Zawartość:

30 ml

Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman Woda perfumowana, 30 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

67,40 zł

2 246,67 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml
12 769,07 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
957,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Al Bashiq 100 ml
Woda perfumowana Al Bashiq 100 ml
1 940,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
1 627,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
162,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 50ml
Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 50ml
3 682,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
184,12 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Abercrombie & Fitch, Fierce, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
715,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Away Woman Woda perfumowana, 100 ml
Abercrombie&Fitch Away Woman Woda perfumowana, 100 ml
1 423,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
142,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Edp 100ml
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Edp 100ml
1 251,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
125,15 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch First Instinct Woman Woda perfumowana, 100ml
1 699,60 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
169,96 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 249,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
127,47 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch, Naturally Fierce, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
Abercrombie & Fitch, Naturally Fierce, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
1 509,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
75,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her EDP 100 ml W
Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her EDP 100 ml W
937,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
93,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Away Tonight Woman Woda perfumowana, 100 ml
Abercrombie&Fitch Away Tonight Woman Woda perfumowana, 100 ml
2 013,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
201,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 30ml
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 30ml
2 902,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
87,08 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Roger & Gallet Rose Wellbeing Woda perfumowana
Roger & Gallet Rose Wellbeing Woda perfumowana
1 079,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
107,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 50ml
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 50ml
1 814,80 zł/1l
90,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 973
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png ABERCROMBIE&FITCH Authentic Moment Woman EDP 30ml Abercrombie&Fitch 085715169600

Producent: ABERCROMBIE&FITCH 
Rodzaj: Woda perfumowana 
Pojemność: 30ml

Authentic Moment Woman to kompozycja dla kobiet. Zapach został wydany w 2022 roku, a twórcą jest Gil Clavien.

Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Czerwone owoce, Rabarbar i Mandarynka;
- nuty serca: Jaśmin i Róża;
- nuty podstawy: Piżmo, Ambroksan, Skóra, Cedr i Paczula



Authentic Moment to owocowo-drzewny zapach, który sprawia, że ​​każda chwila jest nieoczekiwaną niespodzianką. Zmysłowa kompozycja zapachowa stanowiąca połączenie eleganckich kwiatów, soczystych owoców z kontrastującymi akordami drzew i cielesnego piżma.&nbsp/


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: czerwone owoce, rabarbar, mandarynka
Nuta serca: róża, jaśmin
Nuta bazy: skóra, piżmo, paczula, cedr, ambroksan



Authentic Moment Woman to owocowo-drzewna woda perfumowana dla kobiet. Intensywne, zaskakujące i figlarne akordy owoców, mandarynki i rabarbaru prowadzą prosto do serca zapachu, gdzie kwitną jaśmin i róża. Każda sekunda jest wyjątkowa dzięki cedrowi, akordom skórzanym, ambroksanowi, paczuli i piżmu, niezwykle atrakcyjnemu połączeniu. Odkryj nowe możliwości z Authentic Moment Woman. Ponieważ piękno tkwi w prostocie, a każda chwila oferuje nieskończone możliwości zmian, radości i życia! Wprowadzony na rynek w 2022 roku.



Pozwól, aby w Parfum Abercrombie & Fitch EDP Authentic Moment 30 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Abercrombie & Fitch!



  • Płeć: Kobieta
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Authentic Moment
  • Pojemność: 30 ml
Od 127,23 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
AFH Fulfillment NL B.V.
Laarderhoogtweg 25
1101 EB - Amsterdam
+12058923750
[email protected]



Woda perfumowana Abercrombie & Fitch została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 30 ml wybranego zapachu.

Woda perfumowana marki Abercrombie & Fitch została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 30 ml.

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Edp Spray 16960 VEREINIGTE STAATEN Karton @ 1 Flasche x 30 ml

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman EDP W 30 ml
Wymiary
30 ml
Model
Authentic Moment Woman
Waga
0.05 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
30 ml
Składniki
Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman Woda perfumowana, 30 ml
Grupy docelowe
Kobiety
Kobiety
EAN
85715169600
0085715169600
085715169600
Numer producenta
2007177

Wymiary
30 ml
Model
Authentic Moment Woman
Waga
0.05 kg
Rodzaj zapachu
Kwiatowy, owocowy
Zawartość
30 ml
Składniki
Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman Woda perfumowana, 30 ml
Grupy docelowe
Kobiety
Kobiety
EAN
85715169600
0085715169600
085715169600
Numer producenta
2007177
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
1 627,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 100
162,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Self woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Self woda toaletowa dla mężczyzn 30 ml
5 279,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
158,37 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 50ml
Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 50ml
3 682,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
184,12 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Naturally Fierce Woda perfumowana, 30 ml
Abercrombie&Fitch Naturally Fierce Woda perfumowana, 30 ml
1 684,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 30ml
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Woman EDP 30ml
2 902,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
87,08 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman Woda perfumowana, 50 ml
Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman Woda perfumowana, 50 ml
1 504,80 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
75,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
3 980,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 112
119,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman EDP 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Moment Woman EDP 100ml
1 361,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
136,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 100ml
Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Woda perfumowana, 100ml
1 460,60 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
146,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
4 249,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
127,47 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
Abercrombie & Fitch Authentic Woman woda perfumowana dla kobiet 30 ml
5 036,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
151,08 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Away Woman woda perfumowana dla kobiet 50 ml
Abercrombie & Fitch Away Woman woda perfumowana dla kobiet 50 ml
2 168,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
108,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Edp Spray
Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Edp Spray
5 047,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
166,77 zł
-15,36 zł
151,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
Montblanc Signature, Kobiety, 90 ml, Perfumy w płynie, Klementynka, Wanilia, Białe piżmo
2 380,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 191
214,20 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfém 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfém 75 ml UNISEX
2 096,13 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 176
157,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Reyna edp 100ml
Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
Braun Satin Hair 3 AS 330, Szczotka z gorącym powietrzem, Czarny, Niebieski, Liliowy, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
661,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 207,40 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 154
420,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland
Zdjęcie produktu dla Annayake Pour Elle woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Annayake Pour Elle woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 593,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 168
259,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
Al Haramain Junoon Noir Woda perfumowana, 75 ml
2 136,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
160,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
807,20 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
80,72 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
Annayake An'na Annayake Woda perfumowana, 100 ml
2 896,40 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
289,64 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 89
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
918,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 32 opinii
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Cena jest nie do pobicia!
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 6 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Entuzjastyczny
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 7 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo ładny kobiecy zapach
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka i sprawna dostawa
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super obsługa
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 25 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ulubiony zapach
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 20 stycznia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfumy Abercrombie and Fitch
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 23 września 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l