5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Smak:
CytrynaSiS GO Electrolyte 1600 g lemon-lime / Napoje sportowe / Orzeźwiający napój sportowy wzbogacony elektrolitami
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
446,55 zł
279,09 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne172,70 zł/1l
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek485,89 zł/1l
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izotoniczny hydrat - KEEZA Mango124,94 zł/1l
62,47 zł
Sprzedawca: FIT1EU

SIS GO Hydro Tablet (8 x 20 tabletek) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
67,77 zł/1l
43,37 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 500g
123,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab Hot Sport Drink 1000 g – Napój Izotoniczny z Elektrolitami, Witaminami i L-Karnityną, Cytryna
0,03 zł/1l
28,90 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Napój izotoniczny Enervit, cytryna, 420 g
80 300,00 zł/1l
80,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

BioTech USA Isotonic 600 g pomarańcza-mango / Napoje sportowe / Orzeźwiający napój izotoniczny
139,78 zł/1l
83,87 zł
Sprzedawca: VISO

Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Cytryna, 630 g
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

6PAK Nutrition | Craze Shot Cytryna i Winogrona
83,13 zł/1l
6,65 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam | FueRide | High Energy Electrolyte Drink Grapefruit
155,51 zł/1kg
124,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Isostar Hydrate and Perform Grapefruit Flavour napój w proszku 400g
97,25 zł/1kg
38,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Ostrovit izotonik cytryna z miętą (500 g) 5903933904276
116,00 zł/1l
58,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Activlab Isoactive ZERO 225 g – Izotonik Bez Cukru i Kalorii, Elektrolity, Witaminy B, Cytryna
33,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Prom-In Supreme Iont 1000 ml różowy grejpfrut / Napoje sportowe / Orzeźwiający hipotoniczny napój sportowy z witaminami i minerałami
80,07 zł/1l
80,07 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Isoactive izotonik funkcjonalny smak rabarbar-cytryna Activlab
47,30 zł/1kg
5,62 zł
-73%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

OstroVit | Carbo / Carbohydrate Complex Lemon
53,55 zł/1l
53,55 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Monohydrat kreatyny Polleo Sport Clear, 250 g - Malina
122,40 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Isotonic Sport 1000G Watermelon
78,21 zł/1l
78,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SiS GO Electrolyte to orzeźwiający napój sportowy zawierający elektrolity i szybko przyswajalne węglowodany. Roztwory elektrolitów z węglowodanami pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń wytrzymałościowych i wspomagają wchłanianie wody podczas wysiłku fizycznego. Jedna porcja gotowego do spożycia napoju GO Electrolyte zawiera idealny stosunek węglowodanów (36 gramów, co stanowi 6% roztwór), sodu (20 mmol/l) i płynu (500 ml) dla najbardziej efektywnego nawodnienia podczas wysiłku sportowego.
Korzyści
- do 36 gramów węglowodanów w porcji
- wzbogacony o elektrolity
- odpowiedni dla wegetarian i wegan
Zalecane dawkowanie
Wymieszać 1 porcję (2 miarki = 40 g) w 500 ml wody, przyjmować co 45-60 minut aktywności fizycznej.
Wartości odżywcze
| SiS GO Electrolyte 1600 g cytryna-limonka | |||
| Wielkość 1 porcji: 40 g | |||
| Liczba porcji w opakowaniu: 40 | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(40 g) | 100g | RVH%* |
| Wartość energetyczna | 611kJ / 146kcal | 1527kJ / 365kcal | ** |
| Tłuszcze | 0g | 0g | ** |
| z czego nasycone | 0g | 0g | ** |
| Węglowodany | 36g | 90g | ** |
| w tym cukry | 6,7g | 16,75g | ** |
| Białko | 0g | 0g | ** |
| Sól | 0,50g | 1,25g | ** |
| *RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie ustalono | |||
| Składniki | |||
| Mieszanka węglowodanów (93%) (maltodekstryna (z kukurydzy), fruktoza), kwas cytrynowy, elektrolity (2%) (chlorek sodu, mleczan wapnia, chlorek potasu, cytrynian sodu, cytrynian magnezu), naturalny aromat, substancja słodząca (aspartam). | |||
| Alergeny | |||
| Nie zawiera alergenów. | |||
SiS GO ELECTROLYTE smakowy - suplement diety. Ze słodzikiem. Wspomaga wydajność i nawodnienie podczas ćwiczeń. Duże opakowanie. SiS Go Electrolyte to węglowodanowy napój elektrolitowy wspomagający wydajność i nawodnienie podczas uprawiania sportu. SiS GO Electrolyte zawiera łatwą do strawienia mieszankę szybko działających węglowodanów dla energii i ważnych elektrolitów, takich jak sód, które są niezbędne do prawidłowego nawodnienia. SiS GO Electrolyte zawiera idealne stężenie węglowodanów (36 g w mieszance, co daje 6% roztwór), sodu (20 mmol / l) i wody (na 500 ml porcji) dla najbardziej efektywnego nawodnienia. Dlaczego SiS GO Electrolyte? Główną przyczyną zmęczenia u sportowców wytrzymałościowych jest wyczerpanie węglowodanów i odwodnienie organizmu. Częstym błędem popełnianym przez sportowców jest spożywanie dużych ilości węglowodanów w nieodpowiednich stężeniach lub odwrotnie, niskie stężenia, które zwiększając nawodnienie, zmniejszają podaż węglowodanów. SiS GO Hydro to idealna kombinacja zbilansowanych węglowodanów dla sportowców. Zalecane użycie: spożywać 500-1000 ml SiS GO Electrolyte na godzinę podczas ćwiczeń Informacje o wartościach odżywczych: 100g na porcję 40g Energia 1556kj / 366kcal 623kj / 146kcal Białko 0,0g 0,0g Węglowodany 92g 37g w tym cukry 17g 6,7g Tłuszcz 0,0g 0,0g w tym nasycone 0,0g 0,0g Błonnik 0,0g 0,0g Sód 0,6g 20 mmol/L 0,2g Witaminy i minerały: % DDD Wapń 66mg 7% 27mg 1 mmol / l 3% Magnez 13mg 4% 5mg 0.4 mmol/l 1% Potas 150mg8% 60mg 3,1 mmol/l 3% Zawiera źródło fenyloalaniny. Odpowiedni dla wegan. Zastosowanie: podczas ćwiczeń Składniki: mieszanka węglowodanów (92%) (maltodekstryna (wytwarzana z częściowej hydrolizy specjalnej odmiany kukurydzy), fruktoza), naturalny aromat, kwas cytrynowy, elektrolity (2%) (chlorek sodu, mleczan wapnia, chlorek potasu, cytrynian sodu, mleczan magnezu), słodzik Waga: 1600g
Napój węglowodanowo-elektrolitowy wspomagający nawodnienie i dostarczanie energii podczas uprawiania sportu.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Rozpuść 40 g (2 miarki) w 500 ml wody.
- Kolor
- Złoty
- Producent
- SiS
- Waga
- 1600 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Cytryna
- Zawartość
- 1600 ml
- Lista składników
- Mieszanka węglowodanów 93%: (maltodekstryna (kukurydza), fruktoza), kwas cytrynowy, elektrolity 2%: (chlorek sodu, mleczan wapnia, chlorek potasu, cytrynian sodu, cytrynian magnezu), naturalny aromat, substancja słodząca: aspartam.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 40 g / 100 g, Energia: 146 kcal (610,9 kJ) / 365 kcal (1527,2 kJ), Tłuszcz: 0 g / 0 g, Węglowodany: 36 g / 90 g, Białko: 0 g / 0 g
- Zalecany sposób podawania
- Rozpuść 40 g (2 miarki) w 500 ml wody.
- Firma spożywcza
- SIS
- Nazwa handlowa
- SiS GO Electrolyte 1600 g cytrynowo-limonkowy
- EAN
- 5025324006069
- Numer producenta
- SIS131298
- Przechowywanie i użytkowanie
- Rozpuść 40 g (2 miarki) w 500 ml wody.
- Kolor
- Złoty
- Producent
- SiS
- Waga
- 1600 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Cytryna
- Zawartość
- 1600 ml
- Lista składników
- Mieszanka węglowodanów 93%: (maltodekstryna (kukurydza), fruktoza), kwas cytrynowy, elektrolity 2%: (chlorek sodu, mleczan wapnia, chlorek potasu, cytrynian sodu, cytrynian magnezu), naturalny aromat, substancja słodząca: aspartam.
- Alergeny
- Brak alergenów
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywcza: 40 g / 100 g, Energia: 146 kcal (610,9 kJ) / 365 kcal (1527,2 kJ), Tłuszcz: 0 g / 0 g, Węglowodany: 36 g / 90 g, Białko: 0 g / 0 g
- Zalecany sposób podawania
- Rozpuść 40 g (2 miarki) w 500 ml wody.
- Firma spożywcza
- SIS
- Nazwa handlowa
- SiS GO Electrolyte 1600 g cytrynowo-limonkowy
- EAN
- 5025324006069
- Numer producenta
- SIS131298
Pasuje również do tego

SIS Beta Fuel Gel (30x60ml) Pomarańczowy - Energia i wytrzymałość - Żel energetyczny
118,01 zł/1l
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Sis Go Electrolyte Energy Gel Raspberry 60ml Grey Grey One Size
3 185,50 zł/1l
191,13 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Science in Sport Beta Fuel Żel energetyczny Neutralny 30 x 60 ml
118,01 zł/1l
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Sis Go Hydro Tablets Cola 4g 20 sztuk Srebrny Srebrny Jeden rozmiar
276,56 zł/1l
177,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 500g
80,45 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,66 zł
Sprzedawca: Fleboshop

Science in Sport GO Energy + Żel elektrolitowy o smaku malinowym 30 x 60 ml
191,13 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SiS GO żel energetyczny izotoniczny o smaku sałatki owocowej 60ml
7,50 zł
Sprzedawca: Fleboshop

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku cytrynowym napój w proszku 1500g
85,02 zł/1kg
127,53 zł
Sprzedawca: VISO

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,38 zł/1l
126,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Science in Sport GO Energy + Żel elektrolitowy o smaku malinowym 6 x 60 ml
84,71 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Isostar Hydrate & Perform, Napój sportowy, Napój instant, Puder, 1 szt., Żurawina, Izotonik
200,75 zł/1kg
80,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Double Heart Electrolytes Recharge system, 20 szt. Granulki
306,81 zł/1kg
50,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Isostar Hydrate & Perform Powder Orange 400 g
104,77 zł/1kg
41,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel energetyczny Sis Go, smak cola, 60 ml, kolor srebrny. Jeden rozmiar
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Bestway 67614, Podwójny materac, Rozmiar królewski, Prostokąt, Wbudowana pompa powietrza
208,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elotrans reload, 15 saszetek, saszetka 15 g
353,68 zł/1kg
54,82 zł
Sprzedawca: apohealth

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 500g
123,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

POWERBAR ISOACTIVE Lemon 1,320g (6) 0 Lemon Jeden rozmiar
100,24 zł/1kg
132,32 zł
Sprzedawca: VISO

Kruger Witamina musująca Elektrolity 86g
99,30 zł/1kg
9,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Science in Sport GO Żel energetyczny izotoniczny + Kofeina Double Espresso 6 x 60 ml
84,71 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

PowerBar Power Gel Bag 24er Box, 24 torebki a 41g
372,70 zł
Sprzedawca: biknair-shop

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

(Zestaw 3 sztuk) WP Energy Sniff proszek 2 g – szybki środek pobudzający z kofeiną i tauryną – bez tytoniu i wegański – zastrzyk energii na imprezę, do grania i uprawiania sportu
126,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

SiS GO Isotonic Gel 60ml pomarańczowy SIS131042
999,17 zł/1l
59,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GymBeam | Tabletki elektrolitowe
992,78 zł/1l
89,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Regał do dużych obciążeń AREBOS 200x90x60 cm | 875 kg | 5 półek MDF | system wtykowy
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Hiper masa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112 449,99 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Cytrusy 175 g 25 porcji
154,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
170,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
485,89 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red
167,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
393,15 zł/1l

Supersonic Flow Creatine Mango-Marakuja 150 g LiposoMax 3 g 30 porcji
93,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

HIGH5 Sport Energy Drink Orange 2,2 kg (46 porcji) | Napój izotoniczny w proszku z węglowodanami i elektrolitami
233,00 zł
-84,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,57 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
67,53 zł/1kg