5,0



Na podstawie 9 opinii
Aniforte Barf Complete - 1 kilogram
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
564,99 zł
564,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt1 740,45 zł/1kg
344,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
cdVet Propolis Herbal 20 g3 448,50 zł/1kg
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth

Aniforte BARF-Line Premium Feed Oil - 1 litr
558,99 zł/1l
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000241, Uniwersalne, Płynny, Nasercowy, Biodro i stawy, Skóra i sierść, Dorosły, Butelka z pipetą, 500 ml
907,98 zł/1l
453,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET ekstrakt z omułka zielonowargowego w proszku 500g dla psów I omułek zielonowargowy w proszku dla psów, ekstrakt z omułka zielonowargowego w dużych dawkach również dla kotów i koni I po leczeniu artrozy, zapalenia stawów
796,26 zł/1kg
398,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

1000ml - Olej z łososia norweskiego - dostarcza cennych składników budulcowych
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

REAVET Kora śliskiego wiązu Plus silnie śluzowata bez gotowania dla psów i kotów 120g - naturalna jakość premium, trawienie, flora jelitowa, żołądek, kora śliskiego wiązu
4 149,92 zł/1kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte MSM w proszku dla psów i kotów 300 g – metylosulfonylometan o wysokiej czystości, w wysokim stężeniu (99,94%), proszek na stawy dla psów i kotów
1 493,30 zł/1kg
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte proszek z omułka zielonowargowego - 500 gramów
1 279,98 zł/1kg
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte plus Probiotikum Tabs dla psów, 90 sztuk – naturalne prebiotyki i probiotyki dla stabilnej flory jelitowej, prawidłowego trawienia i lepszej konsystencji odchodów
4 414,74 zł/1kg
595,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

REAVET Spirulina tabletki dla psów 500 sztuk - spożywcze, 100% czyste mikroalgi spożywcze I Naturalne źródło białka, bogate w chlorofil, witaminy i minerały
2 114,80 zł/1kg
264,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AniForte A10000171, Uniwersalne, Pasta (substancja), Utrzymywanie kondycji trawiennej, Zdrowie przewodu pokarmowego, Zdrowie ogólne, Dorosły, Moor, Słoiczek
231,99 zł/1kg
278,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

REAVET błoto lecznicze dla psów 500g - Poprawia stan kału, optymalne trawienie, układ odpornościowy, aktywność przewodu pokarmowego, pobudza apetyt I Naturalne błoto lecznicze dla psów
933,98 zł/1kg
466,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AniForte A10000226, Pies, Puder, Zdrowie ogólne, Junior, Słoiczek, 250 g
2 311,96 zł/1kg
577,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Aniforte Calm Relax - 100 gramów
527,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Flexadin - Vetoquinol
262,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cdvet DurchfallStopp 150g -Sorbe- - 15 kilogramów
823,33 zł/1kg
160,62 zł
-12,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

cdVet Fit-BARF MicroMineral 500 g
62,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet Fit-BARF Huile de foie de morue 100 ml
371,70 zł/1kg
37,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
BARF Complete BARF suplement w proszku dla psów
Odpowiednia gatunkowo, kompleksowa opieka dla zbilansowanej surowej dietyAniForte BARF Complete to naturalna, zbilansowana i odpowiednia dla gatunku karma dla psów. Specjalna mieszanka dodatków z ziołami zapewnia psu składniki odżywcze, których potrzebuje każdego dnia, aby witalne i szczęśliwe życie psa.
- Naturalna i dostosowana do gatunku wszechstronna opieka
- Wysokiej jakości dodatek BARF w proszku
- Bogaty w minerały i witaminy
- Oferujemy optymalny skład składników odżywczych (patrz certyfikat analizy)
Produkt składa się ze 100 naturalnych surowców, takich jak wapno z wodorostów morskich, kiełki słodowe, drożdże piwne, mączka z wodorostów morskich, mączka z siemienia lnianego, proszek ze skorupek jaj, moringa i mieszanka ziół, w tym owoce ostropestu plamistego, liście pokrzywy, liście jeżyny, rumianek i korzeń mniszka lekarskiego i jest idealny jako suplement BARF. Zalecamy również podawanie kości, aby zapewnić zwierzęciu wszechstronne odżywianie.
Idealny dodatek BARF w proszku - naturalny, zbilansowany i odpowiedni dla gatunku
Od właścicieli wymaga się dużej wiedzy, zwłaszcza w przypadku karmienia surową karmą. Ten rodzaj żywienia ogranicza się głównie do surowego mięsa, podrobów, kości i ryb, które są uzupełniane świeżymi owocami i warzywami. W przypadku niewystarczającej wiedzy na temat wymagań psa, istnieje ryzyko niedożywienia. AniForte BARF Complete to zbilansowany suplement BARF w proszku wykonany z cennych naturalnych substancji, które w naturalny sposób wspierają równowagę witaminową i mineralną Twojego pupila.
Ze względu na wyselekcjonowany skład karmy uzupełniającej, suplement BARF w proszku jest odpowiedni zarówno dla starszych psów, jak i szczeniąt od 16 tygodnia życia.
Łatwe w dozowaniu drobne granulki można po prostu wymieszać z codzienną karmą. Dzięki nieporównywalnemu smakowi świeżych ziół, nasz produkt cieszy się wysokim poziomem akceptacji.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 l
- Model
- BARF Complete Pulver
- Zawartość wilgoci
- Popiół surowy 18,2%, włókno surowe 7,0%, białko surowe 27,5%, tłuszcz surowy 4,7%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- /
- EAN
- 4260606718181
- Numer producenta
- A10000302
- Producent
- AniForte
- Numer zezwolenia
- DE NW 1 53731
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1000 l
- Model
- BARF Complete Pulver
- Zawartość wilgoci
- Popiół surowy 18,2%, włókno surowe 7,0%, białko surowe 27,5%, tłuszcz surowy 4,7%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- /
- EAN
- 4260606718181
- Numer producenta
- A10000302
- Producent
- AniForte
- Numer zezwolenia
- DE NW 1 53731
Pasuje również do tego

Canina Canhydrox GAG 360 Tabletten 600g
929,90 zł/1kg
557,94 zł
Sprzedawca: VISO

Pankreatyna - Mp Labo
236,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sproszkowana kora wiązu Aniforte - 100 gramów
845,90 zł/1kg
84,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Leimüller Premium Pasza dla kur 25 kg z granulatem Immun Plus – pasza dla kur niosek wzmacniająca układ odpornościowy – skuteczna ochrona przed roztoczami i kokcydiami
6,37 zł/1kg
159,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Hyaloral Gel 50ml
3 398,00 zł/1l
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów
73 890,00 zł/1kg
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Virbac Pronefra 180ml Płynny Suplement Diety Wsparcie Nerek Dla Kotów i Psów Smaczna Zawiesina Doustna
320 199,98 zł/1l
320,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
25,60 zł/1l
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - suplementy dla psów i kotów - 60 ml
1 183,17 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Enteropro ® 250 kapsułek - Karma uzupełniająca dla psów i kotów
1 940,38 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
425 199,98 zł/1l
425,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

naturetrend zeolit w proszku 1,3 kg - czysty naturalny w jakości premium - bardzo drobno zmielona, czysta i naturalna skała wulkaniczna
253,78 zł/1kg
329,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Waldkraft PEA – Proszek dla psów i kotów, 36 g
3 491,11 zł/1kg
125,68 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Przysmak Prospera Plus Kanapki z kaczką 230g
114,09 zł/1l
26,24 zł
Sprzedawca: STREFA

PHA GastroPaste dla psów 100 ml
21,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bozmerix – rewolucyjny preparat Vitamlsky przeciw stanom zapalnym i na rzecz zdrowych stawów
527,99 zł/1kg
527,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
140,63 zł/1l
140,63 zł
Sprzedawca: VISO

Trovet RID Renal & Oxalate Karma weterynaryjna dla psa z kurczakiem 3kg
19,00 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
1 457,64 zł/1kg
104,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Stomax Nutriceutical dodatek paszowy pomagający przy wszelkiego rodzaju problemach żołądkowych i trawiennych u psów 63 g
1 442,70 zł/1kg
96,96 zł
-6,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,89 zł
Sprzedawca: Easytoys

Dolfos HemoDol 90 Tabletek
81,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: superbrandshop

Herbal Pets - Karma Ziołowo-Warzywna dla Królika 150g Herbal Pets
46,60 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Gammolen Max Suplement Dla Psów Dużych Ras 90 Kapsułek Zdrowa Skóra Piękna Sierść
3,96 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: 2Lucky

BRIT Care Cat Snack URINARY - przysmak dla kotów - 50g
12,35 zł
Sprzedawca: VISO

Audivet, 30 ml (Zapalenie uszu u psów)
2 099,67 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Arthridea - Dla psów i kotów 300 g
713,57 zł/1kg
214,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SUPLEMENTY dla PSA na JELITA 60 smaczków PROBIOTYK Flora Balance
412,72 zł/1kg
74,29 zł
Sprzedawca: BSH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt wzmacniający
Waga 0,5 kg
Dodaję ten proszek do karmy mojego starszego psa.
Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Antiforte
Waga 0,5 kg
Dobry produkt, mój pies czuje się dobrze.
Oceniono dnia 30 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa cena/wydajność
Waga 0,5 kg
Super jakość w świetnej cenie
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprawny i szybki transport – produkt najwyższej jakości
Waga 1 kg
Kompleksowy pakiet zdrowotny
Oceniono dnia 28 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Aniforte Barf Complete - 1 kilogram
Waga 1 kg
wszystko zgodnie z ofertą
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1 kg
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth
3 448,50 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,45 zł
Sprzedawca: apohealth
464,50 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l