Dezynfekcja powierzchni Microzid Liquid 250 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

39,31 zł

157,24 zł / 1l

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Środki do dezynfekcji i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
48 326,92 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
61,06 zł/1l
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Granudacyn roztwór do irygacji ran 1000 ml
Granudacyn roztwór do irygacji ran 1000 ml
166,00 zł/1l
166,00 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
248,30 zł/1l
124,15 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Microzid AF płyn, szybka dezynfekcja f. Wyroby medyczne 1 litr
Microzid AF płyn, szybka dezynfekcja f. Wyroby medyczne 1 litr
102,46 zł/1l
102,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Antifect N Liquid 1 litr
Antifect N Liquid 1 litr
59,95 zł/1l
59,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
37,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
52,48 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
51,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,65 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla 1000 ml Żel dezynfekujący do rąk z 71% alkoholem Dozownik żelu do dezynfekcji rąk 1 l
1000 ml Żel dezynfekujący do rąk z 71% alkoholem Dozownik żelu do dezynfekcji rąk 1 l
13,11 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla antifect N płyn do dezynfekcji powierzchni, roztwór 500 ml
antifect N płyn do dezynfekcji powierzchni, roztwór 500 ml
66,04 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,02 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MaiMed MyClean DS szybka dezynfekcja - neutralny 500 ml/butelka, zakrętka | butelka (500 ml)
MaiMed MyClean DS szybka dezynfekcja - neutralny 500 ml/butelka, zakrętka | butelka (500 ml)
75,18 zł/1l
37,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
148,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
296,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla SAGROTAN 10000638 Środek dezynfekujący w sprayu 250ml
SAGROTAN 10000638 Środek dezynfekujący w sprayu 250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
27,65 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla SAGROTAN®  SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
SAGROTAN® SAGROTAN® Hygiene-Spray Desinfektionsspray 100 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,91 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dezynfekcja powierzchni, płyn do dezynfekcji powierzchni 500 ml, spray
Dezynfekcja powierzchni, płyn do dezynfekcji powierzchni 500 ml, spray
83,78 zł/1l
41,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dezynfekcja powierzchni, pojemność 100 ml | SONETT
Dezynfekcja powierzchni, pojemność 100 ml | SONETT
128,80 zł/1l
12,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Środek dezynfekujący Bactazol 500 ml
Środek dezynfekujący Bactazol 500 ml
101,72 zł/1kg
50,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

  • bardzo szeroka skuteczność w bardzo krótkim czasie
  • bez pozostałości
  • gotowy do użycia

Produkt nadaje się do dezynfekcji wyrobów medycznych i innych powierzchni. Nasz klasyczny produkt do szybkiej dezynfekcji jest odpowiedni do dezynfekcji powierzchni w pobliżu pacjentów ze zwiększonym ryzykiem zakażenia i potrzebą krótkiego czasu kontaktu.

Instrukcja użycia
Nanieść nierozcieńczony preparat na powierzchnię, przetrzeć i pozostawić do zadziałania.
Zapewnić całkowite zwilżenie i utrzymywać powierzchnię wilgotną przez cały czas kontaktu. Upewnić się, że wszystkie widoczne zabrudzenia zostały usunięte przed dezynfekcją. Stosować maksymalnie 50 ml/m². Wyłącznie do użytku profesjonalnego. Poważne incydenty z udziałem produktu należy zgłaszać producentowi i właściwym organom. Nie nadaje się do końcowej dezynfekcji półkrytycznych i krytycznych wyrobów medycznych!

Dane produktu

mikrozid® AF liquid
Szybka dezynfekcja nieinwazyjnych wyrobów medycznych i powierzchni na bazie alkoholu.
Nasze zalety
bardzo wysoka skuteczność w bardzo krótkim czasie
bez pozostałości
gotowy do użycia

Środek dezynfekujący należy stosować ostrożnie.
Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Produkt jest dobrze kompatybilny z metalami i tworzywami sztucznymi (z wyjątkiem szkła akrylowego i farb wrażliwych na alkohol)
szkło akrylowe i farby wrażliwe na alkohol). Powierzchnie szczególnie wrażliwe na działanie alkoholu, takie jak szkło akrylowe, nie mogą być poddawane działaniu produktu. Należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej podczas stosowania środków dezynfekcyjnych na bazie alkoholu zawartych w przepisach BR "Prace dezynfekcyjne w sektorze opieki zdrowotnej" Trzymać z dala od źródeł ciepła i zapłonu. Zalecamy noszenie rękawic ochronnych, a dalsze informacje są dostępne na żądanie. Okres trwałości otwartych pojemników można znaleźć na opakowaniu.

Pliki do pobrania
Karta informacyjna produktu, PDF [398.9 KB]
Karta charakterystyki, PDF [405.3 KB]
Instrukcja obsługi, DOC [159 KB]
Rozwiń wszystkie
Produkt nadaje się do dezynfekcji urządzeń medycznych i innych powierzchni. Nasz klasyczny produkt do szybkiej dezynfekcji jest odpowiedni do dezynfekcji powierzchni w pobliżu pacjentów o zwiększonym ryzyku zakażenia i potrzebie krótkiego czasu kontaktu.
Nanieść nierozcieńczony preparat na powierzchnię, przetrzeć i pozostawić do zadziałania.
Zapewnić całkowite zwilżenie powierzchni i utrzymywać ją wilgotną przez cały czas kontaktu. Upewnić się, że wszystkie widoczne zabrudzenia zostały usunięte przed dezynfekcją. Stosować maksymalnie 50 ml/m². Wyłącznie do użytku profesjonalnego. Poważne incydenty związane z produktem należy zgłaszać producentowi i właściwym organom. Nie nadaje się do końcowej dezynfekcji półkrytycznych i krytycznych wyrobów medycznych!
Skład:
100 g roztworu zawiera następujące składniki aktywne:
25 g etanolu (94 %), 35 g propan-1-olu
Oznakowanie zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 648/2004: Zapachy

Dane chemiczno-fizyczne
Postać:ciecz
Gęstość:około 0,89 g/cm3 / 20 °C
Lepkość dynamiczna:nie określono
Kolor:bezbarwny
Temperatura zapłonu:27 °C / Metoda:DIN 51755 Część 1
pH:Nie dotyczy



Szybki środek dezynfekujący w sprayu na bazie alkoholu do urządzeń medycznych we wszystkich obszarach o zwiększonym ryzyku infekcji i potrzebie krótkiego czasu kontaktu.

Opis:

  • Bezaldehydowy
  • Spray z pompką 250 ml
  • Microcide Sagromed
  • Dobre właściwości zwilżające
  • Szeroka skuteczność w bardzo krótkim czasie
  • Szybkie wysychanie bez pozostałości
  • również w opakowaniach po 10 szt

Skład 100 g:

  • 25 g etanolu (94 %)
  • 35 g 1-propanolu

Karty charakterystyki



Właściwości środka do dezynfekcji powierzchni

  • Szybka dezynfekcja
  • w przypadku zwiększonego ryzyka infekcji
  • gdzie wymagany jest krótki czas kontaktu
  • gotowy do użycia roztwór
  • na bazie alkoholu
  • nie zawiera aldehydów
  • wysoka skuteczność w bardzo krótkim czasie
  • szybkie schnięcie bez pozostałości
  • dobre właściwości zwilżające
  • Skuteczny przeciwko: Bakterie (w tym gruźlica), grzyby, wirusy zapalenia wątroby typu B, HIV, HCV, adenowirusy, norowirusy, wirusy rota, wirusy papova, wirusy polio, wirusy vaccinia

Obszary zastosowania środka do dezynfekcji powierzchni

  • do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych 0297) i wszystkich rodzajów powierzchni
  • Urządzenia do leczenia pacjentów
  • Stoły do badań
  • Powierzchnie wyrobów medycznych
  • Czytniki CCV (producent stacjonarnych i mobilnych czytników dla sektora e-zdrowia, do rejestrowania danych podstawowych osób ubezpieczonych (eGK) i podpisów elektronicznych.


- Środek dezynfekujący
- do dezynfekcji powierzchni
- roztwór do stosowania na powierzchniach
- wyrób medyczny z apteki
- Producent: SCHÜLKE & MAYR GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 2877813



Dezynfekcja powierzchni Microzid Liquid 250ml Inny środek dezynfekujący Długość 5,2 cm Szerokość 5 cm Wysokość 19,3 cm Waga 0,284 kg Wielkość opakowania 250 ml

Dezynfekcja powierzchni Microzid Liquid 250 ml

Płyn do dezynfekcji powierzchni mikrozid sensitive firmy Schülke jest gotowy do użycia, działa szybko i jest szczególnie odpowiedni do powierzchni wrażliwych na alkohol. Właściwości środka do dezynfekcji powierzchni Szybka dezynfekcja bezalkoholowy gotowy do użycia roztwór na bazie czwartorzędowych związków amoniowych nie zawiera aldehydów szeroka skuteczność w bardzo krótkim czasie skuteczny przeciwko: Bakterie, drożdże, wirusy Rota i Vaccinia), Polyoma SV40, MRSA (czas kontaktu 1 minuta) ograniczone działanie wirusobójcze* (w tym HIV, HCV, HBV) (1 minuta kontaktu) skuteczny z listą/certyfikatem VAH (czas kontaktu 5 minut) skuteczny przeciwko wirusom Noro (czas kontaktu 15 min) Obszary zastosowania środka do dezynfekcji powierzchni do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych 0297) i wszelkiego rodzaju powierzchni odpowiedni do powierzchni wrażliwych na alkohol Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.

Mikrozid AF liquid Desinf.MP+Flächen 250 ml - Prezentacja: Płyn - Temat: Techniczne środki dezynfekujące
Waga
270 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Środek dezynfekujący
Producent
Comair
Liczba sztuk
250
EAN
4032651091607
04032651091607
Numer producenta
109160

Waga
270 g
Zawartość
250 ml
Składniki
Środek dezynfekujący
Producent
Comair
Liczba sztuk
250
EAN
4032651091607
04032651091607
Numer producenta
109160
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla MaiMed MyClean DS szybka dezynfekcja - neutralny 500 ml/butelka, zakrętka | butelka (500 ml)
MaiMed MyClean DS szybka dezynfekcja - neutralny 500 ml/butelka, zakrętka | butelka (500 ml)
75,18 zł/1l
37,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
schülke desmanol Händedesinfektionsmittel 0,5 l
159,67 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
67,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ethasept płyn do dezynfekcji rąk 1000ml
Ethasept płyn do dezynfekcji rąk 1000ml
66,61 zł/1l
66,61 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla MaiMed MyClean HB środek biobójczy do dezynfekcji rąk 500 ml/butelka, 1 szt. | butelka (500 ml)
MaiMed MyClean HB środek biobójczy do dezynfekcji rąk 500 ml/butelka, 1 szt. | butelka (500 ml)
91,54 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,77 zł
Sprzedawca: ClinicCare
Zdjęcie produktu dla mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
mikrozid® 302000908 Chusteczki dezynfekujące AF - 150 sztuk w opakowaniu z dozownikiem
52,48 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Microzid AF płyn, szybka dezynfekcja f. Wyroby medyczne 1 litr
Microzid AF płyn, szybka dezynfekcja f. Wyroby medyczne 1 litr
102,46 zł/1l
102,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla 1000 ml Żel dezynfekujący do rąk z 71% alkoholem Dozownik żelu do dezynfekcji rąk 1 l
1000 ml Żel dezynfekujący do rąk z 71% alkoholem Dozownik żelu do dezynfekcji rąk 1 l
13,11 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Antifect N Liquid 1 litr
Antifect N Liquid 1 litr
59,95 zł/1l
59,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
48 326,92 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
51,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
51,65 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla antifect N płyn do dezynfekcji powierzchni, roztwór 500 ml
antifect N płyn do dezynfekcji powierzchni, roztwór 500 ml
66,04 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,02 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
Chusteczki dezynfekujące Schülke Mikrozid AF Wipes premium - opakowanie 50 chusteczek (50 chusteczek)
37,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla HARTMANN 39520 HARTMANN Bacillol AF Desinfektionsmittel 5,0 l
HARTMANN 39520 HARTMANN Bacillol AF Desinfektionsmittel 5,0 l
81,55 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
407,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Uniwersalna butelka z płynem Microcide 1000ml
Uniwersalna butelka z płynem Microcide 1000ml
60,99 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
60,99 zł
Sprzedawca: Shoproither
Zdjęcie produktu dla Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
Bacillol 9805032, 100 szt., Wielobarwny, ECARF
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
59,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Rękawiczki Jednorazowe Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
Rękawiczki Jednorazowe Mercator Rękawiczki Nitrylowe Jednorazowe Czarne Nitrylex
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 111
21,90 zł
-5%
20,80 zł
Sprzedawca: Octoplus
Zdjęcie produktu dla Półmaska klasy europejskiej FFP2 /   i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Mikrozid Universal Wipes Premium do dezynfekcji wyrobów medycznych i wszelkiego rodzaju powierzchni, 80 chusteczek
Mikrozid Universal Wipes Premium do dezynfekcji wyrobów medycznych i wszelkiego rodzaju powierzchni, 80 chusteczek
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
73,69 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla 18x Meditrade® 1004 Ethasept® Płyn dezynfekujący 500,0 ml
18x Meditrade® 1004 Ethasept® Płyn dezynfekujący 500,0 ml
99,46 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
49,73 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
Płyn do dezynfekcji/czyszczenia narzędzi Gigasept 2000 ml
148,40 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
296,79 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 677
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla 25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla Dr Becher Płyn do dezynfekcji skóry rąk 1000ml
Dr Becher Płyn do dezynfekcji skóry rąk 1000ml
78,57 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
78,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 1283M unisex Einmalhandschuhe Nitril® NextGen® blau Größe M 100 St.
Meditrade® 1283M unisex Einmalhandschuhe Nitril® NextGen® blau Größe M 100 St.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
57,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Stosunek ceny do jakości
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,13 zł
Sprzedawca: apohealth
48 326,92 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500 chusteczek dezynfekujących - 70% alkoholu Jednorazowe chusteczki do czyszczenia samochodu, okularów, wyświetlaczy
500 chusteczek dezynfekujących - 70% alkoholu Jednorazowe chusteczki do czyszczenia samochodu, okularów, wyświetlaczy
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Baskany
Zdjęcie produktu dla Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Lawenda i jaśmin - 75 sztuk - Scentiva - Dezynfekcja i czystość
Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Lawenda i jaśmin - 75 sztuk - Scentiva - Dezynfekcja i czystość
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
42,90 zł
-6%
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Grejpfrut i kwiat pomarańczy - 75 sztuk - Antybakteryjne - Delikatne czyszczenie
Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Grejpfrut i kwiat pomarańczy - 75 sztuk - Antybakteryjne - Delikatne czyszczenie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Clorox | Chusteczki dezynfekujące Scentiva - Lilia kokosowa - 75 sztuk - Antybakteryjne - Chusteczki dezynfekujące
Clorox | Chusteczki dezynfekujące Scentiva - Lilia kokosowa - 75 sztuk - Antybakteryjne - Chusteczki dezynfekujące
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
38,99 zł
-5%
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
124,15 zł
Sprzedawca: apohealth
248,30 zł/1l