5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Epic Intra - 1500g : Cherry I Intra Workout I matryca węglowodanowa z dekstryną klastrową I wszystkie niezbędne aminokwasy I elektrolity I z L-karnityną I budowanie mięśni I metabolizm energetyczny I wegańskie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
574,99 zł
383,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry83,44 zł/1kg
250,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Guarana Shot / z gruszk e-szenia4 939,50 zł/1l
98,79 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Kevin Levrone | Anabolic On Stage Pump | Bezstymulacyjna formuła przedtreningowa Dragon Fruit399,71 zł/1l
125,11 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Biotech USA Tribooster 60 tabletek
290,97 zł/1kg
87,29 zł
Sprzedawca: VISO

Maca 10:1 + L Arginina Hd, 120 St KAP
680,70 zł/1kg
97,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Plutonium 3.0 - 1054g: Hot Red Punch I Booster przedtreningowy I ponad 30 silnych składników I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I cykliczna dekstryna I OXYSTORM® I EAA Matrix I Intra Workout Matrix I wegański
691,64 zł/1l
728,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Epic Pump - 500g: Sour Cherry I Booster przedtreningowy I bez stymulantów I maksymalna dawka I jabłczan L-cytruliny I L-arginina AKG I azotan L-argininy I tauryna I ekstrakt z buraka I unaczynienie I wegański
328,26 zł/1kg
164,13 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Epic Rush - 300g : Energia I Booster przedtreningowy I Stymulanty I Koncentracja I Czujność I Kofeina I Synefryna I EnXtra™ I Wegańskie I Ekstrakty roślinne
177,72 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,45 zł
Sprzedawca: FIT1EU

(Zestaw 3 sztuk) WP Energy Sniff proszek 2 g – szybki środek pobudzający z kofeiną i tauryną – bez tytoniu i wegański – zastrzyk energii na imprezę, do grania i uprawiania sportu
126,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Cellucor C4- 390 g Icy Blue Raspberry
258,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Createston Classic+ - 3090g : Cherry I Powder + Capsules I Post Workout I ALL in One full supply I Protein (białko/białko) - (izolat serwatki I hydrolizat serwatki I kolagen) I amino acids I creatine (kreatyna) I carbohydrates I plant extracts (tribulus terrestris I fenugreek) I muscle building I weight gain
198,14 zł/1l
612,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Mutant Madness 270 g orange rush / Stymulanty przedtreningowe / Ekstremalna przedtreningówka do intensywnych treningów
1 733,30 zł/1l
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Createston Classic+ - 1648g : Cola I Proszek + Kapsułki I Potreningowe I WSZYSTKO W JEDNYM PEŁNYM ZAOPATRZENIU I Białko (białko/białko) - (Izolat Serwatki I Hydrolizat Serwatki I Kolagen) I Aminokwasy I Kreatyna (Kreatyna) I Węglowodany I Ekstrakty Roślinne (Tribulus Terrestris I Kozieradka) I Budowa Mięśni I Przyrost Wagi
384,10 zł/1l
632,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Weider Premium Tribulus 90 kapsułek / Tribulus Terrestris / Ekstrakt z Tribulus terrestris standaryzowany na 90% zawartości saponin
3 273,89 zł/1l
235,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Chlorofil w płynie 500 ml Mięta
189,16 zł/1l
189,16 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
2 044,33 zł/1l
122,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zwiększenie siły | 60 kapsułek
53 250,00 zł/1l
639,00 zł
Sprzedawca: beLIVELY

LEVRONE Anabolic On Stage Pump Shot 60 ml - Przedtreningwka w pynie o smaku jabkowo-gruszkowym | L-arginina i betaina
102,67 zł/1kg
6,16 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kompletna formuła śródtreningowa połączona w jednym suplemencie
- Zaprojektowany do przyjmowania podczas treningu
- Double-Carb-Matrix dla maksymalnej wydajności
- Matryca aminokwasowa optymalizuje podaż do mięśni
- Matryca elektrolitowa umożliwia maksymalny skurcz mięśni
- Zoptymalizowany z winianem L-karnityny, betainą HCL i chromem
EPIC INTRA - koktajl śródtreningowy dla tych, którzy liczą się w biznesie
EPIC INTRA to najnowsza epicka atrakcja w ofercie EPIC. Dzięki wyrafinowanej matrycy wysoce wydajnych składników, EPIC INTRA zapewnia, że nigdy nie zabraknie Ci pary podczas treningu! Wszystkie składniki EPIC INTRA zostały dobrane w taki sposób, aby nie obciążać organizmu podczas treningu, jak to często ma miejsce w przypadku innych suplementów przedtreningowych, ale zamiast tego podnieść go na zupełnie nowy poziom wydajności, bez względu na to, jak długo i intensywnie trenujesz.
EPIC INTRA - najlepsza formuła podczas treningu w szczegółach
EPIC INTRA w pełni pokrywa wszystkie substraty wymagane podczas intensywnego treningu. Zaczyna się od dostawcy energii numer 1: każda porcja EPIC INTRA zapewnia matrycę węglowodanów złożoną z dekstryny klastrowej i maltodekstryny dla szybkiej i długotrwałej energii. Zoptymalizowana matryca MAP zawierająca 10 g niezbędnych aminokwasów (EAA), które są odpowiedzialne za tworzenie białek, dba o mięśnie.
Jeśli ciężko trenujesz i mocno się kurczysz, potrzebujesz więcej elektrolitów! Z tego powodu EPIC INTRA zawiera magnez oprócz potasu i wapnia, które, jak udowodniono, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i prawidłowego metabolizmu energetycznego. Sód jest tracony w pierwszej kolejności, szczególnie podczas intensywnych sesji treningowych, co zmniejsza wydajność. Zapobiega temu cytrynian sodu zawarty w EPIC INTRA. L-karnityna w wysoce biodostępnej formie jako winian L-karnityny zapewnia, że elektrownie komórkowe, mitochondria, są stale zaopatrywane w energię z kwasów tłuszczowych. Betaina przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Prawidłowy poziom homocysteiny zapobiega uszkodzeniom naczyń krwionośnych i jest ważnym czynnikiem w wielu innych procesach metabolicznych.
Chrom zawarty w EPIC INTRA w wysoce biodostępnej formie pikolinianu chromu nie tylko ingeruje w metabolizm, ale także pomaga utrzymać stabilny poziom cukru we krwi, zapewniając zrównoważoną wydajność.
Czy chcesz, aby Twojemu ciału niczego nie brakowało podczas treningu i chcesz katapultować swoją wydajność w nowe sfery? W takim razie EPIC INTRA jest TWOIM WYBOREM!
EPIC INTRA - PALIWO DLA TWOJEJ MASZYNY
- Przechowywanie i użytkowanie
- Spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać zamknięte, suche, chronione przed światłem i w normalnej temperaturze pokojowej.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 1500 g
- Smak
- Wiśnia
- Zawartość
- 1500 ml
- Lista składników
- Dekstryna cykliczna, maltodekstryna, L-leucyna, chlorowodorek L-lizyny, L-walina, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), L-izoleucyna, winian L-karnityny, cytrynian potasu, L-fenyloalanina, cytrynian sodu, L-treonina, Aromat, L-metionina, sole magnezowe kwasu cytrynowego, betaina, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, barwnik (proszek buraczany), L-tryptofan, substancja słodząca (sukraloza), emulgator (lecytyny SOJA), pikolinian chromu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 50 g (ok. 2 lekko czubate miarki) proszku z 600-700 ml wody. Pić Epic Intra najlepiej podczas treningu. W zależności od celów i masy ciała spożycie można zwiększyć do 1,5 - 2 porcji.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A.
- Nazwa handlowa
- Suplement diety w postaci proszku do produkcji aromatyzowanego napoju śródtreningowego dla sportowców. Zawiera substancje słodzące, aminokwasy i minerały.
- EAN
- 5453001865713
- Numer producenta
- 004236
- Przechowywanie i użytkowanie
- Spożyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia. Przechowywać zamknięte, suche, chronione przed światłem i w normalnej temperaturze pokojowej.
- Producent
- Peak Performance Products S.A.
- Waga
- 1500 g
- Smak
- Wiśnia
- Zawartość
- 1500 ml
- Lista składników
- Dekstryna cykliczna, maltodekstryna, L-leucyna, chlorowodorek L-lizyny, L-walina, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy), L-izoleucyna, winian L-karnityny, cytrynian potasu, L-fenyloalanina, cytrynian sodu, L-treonina, Aromat, L-metionina, sole magnezowe kwasu cytrynowego, betaina, sole wapniowe kwasu ortofosforowego, barwnik (proszek buraczany), L-tryptofan, substancja słodząca (sukraloza), emulgator (lecytyny SOJA), pikolinian chromu.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zobacz ilustrację
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 50 g (ok. 2 lekko czubate miarki) proszku z 600-700 ml wody. Pić Epic Intra najlepiej podczas treningu. W zależności od celów i masy ciała spożycie można zwiększyć do 1,5 - 2 porcji.
- Firma spożywcza
- Peak Performance Products S.A.
- Nazwa handlowa
- Suplement diety w postaci proszku do produkcji aromatyzowanego napoju śródtreningowego dla sportowców. Zawiera substancje słodzące, aminokwasy i minerały.
- EAN
- 5453001865713
- Numer producenta
- 004236
Pasuje również do tego

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zwiększenie siły | 60 kapsułek
53 250,00 zł/1l
639,00 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Swedish Collagen Deluxe Liquid - Hydrolizowany kolagen morski z kwasem hialuronowym, witaminami i mineraami, 500 ml
443,80 zł/1l
221,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,45 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Triple Blend extra strong, 700 g
329,16 zł/1kg
230,41 zł
Sprzedawca: VISO

(Zestaw 6 sztuk) WP Energy Sniff proszek 2 g – szybki środek pobudzający z kofeiną i tauryną – bez tytoniu i wegański – zastrzyk energii na imprezę, do grania i uprawiania sportu
210,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Nature’s Finest OK! Fatburn Coffee - Kawa z Guaraną i L-Karnityną na Trawienie – 150g
68,00 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Hiper masa (4 kg)
98 985,00 zł/1kg
395,94 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Żelatyna Spożywcza 1Kg Bloom 180 Swojska Piwniczka
34,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
199,80 zł/1l
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
462,37 zł/1l
124,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

RETA3 3x G-Formula – suplement diety zawierający guarane, ocet jabłkowy, inulinę, L-glutaminę, L-leucynę, cynk i chrom
15 098,67 zł/1l
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products

Activlab Isoactive – Izotonik Funkcjonalny z Elektrolitami i Witaminami B, Pomarańcza, 31,5 g
2,27 zł
Sprzedawca: MANADA

Isoactive smak pomarańczowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

BODYLAB Jabłczan L-cytruliny - 500g
514,90 zł/1kg
257,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Createston Classic+ - 3090g : Cherry I Powder + Capsules I Post Workout I ALL in One full supply I Protein (białko/białko) - (izolat serwatki I hydrolizat serwatki I kolagen) I amino acids I creatine (kreatyna) I carbohydrates I plant extracts (tribulus terrestris I fenugreek) I muscle building I weight gain
198,14 zł/1l
612,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
2 044,33 zł/1l
122,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
474,57 zł/1l
166,10 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Chelat magnezu bisglicynian 180 kapsułek
123,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tabletki Cvetita Herbal Leuzea Max
3 527,00 zł/1l
211,62 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MyProtein MyVitamins Cynk i Magnez 270 kapsuek / ZMA / Niezbdne mineray cynk i magnez wzbogacone witamin B6 i miedzi
534,59 zł/1l
144,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 5907368844091, 334 kcal, 83,5 g, 1,12 g, 83,5 g, 2,8 g, 26,3 g
2,37 zł/1l
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
18,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Chlorofil w płynie 500 ml Mięta
189,16 zł/1l
189,16 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Maraton Forte - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 504,17 zł/1kg
378,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Puszka naturalnych energetycznych batonów zbożowych (18X40g)
209 805,55 zł/1kg
151,06 zł
Sprzedawca: FITADIUM

inteligentne białko wegańskie 180 sztuk bez alergii
1 110,05 zł/1kg
208,69 zł
Sprzedawca: WR-Products

DYMATIZE Protein Bar Elite Layer Bar White Choc Vanilla & Caramel 18 x 60 g
222,82 zł/1kg
240,65 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabletki Hydro – zestaw potrójny w kolorze cytrynowożółtym (pakiet 3 szt.) (odnowione, stan A+)
118,77 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Prime Hydration Drink Tropical Punch 500ml.
250,04 zł/1l
125,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Masa mięśniowa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112,45 zł/1l

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Strawberry



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
250,31 zł
Sprzedawca: FIT1EU
83,44 zł/1kg

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

No Pump Xtreme (420G)
167,89 zł
Sprzedawca: FITADIUM
399,74 zł/1l