4,4



Na podstawie 28 opinii
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
249,90 zł
4 165,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Laura Biagiotti - Forever Gold EDP 100ml1 432,40 zł/1l
143,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Marhaba Intense Oud woda perfumowana unisex 100 ml1 685,50 zł/1l
168,55 zł
Sprzedawca: Marhaba-Parfum

Więcej informacji o reklamie
Asabi No.3 Intense woda perfumowana w sprayu (100 ml)48 868,00 zł/1l
488,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla kobiet Frenesí 100ml1 130,80 zł/1l
119,36 zł
-6,28 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 90 ml
4 387,78 zł/1l
394,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Thierry Mugler Alien Goddes Wodzie Perfumowe 10 Ml W Sprayu
21 133,00 zł/1l
211,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Thierry Mugler Alien Goddess Woda perfumowana, 90ml
3 897,11 zł/1l
350,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Mugler Angel Nova Refill EDP 100ml
335,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler - Alien Goddess Supra Florale EDP 60ml
3 648,33 zł/1l
218,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Thierry Mugler - Alien Goddess Supra Florale EDP 90ml
3 043,22 zł/1l
273,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Mugler Alien 60ml edp
4 697,67 zł/1l
316,40 zł
-34,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
281,86 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
3 774,00 zł/1l
188,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Elixir woda perfumowana dla kobiet Refillable 100 ml
2 889,40 zł/1l
288,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Thierry Mugler Alien Goddess Woda perfumowana refill, 100ml
5 211,00 zł/1l
521,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Thierry Mugler Alien Hypersense Woda perfumowana, 90 ml
3 581,11 zł/1l
322,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda perfumowana Alien Goddess Intense to święta obietnica kobiecości i nadziei. Kobieta, która nosi zapach Alien Goddess Intense jest w doskonałej harmonii ze swoim ciałem i umysłem. Otoczona słoneczną aurą jest gotowa sublimować otaczający ją świat chwałą, hojnością i życzliwością, mieniąc się słonecznym blaskiem tej niesamowitej kreacji zapachowej.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: kokos, bergamotka
Nuta serca: jaśmin, herbata jaśminowa
Nuta bazy: wanilia, benzoes, drzewo kaszmirowe
png Mugler Alien Goddess Intense Edp 60ml Mugler 3614273673419
Producent: Mugler
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 60ml
Premiera zapachu : 2022
Alien Goddess Intense marki Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet, zapach stworzyli Marie Salamagne i Nathalie Lorson.
Nuty zapachowe:
-nuty głowy: Kokos i Bergamotka;
-nuty serca: Jaśmin i Herbata jaśminowa;
-nuty podstawy: Wanilia, Benzoes i Drzewo kaszmirowe.
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Edp Sp 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense.
Woda perfumowana dla kobiet.
60 ml
Woda perfumowana Alien Goddess Intense marki Thierry Mugler została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 60 ml.
Woda perfumowana dla kobiet Mugler Alien Goddess Intense to interpretacja tego zaproszenia w formie zapachu. W porównaniu do swojego poprzednika, ta wersja zapachu Intense idzie o krok dalej w swojej hojności i jest jeszcze bardziej zmysłowa. dostępna od 2022 roku.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Model
- Alien Goddess Intense
- Waga
- 0.11 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3614273673419
- Numer producenta
- JTI-110743389
- Model
- Alien Goddess Intense
- Waga
- 0.11 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3614273673419
- Numer producenta
- JTI-110743389
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 90 ml
4 387,78 zł/1l
394,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 459,10 zł/1l
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Thierry Mugler - Alien EDP 90ml
4 511,00 zł/1l
405,99 zł
Sprzedawca: Deal47

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Riiffs Taif czyste perfumy unisex 100 ml
1 150,00 zł/1l
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Giorgio Armani Si 30ml edp
9 275,33 zł/1l
278,26 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Ana Abiyedh Passion woda perfumowana dla kobiet 60 ml
1 378,50 zł/1l
82,71 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Remington CI9532, Lokówka, Ciepły, 150 °C, 210 °C, Czarny, 3 m
118,90 zł
Sprzedawca: Katomix

Zestaw poduszek do siedzenia z palet 3 szt
Używany
214,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 397,30 zł/1l
139,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

UISEBRT 120 x 60 x 73 cm biurko gamingowe z nogami M, biurko PC w kolorze czarnym, biurko komputerowe z powłoką z włókna węglowego, biurko gamingowe z LED
321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Thierry Mugler A Men Woda toaletowa z możliwością uzupełnienia, 100 ml
2 365,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Apple iPhone 15 Plus 128 GB czarny
Odnowiony
2 199,73 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Alloccaz

Lattafa Queen of Arabia, Kobiety, 100 ml
2 985,30 zł/1l
298,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 30ml
6 563,33 zł/1l
196,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Kenzo Amour Woda perfumowana, 50ml
2 981,80 zł/1l
149,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Star Trading 803-95, Lekka ozdoba, Czarny, Biały, Nastrój, Balkon, Ogród, Patio, IP65, Twardy
328,72 zł
Sprzedawca: AmledPL

Czarne okucie drzwiowe ERGO do drzwi pokojowych Okucie drzwiowe; Klamka drzwiowa; Klamka drzwiowa
91,61 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,54 zł
Sprzedawca: Katomix

Armani - Sí EDP 50ml
7 622,80 zł/1l
381,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalny, super trwały zapach !!! Doskonały
Zastanawiałem się, czy oryginalne perfumy są, kupiłem 3 sztuki, jedną dla mnie, 2 jako prezenty, ale wciąż myślę o tym, czy oddam, czy zachowam dla siebie, otrzymałem perfumy wieczorem po prysznicu, który przetestowałem na mojej pijamie po 2 dniach wciąż pachnie. dostawa była bardzo szybka w ciągu 1 dnia, doskonała wyjątkowa dostawa, obsługa i cena. Dziękuję!!!!
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zakup.
Tak, jestem bardzo zadowolona, już od dawna chciałam wypróbować ten zapach... teraz, dzięki tej atrakcyjnej cenie, w końcu mi się udało. Od teraz będę kupować tutaj wszystkie moje perfumy itp. Dziękuję.
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i skutecznie
Szybka dostawa i sprawne śledzenie przesyłki Produkt zgodny z moimi oczekiwaniami
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lubię perfumy Mugler
Jestem zadowolony. Mugler to marka bardzo dobrej jakości, trwałych zapachów. Znam produkty Mugler od 15 lat i nigdy się nie zawiodłem.
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny zapach!
Bardzo przyjemny w noszeniu. Dla mnie zdecydowanie również zapach na co dzień i na specjalne okazje. Dziękuję bardzo!
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony zapach
Wszystko jest super, jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że mam kolejną butelkę moich ulubionych perfum, ponieważ niestety zostały wycofane.
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top! Szybka wysyłka
Świetny zapach. Utrzymuje się długo i dotarł bardzo szybko. Najlepszy sprzedawca!
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach
Świetna nuta, bardzo ją lubię, najwyraźniej zostanie wycofana z oferty, jeśli to prawda, bardzo smutne....
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l