5,0



Na podstawie 1 opinii
Wella Ultimate Smooth Miracle Oil Serum 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,20 zł
1 192,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 20m 32s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Olejki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45ml2 422,00 zł/1l
134,99 zł
-26,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos599,90 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml1 599,80 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml671,29 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Alcina Nutri Shine Oil Elixir 50 ml
2 520,00 zł/1l
126,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil 30 ml
1 338,00 zł/1l
40,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Schwarzkopf Oil Ultime Argan Finishing Oil 100 ml
1 129,60 zł/1l
112,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Oil Reflections Rozświetlający olejek wygładzający 30 ml
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aussie Miracle Oil Reconstructor Płyn zmiękczający 100 ml
1 134,00 zł/1l
113,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Sachajuan Intensive Hair Oil 50 ml
2 817,00 zł/1l
140,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

It's a 10, Coily Miracle, Hair Styling Gel, For Strengthening, 148 ml
574,59 zł/1l
85,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

REF Shine Elixir 30 ml
1 820,00 zł/1l
54,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chi, Luxury, Hair Oil Treatment, For Repairing, 50 ml
2 553,80 zł/1l
127,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kuza Hair Food Conditioner 4oz.
260,67 zł/1kg
29,56 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Hask Argan Oil Reparaturöl 117ml
386,10 zł/1l
68,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Sassoon Olejek rozświetlający 100ml
819,21 zł/1kg
155,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

3 x alverde Natural Cosmetics - Hair Oil Repair (3 x 75 ml)
335,33 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24

