4,9



Na podstawie 22 opinii
BOSCH Home & Garden 06039E0001 BOSCH Home & Garden IXO 7 Set Akku-Schrauber-Set 3,6 V, mit 1 Akku
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
351,60 zł
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wkrętarki akumulatorowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Bosch 06039A800S, Wielobarwny, 215 RPM, 4,5 N·m, 5 mm, Bateria, 3,6 V
194,93 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Bosch IXO, Śrubokręt, Uchwyt pistoletowy, Magnetyczny uchwyt do bitów, Czarny, Zielony, Czerwony, 215 RPM, 5 mm
449,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Makita DF001DW, Czarny, Niebieski, 220 RPM, 3 N·m, 4 N·m, Bateria, 3,6 V
361,30 zł
Sprzedawca: RA-Trading

Wkrętarka akumulatorowa PARKSIDE® 4 V "PAS 4 D7", z kablem ładującym USB
265,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bosch GSR 12V-15 Professional, Śrubokręt, Uchwyt pistoletowy, Czarny, Niebieski, 1300 RPM, 400 RPM, 1300 RPM
647,99 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Bosch IXO 6, Wkrętarka, Uchwyt pistoletowy, Czarny, Zielony, Czerwony, 215 RPM, 3 N·m, 4,5 N·m
224,56 zł
Sprzedawca: NESATEC

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

PARKSIDE® 20 V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka "PABS 20-Li G8", z 2 akumulatorami, ładowarką, zestawem akcesoriów Z serii PARKSIDE X 20 V Team Akumulator: 2x 20 V (2 Ah) NOWOŚĆ
556,99 zł
Sprzedawca: Axshop

Wkrętarka Bosch IXO 8 (C)
177,39 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO (7. generacja; 3,6 V; 2,0 Ah; 5,5 Nm; z kablem micro USB; w zestawie nasadka kątowa; wkręca do 190 wkrętów; w pudełku) - Amazon Edition
358,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bosch 1600A001YF, 1 szt.
80,12 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,31 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Zestaw akumulatorowej wkrętarki Bosch DIY IXO 6. generacji ze stacją ładującą i kablem USB 06039C7101
416,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goobay 71880, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Zielony, 230 RPM, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion)
118,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 180-LI 18 V z ładowarką
645,66 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Bosch IXO, 1 szt., Niemcy
80,71 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Bosch IXO, 1 szt., Niemcy
80,71 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Bosch PSR Select, Śrubokręt, Prosty uchwyt, 240 RPM, 5 mm, 3,5 N·m, 4,5 N·m
366,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BOSCH Home & Garden 06039D8005 BOSCH Home & Garden EasyDrill 18V-40 akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 18,0 V, z 2 akumulatorami
412,53 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Kompaktowa wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO (7. generacja, 3,6 V/2,0 Ah, 5,5 Nm, z adapterem do wkręcania pod kątem prostym i adapterem do wkręcania blisko krawędzi, kablem microUSB, walizką)
365,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bosch IXO 7. typ produktu: Wkrętarka elektryczna, kształt rękojeści: Uchwyt pistoletowy, typ tulei zaciskowej: Magnetyczny uchwyt bitów. Prędkość bez obciążenia (maks.): 235 obr/min, Moment obrotowy (min.): 3 Nm, Moment obrotowy (maks.): 5,5 Nm. Źródło zasilania: akumulator, napięcie akumulatora/baterii: 3,6 V, pojemność akumulatora: 2 Ah. Szerokość: 46 mm, głębokość: 147 mm, wysokość: 120 mm
Informacje ogólne
Typ produktu
Wkrętak elektryczny
Kształt rękojeści
Uchwyt pistoletowy
Typ tulei zaciskowej
Magnetyczny uchwyt na bity
Prędkość obrotowa na biegu jałowym (maks.)
235 OBR
Moment obrotowy (min.)
3 Nm
Moment obrotowy (maks.)
5,5 Nm
Źródło energii
Akumulator
Napięcie baterii/akumulatora
3,6 V
Pojemność akumulatora
2 Ah
Szerokość akumulatora
46 mm
Głębokość
147 mm
Wysokość
120 mm
Moc wyjściowa
Źródło zasilania
Akumulator
Napięcie akumulatora/baterii
3,6 V
Pojemność akumulatora
2 Ah
Cechy akumulatora
Typ produktu
Wkrętak elektryczny
Kształt uchwytu
Uchwyt pistoletowy
Regulowana prędkość
Nie
Typ tulei zaciskowej
Magnetyczny uchwyt na bity
Kolor produktu
Czarny, Zielony
Typ silnika
Bezszczotkowy
Wbudowane oświetlenie
Tak
Moc wyjściowa
Prędkość biegu jałowego (maks.)
235 OBR
Moment obrotowy (min.)
3 Nm
Moment obrotowy (maks.)
5,5 Nm
Średnica śruby (maks.)
5 mm
Zakres dostawy
Bateria w zestawie
Tak
Ładowarka w zestawie
Tak
Uchwyt na zestaw bitów
Tak
Wiertło w zestawie
Tak
Walizka transportowa
Tak
Waga i wymiary
Szerokość wiertła
46 mm
Głębokość
147 mm
Wysokość
120 mm wysokości
Waga
320 g
Rodzaj opakowania
Pudełko
Bosch IXO 7 Set - wkrętarka akumulatorowa Wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO 7 to praktyczny mały pomocnik w domowych pracach związanych z wkręcaniem. Siódma generacja tego narzędzia ułatwia płynne dokręcanie śrub podczas napraw lub montażu mebli do majsterkowania: mocniejszy silnik zapewnia wyższy moment obrotowy i o 20% większą moc niż jego poprzednik. Nowy akumulator litowo-jonowy 2,0 Ah zapewnia dłuższą żywotność narzędzia do 190 wkrętów na jednym ładowaniu, skracając czas ładowania przy dłuższych, bardziej wymagających pracach. Ta akumulatorowa wkrętarka jest kompaktowa i ergonomicznie zaprojektowana, oferując naturalny, wygodny uchwyt, intuicyjną obsługę i praktyczny pierścień LED 360° zapewniający lepszą widoczność i pracę bez cieni w ciemniejszych miejscach. Wkrętarka IXO może być jednak używana nie tylko do wkręcania, ale także do innych zadań, ponieważ uchwyt mocujący z koncepcją nasadki Easy-Click jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami z kolekcji IXO. Dzięki temu IXO jest praktycznym pomocnikiem po pracy podczas mielenia przypraw, rozpalania grilla, odkorkowywania butelek wina, cięcia tkanin i wielu innych czynności. Gdy wkrętak IXO nie jest , można go wygodnie ładować podczas przechowywania w pudełku dzięki złączu kabla micro USB. Zestaw zawiera 10 różnych końcówek wkrętakowych, w tym "końcówki IKEA" (gniazdo sześciokątne 3 i 5 mm) do montażu mebli, magnetyczny uchwyt na końcówki dla lepszego dostępu do ciasnych przestrzeni, nasadkę wkrętaka kątowego IXO (1 600 A00 1Y8) i nasadkę mimośrodową IXO (1 600 A00 1YA).
Zestaw wkrętaków akumulatorowych IXO 7. Więcej mocy do codziennych prac związanych z wkręcaniem. Wszechstronne narzędzie akumulatorowe do wkręcania. moment obrotowy wyższy o 20% w porównaniu z poprzednikiem dzięki większej mocy silnika. Wielofunkcyjne zastosowanie jako wiertarka, korkociąg, narzędzie tnące i inne dzięki uchwytowi do mocowania. Dłuższy czas pracy do 190 wkrętów dzięki zoptymalizowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu 2,0 Ah. Oświetla ciemne obszary robocze dzięki nowemu pierścieniowi LED 360°. Technologia litowo-jonowa bez efektu pamięci i samorozładowania akumulatora. Ładowarka Micro USB dla opcji połączeń mobilnych. Nasadka wkrętakowa kątowa IXO (1 600 A00 1Y8). Nasadka mimośrodowa IXO (1 600 A00 1YA). 10 standardowych końcówek wkrętakowych. Kabel micro USB (1 607 000 CG9). Pudełko do przechowywania
| Pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
|---|---|
| Waga: | 0.320 kg |
| Prędkość biegu jałowego: | 235 min-1 |
Wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO 7, 3,6 V 2 Ah
n.d.
Większa moc do codziennych prac związanych z wkręcaniem. Wszechstronne narzędzie akumulatorowe do wkręcania. Cechy: - Moment obrotowy wyższy o 20% w porównaniu z poprzednikiem dzięki mocniejszemu silnikowi - Wielofunkcyjne zastosowanie jako wiertarka, korkociąg, narzędzie tnące i inne dzięki uchwytowi mocującemu - Dłuższy czas pracy do 190 wkrętów dzięki zoptymalizowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu 2,0 Ah - Oświetlenie ciemnych obszarów roboczych dzięki nowemu pierścieniowi świetlnemu LED 360° - Technologia litowo-jonowa bez efektu pamięci i samorozładowania akumulatora Dane techniczne: - Napięcie akumulatora: 3,6 V - Pojemność akumulatora: 2,0 Ah - Prędkość obrotowa bez obciążenia: 235 obr/min - Maks. Maks. moment obrotowy wkręcania miękkiego/twardego: 3/5,5 Nm - Czas ładowania: 3 h - Uchwyt: magnetyczny uchwyt na bity z uchwytem sześciokątnym - Średnica śruby do: 5 mm - Złącze: Micro-USB - Waga: 320 g - Wymiary (dł. x szer. x wys.): 147 x 46 x 120 mm Zakres dostawy: - Wkrętarka akumulatorowa IXO 7 Basic - 10 standardowych końcówek wkrętakowych - Nasadka mimośrodowa IXO - Nasadka do wkrętarki kątowej IXO - Kabel Micro-USB
Krótka informacja: Bosch IXO VII Set - Wkrętarka - akumulatorowa - 3,6 V Grupa Elektronarzędzia Producent Bosch Nr art. 06039E00 Model IXO VII Set EAN/UPC Opis produktu Nr art. 06039E0001 Model IXO VII Set EAN/UPC 4053423234756 Opis produktu: Bosch IXO VII Set - Wkrętarka - akumulatorowa Typ produktu Wkrętarka - akumulatorowa Prędkość obrotowa 235 1/min Akumulator 3,6 V - litowo-jonowy Szczegółowy opis Ogólne Typ produktu Wkrętarka - akumulatorowa Prędkość obrotowa 235 1/min Cechy Bosch Kolor zielony Technologia akumulatora Litowo-jonowy Napięcie zasilania 3. 6 V Pojemność 2 Ah Czas ładowania 3 godz.6 V Pojemność 2 Ah Czas ładowania 3 godziny Różne Akcesoria 10-częściowy zestaw bitów, uchwyt do bitów kątowych, kabel USB, walizka, adapter do wkrętów kątowych IXO, adapter kątowy IXO Wymiary i waga Szerokość 14,7 cm Głębokość 4,6 cm Wysokość 12 cm Waga 320 g
- Waga
- 0.33 kg
- Pojemność baterii/akumulatora
- 2 Ah
- Liczba obrotów (obr./min)
- 235 U/min
- Napięcie
- 3.6 V
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 4053423234756
- Numer producenta
- 06039E0001
- Producent
- Waga
- 0.33 kg
- Pojemność baterii/akumulatora
- 2 Ah
- Liczba obrotów (obr./min)
- 235 U/min
- Napięcie
- 3.6 V
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 4053423234756
- Numer producenta
- 06039E0001
- Producent
Pasuje również do tego

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
47,23 zł/1m²
185,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

CON:P 17-częściowy zestaw do renowacji, B21626
90,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

relaxdays 10025670_49 relaxdays Collage-Bilderrahmen weiß 86,0 x 57,0 cm
175,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Sony Interactive Entertainment PlayStation Classic, Playstation, Szary, 5 V, 149 mm, 105 mm, 33 mm
1 438,03 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Philips 2200 series Series 2200 EP2230/10 Automatyczny ekspres do kawy, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 695,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrimePC

Jacobs 403052, 500 g, Ciemna palona
108,28 zł/1kg
54,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jacobs 4031790 Kawa Krönung bezkofeinowa 500 g
172,02 zł/1kg
86,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch 06039A800S, Wielobarwny, 215 RPM, 4,5 N·m, 5 mm, Bateria, 3,6 V
194,93 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610N, 26,4 cm (10.4"), 2000 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 10, Szary
1 442,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

2x Kabel do ładowania Samsung Galaxy USB typu C Kabel do transmisji danych Szybka ładowarka do S9 S10 A50 Biały
69,18 zł/1m
83,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Bosch IXO, Śrubokręt, Uchwyt pistoletowy, Magnetyczny uchwyt do bitów, Czarny, Zielony, Czerwony, 215 RPM, 5 mm
449,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafitowy
1 315,35 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
972,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko Paris 28902, tapicerowane, sztuczna skóra, z diodami LED i rusztem, czarne, 140 x 200 cm
785,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Bosch 0 603 9E0 000, Śrubokręt, Uchwyt pistoletowy, Magnetyczny uchwyt do bitów, Czarny, Zielony, Bezszczotkowy, 235 RPM
275,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

SANILO® Deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania Golden Leaves, deska sedesowa bezpośrednio od producenta, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania
418,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

WENKO wieszaki ścienne stal nierdzewna matowa wieszaki na ubrania Uno BOSIO łazienka WC kuchnie
217,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kleber 245/40 R17 91Y Dynaxer Uhp
605,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość…
Kolor Czarny, Zielony
Wkrętarka akumulatorowa to wyjątkowo poręczne i wszechstronne narzędzie. Bardzo chętnie z niej korzystam.
Oceniono dnia 21 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Poręczna i praktyczna
Kolor Czarny, Zielony
Świetna do wszystkich małych i szybkich prac związanych z wkręcaniem - bateria wystarcza na długo. Dobry stosunek ceny do wydajności.
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Kolor Czarny, Zielony
Super poręczny Bardzo łatwy w użyciu Pięć gwiazdek
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bez zarzutu
Kolor Zielony
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
IXO 7
Kolor Zielony
Tippi Toppi .robi to, co powinna!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Kolor Czarny, Zielony
Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wkrętarka akumulatorowa
Kolor Czarny, Zielony
Zgodnie z oczekiwaniami.super!
Oceniono dnia 13 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Kolor Czarny, Zielony
Świetny produkt, szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Bosch Professional 18V System Akku Bohrschrauber GSR 18-2-LI (max. Drehmoment (hart/weich): 63/24 Nm, inkl. 2x 2.0Ah Akku, Ladegerät GAL 18V-20, L-Case)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
869,42 zł
Sprzedawca: BRANDS_39

DeWALT DCD791P2, Wiertarka pistoletowa, Czarny, Żółty, 1,3 cm, 4 cm, 1,3 cm, 1,5 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
1 089,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

AJIEQAQ Wiertarko-Wkrętarka Udarowa 21V, Zestaw 3 w 1 z 2×2,0Ah, 45 Nm, LED, Akcesoria & Walizka



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(617)Liczba wystawionych ocen: 617
173,72 zł
Sprzedawca: Vomanoz

Zestaw wkrętarka akumulatorowa 21V, wiertarko-wkrętarka udarowa z 2×2,0Ah akumulatorami Li-Ion, 45Nm, 2 biegi, oświetlenie LED, akcesoria i walizka



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(183)Liczba wystawionych ocen: 183
172,43 zł
Sprzedawca: Vomanoz

Wiertarko-wkrętarka udarowa 3w1 21V Brushless, 60Nm, 2×2,0Ah akumulatory, 25+3 ustawienia momentu, 2 biegi, uchwyt 10 mm, LED, walizka



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(183)Liczba wystawionych ocen: 183
272,27 zł
Sprzedawca: Vomanoz

Hikoki Wkrętarka 18V Ds18Ddqwrz 55Nm 2X2,0Ah Bl Wymienne Głowice Hitsystem
1 336,74 zł
Sprzedawca: VGBrandShop

DeWALT DCD1007NT-XJ, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Bezszczotkowy, Czarny, Żółty, 1,3 cm, 2250 RPM



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
868,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Makita DFR550Z, Czarny, Zielony, 4000 RPM, 7 N·m, 12 N·m, Bateria, 18 V



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
949,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

2-pak inteligentnej baterii 3850 mAh do DJI Mini 4 Pro/Mini 3 Pro/Mini 3, długa żywotność baterii do DJI Mini 3/Mini 4/3 Pro (maksymalna żywotność baterii 47 minut)
879,57 zł
Sprzedawca: Hangtong-DE

DeWALT DCD991NT-XJ, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, 1,3 cm, 2000 RPM, 5 cm, 1,3 cm
699,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka 4 w 1 z elektrycznym młotem udarowo-obrotowym Bezszczotkowy młot udarowo-obrotowy 4 w 1 SDS Plus z 4 akumulatorami do majsterkowania i prac budowlanych
564,99 zł
Sprzedawca: Brandsstore

Wiertarko Wkrętarka akumulatorowa Bezszczotkowa Udarowa 150 Nm 20V 2x 4,0Ah BESTEN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
429,00 zł
Sprzedawca: BESTEN

DeWALT DCD800NT-XJ, Wiertarka pistoletowa, Bezszczotkowy, 1,3 cm, 2000 RPM, 5,5 cm, 1,3 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
554,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wkrętarka wiertarka akumulatorowa 20V 2 akumulatory 2Ah bezszczotkowa NITRONIX wiertarko wkrętarka 2 biegi LED walizka



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
62,88 zł
Sprzedawca: Przydasie

Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Bezszczotkowy, Czarny, Czerwony, 1,3 cm, 2 mm
355,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Makita DDA350Z, Wiertarka kątowa, Czarny, Niebieski, 2,5 cm, 1 cm, 1800 RPM, 13,7 N·m



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
569,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 60 Nm Zestaw wkrętarki akumulatorowej Wiertarka akumulatorowa 2-biegowa, moment obrotowy 25+3, z 2 akumulatorami i 53-częściowym zestawem akcesoriów oraz walizką, LED, wiertarka 10 mm



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
282,99 zł
Sprzedawca: Brandsstore

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 140N.m Akumulatorowa wkrętarka z dodatkowym uchwytem z 2*bateriami i walizką



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
389,99 zł
Sprzedawca: Brandsstore

Black & Decker 5035048645574



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
255,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo, wiertarka ręczna, bezszczotkowa, 1,3 cm, 2000 obr



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
309,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster