5,0



Na podstawie 10 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Plutonium 3.0 - 1054g: Hot Blood Orange I Booster przedtreningowy I ponad 30 silnych składników I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I cykliczna dekstryna I OXYSTORM® I EAA Matrix I Intra Workout Matrix I wegański
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
720,99 zł
684,05 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red392,56 zł/1l
166,84 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Guarana Shot / z gruszk e-szenia4 939,50 zł/1l
98,79 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Kevin Levrone | Anabolic On Stage Pump | Bezstymulacyjna formuła przedtreningowa Dragon Fruit399,71 zł/1l
125,11 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Epic Pump - 500g: Sour Cherry I Booster przedtreningowy I bez stymulantów I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I azotan L-argininy I tauryna I ekstrakt z buraka I unaczynienie I wegański
328,26 zł/1kg
164,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Epic Intra - 1500g : Cherry I Intra Workout I matryca węglowodanowa z dekstryną klastrową I wszystkie niezbędne aminokwasy I elektrolity I z L-karnityną I budowanie mięśni I metabolizm energetyczny I wegańskie
383,33 zł/1l
574,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Epic Rush - 300g : Energia I Booster przedtreningowy I Stymulanty I Koncentracja I Czujność I Kofeina I Synefryna I EnXtra™ I Wegańskie I Ekstrakty roślinne
177,72 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mutant Madness 270 g orange rush / Stymulanty przedtreningowe / Ekstremalna przedtreningówka do intensywnych treningów
1 733,30 zł/1l
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina smak pomarańczowy 500 g OstroVit
50,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Genius Nutrition WARCRY Pump (20 porcji) Mango-Pineapple - Przedtreningówka - NO-Booster
412,70 zł/1kg
165,08 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SCITEC Nutrition | Hot Blood Hardcore Blackcurrant z jagodami goji
323,67 zł/1l
226,57 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

BioTech USA Nitrox Therapy 680 g tropic / Stymulanty przedtreningowe / Silna przedtreningwka pena aktywnych skadnikw
244 250,00 zł/1kg
166,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Activlab CarboMax – Odżywka Węglowodanowa z Kompleksami Witamin, Kiwi, 1000 g
22,99 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

6PAK Nutrition | Craze Shot Orange
83,00 zł/1l
6,64 zł
Sprzedawca: FIT1EU

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Red Berry – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
155,40 zł/1l
191,14 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

BioTech USA Black Burn 210 g marakuja / Spalacze tuszczu / 25-skadnikowy spalacz tuszczu z kofein, ekstraktami rolinnymi, CLA i HCA
913,71 zł/1l
191,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

GymBeam | Jabczan Cytruliny w Proszku
297,44 zł/1l
148,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

PULS Nutrition Shot energetyczny Jabłko 60 ml (12 szt.) – pobudzacz energii z 200 mg kofeiny, bez cukru, wegański, z tauryną, tyrozyną i witaminami z
1 599,17 zł/1l
95,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

GymBeam MSM Glukozamina Mango Passion Fruit 500 g
235,56 zł/1kg
117,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lazar Angelov Nutrition L-Arginina w proszku
347,63 zł/1l
104,29 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Legenda przedtreningówek teraz z ulepszoną formułą
- Potężna dawka kofeiny i innych stymulantów
- Synergiczna matryca ponad 30 silnych składników
- Z holistyczną matrycą EAA
- Prekursory tlenku azotu - arginina AKG, jabłczan L-cytruliny itp.
- Funkcjonalne ekstrakty roślinne oraz witaminy i minerały
- Z matrycą wewnątrztreningową
Przełam swoje granice z Plutonium
Plutonium to booster przedtreningowy zaprojektowany z myślą o przekraczaniu wszelkich ograniczeń. Dzięki 8000 mg jabłczanu L-cytruliny na porcję, formuła zawiera wysoką dawkę tego silnego związku, który jest wytwarzany przez aminokwas cytruliny estryfikowany kwasem jabłkowym. Cytrulina jest w stanie zmaksymalizować poziom argininy we krwi nawet lepiej niż sama arginina. Ale arginina, jedyny prekursor tlenku azotu, który jest uważany za środek rozszerzający naczynia krwionośne, znajduje się również w silnym związku AKG w ilości 5000 mg na porcję.
Dzięki 300 mg kofeiny bezwodnej, Plutonium zawiera niesamowitą ilość stymulanta nr 1 dla Ciebie i Twojego treningu. Ta wyjątkowa formuła przedtreningowa dostarcza również taurynę, synefrynę, żeń-szeń i szereg innych substancji i nośników samozwańczych "napojów energetycznych".
Dodana L-tyrozyna jest substratem wyjściowym znanym z syntezy wszystkich katecholamin i hormonów tarczycy. Ponadto betaina, pochodna aminokwasu glicyny, która jest również zawarta w Plutonium 3.0, działa jako synergistyczny substrat dla karnityny i jest istotna dla nawodnienia komórek i metabolizmu homocysteiny.
Jeśli chodzi o zarządzanie poziomem cukru we krwi, dodany chrom pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Zastosowanie innych ekstraktów roślinnych, takich jak zielona herbata, grejpfrut, kora sosny, rhodiola rosea, kakao i ekstrakt z czarnego pieprzu, a także elektrolitów potasu, sodu, wapnia i magnezu, które pomagają między innymi zmniejszyć zmęczenie i znużenie, doskonale uzupełniają Plutonium.
Nowa formuła Plutonium 3.0
Plutonium 3.0 wyznacza nowe standardy na rynku przedtreningówek. Nowością jest przejście z BCAA na holistyczny matrix EAA.
Do tej pory Plutonium był suplementem przedtreningowym bez węglowodanów. Teraz to się zmienia. Plutonium 3.0 dostarcza teraz 15,8 g węglowodanów w porcji, składających się z maltodekstryny i cyklicznej dekstryny. Jak wykazały badania, ukierunkowane podawanie węglowodanów przed lub w trakcie treningu może być szczególnie korzystne, jeśli trening trwa dłużej niż 45 minut, trening jest przeprowadzany po fazie postu trwającej 8 lub więcej godzin lub duża część zestawów treningowych jest wykonywana do punktu niewydolności mięśni.
Ponadto Plutonium 3.0 został rozszerzony o 3 innowacyjne substancje, które są zarejestrowane jako niezależne marki: OXYSTORM®, enXtra i AstraGin®.
OXYSTORM® to pierwszy ekstrakt azotanów uzyskany z amarantusa. Ekstrakt ten, znany również jako czerwony szpinak, jest uważany za jedno z najbogatszych źródeł azotanów o zawartości 9% azotanów. Celem przyjmowania azotanów jest zwiększenie zawartości azotanów w osoczu, a w rezultacie poprawa wydolności fizycznej.
mówi się, żeekstrakt enXtrajest w stanie poprawić i przedłużyć czujność umysłową i uwagę samodzielnie oraz w połączeniu z podawaniem kofeiny.
AstraGin® to opatentowana substancja składająca się z wysoko oczyszczonych ekstraktów z Panax notoginseng i Astragalus membranaceus. Oprócz dodanego ekstraktu z czarnego pieprzu, ma to na celu zapewnienie dalszej poprawy biodostępności niektórych substancji zawartych w Plutonium 3.0.
Uwaga:
Jakiekolwiek zbrylenie / stwardnienie proszku wynika z kompozycji składników o wysokiej dawce i nie jest oznaką gorszej jakości lub skróconej lub przeterminowanej daty przydatności do spożycia.
Nie ma to wpływu na rozpuszczalność, działanie ani okres przydatności suplementu do spożycia i niestety nie można tego uniknąć przy tak dużej dawce składników.
Przyczynazbrylania sięproszku jestnastępująca:
Wilgoć utworzyła się w opakowaniu ze względu na higroskopijność (właściwość składników ch do wiązania wilgoci lub pary wodnej z otoczenia), co prowadzi do zbrylania lub twardnienia. Typowe poszczególne składniki odpowiedzialne za to zjawisko to na przykład jabłczan cytruliny i poszczególne formy argininy.
W przypadku stwardnienia zalecamy kruszenie w moździerzu lub inne odpowiednie metody kruszenia w celu przywrócenia pierwotnego stanu proszku.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zwiększona zawartość kofeiny (300 mg / porcję). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 1054 g
- Liczba sztuk
- 1054
- Zawartość
- 1054 ml
- Lista składników
- Hot Blood Orange Cyliczny Dextrin, L-Cytrulina-Malat, Maltodekstryna, L-Arginina Alfa-Ketoglutaran, L-Leucyna, L-Lizyna HCl, L-Walina, Cytrynian sodu, L-Izoleucyna, OXYSTORM® (Ekstrakt z Amarantusa), L-Fenyloalanina, L-Treonina, Cytrynian potasu, Tauryna, L-Tyrozyna, Karnityna Tartrat, Barwnik spożywczy (proszek z buraka), L-Metionina, Sól wapniowa kwasu cytrynowego, Betaina, Aroma, Środek przeciwzbrylający (sól wapniowa kwasu ortofosforowego), L-Triptofan, Sól magnezowa kwasu cytrynowego, Kofeina, Słodzik (Sukraloza), Emulgator (Lecytyna sojowa). Składniki kapsułek Ekstrakt z zielonej herbaty (liście), Ekstrakt z kakao (ziarna), Otoczka kapsułki (Hydroksypropylometyloceluloza), Ekstrakt z Rhodiola Rosea (korzeń), Środek przeciwzbrylający (sól magnezowa kwasów tłuszczowych, sól wapniowa kwasu ortofosforowego), Alpinia Galanga (enXtra™) (kłącze), Ekstrakt z Panax Ginseng (korzeń), Ekstrakt z kory sosny, Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (owoc), Ekstrakt z grejpfruta (owoc), AstraGin® (Ekstrakt z Panax Notoginseng, Ekstrakt z Astragalus Membranaceus), Witamina B3 (Nikotynamid), Ekstrakt z czarnego pieprzu (owoc), Witamina B6 (Pyridoksyna Hydrochlorowodorek), Pikolinian chromu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać maksymalnie jedną porcję dziennie, składającą się z 50 g proszku (ok. 2 miarki) z 500 ml wody i 3 załączonych kapsułek, ok. 30 minut przed treningiem.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Fausermillen 13 6689, Mertert
- Nazwa handlowa
- Suplement diety zawierający substancje słodzące, aminokwasy, węglowodany, ekstrakty roślinne, witaminy i minerały. Zwiększona zawartość kofeiny (300 mg / porcję).
- EAN
- 5453001868523
- Numer producenta
- 006898
- Przechowywanie i użytkowanie
- Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zwiększona zawartość kofeiny (300 mg / porcję). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 1054 g
- Liczba sztuk
- 1054
- Zawartość
- 1054 ml
- Lista składników
- Hot Blood Orange Cyliczny Dextrin, L-Cytrulina-Malat, Maltodekstryna, L-Arginina Alfa-Ketoglutaran, L-Leucyna, L-Lizyna HCl, L-Walina, Cytrynian sodu, L-Izoleucyna, OXYSTORM® (Ekstrakt z Amarantusa), L-Fenyloalanina, L-Treonina, Cytrynian potasu, Tauryna, L-Tyrozyna, Karnityna Tartrat, Barwnik spożywczy (proszek z buraka), L-Metionina, Sól wapniowa kwasu cytrynowego, Betaina, Aroma, Środek przeciwzbrylający (sól wapniowa kwasu ortofosforowego), L-Triptofan, Sól magnezowa kwasu cytrynowego, Kofeina, Słodzik (Sukraloza), Emulgator (Lecytyna sojowa). Składniki kapsułek Ekstrakt z zielonej herbaty (liście), Ekstrakt z kakao (ziarna), Otoczka kapsułki (Hydroksypropylometyloceluloza), Ekstrakt z Rhodiola Rosea (korzeń), Środek przeciwzbrylający (sól magnezowa kwasów tłuszczowych, sól wapniowa kwasu ortofosforowego), Alpinia Galanga (enXtra™) (kłącze), Ekstrakt z Panax Ginseng (korzeń), Ekstrakt z kory sosny, Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (owoc), Ekstrakt z grejpfruta (owoc), AstraGin® (Ekstrakt z Panax Notoginseng, Ekstrakt z Astragalus Membranaceus), Witamina B3 (Nikotynamid), Ekstrakt z czarnego pieprzu (owoc), Witamina B6 (Pyridoksyna Hydrochlorowodorek), Pikolinian chromu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Spożywać maksymalnie jedną porcję dziennie, składającą się z 50 g proszku (ok. 2 miarki) z 500 ml wody i 3 załączonych kapsułek, ok. 30 minut przed treningiem.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A., Fausermillen 13 6689, Mertert
- Nazwa handlowa
- Suplement diety zawierający substancje słodzące, aminokwasy, węglowodany, ekstrakty roślinne, witaminy i minerały. Zwiększona zawartość kofeiny (300 mg / porcję).
- EAN
- 5453001868523
- Numer producenta
- 006898
Pasuje również do tego

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zwiększenie siły | 60 kapsułek
53 250,00 zł/1l
639,00 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Swedish Collagen Deluxe Liquid - Hydrolizowany kolagen morski z kwasem hialuronowym, witaminami i mineraami, 500 ml
443,80 zł/1l
221,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,45 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Triple Blend extra strong, 700 g
329,16 zł/1kg
230,41 zł
Sprzedawca: VISO

(Zestaw 6 sztuk) WP Energy Sniff proszek 2 g – szybki środek pobudzający z kofeiną i tauryną – bez tytoniu i wegański – zastrzyk energii na imprezę, do grania i uprawiania sportu
210,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Nature’s Finest OK! Fatburn Coffee - Kawa z Guaraną i L-Karnityną na Trawienie – 150g
68,00 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Hiper masa (4 kg)
98 985,00 zł/1kg
395,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Żelatyna Spożywcza 1Kg Bloom 180 Swojska Piwniczka
34,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
199,80 zł/1l
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
462,37 zł/1l
124,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

RETA3 3x G-Formula – suplement diety zawierający guarane, ocet jabłkowy, inulinę, L-glutaminę, L-leucynę, cynk i chrom
15 098,67 zł/1l
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products

Activlab Isoactive – Izotonik Funkcjonalny z Elektrolitami i Witaminami B, Pomarańcza, 31,5 g
2,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Isoactive smak pomarańczowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

BODYLAB Jabłczan L-cytruliny - 500g
514,90 zł/1kg
257,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Createston Classic+ - 3090g : Cherry I Powder + Capsules I Post Workout I ALL in One full supply I Protein (białko/białko) - (izolat serwatki I hydrolizat serwatki I kolagen) I amino acids I creatine (kreatyna) I carbohydrates I plant extracts (tribulus terrestris I fenugreek) I muscle building I weight gain
198,14 zł/1l
612,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
2 044,33 zł/1l
122,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
474,57 zł/1l
166,10 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Chelat magnezu bisglicynian 180 kapsułek
123,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tabletki Cvetita Herbal Leuzea Max
3 527,00 zł/1l
211,62 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MyProtein MyVitamins Cynk i Magnez 270 kapsuek / ZMA / Niezbdne mineray cynk i magnez wzbogacone witamin B6 i miedzi
534,59 zł/1l
144,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 5907368844091, 334 kcal, 83,5 g, 1,12 g, 83,5 g, 2,8 g, 26,3 g
2,37 zł/1l
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
18,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Chlorofil w płynie 500 ml Mięta
189,16 zł/1l
189,16 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Maraton Forte - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 504,17 zł/1kg
378,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Puszka naturalnych energetycznych batonów zbożowych (18X40g)
209 805,55 zł/1kg
151,06 zł
Sprzedawca: FITADIUM

inteligentne białko wegańskie 180 sztuk bez alergii
1 110,05 zł/1kg
208,69 zł
Sprzedawca: WR-Products

DYMATIZE Protein Bar Elite Layer Bar White Choc Vanilla & Caramel 18 x 60 g
222,82 zł/1kg
240,65 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabletki Hydro – zestaw potrójny w kolorze cytrynowożółtym (pakiet 3 szt.) (odnowione, stan A+)
118,77 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Prime Hydration Drink Tropical Punch 500ml.
250,04 zł/1l
125,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
top
zdecydowanie najlepsza przedtreningówka na rynku!
Oceniono dnia 24 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówiłem ponownie od razu
Super zadowolony. Cena i wydajność bardzo dobre.
Oceniono dnia 24 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko działało świetnie
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Masa mięśniowa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112,45 zł/1l

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
250,31 zł
Sprzedawca: FIT1EU
83,44 zł/1kg

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

No Pump Xtreme (420G)
167,89 zł
Sprzedawca: FITADIUM
399,74 zł/1l