5,0



Na podstawie 2 opinii
Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,99 zł
1 459,80 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Olejki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Spray Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid Spray1 203,36 zł/1l
150,42 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml3 437,90 zł/1l
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml1 599,80 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
366,60 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Anti-Breakage Daily Fluid 125ml
195,96 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 530,68 zł/1l
90,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Oil Reflections Rozświetlający olejek wygładzający 30 ml
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alcina Nutri Shine Oil Elixir 50 ml
2 040,00 zł/1l
102,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil 30 ml
1 338,00 zł/1l
40,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Olejek arganowy do wszystkich rodzajów włosów Argan (Glistening Argan Oil) 10 ml
49,98 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Schwarzkopf Oil Ultime Argan Finishing Oil 100 ml
1 134,00 zł/1l
113,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Farmavita Argán Sublime Elixir 100ml
665,00 zł/1l
93,22 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,50 zł
Sprzedawca: MANADA

Saphira Healing Mineral Drop 90 ml
1 364,00 zł/1l
122,76 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml
671,29 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Viviscal Serum zagęszczające włosy 50ml
1 745,70 zł/1l
174,57 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Weleda Odżywczy olejek do włosów 50ml
2 347,60 zł/1l
117,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Olejek do włosów Olejek rozmarynowy (Reviver Oil) 75 ml
806,13 zł/1l
60,46 zł
Sprzedawca: VISO

