5,0



Na podstawie 8 opinii
Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,97 zł
119,97 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
15h 36m 00s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Crema e Gusto Forte 1 kg94,99 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,74 zł/1kg
88,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,85 zł/1kg
105,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza - Kawa ziarnista Espresso Barista Perfetto 1kg
119,29 zł/1kg
119,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro Mountain Grown 1kg, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
127,97 zł/1kg
130,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Classico | całe ziarna | 1000g
99,45 zł/1kg
99,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 szt., 170 mm, 300 mm
130,25 zł/1kg
144,00 zł
-13,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,25 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 250 g
225,19 zł/1kg
58,55 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
154,09 zł/1kg
158,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Pellini Top 1kg, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, 1 szt.
105,00 zł/1kg
105,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Caffè Borbone MISCELA TOP, 1 kg, ziarna kawy
159,24 zł/1kg
159,24 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza 8000070036383, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 1 szt.
203,97 zł/1kg
203,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 1 kg
- Rodzaje napojów:
- Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso
- Poziomy parzenia kawy:
- Średnie palona
- Poziom intensywności:
- 6
Lavazza Expert Aroma Top - 1 kg całych ziaren kawy
Ta selekcja 100% ziaren Arabiki przekonuje łagodnym, wyrafinowanym smakiem od rolników z certyfikatem Rainforest Alliance.
Pełne espresso z delikatną kwasowością i nutami zbożowymi, a także długotrwałym orzechowym wykończeniem.
Lavazza Expert Aroma Top została specjalnie zaprojektowana dla sektora vendingowego.
Zoptymalizowana różnorodność kawy dla konsumentów hurtowych
Kawa ziarnista Lavazza i espresso są zoptymalizowane do użytku w gastronomii, w biurze i dla konsumentów hurtowych. Niezależnie od tego, czy klient zdecyduje się na klasyczne włoskie espresso czy cappuccino, dzięki Lavazza można zaserwować mu aromatyczną kawę o pełnym smaku.
Prawdziwa włoska kawa
Historia doskonałej włoskiej kawy rozpoczęła się w Turynie w 1895 roku, kiedy Luigi Lavazza założył firmę. Był on pierwszym, który poszukiwał idealnej mieszanki różnych rodzajów kawy, aby podbić kawowy świat optymalnym smakiem i niezaprzeczalnym aromatem.
W praktycznej torebce o wadze 1 kg całe ziarna zachowują swój smak, nawet jeśli opakowanie zostało już otwarte.
Zamów Lavazza Expert Aroma Top tutaj.
Expert Aroma Topto jedna z wyj¹tkowych kompozycji specjalnej linii smakowej przygotowanej przez s³ynn¹ palarniêLavazza. Mieszankê tworz¹ starannie wyselekcjonowane, œrednio palone ziarna gatunku Arabica (100%), pochodzwy³¹cznie z plantacji posiadaj¹cych certyfikat Rainforest Alliance. Kompozycjê cechuje intensywny, s³odki smak z lekk¹ nut¹ kwaskowatoœci oraz niezwykle przyjemny aromat, wzbogacony subtelnymi nutami kwiatów oraz suszonych owoców. MieszankaLavazza Expert Aroma Topzachowuje swój wyrazisty bukiet na d³ugo po zmieleniu i przygotowana zosta³a specjalnie z myœl¹ o stosowaniu w ekspresachautomatycznych oraz automatach vendingowych.
Opakowanie zawiera 1000 g kawy.
| Informacje: | |||
Termin przydatnoœci | 30 wrzesieñ 2024 | Data palenia | wrzesieñ 2022 |
Rodzaj | Kawa ziarnista | Stopieñ palenia | 6/10 |
Sk³ad gatunkowy | 100% Arabica | Waga | 1000g |
| Cechy: | |||
Intensywnoœæ | 9/10 | S³odycz | 7/10 |
Crema | 6/10 | ZawartoϾ kofeiny | 5/10 |
| Sposoby przyrz¹dzania: | |||
Espresso | 9/10 | Kawa czarna | 7/10 |
Cappuccino | 8/10 | Caffe Latte | 8/10 |
| Metody przygotowania: | |||
Ekspresy automatyczne | 10/10 | Ekspresy kolbowe | 6/10 |
Ekspresy przelewowe | 7/10 | Kafetiera, Moka | 5/10 |
Kawa ziarnista Aroma Top 1kg - Lavazza
Kawa ziarnista Aroma Top 1kg Lavazza to produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów kawy. Wykonana z najwyższej jakości ziaren, gwarantuje niepowtarzalny smak i doskonały aromat. To idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie intensywne doznania smakowe z delikatnymi nutami kwiatowymi i orzechowymi. Nadaje się zarówno do przygotowania klasycznego espresso, jak i różnego rodzaju latte czy cappuccino. Kawa ziarnista Aroma Top z renomowanej palarni Lavazza uosabia esencję włoskiej tradycji kawowej, a opakowanie o wadze 1 kg gwarantuje długotrwałe doznania smakowe. Kawa ta nadaje się zarówno do codziennego użytku, jak i na specjalne okazje i wzbogaca każdą chwilę relaksu.
Lavazza Expert Plus Aroma Top to 100% arabika z Brazylii o średnim paleniu i certyfikacie Rainforest Alliance. Wyróżnia się nutami czekolady, zbóż i suszonych owoców, delikatną kwasowością oraz zbalansowanym smakiem idealnym do espresso i ekspresów automatycznych.
Specjalnie wyselekcjonowane ziarna Arabiki zapewniają słodki i delikatny smak. Harmonijne espresso z delikatną kwasowością, nutami zbożowymi i przyjemnym posmakiem suszonych owoców.
Lavazza Kaffe Aroma Top 3279 1 kg Lavazza Espresso Aroma Top 100% Arabica ganze Bohne 1000 g/opak.
- Przechowywanie i użytkowanie
- niezdefiniowany
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- 100% Arabika
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista Aroma Top 1 kg - Lavazza
- Producent
- Model
- undefiniert
- Wersja
- niezdefiniowany
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- K029620
- EAN
- 8000070029620
- Przechowywanie i użytkowanie
- niezdefiniowany
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- 100% Arabika
- Informacja o wartościach odżywczych
- Zawiera listę składników
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- niezdefiniowany
- Firma spożywcza
- Lavazza
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista Aroma Top 1 kg - Lavazza
- Producent
- Model
- undefiniert
- Wersja
- niezdefiniowany
- Zakres dostawy
- niezdefiniowany
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- niezdefiniowany
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- K029620
- EAN
- 8000070029620
Pasuje również do tego

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Expert Gusto Pieno, 1 kg, Kawa, Ciemna palona, 12/13, Torba
72,99 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,74 zł/1kg
88,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,85 zł/1kg
105,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 5852, 250 g, Espresso, Torba
118,51 zł/1kg
118,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Caffè Crema Dolce | całe ziarna | 1000g
99,05 zł/1kg
99,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza - Kawa ziarnista Espresso Barista Perfetto 1kg
119,29 zł/1kg
119,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Espresso Italiano Aromatico 1kg, 1 kg, Kawa, Espresso, Średnie palona, 1 szt., 1 kg, Papierowa torba
106,88 zł/1kg
109,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Qualità Oro Mountain Grown 1kg, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Torba
127,97 zł/1kg
130,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Lavazza Caffè Crema Classico | całe ziarna | 1000g
99,45 zł/1kg
99,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 16782, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 80 mm, 120 mm, 200 mm
190,44 zł/1kg
190,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Crema e Aroma 1kg, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 1 szt., Torba
85,09 zł/1kg
91,66 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,79 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Gold Selection 1 kg
88,31 zł/1kg
88,31 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza Espresso Barista Intenso, 1 kg, Espresso, Lavazza, 1 szt., 170 mm, 300 mm
130,25 zł/1kg
144,00 zł
-13,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,25 zł
Sprzedawca: Caffarro

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Qualità Oro 1kg, 1 kg, 50,2 mm, 49,2 mm, 42,2 mm, 1,08 kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza 4720034002 Kawa Crema e Gusto - 1000 g
155,84 zł/1kg
155,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Lavazza Espresso Crema e Aroma 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica and Robusta, Włochy, 1 szt.
85,99 zł/1kg
85,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Espresso - ziarno Minero 1 kg
109,28 zł/1kg
109,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Lavazza !Tierra! Brasile 100% Arabica Espresso 1kg, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 100% Arabica, Włochy, 1 szt.
143,14 zł/1kg
143,14 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Lavazza ¡Tierra! 1 kg, Kawa, Średnie palona, 1 szt., Papierowa torba
108,00 zł/1kg
108,00 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Lavazza Super Crema 1000g, 1 kg, Americano, Espresso, Średnie palona, Arabica, Robusta, Brazylia, 1 szt.
88,65 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: Caffarro

Lavazza - Kawa ziarnista Espresso Italiano 500g
356,64 zł/1kg
89,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Lavazza Caffè Crema Gustoso | całe ziarna | 1000 g
154,09 zł/1kg
158,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Lavazza Qualità Oro, 250 g, Średnie palona, Espresso, Mokka, 5/10, Puszka
213,36 zł/1kg
53,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i niezawodna dostawa
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Dobra jakość
Oceniono dnia 27 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smak
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Bardzo dobry smak kawy
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Oceniono dnia 8 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Oceniono dnia 11 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Oceniono dnia 1 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Oceniono dnia 23 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1Waga 1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg