Zawartość:

100 ml

Carner Barcelona Rock Star EDP 100 ml UNISEX

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

473,00 zł

4 730,00 zł / 1l

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

+ 12,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
7h 04m 59s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
8 381,00 zł/1l
838,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla The House of Oud L'Explicite EDP 75 ml UNISEX
The House of Oud L'Explicite EDP 75 ml UNISEX
6 807,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
510,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX
7 846,00 zł/1l
784,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
7 454,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
372,73 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Bo-Bo Edp Spray
Carner Barcelona Bo-Bo Edp Spray
8 212,60 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
410,63 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Bo-Bo EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Bo-Bo EDP 100 ml UNISEX
4 168,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
416,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Revolution EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Revolution EDP 100 ml UNISEX
4 369,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
436,92 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
4 008,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
400,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
7 092,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
354,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Megalium EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Megalium EDP 50 ml UNISEX
7 268,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
363,43 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
4 908,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
490,86 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
4 443,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
444,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Revolution EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Revolution EDP 50 ml UNISEX
5 814,00 zł/1l
290,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Armaf Beau Star EDP 100 ml UNISEX
Armaf Beau Star EDP 100 ml UNISEX
732,50 zł/1l
73,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Armaf Éter Desert Star EDP 100 ml UNISEX
Armaf Éter Desert Star EDP 100 ml UNISEX
1 887,50 zł/1l
188,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Cuirs EDP 50 ml UNISEX
6 162,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
308,11 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Bestium Ekstrakt z perfum 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Bestium Ekstrakt z perfum 50 ml UNISEX
7 912,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
395,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Amouroud Oud Tabac EDP 100 ml UNISEX
Amouroud Oud Tabac EDP 100 ml UNISEX
5 563,20 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
598,00 zł
-41,68 zł
556,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Woda perfumowana UNISEX
sól morska, bergamotka, mandarynka
nuty mineralne, konwalia, wodorosty, jaśmin, kwiat pomarańczy
bursztyn, białe piżmo, cedr



Daj się zaskoczyć w m perfumom unisex Carner Barcelona EDP Rock Star 100 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Carner Barcelona!



  • Pojemność: 100 ml
  • Typ: EDP (woda perfumowana)
  • Nazwa perfum: Rock Star
  • Płeć: Unisex


Pozwól, aby w Parfum Carner Barcelona EDP Rock Star 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Carner Barcelona!



  • Pojemność: 100 ml
  • Rodzaj: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Rock Star
  • Płeć: Unisex
Od 179,17 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
CARNER BARCELONA SL
C/ Diputacio 266, Local 2 08007 Barcelona, Hiszpania
08007 - Barcelona
+34932008977
[email protected]



Carner Barcelona Rock Star Woda perfumowana 100 ml (Unisex)
Waga
0.08 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Perfumy > Zapachy
Producent
Carner Barcelona
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8437017668794
Numer producenta
79A

Waga
0.08 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Perfumy > Zapachy
Producent
Carner Barcelona
Grupy docelowe
Unisex
EAN
8437017668794
Numer producenta
79A
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Salado EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Salado EDP 100 ml UNISEX
5 423,40 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
542,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Rock Star EDP 50 ml UNISEX
7 454,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
372,73 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lacoste L.12.12 Jaune, Mężczyźni, 100 ml, Spray
Lacoste L.12.12 Jaune, Mężczyźni, 100 ml, Spray
2 437,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
263,85 zł
-20,13 zł
243,72 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Jacques du Manoir Zegarek Emily III Gold
Jacques du Manoir Zegarek Emily III Gold
973,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Loxorio
Zdjęcie produktu dla Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool
Escentric Molecules Escentric 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Lime peel, Hedione, Orris, Balsamic notes, Musk, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Citral, Linalool
5 233,50 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
523,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Bo-Bo EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Bo-Bo EDP 100 ml UNISEX
4 168,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
416,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Ivory Route woda perfumowana unisex 50 ml
Xerjoff Ivory Route woda perfumowana unisex 50 ml
11 049,80 zł/1l
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
552,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 100 ml UNISEX
4 008,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
400,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tennis Club EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Tennis Club EDP 100 ml UNISEX
4 280,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
428,09 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Fig Man EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Fig Man EDP 50 ml UNISEX
6 607,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
330,39 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Latin Lover woda perfumowana unisex 50 ml
Carner Barcelona Latin Lover woda perfumowana unisex 50 ml
5 813,00 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
290,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Bo-Bo Edp Spray
Carner Barcelona Bo-Bo Edp Spray
8 212,60 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
410,63 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Super Moon EDP 30 ml UNISEX
Carner Barcelona Super Moon EDP 30 ml UNISEX
8 140,00 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,20 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Botafumeiro Woda perfumowana, 100 ml
Carner Barcelona Botafumeiro Woda perfumowana, 100 ml
5 140,00 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
514,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Lukomorie EDP 50 ml UNISEX
6 419,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
320,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Salado EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Salado EDP 50 ml UNISEX
6 677,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
333,88 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
Carner Barcelona Tardes EDP 100 ml W
4 443,30 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
444,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 972
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
6 279,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
313,95 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 100 ml UNISEX
Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 100 ml UNISEX
4 637,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
463,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 52
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
7 430,90 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
743,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Carner Barcelona Tardes Edp Spray
Carner Barcelona Tardes Edp Spray
8 342,20 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
417,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 6 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l