3,0



Na podstawie 1 opinii
Liczba sztuk:
1Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
27,71 zł
42,63 zł / 1l
+ 16,59 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny micelarne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.34,48 zł/1l
206,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Więcej informacji o reklamie
Biofresh Woda micelarna z lawendą 3x200 ml95,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie42,63 zł/1l
27,71 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Więcej informacji o reklamie
Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie98,90 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
55,66 zł/1l
36,18 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Variete – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
39,58 zł/1l
19,79 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Variete – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
39,58 zł/1l
19,79 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
99,90 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics 6 Ceramides – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
133,27 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
99,90 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Beauty&Glow – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
183,10 zł/1l
36,62 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Organic – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
65,52 zł/1l
26,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Cerabiome – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
142,79 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Skoncentrowana Formuła Łagodzący płyn micelarny, 400 ml
42,47 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics C-Perfection – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
59,20 zł/1l
29,60 zł
Sprzedawca: MANADA

Eveline Cosmetics Eveline Skin Institute / Cica Pharm – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
249,93 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Organic – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
31,98 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Eveline Skin Institute / Cica Pharm – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
239,92 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Eveline Cosmetics Organic Aloe+Collagen – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
65,94 zł/1l
32,97 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Eveline Prestige – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
59,98 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn micelarny do demakijażu twarzy Eveline Facemed+ hialuronowy 650 ml
CARUNO
️
PŁYN MICELARNY DO DEMAKIJAŻU TWARZY EVELINE FACEMED+ HIALURONOWY 650 ML
Odkryj sekret idealnie czystej i nawilżonej skóry z płynem micelarnym Eveline Facemed+! Ten wyjątkowy produkt łączy w sobie skuteczność demakijażu z pielęgnacyjnymi właściwościami kwasu hialuronowego. Teraz możesz cieszyć się świeżą, promienną cerą każdego dnia, bez uczucia suchości i podrażnień. Zanurz się w delikatnej formule, która odmieni Twoje codzienne rytuały pielęgnacyjne.
Eveline Cosmetics to polska marka z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Produkty Eveline łączą innowacyjne formuły, najnowsze technologie i wysokiej jakości składniki aktywne. Misją marki jest dostarczanie skutecznych i ch kosmetyków, które odpowiadają na potrzeby kobiet na całym świecie. Facemed+ to linia produktów stworzona z myślą o kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, oparta na synergii natury i nauki. Produkty z tej serii są testowane dermatologicznie i charakteryzują się wysoką tolerancją, nawet dla skóry wrażliwej.
Płyn micelarny Eveline Facemed+ hialuronowy 650 ml to idealny wybór dla osób poszukujących skutecznego, a zarazem delikatnego produktu do demakijażu. Może być stosowany do codziennego oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu. Doskonale usuwa makijaż, sebum i inne zanieczyszczenia, pozostawiając skórę czystą, świeżą i nawilżoną. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego, płyn micelarny zapewnia intensywne nawilżenie, zapobiegając uczuciu suchości i ściągnięcia. Regularne stosowanie produktu pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji, poprawia jej elastyczność i koloryt.
- ️
Unikalna formuła płynu micelarnego Eveline Facemed+ opiera się na połączeniu micelek i kwasu hialuronowego. Micele działają jak magnes, przyciągając zanieczyszczenia i makijaż, a kwas hialuronowy zapewnia intensywne nawilżenie i wygładzenie skóry. Produkt nie zawiera alkoholu, parabenów i sztucznych barwników, dzięki czemu jest bezpieczny dla skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Płyn micelarny Eveline Facemed+ to doskonały sposób na szybki i skuteczny demakijaż, bez konieczności pocierania i spłukiwania.
Wybierz płyn micelarny Eveline Facemed+ hialuronowy 650 ml i ciesz się idealnie czystą, nawilżoną i promienną skórą każdego dnia! To niezastąpiony element Twojej codziennej pielęgnacji, który zapewni Ci komfort i pewność siebie.
EVELINE FACEMED+ PŁYN MICELARNY HIALURONOWY 650 ML
- Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia
- Intensywnie nawilża skórę dzięki zawartości kwasu hialuronowego
- Koi i łagodzi podrażnienia, przywracając komfort
- Odświeża i tonizuje, przygotowując skórę do dalszych zabiegów
- Formuła bez alkoholu, odpowiednia dla skóry wrażliwej
- Duża pojemność 650 ml – wystarcza na długo
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 247523
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 247523
- 0%+1.00PLN)] [C=0%|S-1szt.]
- Waga: 650 ml
- Opcje: kwas hialuronowy
- Kraj pochodzenia: Polska
- Dodatkowe informacje.
Płyn micelarny do demakijażu twarzy Eveline Facemed+ hialuronowy 650 ml
CARUNO Numer: 5901761983975, PGD-FB78-247523. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Pielęgnacja/Twarz/Oczyszczanie i demakijaż (żele, pianki, płyny micelarne)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Płyn micelarny do demakijażu twarzy Eveline Facemed+ hialuronowy 650 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie oczyszcza skórę i przygotowuje ją do kolejnych etapów pielęgnacji.
Korzyści
- Dokładnie oczyszcza i usuwa zanieczyszczenia
- Pozostawia komfortowe uczucie po oczyszczaniu
- Przygotowuje skórę do kolejnych etapów pielęgnacji
- Idealny do codziennego oczyszczania twarzy
- Wodoodporna formuła dla pewnego efektu
- Zawiera Hyaluron, Panthenol
Sposób użycia
Nanieść na płatek kosmetyczny i delikatnie oczyścić twarz, oczy oraz usta.
Szczegóły produktu
Pojemność: 650 ml
Składniki: Aqua (Water), PEG-6 Caprylic Capric Glycerides, Propanediol, Hyaluronic Acid, Allantoin, Panthenol, Cucumis Sativus Fruit Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Xylitol, Glucose, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Cetrimonium Bromide, Hydroxyacetophenone, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glycerin, Propylene Glycol, Citric Acid.
Hialuronowy płyn micelarny 3w1.
Wskazania:
* Oczyszczenie skóry bardzo suchej, podrażnionej i wrażliwej
* Demakijaż oczu i ust - usuwa nawet wodoodporny makijaż
* Codzienna pielęgnacja skóry odwodnionej
Skład i działanie:
* Kwas hialuronowy i Aquaxyl™/ - Technologia Hydraconcept 3D™/ już od pierwszego zastosowania - spektakularny wzrost nawilżenia skóry, ochrona przed przesuszaniem 24h.
* D-Panthenol - łagodzenie podrażnień i redukcja zaczerwienienia. Zmniejszenie reaktywności skóry i aktywna ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
* Ekstrakt z owoców Cucumis Sativus - natychmiastowe działanie przeciwzapalne, kojące i odświeżające. Cera odzyskuje blask i zdrowy koloryt.
Produkt testowany dermatologicznie.
Sposób użycia: /Nasączyć wacik płynem micelarnym i delikatnie oczyszczać twarz, oczy, usta i szyję. W przypadku makijażu wodoodpornego, przytrzymać kilka sekund. Stosować codziennie rano i wieczorem jako stały element pielęgnacji lub w zależności od potrzeb.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Eveline zalicza się do kategorii balsamów oczyszczających i został stworzony specjalnie z myślą o kobietach. Opakowanie zawiera 650 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Ten wyjątkowy produkt jest oferowany przez INTERNATIONAL Eveline Glamourpuss
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.65 l
- Składniki
- Aqua (Water), PEG-6 Caprylic Capric Glycerides, Propanediol, Hyaluronic Acid, Allantoin, Panthenol, Cucumis Sativus Fruit Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Xylitol, Glucose, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Cetrimonium Bromide, Hydroxyacetophenone, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glycerin, Propylene Glycol, Citric Acid.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5901761983975
- Numer producenta
- JB650PMFMH
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 0.65 l
- Składniki
- Aqua (Water), PEG-6 Caprylic Capric Glycerides, Propanediol, Hyaluronic Acid, Allantoin, Panthenol, Cucumis Sativus Fruit Extract, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Xylitol, Glucose, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Cetrimonium Bromide, Hydroxyacetophenone, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Glycerin, Propylene Glycol, Citric Acid.
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5901761983975
- Numer producenta
- JB650PMFMH
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
55,66 zł/1l
36,18 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie
42,63 zł/1l
27,71 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
111,24 zł/1l
55,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

