Acneclear nawilżający krem na dzień i na noc ma specjalną żelową, nie tłuszczącą formułę. Nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Zincidone®/ hamuje wydzielanie się łoju. Olejek z drzewa herbacianego ma działanie antyseptyczne i dezynfekujące. Pozostawia skórę miękką i elastyczną.
Nawilżający żel-krem do dziennej i nocnej pielęgnacji skóry problematycznej i trądzikowej. Specjalna formuła nietłustego żelu-kremu nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Skóra pozostaje miękka i elastyczna. Testowany dermatologicznie.
Składniki aktywne:
Zincidone® - reguluje wydzielanie sebum,
olejek z australijskiego drzewa herbacianego - działa antyseptycznie i dezynfekuje skórę.
Rezultat: nawilżona skóra bez trądziku.
Nasza rada
Zwielokrotnij działanie tego produktu, stosując inne produkty z gamy Acneclear. Stosuj maseczkę Acneclear raz lub dwa razy w tygodniu.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
155,09 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
134,52 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Isdin Nutradeica żel-krem do twarzy do skóry łojotokowej 50ml
2 598,60 zł/1l
129,93 zł
Sprzedawca: somnia24
VINOHYDRA nawilżający krem-żel 60 ml
174,45 zł/100ml
104,67 zł
Sprzedawca: Tersorte
Bielenda Krem Do Twarzy Przeciwzmarszczkowy 15 Ml
150,20 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,53 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Bielenda Ujędrniający Krem Peptydowy Do Twarzy 40+ 50 Ml
45,98 zł/100ml
22,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Equilibra, Aloesowy krem przeciwzmarszczkowy do twarzy, 50 ml
450,00 zł/100ml
225,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi
Sebamed Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, 50ml
988,14 zł/1kg
69,17 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Acneclear nawilżający krem na dzień i na noc ma specjalną żelową, nie tłuszczącą formułę. Nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Zincidone®/ hamuje wydzielanie się łoju. Olejek z drzewa herbacianego ma działanie antyseptyczne i dezynfekujące. Pozostawia skórę miękką i elastyczną.
Nawilżający żel-krem do dziennej i nocnej pielęgnacji skóry problematycznej i trądzikowej. Specjalna formuła nietłustego żelu-kremu nie obciąża skóry i nie zatyka porów. Skóra pozostaje miękka i elastyczna. Testowany dermatologicznie.
Składniki aktywne:
Zincidone® - reguluje wydzielanie sebum,
olejek z australijskiego drzewa herbacianego - działa antyseptycznie i dezynfekuje skórę.
Rezultat: nawilżona skóra bez trądziku.
Nasza rada
Zwielokrotnij działanie tego produktu, stosując inne produkty z gamy Acneclear. Stosuj maseczkę Acneclear raz lub dwa razy w tygodniu.
Sposób użycia
Nałożyć na twarz i dokładnie rozprowadzić.
Acneclear Nawilżający krem-żel do cery problematycznej Nawilżający krem-żel Dermacol AcneClear 50ml Krem na dzień
Dermacol Acne Clear z olejkiem z drzewa herbacianego nawilżający żel-krem 50 ml
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Dermacol jest sklasyfikowany jako krem do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Waga
100 g
Zawartość
50 ml
Składniki
Dermacol Przeciwtrądzikowy żel-krem do twarzy, 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 282,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(315)Liczba wystawionych ocen: 315
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo
TAHINI (PASTA SEZAMOWA) 185 g - PRIMAVIKA
42,58 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
14,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
79,80 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
241,50 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS
La Roche-Posay Cicaplast regeneracyjny krem Baume B5+ SPF 50 40 ml
1 152,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
69,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(429)Liczba wystawionych ocen: 429
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody
Bomann KG 320.2, 165 l, N-ST, 39 dB, 2,5 kg/24h, E, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52
3 541,75 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Createston Classic+ - 3090g : Cherry I Powder + Capsules I Post Workout I ALL in One full supply I Protein (białko/białko) - (izolat serwatki I hydrolizat serwatki I kolagen) I amino acids I creatine (kreatyna) I carbohydrates I plant extracts (tribulus terrestris I fenugreek) I muscle building I weight gain
198,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
612,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(403)Liczba wystawionych ocen: 403
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(238)Liczba wystawionych ocen: 238
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE
Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(162)Liczba wystawionych ocen: 162
3 411,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Adormii fotel gamingowy fotel biurowy ergonomiczny fotel biurowy fotel biurowy 150kg fotel obrotowy z podparciem lędźwi, fotel gamingowy 90°-165° i fu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(315)Liczba wystawionych ocen: 315
699,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(816)Liczba wystawionych ocen: 816
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24
Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(526)Liczba wystawionych ocen: 526
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2122)Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml
Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml
Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg
LA MER krem morski 250ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml
Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml
Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml
MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg
MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml
Bestseller
La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml
CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg
Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg
Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-20,00 zł
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml
PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml
Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg
41S701 La Mer Tonik równoważący
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml
Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13