5,0



Na podstawie 2 opinii
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
397,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,39 zł-10,01zł
3 099,12 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5Rabat 2% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 2% od 2 szt.





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13Rabat 2% od 2 szt.




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15Rabat 3% od 2 szt.





4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
Rabat 3% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6

Więcej informacji o reklamie
Bourjois Masculin 2 woda toaletowa dla mężczyzn 112 ml776,79 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Sisley L'Eau Revee D'Hubert Woda toaletowa, 100 ml3 992,40 zł/1l
399,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annick Goutal Eau D´Hadrien woda toaletowa unisex 100 ml5 760,40 zł/1l
576,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Vetyverio Woda toaletowa, 100 ml6 946,70 zł/1l
694,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
5 200,93 zł/1l
390,07 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
4 135,87 zł/1l
310,19 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
2 449,12 zł/1l
306,14 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, Kobiety, Letnie, 75 ml, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Peg-40..., 1 szt.
5 265,60 zł/1l
394,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
4 326,67 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
3 936,80 zł/1l
303,10 zł
-7,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
295,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
4 422,67 zł/1l
331,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
2 772,08 zł/1l
355,58 zł
-9,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
346,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Woda toaletowa, 75 ml
3 887,60 zł/1l
291,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 342,64 zł/1l
417,83 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Woda toaletowa, 75 ml
4 877,33 zł/1l
365,80 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita EDT 75ml
3 833,20 zł/1l
316,67 zł
-29,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
287,49 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 75ml
3 171,33 zł/1l
261,78 zł
-23,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
237,85 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
1 067,50 zł/1l
106,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Mitsouko, Woda toaletowa, 75ml
4 831,73 zł/1l
362,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible Fraiche Woda toaletowa, 35 ml
3 724,29 zł/1l
130,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png GUERLAIN Aqua Allegoria Mandarine Basilic EDT 125ml Guerlain 3346470143951
Producent : Guerlain
Rodzaj: woda toaletowa
Pojemność : 125ml
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine-Basilie Wysublimowane składniki, Olfaktoryczne emocje, Świeżość, Odkrywanie Natury. Zapach zainspirowany naturą i odkrywający całe jej piękno. Zbudowany wokół wysublimowanych składników i oryginalnych harmonii : Mandarine-Basilie - Mandarynka - Bazylia - Soczysta świeżość Mandarynki i wyrafinowany czar Bazylii
Nuty zapachowe:
- nuta głowy: zielona herbata, bluszcz, klementynka, czerwona pomarańcza, kwiat pomarańczy
- nuta serca: mandarynka, bazylia, piwonia, rumianek
- nuta podstawy: ambra, drzewo sandałowe
Aqua Allegoria Mandarine Basilic to woda toaletowa od marki Guerlain. Cytrusowo-aromatyczna kompozycja zapachowa wydana w 2007 roku. Zapach dedykowany nowoczesnym kobietom, lubiącym dozę orzeźwienia... /
Nuta głowy: klementynka, kwiat pomarańczy, bluszcz, zielona herbata, gorzka pomarańcza
Nuta serca: piwonia, rumianek, mandarynka, bazylia
Nuta bazy: drzewo sandałowe, bursztyn
GUERLAIN AQUA ALLEGORIA WODA TOALETOWA MANDARYNKA BAZYLIA 125ML VAPORIZADOR
Guerlain Spray Parfum Aqua Allegoria Mandarine Basilic teraz w Beauty Plaza.
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Edt FRANKREICH Karton @ 1 Flasche x 125 ml
- Waga
- 0.17 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźni
- EAN
- 3346470143951
- Numer producenta
- G014395
- Waga
- 0.17 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźni
- EAN
- 3346470143951
- Numer producenta
- G014395
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT do wielokrotnego napełniania 125 ml W
3 664,00 zł/1l
458,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
4 135,87 zł/1l
310,19 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
2 772,08 zł/1l
355,58 zł
-9,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
346,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
5 200,93 zł/1l
390,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria EDT 125ml
3 783,60 zł/1l
472,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
1 911,70 zł/1l
191,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limonene, ethylhexyl methoxycinnamate, citral,..., 1 szt.
2 291,52 zł/1l
295,17 zł
-8,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
286,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Estée Lauder White Linen, Kobiety, 60 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Muguet, Różowy, Orris, Fioletowy, Bursztyn, Moss, Wetiwer
3 305,17 zł/1l
198,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Samsung UE50DU7172U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 666,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: SuperTechPL

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace Crystal Noir Woda toaletowa, 30ml
6 221,00 zł/1l
186,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
4 326,67 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 699,90 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: LOGNOW

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Orzech laskowy, Kwiat pomarańczy, Wanilia
3 176,70 zł/1l
317,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 342,64 zł/1l
417,83 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 138,50 zł/1l
113,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
2 449,12 zł/1l
306,14 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mięta, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Tonkowiec wonny, Drewniany, Spray
7 479,47 zł/1l
560,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, Kobiety, Letnie, 75 ml, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Peg-40..., 1 szt.
5 265,60 zł/1l
394,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
3 953,87 zł/1l
296,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic Woda perfumowana, 75 ml
5 412,80 zł/1l
405,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
4 422,67 zł/1l
331,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
928,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 374,53 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l