WOLTU Zasłony z taśmą marszczącą przezroczysta zasłona o lnianym wyglądzie 140x245 cm biały
62,03 zł/1m
444,99 zł
-293,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,98 zł
Sprzedawca: TR8
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Eveline Cosmetics 3 X Acid Therapy – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 50 szt.
1 561,88 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
223,13 zł/1l

Eveline Cosmetics Pink Snail – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 50 szt.
1 061,88 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
151,70 zł/1l

Eveline Cosmetics Perfect Skin Acne – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 28 szt.
1 049,65 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
249,92 zł/1l

Eveline Cosmetics Eveline Skin Institute / Cica Pharm – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 30 szt.
918,38 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
218,66 zł/1l

Eveline Cosmetics 3 X Acid Therapy – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 24 szt.
659,70 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
249,89 zł/1l

Eveline Cosmetics Beauty&Glow – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 24 szt.
647,70 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
134,94 zł/1l

Eveline Cosmetics 6 Ceramides – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 16 szt.
399,80 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
166,58 zł/1l

Eveline Cosmetics Perfect Bright – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 16 szt.
399,80 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
166,58 zł/1l

Eveline Cosmetics Organic Aloe+Collagen – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
269,70 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
44,95 zł/1l

Eveline Cosmetics C-Perfection – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
269,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
44,98 zł/1l

Eveline Cosmetics Vitamin C 3x Action – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
206,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
34,48 zł/1l

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
206,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
34,48 zł/1l

Eveline Cosmetics Royal Snail – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
204,78 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
34,13 zł/1l

Eveline Cosmetics Variete – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
179,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
29,97 zł/1l

Eveline Cosmetics Vitamin C 3x Action – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 14 szt.
174,83 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
124,88 zł/1l

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 14 szt.
174,83 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
124,88 zł/1l

Eveline Cosmetics Skoncentrowana Formula – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 9 szt.
157,39 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
43,72 zł/1l

Eveline Cosmetics Organic – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 9 szt.
155,14 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
43,09 zł/1l

Eveline Cosmetics Face Therapy Professional – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 12 szt.
149,85 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
83,25 zł/1l

Eveline Cosmetics Facemed+ – płyn micelarny, oczyszczanie, nawilżenie – Karton 6 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
125,93 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
32,29 zł/1l