marki Sebastian ProfessionalSebastian Professionals oferuje stylistom nowe produkty, narzędzia i techniki, które pomagają im lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. Sebastian stworzył wiele innowacji, takich jak krepina, pierwsza półtrwała farba do włosów bez amoniaku (Cellophanes), pierwszy mokry żel i pierwsza odżywka do stylizacji zapewniająca utrwalenie i pielęgnację w jednym (Potion 9). Marka Sebastian Professionals została stworzona przez kalifornijską stylistkę Geri Cusenza z Los Angeles i opiera się na zasadach nieustraszoności i odwagi. Pragnienie tworzenia czegoś nowego i dążenie do zmian zawsze były credo Sebastiana. Sebastian inspiruje artystę w każdym styliście nowymi technikami i oferuje innowacyjne profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów, które zapewniają niespotykany dotąd wygląd.
Szampon Sebastian Penetraitt to kuracja wzmacniająca do włosów zniszczonych. Regenerująca formuła wnika głęboko w strukturę włosa, naprawia uszkodzenia spowodowane zabiegami chemicznymi i stylizacją na gorąco, a jednocześnie chroni kolor włosów. Rezultat: elastyczne, miękkie, lśniące i mocne włosy, które można układać bez wysiłku.
Nawilżający szampon - Zmniejsza łamliwość włosów - Aktywny system regenerujący - Idealny do włosów poddawanych zabiegom chemicznym [Stosowanie] Wmasować Sebastian Penetraitt Shampoo w mokre włosy i spienić. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć aplikację.
Składniki Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Citrate, Citric Acid, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Glycerin, Tetrasodium EDTA, Methylparaben, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Linalool, Citronellol, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone
PENETRAITT Starch and Repair Shampoo 250 ml
Szampon Sebastian Penetraitt 250ml
- Model
- Penetraitt
- Waga
- 311 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Citrate, Citric Acid, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Chloride, Salicy
- Producent
- Sebastian Professional
- EAN
- 4064666225326
- Numer producenta
- 6812
- Model
- Penetraitt
- Waga
- 311 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Aqua/Water/Eau, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Citrate, Citric Acid, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Panthenol, Sodium Chloride, Salicy
- Producent
- Sebastian Professional
- EAN
- 4064666225326
- Numer producenta
- 6812
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Sebastian Professional Penetraitt Masque maska wzmacniająca do włosów zniszczonych 150 ml
929,47 zł/1l
139,42 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Sebastian Professional Penetraitt Conditioner 250 ml
366,84 zł/1l
91,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Professional Trilliant 150 ml
692,27 zł/1l
103,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Sebastian Professional Trilliance Odżywka 250 ml
388,72 zł/1l
97,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo odżywczy szampon dla wygładzenia i blasku włosów 250 ml
1 503,80 zł/1l
392,80 zł
-16,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
375,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Dark Oil Lekka odżywka do włosów 1000 ml
307,45 zł/1l
307,45 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Sebastian Professional Hydre Shampoo 250 ml
1 310,40 zł/1l
327,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Hydre Moisturizing-Conditioner 1000 ml
289,09 zł/1l
289,09 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

ProfiCare PC-HT 3010, Brąz, Brązowy, Monochromatyczny, Oczko do wieszania, CE, 2200 W, 1800 W
270,55 zł/1kg
108,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Odżywcza maska do włosów, 500ml
654,36 zł/1l
327,18 zł
Sprzedawca: Katomix

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 727,50 zł/1l
272,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Sebastian Professional Hydre Moisturizing-Conditioner 250 ml
416,00 zł/1l
104,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sebastian Hydre Treatment 150ml
1 415,58 zł/1kg
268,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

relaxdays wieszak aksamitny biały
191,92 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Sebastian Professional Volupt Shampoo 250 ml
421,40 zł/1l
105,35 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo 250 ml
214,20 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 800,00 zł/1l
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eleven Australia Smooth Me Now Anti-Frizz Shampoo 300ml
200,20 zł/1l
60,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Sebastian Maske Foundation Dark Oil Lekka maska Alle Haartypen
1 828,00 zł/1l
274,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
56,99 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sebastian Professional Penetraitt Maska do włosów 500 ml
708,56 zł/1l
354,28 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Suchy szampon Sebastian Professional Drynamic+ 212 ml
362,26 zł/1l
78,60 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
531,80 zł/1l
531,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Length Shampoo odżywczy szampon nadający połysk długim włosom 300 ml
446,73 zł/1l
134,02 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Zawartość 1 l
Idealny dla moich włosów Farbuję je bardzo często i muszą wiele przejść. Ale dzięki szamponowi i odżywce są nadal w świetnym stanie. I tak, uwielbiam ten zapach. Więc zdecydowanie polecam
Oceniono dnia 24 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 1 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 8 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 30 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l