KATIVA KERATIN, odżywczy szampon do włosów, 100 ml
761,00 zł/1l
76,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Framesi Morphosis Sublimis Oil All Day Emulsion 150ml
660,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Wzmacniający olejek do włosów Aliver - 60 ml
1 250,00 zł/1l
75,00 zł
Sprzedawca: Aliver
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Ultimate Smooth Miracle Hair Oil - 100 ml - Przeciw puszeniu się włosów - Intensywnie nawilżający
Lekki olejek do wygładzania i nabłyszczania włosów, który zmniejsza puszenie się włosów i intensywnie je nawilża.
Wysoce skuteczna formuła dla gładkich włosów
- Wella Ultimate Smooth Miracle Oil to coś więcej niż zwykły olejek do włosów - to prawdziwe cudowne lekarstwo dla wszystkich rodzajów włosów. Innowacyjna formuła z Ultimate Smooth Complex i cennymi olejkami roślinnymi sprawia, że włosy nie tylko wyglądają gładko i lśniąco, ale są również optymalnie chronione. Ten lekki olejek wnika głęboko w strukturę włosa i zapewnia intensywne nawilżenie, dzięki czemu idealnie nadaje się do włosów suchych, puszących się i zniszczonych. Rezultaty są natychmiast widoczne: włosy stają się gładsze, bardziej miękkie i lśnią nowym blaskiem.
Ochrona przed wilgocią i wysoką temperaturą
- Jednym z największych wyzwań w codziennym życiu jest wpływ wilgoci i ciepła na nasze włosy. Olejek Wella Ultimate Smooth Miracle Oil skutecznie chroni pasma włosów przed tymi szkodliwymi czynnikami. Tworzy wokół każdego włosa ochronny film, który nie tylko zabezpiecza przed puszeniem spowodowanym wilgocią, ale także przed uszkodzeniami termicznymi wywołanymi przez suszarki i prostownice. Dzięki temu włosy są nie tylko piękne, ale także zdrowe i witalne.
Lekki i nieobciążający
- Wiele olejków do włosów ma tendencję do obciążania włosów lub pozostawiania tłustej warstwy. Z drugiej strony olejek Wella Ultimate Smooth Miracle Oil jest lekki i szybko się wchłania, nie obciążając włosów. Jest idealny do codziennego użytku i nadaje włosom lekkość i zwiewność. Można go stosować zarówno na suche, jak i mokre włosy, aby uzyskać optymalne rezultaty.
Zalety produktu:
- Kontrola puszenia się włosów: Redukuje puszenie się włosów i zapewnia gładką, kontrolowaną fryzurę.
- Intensywne nawilżenie: Zapewnia głębokie nawilżenie suchym i zniszczonym włosom.
- Ochrona termiczna: Chroni przed uszkodzeniami termicznymi spowodowanymi przez narzędzia do stylizacji i wysokie temperatury.
- Łatwa aplikacja: Szybko się wchłania i nie obciąża włosów.
- Promienny poł ysk: Nadaje włosom naturalny, zdrowy połysk.
Najlepsze korzyści ze stosowania produktu
- Dzięki Wella Ultimate Smooth Miracle Oil zobaczysz, jak zmieniają się Twoje włosy. Ciesz się gładkimi, pozbawionymi puszenia się włosami, które są intensywnie nawilżone i lśniące. Chroni włosy przed szkodliwymi wpływami środowiska i wysoką temperaturą, nie obciążając ich. Dla doskonałej stylizacji i niezapomnianego wyglądu - każdego dnia!
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum 100 ml
Wygładzające serum olejkowe do włosów zapewnia natychmiastowy połysk, kontrolę puszenia się włosów i jedwabistą gładkość.
Wella Professionals Ultimate Smooth Miracle Oil Serum to luksusowa kuracja bez spłukiwania, która natychmiast redukuje puszenie się włosów, nadaje im długotrwały połysk i wygładza ich strukturę - bez obciążania. Lekka formuła zapewnia intensywną pielęgnację, uszczelnia powierzchnię włosa i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Idealny do włosów grubych, suchych lub puszących się.
Właściwości:
- Serum olejowe bez spłukiwania dla gładkich, puszących się włosów
- Natychmiast redukuje puszenie i puszenie się włosów
- Dodaje blasku i widocznie wygładza powierzchnię włosów
- Intensywnie pielęgnuje bez obciążania
- Idealny do grubych, suchych lub niesfornych włosów
- 100 ml - Idealny w podróży lub do poznawania swoich włosów
Stosowanie:
- Rozprowadzić 1-2 pompki w dłoniach
- Wmasować na długości i końce wilgotnych lub suchych włosów
- Nie spłukiwać
- W razie potrzeby stosować jako wykończenie stylizacji
Korzyści w skrócie:
| Korzyści | Opis korzyści |
|---|---|
| Natychmiastowa kontrola puszenia się włosów | Ujarzmia puszące się włosy i wygładza ich strukturę |
| Połysk i gładkość | Zapewnia jedwabiste, zadbane wykończenie |
| Komfort bez spłukiwania | Nie wymaga spłukiwania - idealny do szybkiego odżywienia włosów |
| Lekkie w dotyku włosy | Intensywne odżywianie bez tłustych pozostałości |
| Kompaktowy format 100 ml | Idealny w podróży, do torebki lub do codziennej stylizacji |
Natychmiastowo odżywione, gładkie i lśniące włosy - bez kompromisów w zakresie lekkości i kontroli.
Dimethicone, Dimethiconol, Alcohol Denat, Parfum/Fragrance, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Oleate, Malic Acid, Limonene, Linalool, Oleic Acid, Squalane, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
Wymienione składniki odpowiadają aktualnemu stanowi produkcji. Nowe odkrycia naukowe są regularnie uwzględniane w formułach, co oznacza, że formuły mogą się odpowiednio zmieniać. Decydujące znaczenie mają zatem składniki umieszczone na produkcie lub opakowaniu.
Uhlazující vlasový olej
Ultimate Smooth Miracle Oil Serum ma delikatną konsystencję olejku, który intensywnie pielęgnuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz, sprawiając, że stają się one wyraźnie gładsze i bardziej lśniące. Pielęgnuje włosy w 30 sekund i wygładza je nawet do 3 dni*. Zawiera skwalan i omega-9.
- Odżywia włosy w 30 sekund
- Gładkość utrzymująca się do 3 dni*
- Kontrola puszenia się włosów przez 96 godzin
- Ochrona przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą
- Jedwabisty połysk
- Tworzy barierę ochronną przed wilgocią
*W przypadku włosów nieumytych przez 3 dni, w porównaniu z włosami niepoddanymi zabiegowi
[Wskazówki dotyczące stosowania]
Serum należy stosować przed, w trakcie lub po kąpieli. Nałóż 1–3 porcje produktu na długości i końcówki wilgotnych włosów lub nałóż niewielką ilość na suche włosy po stylizacji.
Aby uzyskać optymalne rezultaty, należy stosować kompletną serię produktów pielęgnacyjnych Ultimate Smooth.
Składniki
DIMÉTHICONE, DIMÉTHICONOL, ALCOOL DÉNATURÉ, PARFUM, ACÉTATE DE TOCOPHÉRYLE, OLÉATE DE GLYCÉRYLE, ACIDE MALIQUE, LIMONÈNE, LINALOL, KWAS OLEINOWY, SKWALAN, LECYTYNA, PALMITIAN ASKORBYLU, TOCOFEROL, CYTRYNIAN GLICERYDÓW PALMOWYCH HYDROGENOWANYCH.
Serum do włosów bez spłukiwania, które głęboko odżywia suche i puszące się włosy od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki innowacyjnej technologii zawierającej skwalan i kwasy tłuszczowe Omega-9 zmiękcza włosy i pozostawia je jedwabiście lśniące w zaledwie 30 sekund. Rezultatem jest gładka fryzura z nawet 96-godzinną ochroną przed puszeniem się włosów, promieniami UV i wysoką temperaturą.
b]Wella Ultimate Smooth Miracle Oil Serum 100 ml do włosów suchych Krok 3[/b][br][br]- Olejek do włosów[br]- do włosów suchych, łamliwych[br]- z Omega 9[br]- uelastycznia włosy[br]- nawilża włosy[br][br][br][b][b]Stosowanie[/b][br][br]Nałóż 1-3 pompki na dłonie i rozprowadź równomiernie na wilgotnych włosach na całej długości i końcach. Przeczesać grzebieniem. Nie spłukiwać. Odczekać 30 sekund przed stylizacją i dodać niewielką ilość na koniec.
Wella Ultimate Smooth Miracle Oil Serum 100ml
- Waga
- 145 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Liczba sztuk
- 6
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4064666906133
- Numer producenta
- 1227/7
- Waga
- 145 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Liczba sztuk
- 6
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4064666906133
- Numer producenta
- 1227/7
Pasuje również do tego

