4,8



Na podstawie 4 opinii
Coach Open Road, Woda toaletowa, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
177,19 zł
1 771,90 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml4 164,00 zł/1l
416,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada - L´Homme EDT 50ml6 310,20 zł/1l
315,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ghost The Fragrance Woda toaletowa, 100ml2 173,70 zł/1l
217,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml2 735,80 zł/1l
273,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch First Instinct Man Woda toaletowa, 100ml
1 230,00 zł/1l
123,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Coach Blue Woda toaletowa, 100ml
1 887,00 zł/1l
188,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Coach for Men, Woda toaletowa, 100ml
1 821,00 zł/1l
182,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Coach Woda toaletowa, 30ml
4 791,00 zł/1l
143,73 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Evaflor Whisky For Men Woda toaletowa, 100ml
328,80 zł/1l
32,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Shalis Remy Marquis woda toaletowa dla mężczyzn 60 ml
1 550,00 zł/1l
93,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Kenzo Homme Sport woda toaletowa 100ml
5 379,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Kenzo woda toaletowa 30ml
7 775,67 zł/1l
365,35 zł
-132,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 119,40 zł/1l
211,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Diesel Woda toaletowa, 30ml
5 829,67 zł/1l
174,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Antonio Banderas The Icon Woda Toaletowa Dla Mężczyzn 100ml
1 168,70 zł/1l
116,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 100ml
1 313,00 zł/1l
137,25 zł
-5,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
131,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FCUK Friction Him woda toaletowa 100 ml spray
657,30 zł/1l
65,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
4 445,20 zł/1l
444,52 zł
Sprzedawca: EasoMagno

Burberry Sport woda toaletowa spray 75ml
9 297,73 zł/1l
697,33 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Coach Open Road to drzewno-aromatyczny zapach zainspirowany pozytywną energią i przygodą, które wywołują poczucie optymizmu i nieskończonych możliwości.
Inspiracją dla zapachu Coach Open Road były ekscytujące podróże i przygody wzdłuż wybrzeża Ameryki. Ta aromatyczna woda toaletowa otwiera się rześkimi i świeżymi górnymi nutami soczystego czerwonego jabłka i musującej cytryny primofiore, przywołując poczucie przygody. Całość dopełnia szczypta wibrujących, pikantnych ziaren pieprzu syczuańskiego, a następnie żywa mieszanka lawendy i szałwii muszkatołowej. To przenosi nas daleko od naszych zwykłych miejskich krajobrazów. Nuty bazy składają się z nowoczesnego duetu paczuli i wetiweru oraz drzewnej miękkości drzewa cedrowego - ukłon w stronę krajobrazu, który mijamy w drodze do naszego następnego celu. Dzięki temu energetycznemu zapachowi perfumiarz Jean-Christophe Hérault uchwycił radosnego ducha podróżowania po Zachodnim Wybrzeżu, odnajdując przygody, które rozwijają się malowniczo w czasie. Spontaniczna energia i nostalgiczne krajobrazy są odzwierciedlone w dynamicznej mieszance czystych i żywych nut. Instrukcja użycia Rozpylić na zdrową skórę. Unikać kontaktu z oczami
Open Road marki Coach to drzewna woda toaletowa z aromatycznymi akordami lawendy i przypraw. Zapach dla mężczyzn pełen spontaniczności, przygody i optymizmu otwiera się świeżymi akordami czerwonego jabłka i musującej cytryny. Pikantne serce pieprzu syczuańskiego otulone jest męskimi akordami lawendy i szałwii piżmowej, po których następuje baza wypełniona drzewnymi nutami wetywerii, cedru i ziemistej paczuli. Ta nowoczesna woda toaletowa dla mężczyzn, wprowadzona na rynek w 2022 roku, zaprasza w podróż pełną nowych przyjaciół, nowych odkryć i nowych doświadczeń. Zapach został stworzony przez Jean-Christophe'a Héraulta.
Coach Open Road 3.4 Edt M
Woda toaletowa marki Coach została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda toaletowa Coach została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
- Waga
- 0.13 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Coach Open Road, Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460126625
- Numer producenta
- CC017A01
- Waga
- 0.13 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Coach Open Road, Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3386460126625
- Numer producenta
- CC017A01
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego
Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(518)Liczba wystawionych ocen: 518




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(980)Liczba wystawionych ocen: 980




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(273)Liczba wystawionych ocen: 273




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(166)Liczba wystawionych ocen: 166Bestseller




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(383)Liczba wystawionych ocen: 383




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1031)Liczba wystawionych ocen: 1031




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419Bestseller




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(1498)Liczba wystawionych ocen: 1498




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(318)Liczba wystawionych ocen: 318




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(430)Liczba wystawionych ocen: 430




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(418)Liczba wystawionych ocen: 418




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(221)Liczba wystawionych ocen: 221




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(105)Liczba wystawionych ocen: 105




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(214)Liczba wystawionych ocen: 214




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(271)Liczba wystawionych ocen: 271Bestseller




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(243)Liczba wystawionych ocen: 243




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2419)Liczba wystawionych ocen: 2419




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(391)Liczba wystawionych ocen: 391




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(440)Liczba wystawionych ocen: 440Bestseller




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(174)Liczba wystawionych ocen: 174

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Coach Coach Open Road EDT 60 ml M
2 393,50 zł/1l
143,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Coach Open Road Woda toaletowa, 40 ml
2 581,75 zł/1l
103,27 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
623,00 zł/1l
62,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,10 zł/1l
134,21 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 145,50 zł/1l
114,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
790,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Abercrombie&Fitch First Instinct Man Woda toaletowa, 100ml
1 230,00 zł/1l
123,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Mont Blanc Starwalker Woda toaletowa, 75ml
1 809,20 zł/1l
135,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace, Eau Fraiche, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 365,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Coach - Green for Man EDT 100ml
2 115,70 zł/1l
211,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
1 712,25 zł/1l
342,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda toaletowa, 100ml
2 249,90 zł/1l
224,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
1 232,76 zł/1l
129,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 340,00 zł/1l
134,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Coach eau
Zawartość 0,1 l
Świetny produkt w niskiej cenie - zamówię ponownie, gdy będzie pusty. Super
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,1 l
Produkt jest doskonały. Szybka dostawa. Wszystko idealne.
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo świeża i przyjemna woda toaletowa
Zawartość 0,06 l
Orzeźwiająco lekki zapach na lato
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l