Alfaparf | Olejek do włosów Semi Di Lino - 6x13ml - Wzmacnia - Odżywia - Nadaje połysk - Do włosów zniszczonych
3 038,33 zł/1l
236,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
AlfaparfSemi Di Lino Cristalli Liquidi | Liquid Crystal Shine Hair 50ml
Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi to płynne kryształy, które dodają włosom blasku. płyn upiększający nadaje włosom niesamowity połysk, miękkość i piękno. Otoczone delikatną substancją włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Niewidoczny filtr ochronny nie tylko gwarantuje wyjątkowy połysk i komfort, ale także ułatwia rozczesywanie włosów i chroni je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury suszarek i prostownic. Płynne kryształki Alfaparf Semi Di Lino Cristalli zawierają ekstrakt z siemienia lnianego i witaminę E. Dzięki temu odżywiają pasma, pozostawiając je miękkie i gładkie. Serum Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi bazuje na unikalnych technologiach pielęgnacyjnych: - Urban Defence Pro - ochrona przed zanieczyszczeniami środowiska. - Shine Fix Complex - ekstrakt z siemienia lnianego, odpowiedzialny za intensywny i długotrwały połysk - Color Fix Complex - filtry UV i antyoksydanty, zapewnia ochronę koloru i przedłuża piękny wygląd - Witamina E - wzmacnia i nawilża włosy, nadając im blask i zdrowy wygląd Pojemność: 50ml
Nałożyć na dłonie i rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach.
Nie spłukiwać
Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Disiloxane Dimethiconol, Ethylhexyl Dimethyl, PABA, Fragrance, Zea Mays (Corn) Oil, Amodimethicone, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Linalool, Tiocopherol, Hexyl Cinnamal, Alpha Isometyhyl Ionone, Limonene, Citronellol, Geraniol
Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml Cosmetics. For women.
Alfaparf Fluide Alfaparf Cristalli Liquid 50ml już teraz w Beauty Plaza.
Alfaparf Milano Linseed Sublime Flüssigkristalle 50 ml
Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi to płynne kryształy, które dodają włosom blasku. płyn upiększający nadaje włosom niesamowity połysk, miękkość i piękno. Otoczone delikatną substancją włosy stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Niewidoczny filtr ochronny nie tylko gwarantuje wyjątkowy połysk i komfort, ale także ułatwia rozczesywanie włosów i chroni je przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury suszarek i prostownic. Płynne kryształki Alfaparf Semi Di Lino Cristalli zawierają ekstrakt z siemienia lnianego i witaminę E. Dzięki temu odżywiają pasma, pozostawiając je miękkie i gładkie. Serum Alfaparf Semi Di Lino Cristalli Liquidi bazuje na unikalnych technologiach pielęgnacyjnych: - Urban Defence Pro - ochrona przed zanieczyszczeniami środowiska. - Shine Fix Complex - ekstrakt z siemienia lnianego, odpowiedzialny za intensywny i długotrwały połysk - Color Fix Complex - filtry UV i antyoksydanty, zapewnia ochronę koloru i przedłuża piękny wygląd - Witamina E - wzmacnia i nawilża włosy, nadając im blask i zdrowy wygląd Pojemność: 50ml
Nałożyć na dłonie i rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach.
Nie spłukiwać
Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Disiloxane Dimethiconol, Ethylhexyl Dimethyl, PABA, Fragrance, Zea Mays (Corn) Oil, Amodimethicone, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Linalool, Tiocopherol, Hexyl Cinnamal, Alpha Isometyhyl Ionone, Limonene, Citronellol, Geraniol
Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original 50ml - Serum nadające blask
Płynne kryształy to serum, które chroni i rozjaśnia włókna włosów.
Natychmiast nadaje blasku i chroni włókna włosów: Włosy odzyskują swoją niezwykłą piękność.
Zawiera olej lniany: Natychmiast nadaje włosom blasku. Zawiera witaminę E: Właściwości antyoksydacyjne.
Sposób użycia
Nanieść kilka kropli na dłonie i rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach.
Ułożyć włosy, nie spłukiwać.
Składniki (INCI)
CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, DISILOXANE, DIMETHICONOL, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED OIL, LINALOOL, TOCOPHEROL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CAPSICUM ANNUUM EXTRACT, LIMONENE, CITRONELLOL, GERANIOL
Wskazówki
Do wszystkich rodzajów włosów
Właściwości produktu
Natychmiast rozjaśniające serum do wszystkich rodzajów włosów
Ochrona przed wysoką temperaturą do 230°C
Wegańska formuła*
Delikatne dla włosów i koloru
Bogata konsystencja
Otulająca warstwa światła i lekkości
Zapach cytrusowy, kwiatowy, zielony, piżmowy
*bez składników pochodzenia zwierzęcego.
Kultowe serum do włosów, które zapewnia natychmiastowy połysk i miękkość wszystkim rodzajom włosów. To lekkie i nietłuste serum poprawia wygląd włosów, zapewnia ochronę termiczną i utrzymuje je zdrowe i lśniące przez cały dzień.
Mö
Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml Cosmetics. For women.
Alfaparf Fluide Alfaparf Cristalli Liquid 50ml już teraz w Beauty Plaza.
Alfaparf Milano Linseed Sublime Flüssigkristalle 50 ml
- Model
- Semi Di Lino Sublime
- Waga
- 184 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- CYCLOPENTASILOXANE, DIMETYKON, DISILOKSAN, DIMETYKONOL, PARFUM (KOMPOZYCJA WĄCHOWA), ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), OLEJ Z NASION LNIA (LINUM USITATISSIMUM), LINALOL, TOKOFEROL, HKSYLOCYNAMAL, CYTRAL, ALPHA-IZOMETYLIONON, EKSTRAKT Z OSTRZEPKU WSADECHNEGO (CAPSICUM ANNUUM), LIMONEN, CITRONELOL, GERANIOL
- Producent
- Liczba sztuk
- 19
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8022297154763
- Numer producenta
- PF025389
- Model
- Semi Di Lino Sublime
- Waga
- 184 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- CYCLOPENTASILOXANE, DIMETYKON, DISILOKSAN, DIMETYKONOL, PARFUM (KOMPOZYCJA WĄCHOWA), ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, OLEJ Z NASION SŁONECZNIKA (HELIANTHUS ANNUUS), OLEJ Z NASION LNIA (LINUM USITATISSIMUM), LINALOL, TOKOFEROL, HKSYLOCYNAMAL, CYTRAL, ALPHA-IZOMETYLIONON, EKSTRAKT Z OSTRZEPKU WSADECHNEGO (CAPSICUM ANNUUM), LIMONEN, CITRONELOL, GERANIOL
- Producent
- Liczba sztuk
- 19
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8022297154763
- Numer producenta
- PF025389
Pasuje również do tego

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych 1000 ml
110,30 zł/1l
110,30 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
169,94 zł/1l
84,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask odżywcza maska do włosów zniszczonych 500 ml
165,98 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Sublime Cristalli Liquidi The Original pielęgnacja bez spłukiwania do włosów bez połysku 50 ml
3 170,00 zł/1l
158,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Low Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
334,00 zł/1l
334,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml
87,99 zł/1l
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Rozjaśniające serum do włosów Semi Di Lino Sublime (Cristalli Liquidi), 15 ml
3 753,33 zł/1l
56,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
366,60 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner odżywka bez spłukiwania nawilżająca włosy 1000 ml
116,45 zł/1l
116,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alfaparf Milano Linseed Reconstruction Reparative Lotion 6x13 ml
2 715,30 zł/1kg
271,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml
279,95 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
1 661,47 zł
-60,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Alfaparf SDL Reconstruction Reparative Low Shampoo 250ml
149,96 zł/1l
37,49 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Półka na książki VASAGLE Półka stojąca, jako przegroda do pokoju, z 5 przegrodami, biała
430,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Samsung Galaxy Buds3, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Srebrny
769,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Philips C3 Premium Plaque Defence HX9044/33 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Czarny, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
171,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Alfaparf | Zestaw naprawczy do włosów | Szampon 250 ml + Maska
149,55 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Samsung Galaxy S9 SM-G960F, 14,7 cm (5.8"), 4 GB, 64 GB, 12 MP, Android 8.0, Czarny
2 467,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: G-Electronics

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
833,22 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Fujifilm Instax Mini 12, 86 x 54 mm, Różowy, 60 mm, 62 x 46 mm, 2/2, 0.3 - ∞
397,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

F. DICK Wetzstahl DICKORON Combi Klinge 30 cm Wetzstahl Schleifwerkzeug
586,57 zł
-116,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
470,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne w kształcie ucha, szare
1 408,99 zł
-63,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alfaparf Spray Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid Spray
150,42 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 203,36 zł/1l

Fleps 12x7 ml olejki do włosów
190,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
2 273,69 zł/1l

Schwarzkopf Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45ml
134,99 zł
-26,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 422,00 zł/1l

Olejek pielęgnacyjny do włosów, łagodzący łupież i problemy skóry głowy - NEELAYADI
101,64 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 459,80 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,90 zł/1l

LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
1 599,80 zł/1l

Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
589,90 zł/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Serum do włosów, 150 ml, Unisex, Świecący, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
339,93 zł/1l

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
366,60 zł/1kg

Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
671,29 zł/1kg

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Anti-Breakage Daily Fluid 125ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
195,96 zł/1l

Macadamia Nourishing Moisture, Olejek do włosów, 125 ml, Kobiety, Apply a few drops to your palms, using more or less depending on hair length. Rub hands together...
231,28 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 850,24 zł/1l

Korres Aegean Bronze Intensywny olejek do opalania SPF 10 150 ml
75,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,13 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
474,20 zł/1l

Olej rycynowy 1000ml - Brat.pl Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg

Maria Nila Olejek arganowy do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
149,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 494,40 zł/1l

Softto+Plus Snake Oil - olejek do pielęgnacji włosów, witamina E, olejek z węża 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
54,12 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 082,40 zł/1l

Aveda Style Miraculous Oil (50 ml)
150,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 008,40 zł/1l

Bioxcin Keratin & Argan Oil - regenerujący olejek do pielęgnacji włosów - efekt przeciw puszeniu się włosów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Sassoon Olejek rozświetlający 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
819,74 zł/1kg