Wella Ultimate Smooth Mask 500 ml
284,90 zł/1l
142,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Oil Wella Professionals Ultimate Smooth Oil 30ml
2 669,33 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
203,80 zł/1l
203,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kuracja do włosów Ultimate Repair bez spłukiwania (Miracle Hair Rescue), 30 ml
4 073,33 zł/1l
122,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Ultimate Smooth Shampoo 1000 ml
132,08 zł/1l
132,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Mask Wella Professionals Ultimate Repair Mask 500ml
285,42 zł/1l
142,71 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
2 440,84 zł/1l
231,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Ultimate Smooth Mask 150 ml
781,73 zł/1l
117,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 728,00 zł/1l
272,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Wella Ultimate Smooth Conditioner 200 ml
347,50 zł/1l
69,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
![Zdjęcie produktu dla Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagen w proszku [450g] - Nasz oryginał - Hydrolizat kolagenu z witaminą C - Peptydy typu 1 i 3 - Dobra rozpuszczalność - Neutralny
342,02 zł/1kg
153,91 zł
Sprzedawca: WR-Products

Wella Ultimate Smooth Shampoo 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krem do stylizacji Kerastase dawka 10 x 12 ml 12 ml
3 556,33 zł/1l
426,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wella Invigo Nutri Enrich, 500 ml, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Odżywianie, Wygładzający, Zmiękczający, Goji
203,06 zł/1l
101,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odżywka Redken All Soft 1000 ml
224,58 zł/1l
224,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Sakeena, Kobiety, 100 ml
993,50 zł/1l
99,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Kur Wella Professionals Care Invigo Nutri-Enrich Maska Głęboko Odżywcza
1 327,63 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Mormark

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Wella Ultimate Smooth Conditioner 1000 ml
155,60 zł/1l
155,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Odżywcza odżywka do włosów 500 ml
386,66 zł/1l
193,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
11 920,00 zł/1l
178,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BorlinGmbH

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

I.C.O.N. India Oil 112ml
199,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
177,72 zł/100ml

Alfaparf Spray Alfaparf Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid Spray
150,42 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 203,36 zł/1l

Fleps 12x7 ml olejki do włosów
190,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
2 273,69 zł/1l

Schwarzkopf Scalp Clinix Microbiome Oil Control Booster 45ml
134,99 zł
-26,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 422,00 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
72,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 459,80 zł/1l

Schwarzkopf Oil Schwarzkopf Oil Ultime Rose Finishing Oil 100ml
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
669,90 zł/1l

Olejek pielęgnacyjny do włosów, łagodzący łupież i problemy skóry głowy - NEELAYADI
101,64 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Alfaparf Milano Semi Di Lino Smooth Smoothing Oil wygładzający olejek do włosów grubych i trudnych do ułożenia 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,90 zł/1l

Goldwell TAMING OIL, Olejek do włosów, 100 ml, Kobiety, Włosy normalne, Zmiękczający, Kokos



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
599,90 zł/1l

Alfaparf Semi Di Lino Curls Olejek do włosów kręconych, 100 ml
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
366,60 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 435,70 zł/1l

LIMBA cosmetics olejka do wlosow RECHARGING ELIXIR 50ml
79,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
1 599,80 zł/1l

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruct Anti-Breakage Daily Fluid 125ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
195,96 zł/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance, Serum do włosów, 150 ml, Unisex, Świecący, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
47,86 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
306,60 zł/1l

Montibello Gold Oil Essence Olejek tsubaki do włosów, 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
671,29 zł/1kg

Macadamia Nourishing Moisture, Olejek do włosów, 125 ml, Kobiety, Apply a few drops to your palms, using more or less depending on hair length. Rub hands together...
231,28 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 850,24 zł/1l

Korres Aegean Bronze Intensywny olejek do opalania SPF 10 150 ml
75,08 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,13 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
474,20 zł/1l

Olej rycynowy 1000ml - Brat.pl Brat.pl
52,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
20,19 zł/1kg

Montibello Gold Oil Essence Amber i olejek arganowy 30ml
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
866,33 zł/1l

Aveda Style Miraculous Oil (50 ml)
148,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 979,80 zł/1l