Meditrade® 00974 Meditrade® Instrusol® AF+ Desinfektionsmittel 5,0 l

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

276,28 zł

55,26 zł / 1l

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Środki do dezynfekcji i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
48 326,92 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
61,06 zł/1l
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Granudacyn roztwór do irygacji ran 1000 ml
Granudacyn roztwór do irygacji ran 1000 ml
165,95 zł/1l
165,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Schülke mikrozid universal chusteczki dezynfekujące premium MAXI 80 sztuk
Schülke mikrozid universal chusteczki dezynfekujące premium MAXI 80 sztuk
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
73,66 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
51,63 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,63 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 1001 Meditrade® Ethasept® Desinfektionsmittel 100,0 ml
Meditrade® 1001 Meditrade® Ethasept® Desinfektionsmittel 100,0 ml
302,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
30,25 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 01002+ Meditrade® Medizid® Rapid+ Desinfektionsmittel 250 ml
Meditrade® 01002+ Meditrade® Medizid® Rapid+ Desinfektionsmittel 250 ml
166,64 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
41,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla schülke  schülke buraton rapid Desinfektionsmittel 1 l
schülke schülke buraton rapid Desinfektionsmittel 1 l
99,28 zł/1l
99,28 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 9756731 HARTMANN Bacillol Tissues Desinfektionstücher 100 Stück
HARTMANN 9756731 HARTMANN Bacillol Tissues Desinfektionstücher 100 Stück
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
42,71 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
159,95 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hartmann Bacillol® 30 Sensitive Tissues, chusteczki dezynfekujące na bazie alkoholu
Hartmann Bacillol® 30 Sensitive Tissues, chusteczki dezynfekujące na bazie alkoholu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
55,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla schülke REF44062 schülke desderman care Händedesinfektionsmittel 1,0 l
schülke REF44062 schülke desderman care Händedesinfektionsmittel 1,0 l
87,62 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
43,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KleberKlaus
Zdjęcie produktu dla schülke  schülke Dispenserpumpe
schülke schülke Dispenserpumpe
58,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
52,46 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 00942+ Meditrade® Desinfektionstücher Medizid® Rapid 1-lagig weiß, 150 Tücher
Meditrade® 00942+ Meditrade® Desinfektionstücher Medizid® Rapid 1-lagig weiß, 150 Tücher
53,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Microdacyn60 roztwór do irygacji ran 250 ml
Microdacyn60 roztwór do irygacji ran 250 ml
254,80 zł/1l
63,70 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
37,73 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kodan (N)-Wipes opakowanie uzupełniające 90 chusteczek
Kodan (N)-Wipes opakowanie uzupełniające 90 chusteczek
131,73 zł/1kg
39,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 9819350 HARTMANN Desinfektionstücher Bacillol® Zero Tissues 1-lagig weiß, 100 Tücher
HARTMANN 9819350 HARTMANN Desinfektionstücher Bacillol® Zero Tissues 1-lagig weiß, 100 Tücher
98,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Meditrade prezentuje nowoczesny środek do dezynfekcji narzędzi "Instrusol® AF+". Oferuje on innowacyjny program dostosowany do zastosowania, który sprawia, że dezynfekcja narzędzi jest bezpieczna, skuteczna, niezawodna i oszczędza zasoby. Dzięki praktycznemu 5-litrowemu kanistrowi lekarze i personel medyczny mogą mieć pewność, że narzędzia istotne w ich codziennej pracy są zawsze higienicznie nieskazitelne. Produkt został specjalnie zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, dzięki czemu użytkownik zapoznaje się z jego przekrojowym zastosowaniem. Dzięki "Instrusol® AF+" narzędzia są higienicznie czyszczone bez uszkadzania dezynfekowanych przedmiotów. Rozwiązanie dezynfekujące umożliwia szybką i skuteczną dezynfekcję narzędzi z szerokiej gamy sektorów medycznych, laboratoryjnych i przemysłowych. Środek czyszczący Meditrade "Instrusol® AF+" ułatwia użytkownikom czyszczenie szerokiej gamy instrumentów. Na szczególną uwagę zasługuje kompatybilność tego produktu ze wszystkimi rodzajami materiałów, w tym tytanem, azotanem tytanu i aluminium. Podczas procesu dezynfekcji nie jest wymagane płukanie wsteczne detergentu, co zapewnia niezawodne i oszczędzające zasoby czyszczenie. Dzięki "Instrusol® AF+" firmy Meditrade możliwe jest teraz utrzymanie wydajności, elastyczności i łatwości obsługi w dezynfekcji narzędzi. Każdy, kto chce osiągnąć najwyższą wydajność w czyszczeniu narzędzi, powinien wybrać ten produkt. Oferuje on skuteczną, szybką i przede wszystkim bezpieczną dezynfekcję narzędzi.

Rodzaj produktu: Instrusol® AF + to wysoce skuteczny środek do dezynfekcji narzędzi do reprocesowania standardowych narzędzi medycznych i chirurgicznych, a także termolabilnych akcesoriów anestezjologicznych i sztywnych endoskopów przy użyciu metody wprowadzania lub
w kąpieli ultradźwiękowej.

Obszar zastosowania: Do wszystkich obszarów zastosowania, w których instrumenty medyczne są poddawane dekontaminacji metodą wprowadzania i w myjce ultradźwiękowej.

Instrukcja użycia: Należy przestrzegać instrukcji użycia i wytycznych dotyczących dekontaminacji producentów instrumentów; w szczególności instrukcji dotyczących środków przygotowawczych, czyszczenia i dezynfekcji, płukania, suszenia i przechowywania.

Właściwości preparatu:

  • Wysoce skuteczny koncentrat
  • Nie zawiera aldehydów i fenoli
  • Działanie bakteriobójcze, gruźliczobójcze
  • Ograniczone działanie wirusobójcze
  • Umieszczony na liście VAH

Wymagania prawne: Wyrób medyczny klasy IIb

Stężenie aplikacji / czas ekspozycji:

Skuteczność5 min.15 min.30 min.60 min.
Bakteriobójcze, lewobójcze (wg VAH) (wysokie obciążenie)4,0 %3,0 %2,0 %
Gruźlicy (wg DGHM 2001)
(wysokie obciążenie)
4,0 %3,0 %2,0 %
Skuteczność wirusobójcza:
Rotawirus (DVV / RKI)
(wysokie obciążenie)
2,0 %
SV 40 (DVV / RKI)3,0 %
BVDV / Vaccinia (DVV / RKI)
(bez szczepu)
1,0 %

Skład

Składniki aktywne w 100 g:

5 g alkilodimetyloetylosiarczan amonu,
1 g chlorowodorek poliheksametylenobiguanidu,

1,8 g dioctanu kokospropylenoguanidyniowego

Okres trwałości

3 lata (patrz wydrukowana etykieta). Okres ważności po otwarciu: 12 miesięcy.
Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Przechowywać i magazynować w standardowych warunkach przechowywania (chronić przed wilgocią, bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, wysoką temperaturą i mrozem).

Instrukcje ponownego przetwarzania

Procedura wprowadzania
Wprowadzić instrumenty po użyciu. Wszystkie powierzchnie i zagłębienia muszą być pokryte lub wypełnione. Należy przestrzegać stężeń i czasów kontaktu. Wyjąć instrumenty, dokładnie spłukać wodą i wysuszyć.

Kąpiel ultradźwiękowa
Należy przestrzegać zalecanego zakresu częstotliwości i określonego czasu dezynfekcji. Unikać temperatury wody powyżej 45°C.

Zmiana preparatu
Instrusol® AF + nie jest kompatybilny ze środkami dezynfekcyjnymi zawierającymi aldehyd. Instrumenty i akcesoria, tacki i urządzenia do dekontaminacji, a także środki pomocnicze do aplikacji muszą być dokładnie wyczyszczone i wypłukane przy pierwszym użyciu i zmianie preparatu.

Roztwór roboczy Instrusol® AF + jest odporny na działanie białek i w razie potrzeby może być wielokrotnie. Roztwór roboczy może być przez okres do 7 dni, jeśli włożone zostaną dobrze oczyszczone instrumenty. W przypadku zmętnienia lub widocznego zabrudzenia zaleca się przedwczesną wymianę roztworu roboczego.

Uwaga: Jako roztwór roboczy, Instrusol® AF + nie jest preparatem niebezpiecznym w rozumieniu rozporządzenia w sprawie substancji niebezpiecznych. Roztwór roboczy nie jest żrący. Zalecamy jednak przestrzeganie zwykłych środków ostrożności podczas obchodzenia się z chemikaliami i noszenie zwykłej odzieży ochronnej.
Zawartość
5000 ml
Producent
Meditrade
Liczba sztuk
1
EAN
4250016440338
Numer producenta
00974

Zawartość
5000 ml
Producent
Meditrade
Liczba sztuk
1
EAN
4250016440338
Numer producenta
00974
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
148,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
296,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 00975+ Meditrade® Medizid® Rapid+ Desinfektionsmittel 0,5 l
Meditrade® 00975+ Meditrade® Medizid® Rapid+ Desinfektionsmittel 0,5 l
105,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla BAVIETTE Bio 794 – Płyn do czyszczenia instrumentów, 1 litr – do wstępnego czyszczenia instrumentów medycznych w gabinetach lekarskich, klinikach i laboratoriach
BAVIETTE Bio 794 – Płyn do czyszczenia instrumentów, 1 litr – do wstępnego czyszczenia instrumentów medycznych w gabinetach lekarskich, klinikach i laboratoriach
120,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
120,05 zł
Sprzedawca: Baviette
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256 GB Dual-Sim Forest Green Nowy
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 256 GB Dual-Sim Forest Green Nowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
2 864,40 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 67
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla SpeedBox 3.0 do Bosch Gen2–Gen4 ze ściągaczem do korby, niekompatybilny z Bosch Smart System (BES3)
SpeedBox 3.0 do Bosch Gen2–Gen4 ze ściągaczem do korby, niekompatybilny z Bosch Smart System (BES3)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
828,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SpeedBox-Tuning

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super środek dezynfekujący
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
48 326,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500 chusteczek dezynfekujących - 70% alkoholu Jednorazowe chusteczki do czyszczenia samochodu, okularów, wyświetlaczy
500 chusteczek dezynfekujących - 70% alkoholu Jednorazowe chusteczki do czyszczenia samochodu, okularów, wyświetlaczy
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Zdjęcie produktu dla Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Lawenda i jaśmin - 75 sztuk - Scentiva - Dezynfekcja i czystość
Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Lawenda i jaśmin - 75 sztuk - Scentiva - Dezynfekcja i czystość
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Grejpfrut i kwiat pomarańczy - 75 sztuk - Antybakteryjne - Delikatne czyszczenie
Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Grejpfrut i kwiat pomarańczy - 75 sztuk - Antybakteryjne - Delikatne czyszczenie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące Scentiva - Lilia kokosowa - 75 sztuk - Antybakteryjne - Chusteczki dezynfekujące
Clorox | Chusteczki dezynfekujące Scentiva - Lilia kokosowa - 75 sztuk - Antybakteryjne - Chusteczki dezynfekujące
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
124,12 zł
Sprzedawca: apohealth
248,24 zł/1l