4,0



Na podstawie 1 opinii
Alcomat White Wine HAT Yeast Drożdże do białego wina Drożdże fermentacyjne Wino Drożdże do wina Białe wino 25 do 30 litrów aktywnych drożdży suchych do 16% 1 sztuka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,66 zł
+ 19,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe dodatki do pieczenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Drożdże winiarskie HUGBERT, uniwersalne, 100% naturalne drożdże fermentacyjne, 1 szt
4 332,00 zł/1kg
21,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13% Zestaw 3 sztuk
31,71 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winiarskie HUGBERT, BURGUND 38, do win czerwonych, produkt w 100% naturalny, drożdże fermentacyjne, 1 szt
4 164,00 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do miodu pitnego ALCOMAT Mead Yeast Drożdże alkoholowe | Drożdże do miodu pitnego | na 30 litrów, normalna szybkość fermentacji do 18%, 1 sztuka
4 498,00 zł/1kg
22,49 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat Table Wein Wine Yeast HAT Drożdże winne Drożdże winne na 25 do 30 litrów wina stołowego Fermentacja do 12% 5 sztuk
1 569,20 zł/1kg
39,23 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do białego wina Alcomat White Wine HAT 16% + Nutri Mono | Pożywka dla drożdży | Wysoka tolerancja alkoholu | Zestaw 2 sztuki
1 710,67 zł/1kg
25,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winne do wznowienia fermentacji ALCOMAT Restart Yeast | Drożdże alkoholowe | na 25 do 30 litrów | Tolerancja alkoholu: do 18% Zestaw 5 sztuk
43,36 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger Drożdże do czerwonego wina Suche drożdże do 10-50 l wina Drożdże do czerwonego wina Drożdże fermentacyjne PREMIUM – 3 sztuki
1 320,00 zł/1kg
39,60 zł
Sprzedawca: Hugbert

Fruit Distillers ALCOMAT Yeast Alkohol Drożdże | Drożdże destylacyjne Destylacja | na 25/30 litrów | do 17%, 3 sztuki
1 779,33 zł/1kg
53,38 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger Drożdże do białego wina Drożdże suszone na 10–50 l wina Drożdże do białego wina PREMIUM – 10 sztuk
788,40 zł/1kg
78,84 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13% Zestaw 10 sztuk
69,69 zł
Sprzedawca: Hugbert

Środek klarujący HUGBERT na 25 litrów, do klarowania soku winnego, drożdże, 10 sztuk
2,10 zł/1l
52,54 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winne Alcomat Fruit Yeast HAT 16% + odżywka Nutri Mono | Drożdże winne | Odżywka dla drożdży | Wysoka tolerancja alkoholu | Zestaw 2 sztuki
1 710,67 zł/1kg
25,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Pożywka dla drożdży Składnik odżywczy ALCOMAT NUTRI-MONO Składnik odżywczy Alkohol Drożdże fermentacyjne, 10 sztuk
412,70 zł/1kg
41,27 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger Universal Drożdże winne Drożdże suszone na 10–50 l wina Grunberger PREMIUM – 5 sztuk
1 084,20 zł/1kg
54,21 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger STARTER Drożdże winne do wznowienia fermentacji Drożdże winne suszone - 5 sztuk
1 134,20 zł/1kg
56,71 zł
Sprzedawca: Hugbert

Środek klarujący ALCOMAT CLEAR-G do wina i soków Środek klarujący do 30 l, 5 sztuk
616,80 zł/1kg
30,84 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Alcotec Mega Pack 100L Drożdże do fermentacji wódki Drożdże Schnapps 18% 5 sztuk
2,09 zł/1l
208,64 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT pożywka do 25 litrów na wino, produkt w 100% naturalny, 5 sztuk
6 586,00 zł/1kg
32,93 zł
Sprzedawca: Hugbert

Pożywka dla drożdży Składnik odżywczy ALCOMAT NUTRI-DUO Składnik odżywczy z tiaminą Alkohol Drożdże fermentacyjne, 1 sztuka
1 857,00 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Hugbert
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Drożdże do białego wina Alcomat White Wine Yeast (High Alcohol Tolerance) to drożdże do produkcji białego wina o wysokiej zawartości alkoholu. Ta odmiana drożdży charakteryzuje się wysoką zdolnością do tworzenia naturalnych aromatów wina. Wino wytworzone przy pomocy tych drożdży charakteryzuje się idealną równowagą między naturalną słodyczą a kwasowością. Drożdże te nadają się szczególnie do takich odmian win, jak: Riesling, Viognier, Grüner Veltliner, Silvaner, Müller-Thurgau, Pinot Gris, Aligote, Chardonnay, Sauvignon Blanc, Semillon, Gewürztraminer. Właściwości produktu: - aktywne drożdże suche - opakowanie przeznaczone jest na 25-30 litrów napoju - fermentacja w temperaturach: 15-35°C - wysoka tolerancja alkoholu: do 16% - bardzo dobre przetwarzanie fruktozy - produkcja siarczynów na niskim poziomie Zastosowanie: Pierwsza metoda (zalecana): Drożdże do białego wina należy namoczyć (rehydratować) w 10% roztworze cukru lub w mieszaninie 1/2 wody i 1/2 moszczu. Zalecana temperatura mieszanki wynosi 25-30°C. Rehydratacja powinna trwać od 20 do 25 minut przy delikatnym mieszaniu. Następnie roztwór należy dodać do fermentującej mieszanki i dokładnie wymieszać. Druga metoda (metoda szybka): Zawartość saszetki należy dodać do zbiornika fermentacyjnego z moszczem o temperaturze 25-30°C i wymieszać. Składniki: Drożdże: Saccharomyces cerevisiae (Bayanus), emulgator: monostearynian sorbitanu Dawkowanie: Pierwsza fermentacja: 5 g / 25-30 litrów Wznowienie fermentacji: 5-10 g w zależności od warunków Minimalny okres przydatności do spożycia: Data ważności i numer partii podane na opakowaniu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu (zalecane przechowywanie w lodówce). Produkt może być stosowany wyłącznie do celów enologicznych. Nie nadaje się do bezpośredniego spożycia.
- Lista składników
- AKTYWNE SUSZONE DROŻDŻE
- Informacja o wartościach odżywczych
- Drożdże, składniki odżywcze, witaminy i pierwiastki śladowe
- Firma spożywcza
- Alcomat
- Nazwa handlowa
- Alcomat Białe wino HAT x 1
- Producent
- Alcomat
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5905323500587
- Lista składników
- AKTYWNE SUSZONE DROŻDŻE
- Informacja o wartościach odżywczych
- Drożdże, składniki odżywcze, witaminy i pierwiastki śladowe
- Firma spożywcza
- Alcomat
- Nazwa handlowa
- Alcomat Białe wino HAT x 1
- Producent
- Alcomat
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5905323500587
Pasuje również do tego

Drożdże winiarskie HUGBERT, uniwersalne, 100% naturalne drożdże fermentacyjne, 3 sztuki
29,84 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winiarskie HUGBERT, uniwersalne, 100% naturalne drożdże fermentacyjne, 1 szt
4 332,00 zł/1kg
21,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13% Zestaw 3 sztuk
31,71 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do miodu pitnego ALCOMAT Mead Yeast Drożdże alkoholowe | Drożdże do miodu pitnego | na 30 litrów, regularna szybkość fermentacji do 18%, 3 sztuki
31,71 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winiarskie HUGBERT, BURGUND 38, do win czerwonych, produkt w 100% naturalny, drożdże fermentacyjne, 1 szt
4 164,00 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: Hugbert

Pożywka dla drożdży Składnik odżywczy ALCOMAT NUTRI-DUO Składnik odżywczy z tiaminą Alkohol Drożdże fermentacyjne, 1 sztuka
1 857,00 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winiarskie HUGBERT, TOKAY 22 do win białych, produkt w 100% naturalny, drożdże, 1 szt
4 164,00 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do cydru ALCOMAT Cider Yeast Drożdże alkoholowe | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże destylacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13%, 1 sztuka
22,49 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat White Wine HAT Yeast Drożdże do białego wina Drożdże fermentacyjne Wino Drożdże do wina białego 25 do 30 litrów aktywnych drożdży suchych do 16% 3 sztuki
2 044,67 zł/1kg
30,67 zł
Sprzedawca: Hugbert

SET Alcomat Miód Drożdże + Składniki odżywcze + Środek klarujący | Drożdże fermentacyjne Drożdże destylacyjne Drożdże winne | do wina, drożdże miodowe | Nutri Duo | Clear-G | Miód pitny
1 210,00 zł/1kg
30,25 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Drożdże winiarskie SHERRY do win ciężkich 100% naturalny produkt Drożdże winiarskie, 5 sztuk
7 804,00 zł/1kg
39,02 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Drożdże winne SHERRY do win ciężkich Produkt w 100% naturalny Drożdże, wino, 1 sztuka
20,82 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże do białego wina Alcomat White Wine HAT 16% + Nutri Mono | Pożywka dla drożdży | Wysoka tolerancja alkoholu | Zestaw 2 sztuki
1 710,67 zł/1kg
25,66 zł
Sprzedawca: Hugbert

Środek klarujący ALCOMAT CLEAR-G Wino Sok Środek klarujący Klarowanie do 30 l, 1 sztuka
1 748,00 zł/1kg
17,48 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat White Wine HAT Yeast Drożdże do białego wina Drożdże fermentacyjne Wino Drożdże do wina Białe wino 25 do 30 litrów aktywnych drożdży suchych do 16% 5 sztuk
1 577,60 zł/1kg
39,44 zł
Sprzedawca: Hugbert

Środek klarujący HUGBERT na 25 litrów, do klarowania soku winnego, drożdże, 3 sztuki
1,05 zł/1l
26,25 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Środek klarujący 25 l, do wina, soku, klarowania, drożdży, 1 sztuka
17,11 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Drożdże winne, BURGUND 38, do win czerwonych, produkt w 100% naturalny, drożdże fermentacyjne, 3 sztuki
28,58 zł
Sprzedawca: Hugbert

Pożywka dla drożdży Składnik odżywczy ALCOMAT NUTRI-MONO Składnik odżywczy Alkohol Drożdże fermentacyjne, 1 sztuka
1 790,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT Turbo Yeast Double Snake C48 Drożdże do wódki Drożdże winiarskie 21% 10 szt
140,19 zł
Sprzedawca: Hugbert

Drożdże winiarskie HUGBERT, uniwersalne, 100% naturalne drożdże fermentacyjne, 10 sztuk
61,31 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger Drożdże do białego wina Drożdże suszone na 10–50 l wina Drożdże do białego wina PREMIUM
2 374,00 zł/1kg
23,74 zł
Sprzedawca: Hugbert

Węgiel ALCOTEC SPIRIT brązowy 1kg
41,53 zł/1l
83,05 zł
Sprzedawca: Hugbert

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
168,62 zł/1kg
84,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Alcomat Drożdże do cydru Cider Yeast Drożdże + składniki odżywcze Nutri Mono | Cydr | Drożdże fermentacyjne | Drożdże winne na 25 do 30 litrów do 13% | Zestaw 2 sztuki
1 738,67 zł/1kg
26,08 zł
Sprzedawca: Hugbert

SET Alcomat Cider Drożdże + substancje odżywcze + środki klarujące | Drożdże fermentacyjne Drożdże destylacyjne Drożdże winne | do wina, cydru | Nutri Duo | Clear-G
1 210,00 zł/1kg
30,25 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT drożdże winiarskie JOHANNISBERG do win miodowych 100% naturalny produkt drożdże, wino, 5 sztuk
39,44 zł
Sprzedawca: Hugbert

Grünberger HEFENÄHRSALZ + THIAMIN do produkcji wina Składnik odżywczy Wino PREMIUM
2 040,00 zł/1kg
20,40 zł
Sprzedawca: Hugbert

HUGBERT drożdże winiarskie MALAGA 1, do win białych i czerwonych, produkt w 100% naturalny, drożdże, 1 szt
20,82 zł
Sprzedawca: Hugbert

Alcomat Table Wein Wine Yeast HAT Drożdże winne Drożdże winne na 25 do 30 litrów wina stołowego Fermentacja do 12% 1 sztuka
4 332,00 zł/1kg
21,66 zł
Sprzedawca: Hugbert
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos czekoladowy topping 1 kg do lodów deserów gofrów naleśników



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
29,54 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
29,54 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft czekolada 1,25 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
77,69 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
77,69 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

Sos truskawkowy 1 kg do lodów, deserów, gofrów i naleśników



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
26,33 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
26,33 zł/1l

IceBär Proszek do lodów miękkich o smaku słonego karmelu 1 kg – do przygotowania kremowych lodów miękkich w proporcji 1:2,5



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft truskawka 1 kg do maszyny do lodów soft & do domu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
52,14 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
52,14 zł/1l

IceBär proszek do lodów soft pistacja solona 1 kg do maszyny do lodów soft



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115
56,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
56,51 zł/1l

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,95 zł/1kg

Pasta concentrata per aromatizzare Supreme Pistacchio 200g - Saracino
91,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
459,85 zł/1l

Żelatyna spożywcza wieprzowa 270 BLOOM 1kg Naturalna bardzo mocna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
45,00 zł/1l

Srebrne Włoskie drożdże suche instant 500 g
37,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,47 zł/1kg

Danie na zimno z malinami i czerwoną porzeczką



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker Creme English Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
134,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce truskawki na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Owoce moreli na zimno bez gotowania



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Criscito di Casa - zakwas do pizzy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,86 zł/1kg

Leimer bezglutenowa bułka tarta z bezglutenowej skrobi pszennej 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
136,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Drożdże piwne do pizzy 500g 5 stagioni



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,56 zł/1kg

Chrupiące perełki Dr.Oetker
122,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
273,18 zł/1kg

CHEF sos wołowy o intensywnym smaku wołowiny 600g
117,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies