4,6



Na podstawie 16 opinii
24-godzinny ultra krem do twarzy Kiehl's
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
272,81 zł
218,25 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 40m 12s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Więcej informacji o reklamie
Valmont Hydra3 Regenetic Cream1 846,40 zł/100ml
923,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Day & Night Cream 75 ml304,21 zł/100ml
228,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Fater Concealing Day Cream agodzcy zaczerwienienia 50ml134 139,99 zł/1kg
134,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

24-godzinny ultra krem do twarzy Kiehl's
389,89 zł/100ml
109,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Ultra krem nawilżający do twarzy 125ml
169,91 zł/100ml
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ultra krem do twarzy Spf 30 Lehka12 Hydrataana
1 063,98 zł/100ml
531,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ultra tonik do twarzy Kiehl's
32,06 zł/100ml
160,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kiehl's Ultra żel-krem do twarzy bez oleju
337,46 zł/100ml
168,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rosacure Ultra SPF 50+ 30 ml
678,33 zł/100ml
203,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SkinCeuticals Retinol 0.3 krem na noc
1 675,90 zł/100ml
502,77 zł
Sprzedawca: VISO

Bioderma Atoderm Crme Ultra krem nawilajcy
14 260,00 zł/100ml
142,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cosrx Kojący krem do twarzy, 50 ml
1 234,20 zł/1kg
123,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Allergika krem do twarzy sensitive 50 ml
231,70 zł/100ml
115,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Apivita Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na twarz 50ml
279,56 zł/100ml
139,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Mizon Cicaluronic krem nawilajcy 50 ml
1 457,38 zł/1kg
116,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Oczyszczający krem-żel Dr.Grandel Puricode
257,70 zł/100ml
128,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Odnawiający krem nawilżający do twarzy Ceramide 50ml
133,76 zł/100ml
66,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Guinot Bioxygene Krem do twarzy 50ml
637,56 zł/100ml
318,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Declare Agecontrol Haut Krem łagodzący
362,10 zł/100ml
181,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Codzienna pielęgnacja dla zdrowej skóry Bogata 24-godzinna kuracja nawilżająca Ultra Facial Cream pielęgnuje i chroni wrażliwą skórę, szczególnie w ekstremalnych warunkach pogodowych. Naturalne składniki, takie jak antarktyda, korzeń imperatae i skwalan, wraz z ekstraktem ze srebrnej trawy i olejkami z naturalnej warstwy hydrolipidowej skóry, zapewniają skórze cenne nawilżenie i redukują linie przesuszenia. Rezultatem jest miękka, gładka skóra, która wygląda naturalnie i zdrowo. Lekka i bogata konsystencja szybko się wchłania i zapewnia efekt wypełnienia i ujędrnienia do 24 godzin. Już po jednej aplikacji skóra twarzy staje się ukojona i optymalnie odżywiona.
Krem do twarzy Kiehl's Ultra
Krem do twarzy Kiehl's Ultra
- Waga
- 125 g
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Aqua, gliceryna, dimetikon, skwalen, bis-PEG-18 metylowy eter dimetylosilan, sukroza stearynian, alkohol stearylowy, PEG-8 stearynian, myrystylowy myrystynian, olej z pestek moreli (Prunus Armeniaca), fenoksyetanol, olej z awokado (Persea Gratissima), glikceryl stearynian, alkohol cetylowy, olej z otrębów ryżu (Oryza Sativa), olej z oliwek (Olea Europaea), chlorfenesyna, kwas stearynowy, kwas palmitynowy, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów C10-30 i akrylanów alkilowych, disuksynian etylendiaminy trisodowy, olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis), guma ksantanowa, etyloheksylogliceryna, wodorotlenek sodu, tokoferol, olej sojowy (Glycine Soja), ekstrakt Pseudoalteromonas Ferment, kwas mirystynowy, hydroksypalmitylo sfinganina, kwas salicylowy, olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus), ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus Officinalis), kwas cytrynowy, Fmla 685673 130 F.I.L. Code Z293407/1
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605975028799
- Numer producenta
- S06661
- Waga
- 125 g
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Aqua, gliceryna, dimetikon, skwalen, bis-PEG-18 metylowy eter dimetylosilan, sukroza stearynian, alkohol stearylowy, PEG-8 stearynian, myrystylowy myrystynian, olej z pestek moreli (Prunus Armeniaca), fenoksyetanol, olej z awokado (Persea Gratissima), glikceryl stearynian, alkohol cetylowy, olej z otrębów ryżu (Oryza Sativa), olej z oliwek (Olea Europaea), chlorfenesyna, kwas stearynowy, kwas palmitynowy, karbomer, krzyżowy polimer akrylanów C10-30 i akrylanów alkilowych, disuksynian etylendiaminy trisodowy, olej ze słodkich migdałów (Prunus Amygdalus Dulcis), guma ksantanowa, etyloheksylogliceryna, wodorotlenek sodu, tokoferol, olej sojowy (Glycine Soja), ekstrakt Pseudoalteromonas Ferment, kwas mirystynowy, hydroksypalmitylo sfinganina, kwas salicylowy, olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus), ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus Officinalis), kwas cytrynowy, Fmla 685673 130 F.I.L. Code Z293407/1
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3605975028799
- Numer producenta
- S06661
Pasuje również do tego

Kiehl's Ultra Krem do twarzy 50 ml
313,20 zł/100ml
156,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

24-godzinny ultra krem do twarzy Kiehl's
389,89 zł/100ml
109,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
436,50 zł/100ml
218,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
726,11 zł/1l
65,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Medisana FM 888, Stopa, Prąd przemienny, 50 W, 50/60 Hz, 220 - 240 V, 417 mm
499,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

SOOTHING ILLUMINATING MASK 50 ml
181,12 zł/100ml
90,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
3 290,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 305,44 zł/1l
297,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sigma-Markt

HP 203A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet, 1300 stron(y), Purpurowy, 1 szt.
424,95 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Artdeco 195.72, Polibuten, Uwodorniona Poli(C6-14 Olefina), Cera Microcristallina (Wosk Mikrokrystaliczny),...
9 262,00 zł/1l
46,31 zł
Sprzedawca: MANADA

Torebka uzupełniająca krem - Pojemność: 150 ml
162,43 zł/100ml
243,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nanolash Eyelash Serum odżywka przyspieszająca wzrost rzęs, 3ml
62 250,00 zł/1l
186,75 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Odmładzający preparat oczyszczający z enzymami i witaminą C 40gr.
107,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Beurer GS 400 waga szklana biała Signature XXL 200kg
184,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BaByliss Pro 180 Sublim’Touch 25 mm, Lokówka, Ciepły, Do wszystkich włosów, 110 °C, 180 °C, 60 s
94,00 zł
-3,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
555,61 zł/100ml
416,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny krem na każdy dzień
Już po raz drugi kupiłam Kiehls Ultra Facial Cream, ponieważ uważam, że jest bardzo przyjemny. Może być stosowany przez cały dzień, a jego aplikacja jest bardzo łatwa i kremowa. Twarz jest przyjemna i miękka. Dostawa była szybka i łatwa.
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Produkt bardzo dobry
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Dobrze
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml