4,7



Na podstawie 29 opinii
Givenchy Gentleman woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
195,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,27 zł-18,35zł
2 954,50 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
6h 38m 11s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff 17/17 Homme woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml20 567,00 zł/1l
1 028,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Gentleman Society, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Kardamon, Szałwia, Narcyz, Wetiwer, Drzewo cedrowe, Wanilia3 645,60 zł/1l
364,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria woda perfumowana dla kobiet 75 ml12 765,60 zł/1l
957,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET woda perfumowana dla mężczyzn 100ml1 554,20 zł/1l
155,42 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Givenchy Gentleman, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Pieprz, Orris, Paczula, Wanilia, Spray
3 409,80 zł/1l
340,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda perfumowana, 60 ml
3 821,50 zł/1l
229,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana, 60 ml
3 391,67 zł/1l
203,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana, 200 ml
2 194,50 zł/1l
438,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman Society, Mężczyźni, 60 ml, Perfumy w płynie, Kardamon, Szałwia, Narcyz, Wetiwer, Drzewo cedrowe, Wanilia
4 906,50 zł/1l
294,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Givenchy Gentleman Boisée woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
4 373,50 zł/1l
437,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Gisada Titanium woda perfumowana 100ml spray
4 153,20 zł/1l
415,32 zł
Sprzedawca: LuxeLabels

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Givenchy Gentleman EDP 60ml Givenchy 3274872424982
Producent: Givenchy
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 60ml
Gentleman to woda perfumowana od marki Givenchy. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Wyrazisty zapach dedykowany nieustraszonym dżentelmenom.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: Czarny pieprz, Lawenda i Bergamotka;
Nuty serca: Irys, Goździk (przyprawa) i Cynamon;
Nuty bazy: Koktajl Black Vanilla Husk, Balsam Tolu, Fasolka tonka, Benzoes i Paczula.
Gentleman to Woda perfumowana od marki Givenchy. Drzewno-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Wyrazisty zapach dedykowany /nieustraszonym dżentelmenom.
Givenchy New Gentleman woda perfumowana spray 60 ml
Givenchy Gentleman.
Woda perfumowana dla mężczyzn.
60 ml
Zapach dla nowoczesnego dżentelmena. Ale co to znaczy być dżentelmenem XXI wieku? Przede wszystkim oznacza to eleganckie życie. To także subtelna wersja męskości w uwodzicielskiej mieszance pewności siebie i wyrafinowania. Givenchy Gentleman Eau de Parfum to intensywny zapach pełen nieustraszonego uroku, wibrujący i charyzmatyczny, tworzący ponadczasowy szlak dla nowoczesnego mężczyzny.
Woda perfumowana Gentleman marki Givenchy została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 60 ml.
Rozpieszczaj swoich bliskich urzekającymi zapachami dla mężczyzn! Perfumy w sprayu GENTLEMAN GIVENCHY mają korzenną słodycz. Kwiatowy zapach pomiędzy męskimi zapachami jest zaskakujący. Dla mężczyzn, którzy lubią iść dalej i mają odwagę pokazać swoją delikatniejszą stronę. Dzięki temu zapachowi Givenchy prezentuje nową elegancję. Nowoczesna, odważna, ale otoczona tradycyjnymi zapachami, ta woda perfumowana w sprayu wpisuje się w trend męskich zapachów. Męskie zapachy chwili: Givenchy Ten męski zapach koncentruje się na różnych aspektach męskiej egzystencji. Nuty głowy rozpoczynają się miękkim akordem gruszki, nuty serca to senne nuty kwiatowe irysa i lawendy, a nuty bazy to skóra i paczula. Niezwykły zapach, który jest zgodny z nowoczesnym duchem czasu, ale wciąż zawiera klasykę. Pewny siebie i męski: GENTLEMAN GIVENCHY to zapach, na który czekali współcześni mężczyźni w każdym wieku. Bo kto się odważy, ten wygrywa!
Gentleman Eau de Parfum to drzewny, aromatyczny zapach dla mężczyzn. Nutami głowy tego zapachu są czarny pieprz, lawenda i bergamotka. Nutami serca są orris, goździk i cynamon. Nutami bazy są czarna wanilia, balsam tolu, paczula, fasolka tonka i benzoina. Zapach ten został wydany w 2018 roku. Perfumiarzami odpowiedzialnymi za ten zapach są Olivier Cresp i Nathalie Lorson.
Givenchy Gentleman Edp Spray
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3274872424982
- Numer producenta
- P011117
- Waga
- 0.08 kg
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3274872424982
- Numer producenta
- P011117
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
4 730,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
2 838,00 zł/1l
283,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera Bad Boy, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Pieprz, Szałwia, Wetiwer, Kakao, Tonkowiec wonny, Spray
3 190,00 zł/1l
319,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
928,00 zł/1l
92,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Givenchy Gentlemen Only, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Mandarynka, Gałka muszkatołowa, Cedr, Wetiwer, Skóra
2 190,00 zł/1l
219,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 200ml
363,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry Hero Woda perfumowana, 100 ml
2 226,90 zł/1l
341,35 zł
-118,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
222,69 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
835,00 zł/1l
83,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Trampolina Ogrodowa Z Siatką Zabezpieczającą – Trampolina Dla Dzieci – 138 x 160 cm, Do 45 kg
508,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Afnan Supremacy Noir Woda perfumowana, 100 ml
1 462,30 zł/1l
146,23 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 50 ml
12 817,20 zł/1l
640,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zestaw desek SUP Oceana 305 x 84 x 12 cm
1 739,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biały, Prosty, Prosty
49,95 zł/1m
49,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niesamowity zapach
Zawartość 0,06 l
Od dłuższego czasu używam perfum marki Givenchy. Ale ten zapach jest po prostu niesamowity. Mogę go polecić każdemu.
Oceniono dnia 29 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 0,1 l
Produkt odpowiada opisowi, więc wszystko jest w porządku, jeszcze raz bardzo się cieszę
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Givenchy Gentleman pachnie bardzo dobrze
Zawartość 0,1 l
Szybka dostawa, świetne perfumy, gorąco polecam.
Oceniono dnia 17 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 0,1 l
Szybka dostawa, przedmiot zgodny z opisem.
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,1 l
Wszystko w porządku, wspaniały zapach
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Zawartość 0,1 l
Wszystko dla naszej satysfakcji.
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,1 l
Wszystkie dobre
Oceniono dnia 24 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega zapach
Zawartość 0,1 l
Słodki, drzewny i bardzo intensywny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l