5,0



Na podstawie 2 opinii
Zawartość:
500 ml- 500 ml
- 250 ml
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold, Mocny lakier do włosów, 500ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,80 zł
98,00 zł / 1kg
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Lakiery do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml155,98 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml234,65 zł/1l
175,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Hair Lacquer 3 x 600 ml zestaw lakierów do włosów o bardzo mocnym utrwaleniu53,33 zł/1l
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Haarspray Infinium Pure Infinitely Profesjonalny lakier do włosów 500ml568,48 zł/1l
284,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Full Utrwalający lakier do włosów, 500ml
101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
231,96 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 300 ml
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Eimi Mistify Me Strong Mocny lakier szybkoschnący do włosów, 500ml
104,44 zł/1l
52,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Morfose Ultra Strong Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 400ml
72,02 zł/1l
28,81 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Performance Ultra Hold Hairspray Bardzo mocno utrwalający lakier do włosów, 500 ml
69,68 zł/1l
34,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Kallos KJMN Hair Spray extra mocny lakier do włosów chroniący przed wilgocią, 750ml
35,92 zł/1kg
28,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 7x500ml
72,28 zł/1l
265,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Freezing Spray, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
263,18 zł/1l
131,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tresemme Lakier do wlosow Extra Hold, 250 ml
105,70 zł/1kg
31,71 zł
Sprzedawca: VISO

Fanola FanTouch Fix It Bardzo mocny lakier do włosów, 500ml
63,88 zł/1l
31,94 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 3x500ml
71,99 zł/1l
113,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Performance Extra Strong Lakier do włosów 500 ml
117,42 zł/1l
58,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Freeze Lakier mocno utrwalający do włosów, 300 ml
109,17 zł/1l
32,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml
88,88 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sprawdź szybkoschnący, bardzo mocno utrwalający lakier do włosów Freezing Spray Extra Hold, który chroni włosy przed puszeniem się i wilgocią. Poznaj połączenie nut zapachowych jabłka, melona oraz zmysłowego piżma.
Ten szybkoschnący lakier do włosów zapewnia wyjątkowo mocne utrwalenie i zapobiega puszeniu się włosów. Dodaje objętości i tekstury. Utrwala pasma podczas tworzenia koków, warkoczy i kucyków, dzięki czemu nic się z nich nie wyślizguje. Odporny na wilgoć i zapobiegający puszeniu się włosów przez całą dobę.
[Cechy]
- Zapewnia maksymalne utrwalenie
- Utrwala fryzurę
- Odporny na puszenie i wilgoć
[Aplikacja]
Dobrze wstrząsnąć. Trzymać w odległości ok. 25 cm od włosów i spryskać lekko, aby uzyskać elastyczne utrwalenie, lub mocniej, aby utrwalić fryzurę.
Składniki
ALCOHOL DENAT, DIMETHYL ETHER, ISOBUTANE, VA/CROTONATES/VINYL NEODECANOATE COPOLYMER, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, GLYCINE SOJA OIL / SOYBEAN OIL, TOCOPHEROL, LINALOOL, PARFUM / FRAGRANCE (F.I.L. C237140/1).
Matrix Vavoom Freezing Spray - Extra Hold 500 ml
Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Holdto szybkoschnący lakier do włosów zapewniający ultra mocne utrwalenie.Idealny do utrwalania i wykańczania fryzur.Zapewnia długotrwałą stylizację i perfekcyjne wykończenie fryzury.
Stosowanie
Rozpylić na suche, wystylizowane włosy z odległości ok. 30 cm, aby utrwalić fryzurę.
Ułóż włosy jak zwykle i rozprowadź spray na dużej powierzchni, aby cieszyć się fryzurą. Aby uzyskać maksymalną objętość, unieś włosy i spryskaj je blisko nasady.
Wysokiej jakości składniki chronią włosy i zapewniają mocne utrwalenie, które utrzyma się przez cały dzień. Podaruj sobie i swoim włosom delikatną pielęgnację z tym produktem.
Składniki
Informacje o składnikach wiążących znajdują się na opakowaniu produktu.
Lakier do włosów Matrix Vavoom to mistrz utrwalenia. Szybkoschnący lakier do włosów Freezing Spray Extra Hold o ultra mocnym utrwaleniu "zamraża" wygląd fryzury, mocno ją utrwalając. Nie bój się skomplikowanych fryzur. Z tym lakierem możesz liczyć na to, że fryzura ani drgnie. Wygląda naturalnie na włosach, nie skleja ich i nadaje im subtelny połysk.
Lakier do włosów zapewniający mocne utrwalenie.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Lakiery do włosów marki Matrix z kolekcji Vavoom zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
Jeśli szukasz super mocnego lakieru do włosów o elastyczności sprayu z pompką, to właśnie go znalazłeś! Matrix Vavoom Megahold Freezing Spray to szybkoschnący lakier do włosów o maksymalnym utrwaleniu. Dzięki polimerom Flexi-Hold włosy zyskują dodatkową objętość, a dodatkowo Megahold Freezing nadaje włosom jedwabisty połysk i stylowe wykończenie. Kluczowe cechy * Nie pozostawia osadu * Zapewnia maksymalne utrwalenie * Tworzy dodatkową objętość * Nadaje włosom stylowy jedwabisty połysk. Instrukcja użycia * Nałóż spray na całe włosy jako wykończenie fryzury lub użyj go do podkreślenia różnych pasm. Chcesz kupić Matrix - Vavoom - Extra Hold Freezing Spray - 250 ml? Wypróbuj Matrix - Vavoom - Extra Hold Freezing Spray - 250 ml dla siebie! Zamów bezpośrednio online na !
Lakier do włosów z ekstra mocnym utrwaleniem Vavoom Extra Hold (Freezing Spray) 500ml
Vavoom! Freezing Spray Extra Hold / Zapewnia maksymalne utrwalenie / Każdy włos pozostaje na swoim miejscu do 24 godzin / Odporność na puszenie i wilgoć
MTX Freezing Spray Lakier do włosów Extra Hold 500ml Matrix Volumen-Sty
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.6 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold, Mocny lakier do włosów, 500ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3474637103606
- Numer producenta
- E0167401
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Waga
- 0.6 kg
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Hold, Mocny lakier do włosów, 500ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3474637103606
- Numer producenta
- E0167401
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Matrix Vavoom Freezing Spray Extra Full Utrwalający lakier do włosów, 500ml
101,98 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Builder Wax Spray, Wosk w sprayu do wykończenia stylizacji, 250ml
357,97 zł/1kg
107,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Matrix Vavoom Triple Freeze Extra Dry Mocno utrwalający lakier do włosów, 300ml
288,23 zł/1l
86,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...
231,96 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

WISFOR metalowy stojak na drewno opałowe stojak na drewno opałowe antracyt XXL wiata ogrodowa na drewno opałowe 1,66 m³ do 400 kg pomoc w układaniu drewna opałowego na zewnątrz
643,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Stojak na drewno opałowe zewnętrzny metalowy 188x70x188 2,3³ RM / 3,3³ SRM ZINCED 3t stalowy czarny pomocnik do układania drewna opałowego z dachem
1 088,36 zł
Sprzedawca: LAWA_Living-and-Lifestyle

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Invertorový Generátor Isg 800-1
1 155,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution

BRUBAKER Zen Garden, Antracyt, Szary, Metal, Ceramika, Tkanina, Sypialnia, Czarny, Chłopak, dziewczyna, E14
179,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Light Master 8 Level Powder 500G
338,20 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Design spray dla silnego utrwalenia 1000 ml
243,10 zł/1kg
211,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Matrix Freezing Spray, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
263,18 zł/1l
131,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 300 ml
166,63 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

MaXpeedingrods 3000W 3300W Generator prądu z falownikiem Generator benzynowy Generator awaryjny Przenośny 21kg
2 658,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Doniczka BOARDEE - biały - Prosperplast 4
15,07 zł
Sprzedawca: DIKEL

Numoco Damska mini sukienka Mia beżowa uniwersalna
218,90 zł
Sprzedawca: Wayfarer

Silnik benzynowy jednocylindrowy chłodzony powietrzem o mocy 7,5 KM z niskim poziomem ochrony oleju
571,90 zł
Sprzedawca: Easybuy

Pawilon imprezowy i namiot eventowy LEADZM, 3x6 metrów, idealny do ogrodu, tarasu, przyjęć i imprez. Wodoodporny i z ochroną UV, wyposażony w 6 ścianek bocznych, kolor: czarny
787,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Vileda Mixer 3, Stojak podłogowy, Stal, Biały, 30 m, 710 mm, 710 mm
147,57 zł/1m
191,84 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

EINFEBEN Obrzeże trawnikowe 10m x 14cm Brązowe Obrzeże rabatowe Obrzeże trawnikowe Elastyczne obrzeże trawnikowe odporne na warunki atmosferyczne Łatwy montaż
15,75 zł/1m
157,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
9 214,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Merax 2-osobowa rozkładana sofa z funkcją spania, regulowane oparcie, uchwyt na kubek, schowki, poduszki, sofa, rozkładana sofa, pościel, szary
2 279,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Scholl ExpertCare, Niebieski, Biały, 1 szt.
141,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klon japoński - 4 szt - Acer palmatum - Wysokość 25-40cm - ⌀10,5cm
113,60 zł
Sprzedawca: Bloomique
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wosk w sprayu
Zawartość 0,25 l
Artykuł jest całkowicie super i może być dobrze przetwarzany na włosach przez cały dzień
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lakier do włosów mocno utrwalający Stylesign Hairspray (Strong Hairspray), 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
155,98 zł/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 200 ml, Zwiększanie objętości, 1 szt.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
274,95 zł/1l

Balmain Session Spray Strong, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 300 ml, Utrwalanie, 1 szt.
158,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
526,73 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Spray teksturyzujący do włosów, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
114,26 zł/1kg

Goldwell StyleSign Lakier do włosów extra mocny 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
83,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
182,42 zł/1kg

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 6x500ml
227,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
72,33 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 6x500ml
210,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,33 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold 5x750ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
175,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
234,65 zł/1l

Goldwell | Zestaw lakierów do włosów - 7x600ml - Mocne utrwalenie - Połysk i elastyczność - Profesjonalna jakość
216,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
361,65 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml x3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
46,66 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 3x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,88 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Classic Formula 2 x 750 ml lakier do włosów mocno utrwalający



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
46,66 zł/1l

Goldwell Hair Lacquer 3 x 600 ml zestaw lakierów do włosów o bardzo mocnym utrwaleniu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
53,33 zł/1l

Lakier do włosów Schwarzkopf Osis Freeze Strong Hold 2x500ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
71,99 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x500ml
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
69,99 zł/1l

Lakier Do Włosów Syoss Fullness 3 Zwiększający Objętość 300 Ml
28,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
96,63 zł/1l

LIMBA SPRAY GLANCE nabłyszczenie włosów 120ml
94,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
791,58 zł/1l

Kevin Murphy - Session Spray Flex 400ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
319,97 zł/1l

Schwarzkopf Osis Session Extra Strong Hold Lakier do włosów 2x300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,32 zł/1l

Matrix High Amplify, Lakier do włosów, Unisex, Do wszystkich włosów, 250 ml, Zwiększanie objętości, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,96 zł/1l