5,0



Na podstawie 12 opinii
Lavazza Caffè Crema Classico | całe ziarna | 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,33 zł
99,33 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
5h 08m 21s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona119,97 zł/1kg
119,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
153,82 zł/1kg
158,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,67 zł/1kg
105,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Rossa, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
168,40 zł/1kg
84,20 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 6/10, 1 szt., 231 mm
130,25 zł/1kg
149,07 zł
-18,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,25 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza 8000070036383, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 1 szt.
203,97 zł/1kg
203,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kawa Lavazza CREMA CLASSICA 2965 cała ziarnista 1kg
93,88 zł/1kg
96,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Rossa 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, 1 szt., 1 kg
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Kawa Lavazza Espresso Super Gusto UTZ, całe ziarna, kawa ziarnista 1000g
225,07 zł/1kg
231,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Szerokość opakowania:
- 80 mm
- Głębokość opakowania:
- 120 mm
- Wysokość opakowania:
- 200 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 1 kg
Luigi Lavazza Deutschland GmbH Platz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M. Przechowywać w suchym miejscu. Ziarna kawy 1 opakowanie
Wieloletnie doświadczenie i pasja Lavazza pozwoliły nam wybrać pikantne ziarna Arabiki i łagodne ziarna Robusty do stworzenia Caffè Crema Classico. Tworzy to bogaty aromat suszonych owoców, okrągłe body i łagodny smak.
70% Arabiki i 30% Robusty
Więcej informacji:
Składniki:
Aromat Lavazza
60% ziaren Robusty. 40% ziaren Arabiki, Zawiera kofeinę. Nie zalecana dla dzieci i kobiet w ciąży
Lavazza Classico
70% Arabica & 30% Robusta, Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży
Podmiot odpowiedzialny:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji, prosimy o kontakt.
Więcej informacji:
Składniki:
Aromat Lavazza
60% ziaren Robusty. 40% ziaren Arabiki, Zawiera kofeinę. Nie zalecana dla dzieci i kobiet w ciąży
Lavazza Classico
70% Arabica i 30% Robusta, Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży
Podmiot odpowiedzialny:
Lavazza
LAVAZZA DEUTSCHLAND GmbH. Ziegelhüttenweg 43. 60598 Frankfurt ,
Jeśli brakuje jakichkolwiek informacji, prosimy o kontakt.
Kawa ziarnistaLavazza Classico Caffe Cremato œrednio palona mieszanka najlepszych ziaren gatunku Arabica oraz Robusta, które zmieszane w proporcji 7 do 3 daj¹ idealny zestaw do parzenia wyœmienitej kawy typu "Crema", charakteryzuj¹cej siê jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym aromatem. Zachêcamy Pañstwa do spróbowania tego rewelacyjnego produktu - nadaje siê on wprost idealnie do picia w biurze, restauracji, czy choæby domowym zaciszu!
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | Kwiecieñ 2025 | Data palenia | Kwiecieñ 2023 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 6/10 |
Sk³ad gatunkowy | 70% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 7/10 | S³odycz | 7/10 |
Crema | 6/10 | ZawartoϾ kofeiny | 5/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 8/10 | Kawa czarna | 8/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 8/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 9/10 | Ekspresy kolbowe | 7/10 |
Ekspresy przelewowe | 6/10 | Kafetiera, Moka | 6/10 |
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji Lavazza, do stworzenia Caffè Crema Classico wybierane są pikantne ziarna Arabiki i łagodne ziarna Robusty. Tworzy to bogaty aromat suszonych owoców, okrągłe body i łagodny smak.
Mieszanka: Okrągły aromat i delikatny smak
Skład: Arabika i Robusta
Pochodzenie: Ameryka Południowa, Afryka, Azja Południowa
Przetwarzanie: Settimo Torinese, Włochy
Profil i palenie: Aromatyczne i zrównoważone
Wygląd: Złota crema i ciepły kolor
Aromat: Nuty suszonych owoców
Smak: Delikatny
Nuty aromatyczne: Suszone owoce
Intensywność: 7 / 10
Palenie: Średnie
Producent / Wyprodukowano dla:
Luigi Lavazza S.p.A., Via Bologna, 32, 10152 Torino TO - Włochy
Inhaltsstoffe / Zutaten: 70% Arabica i 30% Robusta Kaffee
Sprzedawca: Luigi Lavazza S.p.A., Via Bologna 32, 10152 TORINO - WŁOCHY
Aromatyczna i zrównoważona
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji Lavazza, pikantne ziarna Arabiki i łagodne ziarna Robusty są wybierane w celu stworzenia Caffè Crema Classico o silnym aromacie suszonych owoców, okrągłym body i łagodnym smaku. Idealna do kawy i specjałów mlecznych.
Profil smakowy:
- Nuty czekolady
Palenie:
- Średnie: Średnio długie cykle palenia podkreślają owoce i kwaskowatość, szczególnie w mieszankach Arabica.
Intensywność:
- 7: Kawa zrównoważona, bogata w aromaty
Wieloletnie doswiadczenie i pasja Lavazzy sprawily, ze do stworzenia Caffè Crema Classico wybralismy pikantna arabike i lagodna robuste. Tworzy to bogaty aromat suszonych owocow, okragle cialo i lagodny smak.
CAFFÈ CREMA CLASSICO to mieszanka całych ziaren Lavazza Caffè o harmonijnym smaku i pikantnej nucie. Dzięki Lavazza CAFFÈ CREMA CLASSICO zawsze możesz cieszyć się typową aksamitną cremą włoskiej Caffè. Idealna do wszystkich w pełni automatycznych ekspresów do kawy.
Aromatyczna i zrównoważona: Caffè Crema Classico oferuje oryginalne włoskie doznania kawowe z bogatym aromatem suszonych owoców, okrągłym body i łagodnym smakiem.
Całe ziarna, doskonałe ziarna Arabiki i Robusty, idealne do delektowania się długą kawą w stylu Schümli lub do espresso
Ta kawa Lavazza uwiedzie Cię na nowo - filiżanka po filiżance. Lavazza Caffè Crema Classico to wyjątkowo harmonijna i zrównoważona włoska kawa, idealna do codziennego delektowania się. Kompozycja pikantnych ziaren kawy Arabica i łagodnych ziaren Robusty zapewnia harmonijny i pikantny smak, pełny i zaokrąglony. Klasyczna Caffè Crema od Lavazza jest dopełniona lekką nutą czekolady i suszonych owoców, która rozwija się na języku w finiszu. Kawa ziarnista Lavazza jest idealna do przygotowania w pełni automatycznych ekspresach do kawy.
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Zawartość
- 1 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Lavazza Aroma60% ziaren Robusty. 40% ziaren Arabiki, Zawiera kofeinę. Niezalecana dla dzieci i kobiet w ciążyLavazza Classico70% ziaren Arabiki i 30% Robusty, Zawiera kofeinę. Niezalecana dla dzieci i kobiet w ciąży
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 70 %
- Zawartość robusty
- 30 %
- Firma spożywcza
- Luigi Lavazza Deutschland GmbHPlatz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M.
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Model
- Caffè Crema Classico 1 kg Kaffeebohnen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1
- Liczba sztuk
- 6
- Numer producenta
- 2741
- EAN
- 8000070027411
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w suchym miejscu.
- Sposób przygotowania kawy
- W pełni automatycznyPortafiltrFiltrFrench PressDzbanek do mokki/ekspres do kawyAeroPressDzbanek karlsbadzki
- Zawartość
- 1 l
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Lavazza Aroma60% ziaren Robusty. 40% ziaren Arabiki, Zawiera kofeinę. Niezalecana dla dzieci i kobiet w ciążyLavazza Classico70% ziaren Arabiki i 30% Robusty, Zawiera kofeinę. Niezalecana dla dzieci i kobiet w ciąży
- Waga
- 1000 g
- Zawartość arabiki
- 70 %
- Zawartość robusty
- 30 %
- Firma spożywcza
- Luigi Lavazza Deutschland GmbHPlatz der Einheit 2 60327 Frankfurt/M.
- Nazwa handlowa
- Ziarna kawy
- Producent
- Model
- Caffè Crema Classico 1 kg Kaffeebohnen
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1
- Liczba sztuk
- 6
- Numer producenta
- 2741
- EAN
- 8000070027411
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,14 zł/1kg
97,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips Series 3300 EP3349/70 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
2 181,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 845,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
129,82 zł/1kg
129,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg
116,39 zł/1kg
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
117,50 zł/1kg
58,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
153,82 zł/1kg
158,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza - Kawa ziarnista Lavazza Crema Aroma 1000gr | Torebka A 1000 gramów | 6 sztuk
171,54 zł/1kg
1 029,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,57 zł/1kg
155,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,71 zł/1kg
88,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 696,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., 65 mm, 105 mm
149,92 zł/1kg
74,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 kg
90,37 zł/1kg
90,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,67 zł/1kg
105,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Beetle V305015 Beetle Caffe Crema
131,07 zł/1kg
131,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Rossa, 259 mm, 152 mm, 86 mm, 1,02 kg
92,51 zł/1kg
92,51 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Qualità Rossa, 500 g, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
168,40 zł/1kg
84,20 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Lavazza Caffè Crema Barista Delicato, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 6/10, 1 szt., 231 mm
130,25 zł/1kg
149,07 zł
-18,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,25 zł
Sprzedawca: Caffarro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moja ulubiona kawa ziarnista...
Waga 1 kg
...jak zawsze bardzo dobry smak, kawa taka, jaka powinna być...idealna
Oceniono dnia 27 grudnia 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super kawa
Waga 1 kg
Bardzo smaczna i zdrowa, gorąco polecam
Oceniono dnia 8 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa Lavazza
Waga 1 kg
Szybka dostawa, artykuł bez zarzutu, korzystna cena.
Oceniono dnia 27 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lavazza crema Classico
Waga 1 kg
Szybka dostawa, dobry smak
Oceniono dnia 20 grudnia 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lavazza Crema Classico
Waga 1 kg
Mocny smak w typowej dobrej jakości.
Oceniono dnia 10 listopada 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SUPER kawa
Waga 1 kg
Dla nas najlepiej smakująca kawa
Oceniono dnia 17 lipca 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszna kawa
Waga 1 kg
Wszystko super szybko i bardzo smacznie
Oceniono dnia 20 grudnia 2018 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu świetnie smakuje, bardzo dobra cena
Waga 1 kg
Smakuje bardzo dobrze
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

Kawa ziarnista Expert TierraOrganic Espresso Intenso 1kg - Lavazza
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
115,38 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg