2,5



Na podstawie 2 opinii
Cienki plaster agatu naturalnego - opakowanie 10 szt. - 12-14cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
501,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,44 zł-416,55zł
85,44 zł / 1kg
+ 8,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kamienie szlachetne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
20 sztuk Zestaw kryształów gwiezdnych Kamień czakry Naturalne kamienie szlachetne Kamienie szczęścia3 782,67 zł/1kg
226,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
zestaw 20 naturalnych kryształów serca do medytacji Chakra Reiki204,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw do harmonii z kamieniami szlachetnymi Landkaufhaus Mayer, 200 g
226,30 zł/1kg
45,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Kamienie zmartwień z różowego kwarcu w kształcie serca - opakowanie 3 szt. - ± 2,5 cm
47,12 zł/1kg
170,99 zł
-123,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,12 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Zestaw grawerowanych kamieni sanskryckich SET Chakra - 2,5 cm
106,81 zł/1kg
106,81 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Meteoryt Makai spadająca gwiazda ciało niebieskie ok. 15 g z drewnianym pudełkiem i certyfikatem autentyczności
11 663,33 zł/1kg
174,95 zł
Sprzedawca: Universals101

Agat szorstki - ±3-7cm; ±1000g
183,99 zł/1kg
183,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Czarny agat z drzewa szlachetnego - opakowanie 4 szt. - ± 8 cm
193,99 zł
-153,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,54 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Szorstki hematyt - ±1000g; ±3-6cm
98,27 zł/1kg
195,99 zł
-97,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,27 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Bransoletka Agatowa Gumka - opakowanie 2 szt. - 0,4 cm
70,70 zł/1kg
182,99 zł
-112,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,70 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Bransoletka Fluoryt - opakowanie 2 szt. - ±0,3cm
66,44 zł/1kg
174,99 zł
-108,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,44 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Kamienie z czarnego onyksu A Jakość - ± 1000g; ±3-4cm
205,99 zł/1kg
205,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Szorstki agat mchowy - ±3-8cm; ±1000g
109,33 zł/1kg
195,99 zł
-86,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,33 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Agat Z Kryształowym Kamieniem Zmartwienia Serca - opakowanie 2 szt. - ±4-6cm
193,99 zł
-116,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,13 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Szorstki labradoryt - ±3-8cm; ±1000g
162,38 zł/1kg
253,99 zł
-91,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
162,38 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Agat w kształcie księżyca z krystalizacją - opakowanie 2 szt. - 4 cm
198,99 zł
-115,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,31 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Kula Selenitu - opakowanie 3 szt. - ±4cm
199,99 zł
-152,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,14 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Worry Stones 7 czakr - opakowanie 3 szt. - ± 2,5 x 4,5 cm
173,99 zł
-126,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,14 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Szorstki ametyst - ± 1-4; ±1000g
205,99 zł/1kg
205,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Szorstki jaspis dalmatyński - ±3-8cm; ±1000g
117,50 zł/1kg
183,99 zł
-66,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,50 zł
Sprzedawca: Abato_Versand
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dyski z agatu mają wysoką wartość dekoracyjną, ale mogą być również umieszczane na ołtarzu lub używane do uzdrawiania.
Jest to produkt naturalny, więc kolor, kształt i rozmiar mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu.
Średnica: ± 12 - 14 cm
Wysokość: ± 5-7 mm
Pakowane po 10 sztuk.
Agat jest pomocny w medytacji i jest potężnym kamieniem leczniczym. Ma działanie uziemiające i zmniejsza uczucie zazdrości, zawiści, strachu i stresu. Promuje fizyczną i psychiczną siłę i stabilność. Jest również dobrym kamieniem do ochrony energetycznej. (*)
* Właściwości wszystkich kamieni mineralnych na naszej stronie internetowej nie są naukowo udowodnione. Są one oparte na doświadczeniu użytkowników i terapeutów kamieni szlachetnych. Opisane właściwości lecznicze w żaden sposób nie zastępują diagnozy lub leczenia przez wykwalifikowanego terapeutę lub lekarza. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego zdrowia, skonsultuj się z lekarzem.
- Waga
- 1 kg
- Kolor
- Szary
- Producent
- Bahadra
- Zakres dostawy
- 10
- EAN
- 8720088298640
- Waga
- 1 kg
- Kolor
- Szary
- Producent
- Bahadra
- Zakres dostawy
- 10
- EAN
- 8720088298640
Pasuje również do tego

Plaster Agatu Naturalnego - opakowanie 10 szt. - 6-10cm
46,97 zł/1kg
46,97 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw upiornych dekoracji na Halloween składający się z ponad 30 elementów
32,87 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Maszyna do popcornu 900 W Popcorn Maker Popcorn Machine Świeża kukurydza Maszyna do popcornu Beztłuszczowy olej Gorące powietrze Domowa kuchnia Retoo
274,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hamak dla kota Wiszące łóżko bujane w stylu Boho Łóżko do spania dla zwierząt
90,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Kallos Hair Pro-Tox Odżywka do włosów z keratyną kolagenem i kwasem hialuronowym, 250ml
52,64 zł/1l
13,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Zestaw do harmonii z kamieniami szlachetnymi Landkaufhaus Mayer, 200 g
226,30 zł/1kg
45,26 zł
Sprzedawca: taleoo

