5,0



Na podstawie 1 opinii
meridol 2798497 meridol RUNDUMPFLEGE Mundspülung 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
40,02 zł
100,05 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Płyny do płukania jamy ustnej i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CB12 Płyn do płukania ust, roztwór 500 ml157,25 zł/1kg
89,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Curasept Płyn do płukania ust ADS 212 - 200 ml1 344,50 zł/1l
268,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Biomed Whitening Mouthwash 0,549,98 zł/1l
25,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
CB12 biały roztwór do płukania jamy ustnej, 500 ml153,73 zł/1kg
89,01 zł
Sprzedawca: apohealth

meridol 77765 meridol Mundspülung
53,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Complete Care Płyn do płukania ust 400 ml
57,97 zł/1l
23,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

meridol Ochrona Dziąseł Płyn do płukania jamy ustnej 400 ml
46,92 zł/1l
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

parodontax 2885806 parodontax REVITALISE Mundspülung 300 ml
62,65 zł/1kg
25,06 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

mirafluor CHX 0,06%, roztwór 100 ml
152,03 zł/1kg
28,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Odol 3102966 Odol ZAHNFLEISCH+ Mundspülung 125 ml
481,12 zł/1l
60,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Listerine Mouthwash Mentol 500 ml
46,44 zł/1l
23,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Fluocaril Bifluorid Płyn do płukania ust 500 ml
57,18 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,64 zł
Sprzedawca: Scentist

Isdin Bexident Gum Chlorhexidine Spray 40 ml
2 544,00 zł/1l
101,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Elgydium, Premieres Dents, żel do dziąseł, łagodzący, 15 ml
870 333,36 zł/1kg
26,11 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Intermed Chlorheksydyn 0,12% 250 ml
287,28 zł/1l
71,82 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Kemphor Gums Płyn do płukania ust 500ml
105,10 zł/1l
52,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Parodontax Mundsp.Active 300ml
83,53 zł/1l
25,06 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Paroex Sunstar GUM, Płukanka antyseptyczna 0,06% CHX 1702, 500 ml
41 930,00 zł/1l
41,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Antyseptyczny płyn do płukania Oraldine 400 ml
282,97 zł/1l
113,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Meridol All-round Care Płyn do płukania ust 400ml - Płyn do płukania ust - Producent: CP GABA GmbH Beim Strohhause 17, 20097 Hamburg --- --- Słowo sygnałowe: --- ---
meridol all-round care płyn do płukania jamy ustnej, 400 ml SPL PZN: 17945532
meridol MUNDSPÜLUNG RUNDUMPFLEGE ohne Alkohol (400 ml)
- Zawartość
- 400 ml
- Producent
- Meridol
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 871895148283808718951482838
- Numer producenta
- 61020578
- Zawartość
- 400 ml
- Producent
- Meridol
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 871895148283808718951482838
- Numer producenta
- 61020578
Pasuje również do tego

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, Aluminium, Thermo-Spot
150,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Materac Adormii 90x200, 7-strefowy materac z pianki termoelastycznej, wysokość 25 cm. Materace sprężynowe: materac sprężynowy 90x200 z warstwą komfortową, materace kieszeniowe, stopień twardości 3
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Mata ortopedyczna z pianką memory dla psa i kota 76x51 cm
210,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Pudełko na skarby Globe, RD1013 17 cm
86,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

KESPER, zestaw 2 płytek ochronnych na kuchenkę, płyta ochronna, bambus, wymiary: 50x28x2,8 cm każda, z nadrukiem "Gourmet" i "Kitchen", stabilne nóżki, numer artykułu: 9304613
161,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

meridol 77765 meridol Mundspülung
53,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Complete Care Płyn do płukania ust 400 ml
57,97 zł/1l
23,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

meridol Ochrona Dziąseł Płyn do płukania jamy ustnej 400 ml
46,92 zł/1l
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
61,42 zł/1m
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARPUCH_PL

Bosch My Way 2, Ekspres do kawy na kapsułki, Kapsułka kawy, 1300 W, Biały
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Meridol płyn do płukania jamy ustnej 400ml
126,45 zł/1l
50,58 zł
Sprzedawca: VISO

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

SodaStream 1100065490, Butelka karbonizowana + ładowarka saturatora, Wielobarwny, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, 60 l, 1 szt., CE, FCC
272,06 zł
Sprzedawca: Sotel

Bomann GB 341, 31 l, 2,5 kg/24h, N-ST, 39 dB, E, Biały
453,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Zasłona termoizolacyjna
246,97 zł/1m
83,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Opiekacz do kanapek Bestron XL, nieprzywierający opiekacz do 2 kanapek, z uchwytem cool-touch z klipsem blokującym, 900 W, kolor: miedziany
278,65 zł
-100,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,40 zł
Sprzedawca: TR8

Bosch Tassimo Style TAS1102, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1400 W, Czarny
765,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Niebieski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
221,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Meridol, Płyn do płukania, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
160,00 zł/1l
16,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Rotho Twist, 50 l, Prostokątny, Polipropylen (PP), Czarny, Ręczny, 298 mm
73,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Inteligentny zegarek z pełnym ekranem dotykowym Sportowy zegarek fitness Ip67 Wodoodporny Bluetooth dla Androida Ios Mężczyźni Kobieta Smartwatche,
175,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

DYMO LetraTag Ręczna drukarka etykiet LT-100H | Drukarka etykiet z klawiaturą ABC i łatwym w użyciu 13-znakowym wyświetlaczem LCD | Do domu lub biura, ABC, 160 x 160 DPI, 6,8 mm/s, Czarny, Niebieski
179,50 zł
Sprzedawca: AAOcz

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
151,20 zł/100ml
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elektryczna leżanka FLEXISPOT z funkcją odchylania 105°-155°, regulowany telewizor i leżanka do salonu, oparcie i podnóżek (ciemnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup