5,0



Na podstawie 1 opinii
Reuzel, Clean & Fresh, Beard Shampoo, For Cleansing, 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,66 zł
233,30 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Odżywka do włosów SANDALWOOD VETIVER356,32 zł/1l
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów SANDALWOOD VETIVER356,32 zł/1l
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml612,08 zł/1l
153,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
BIOXSINE Collagen & Biotin Volume Shampoo 300ml208,40 zł/1l
62,52 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Reuzel, Refresh No Rinse, Beard Shampoo, Moisture And Shine, 200 ml
231,52 zł/1kg
57,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Proraso - Refreshing - Szampon Do Brody 200 ml
46,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Keune, 1922 By J.M. Keune, Hair Shampoo, Refreshing, 1000 ml
276,00 zł/1l
276,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Depot szampon oczyszczający No. 501 Moisturizing & Clarifying Beard Shampoo 250 ml
172,72 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Klorane, Purifying, Hair Shampoo, For Cleansing, 25 ml
512,40 zł/1l
12,81 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
237,63 zł/1l
235,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Batiste Original Clean Dry Shampoo, 200 ml
89,20 zł/1l
17,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel, Scrub, Hair Shampoo, For Exfoliation, 100 ml
250,30 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel - Daily Shampoo - Gentle shampoo 350ml
124,26 zł/1l
43,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - Beard Shampoo - Szampon do brody 200ml
167,40 zł/1l
33,48 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

We are Paradoxx, Moisture, Argan Oil, Hair Shampoo, For Cleansing, 250 ml
224,72 zł/1l
56,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Reuzel Daily Shampoo 350ml + Reuzel Daily Conditioner 350ml
119,99 zł/1l
83,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schauma Fresh It Up Szampon do włosów, 400 ml
29,75 zł/1l
11,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sebamed szampon przeciwłupieżowy 200 ml
209,40 zł/1l
41,88 zł
Sprzedawca: apohealth

BEVIRO Daily Shampoo 500 ml
41,88 zł/1kg
209,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Indola Care Szampon oczyszczający 1000 ml
101,38 zł/1l
101,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kremowy, kondycjonujący płyn do mycia brody i twarzy. Delikatnie usuwa pozostałości i olej, jednocześnie oczyszczając i nawilżając brodę i skórę pod spodem.
• Oczyszcza i pielęgnuje brodę
• Utrzymuje brodę nawilżoną
• Nie zatyka porów
• Łatwo się spłukuje
• Lekki, cytrusowo-miętowy zapach
• Wegańska formuła
Płyn do mycia brody Reuzel Clean &/ Fresh zapewnia głębokie oczyszczenie, usuwając wszelkie pozostałości produktów, które mogą zatykać pory i powodować wypryski. Nałożony z wodą płyn do mycia brody tworzy bogatą, kremową pianę, która nadaje Twojej brodzie lekki zapach i sprawia, że wygląda ona na czystszą i bardziej miękką niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki niemu Twój zarost będzie czysty, a twarz gładka.
Sposób użycia: Zwilż trochę ręce i napełnij je niewielką ilością Beard Wash, a następnie nałóż go na brodę. Śmiało wmasuj w skórę pod spodem, a gdy skończysz, dokładnie spłucz. Podczas stosowania mocno masuj skórę pod brodą. Spowoduje to złuszczenie naskórka, dzięki czemu twarz będzie zdrowa i zniknie uczucie swędzenia.
Šampon na vousy
Reuzel Beard Wash 200ml
Reuzel Clean&FreshBeard Wash to płyn do mycia brody, który nawilża i zmiękcza zarost, koi skórę twarzy oraz daje natychmiastowe uczucie odświeżenia i czystości. Zawarty w składzie olejek z pestek moreli nawilża skórę i zarost, a masło shea działa odżywczo i antyoksydacyjnie. Reuzel Clean&Fresh Beard Wash zapewnia codzienną higienę brody i wąsów.zawartość:200ml
Nałożyć niewielką ilość na wilgotne dłonie.
Wmasować w zarost, nie zapominając o skórze twarzy.
Następnie dokładnie spłucz.
Ulepsz swoją rutynę pielęgnacji włosów dzięki Lakme Teknia Sports Ritual Pack:
- Zawiera szampon, odżywkę i olejek równoważący do kompleksowej pielęgnacji włosów
- Formuła została opracowana z myślą o oczyszczaniu, pielęgnacji i odżywianiu włosów po aktywności sportowej
- Pozostawia włosy odświeżone, zrównoważone i pełne witalności.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pielęgnacja brody marki Reuzel z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla mężczyzn mających wszystkie rodzaje brody.
Reuzel, Clean & Fresh, Beard Shampoo, For Cleansing, 200 ml
Reuzel Beard Wash 200 ml to mydło oczyszczające do brody i skóry. Delikatnie usuwa pozostałości, nawilża i oczyszcza skórę pod brodą. Trzy główne składniki to ekstrakt z nagietka, który nawilża, masło shea, które wzmacnia działanie przeciwutleniające oraz olejek morelowy, który nawilża i zapobiega zatykaniu porów. Kluczowe cechy * Mydło oczyszczające do brody i skóry. * Usuwa pozostałości. * Nawilża skórę i zarost. * Zapobiega zatykaniu się porów. Stosowanie * Nałóż niewielką ilość Beard Wash na zwilżone dłonie. * Delikatnie wmasuj w zarost i skórę. * Dobrze spienić, a następnie spłukać wodą. Reuzel Beard Wash online pod adresem płyn do mycia brody, a my dostarczymy Ci go tak szybko, jak to możliwe.
- Model
- Péče o vousy
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Reuzel Beard Wash Oczyszczający Szampon do brody Clean & Fresh, 200 ml
- Producent
- EAN
- 0850013332816850013332816
- Numer producenta
- 40700
- Model
- Péče o vousy
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Reuzel Beard Wash Oczyszczający Szampon do brody Clean & Fresh, 200 ml
- Producent
- EAN
- 0850013332816850013332816
- Numer producenta
- 40700
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Reuzel, Clean & Fresh, Hydrating, Serum, For Beard, 50 ml
426,10 zł/1kg
42,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Balsam do brody z masłem shea, 35g
462,38 zł/1kg
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Eight & Bob Halter & Varenna Kerze 230 g
1 085,14 zł/1l
37,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Hollands Finest Odżywka do brody bez spłukiwania, 70ml
606,29 zł/1l
42,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel, Wood & Spice, Shea Butter & Argan Oil, Beard Balm, Moisturizing, 35 g
974,75 zł/1kg
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
495,29 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel Clay Matte Pommade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Utrwalanie
2 316,25 zł/1kg
92,65 zł
Sprzedawca: Katomix

Head & Shoulders Mentol Fresh Szampon przeciwłupieżowy 400 ml
53,87 zł/1l
21,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo odżywczy szampon dla nawilżenia włosów 300 ml
162,07 zł/1l
48,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf BC Bonacure Volume Boost Szampon oczyszczający, 1000ml
75,99 zł/1l
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Purifier & Bodifier Shampoo 500ml
288,00 zł/1l
144,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lakmé Teknia Deep Care Shampoo odżywczy szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
81,84 zł/1l
81,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Szampon do włosów koloryzowanych, 500ml
272,26 zł/1l
136,13 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond
113,00 zł/1l
113,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Reuzel, Refresh No Rinse, Beard Shampoo, Moisture And Shine, 200 ml
231,52 zł/1kg
57,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Matrix Food For Soft Intensywnie nawilżający szampon do włosów, 300ml
194,90 zł/1l
58,47 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Air-Val Żel pod prysznic i szampon 2w1, 400 ml
147,50 zł/1l
59,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond
94,26 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals SP Color Save Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
123,31 zł/1l
123,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 1000 ml
56,94 zł/1l
56,94 zł
Sprzedawca: Tersorte

Davines Essential Haircare MINU Szampon ochronny do włosów farbowanych, 250 ml
340,00 zł/1kg
102,00 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 1500 ml
83,89 zł/1l
125,84 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
87,63 zł/1kg
87,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo odżywczy szampon dla nawilżenia włosów 1000 ml
101,92 zł/1l
101,92 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy szampon do brody dla mnie
Używam szamponu do brody od dłuższego czasu i uważam, że jest absolutnie super. zamówiłem pierwszy raz ten szampon i mogę powiedzieć, że uczciwa cena i szybka dostawa.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l