KNOX - Zestaw 4 świec kadzidlanych pieczone jabłko, prażone migdały, piernik, wanilia
50,58 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24

Kadzidła Palo Santo | BERK
1 268,00 zł/1kg
18,82 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,68 zł
Sprzedawca: taleoo

Figurka dekoracyjna Ponury Żniwiarz 90 cm
61,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Luckyfine Poly Gel Nail Set, zestaw do zdobienia paznokci, 4X 30ml Poly Gel do przedłużania paznokci, 3 kolory brokatu, 100 sztuk kształtu końcówki paznokcia, baza i top coat (15ml), roztwór poślizgowy 30ml, prezent dla kobiet
84,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - edycja limitowana
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TeKaPi

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Kran kuchenny czarny, wysokociśnieniowy kran kuchenny z możliwością obracania o 360°, kran kuchenny z możliwością obracania o 360°, kran kuchenny z 2 trybami, kran kuchenny czarny, wysokociśnieniowy kran ze stali nierdzewnej, czarny
236,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Wtyczkowy termowentylator Brandson 500 W, mini grzejnik ceramiczny z pilotem zdalnego sterowania, zabezpieczenie przed przegrzaniem, automatyczne wyłączanie, czarny
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Szklany kalendarz adwentowy dla dzieci. 24-dniowe odliczanie do Bożego Narodzenia. Naturalne minerały i kamienie szlachetne – idealny prezent świąteczny dla chłopców i dziewczynek
137,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

20 sztuk Zestaw kryształów gwiezdnych Kamień czakry Naturalne kamienie szlachetne Kamienie szczęścia
3 782,67 zł/1kg
226,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Zestaw do paznokci żelowych z pędzelkiem
88,93 zł
Sprzedawca: VISO

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kolibri Orchids - Red Phalaenopsis Orchid - Congo - rozmiar doniczki 9 cm - swiezy od producenta
120,65 zł
Sprzedawca: Exotenherz

GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwaga, w tej ofercie dostarczana jest tylko jedna krążek z agatu. Oferta ta jest ewidentnie wprowadzająca w błąd i ma charakter oszukańczy.
Mam nadzieję – i prawdopodobnie będę to obserwować – że sieć Kaufland zajmie się dostosowaniem tej oferty tak, aby nikt nie miał już złudzeń, że otrzyma 10 krążków z agatu. Do tego czasu mogę jedynie ostrzec tutaj. Nawiasem mówiąc, ten jeden krążek z agatu jest całkowicie w porządku pod względem jakości.
Oceniono dnia 16 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Stołowy wodospad Bonsai Feng Shui RESTEQ z oświetleniem i mgłą
299,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Belgijski diament syntetyczny zestaw 7 szt różny kształt kamienie ozdobne do dekoracji i kolekcjonowania
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
199,98 zł/1kg

Rubin Kambodia zestaw 7 szt Rozmiar karaty 7x7mm Doskonały środek cięcia Bardzo dobry kraj pochodzenia
118,98 zł
-18,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Szafir różowy zestaw 7 szt Rozmiar karata 7x7mm Doskonały gatunek cięcia Bardzo dobry kraj pochodzenia
107,08 zł
-17,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Błękitny akwamaryn zestaw 7 szt naturalne kamienie szlachetne do kolekcji i energoterapii
69,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
139,98 zł/1kg

Zielony kwarc kamienny 70g Naturalny kamień kwarcowy zieloną powłoką Mineralny Prazem Kształt może różnić
69,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
139,98 zł/1kg

Naturalny kryształ górski - figurka z kwarcu tytanowego 33-63 mm



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
351,42 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
3 699,16 zł/1kg

Naturalny kryształ ametystu Druse Stone Cluster Quartz Crystal 600g-700g
619,00 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
952,31 zł/1kg

Ametyst druse segment surowy kawałek 900-1000g Fengshui Deco Reiki Healing
848,33 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
892,98 zł/1kg

Dekoracja z naturalnego kryształu ametystu 700g-800g
669,56 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
892,75 zł/1kg

Kryształy Zestaw kamieni serca 80 sztuk Naturalne kamienie szlachetne XIANNVXI
522,33 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

170 Naturalne kamienie szlachetne 10 mm do tworzenia biżuterii DIY i nawlekania



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
246,24 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Koraliki z kamieni szlachetnych 6mm 300 sztuk koraliki rzemieślnicze kamienie naturalne 10 kolorów



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
274,94 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

zestaw do tworzenia biżuterii z 24 koralikami w naturalnym kształcie i srebrnym haczykiem na kolczyki
269,32 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kryształy czakr Zestaw kamieni leczniczych 7 surowych kamieni Piramida Orgonu Pudełko upominkowe
340,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ametystowy naszyjnik z różowego kwarcu z kamieniem leczniczym
264,89 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

XIANNVXI Kamień lapis lazuli Kryształy piramidy orgonitu Kamienie szlachetne lotosu
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kryształowe drzewo ametystowe z podstawą z kamienia naturalnego - Drzewo Życia Deco
276,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 496,86 zł/1kg

Naturalne koraliki z kamieni szlachetnych 200 sztuk 8 mm do wyrobu biżuterii



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
239,23 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kamień leczniczy wisiorek naszyjnik kryształ górski sześciokąt unisex
233,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion