3,7



Na podstawie 3 opinii
SIS GO Hydro Tablet (8 x 20 tabletek) Ananas i mango – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,37 zł-37%
67,77 zł / 1l
+ 45,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Serwatka Iso zero (1816 g)202 472,47 zł/1kg
441,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne172,70 zł/1l
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek485,89 zł/1l
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Tabletki Hydro – zestaw potrójny w kolorze cytrynowożółtym (pakiet 3 szt.) (odnowione, stan A+)
118,77 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku cytrynowym – 1 tubka zawierająca 20 tabletek
76,20 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Hydro+ Elektrolitowe mieszanki w proszku (20 sztuk), smak jagodowy - energia i wytrzymałość - elektrolity
2 455,00 zł/1l
201,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 500g
80,45 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,66 zł
Sprzedawca: Fleboshop

OstroVit | Izotoniczny hydrat - KEEZA Mango
124,94 zł/1l
62,47 zł
Sprzedawca: FIT1EU

GymBeam | Tabletki elektrolitowe
992,78 zł/1l
89,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OSTROVIT Elektrolity - smak pomaraczowy (20 tabl
14,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

GymBeam | Jabczan Cytruliny w Proszku
297,44 zł/1l
148,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam XBEAM Energy Caps, 60 kapsułek
2 211,55 zł/1kg
185,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OstroVit | Guarana Shot / z gruszk e-szenia
4 946,50 zł/1l
98,93 zł
Sprzedawca: FIT1EU

OstroVit | Jabczan cytruliny w proszku Mango
256,17 zł/1l
102,47 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

HIGH5 ZERO Berry, tabletki musujące elektrolitowe, 20 tabletek
63,43 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

GymBeam Kwas hialuronowy Forte 180 tabletek
1 011,69 zł/1kg
119,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Citrulline 120 kapsułek
912,75 zł/1l
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam – Sleep & Relax, 225 g, mango i marakuja
600,49 zł/1kg
135,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tabletki elektrolitowe do przygotowania napoju o niskiej zawartości kalorii. Przydatne podczas treningów, zawodów i w upalne dni.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Dodaj 1 tabletkę Hydro (4,2 g) do 500 ml wody. Poczekaj, aż tabletka się rozpuści. Wypij napój w ciągu 24 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 4 tabletki dziennie.
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- SiS
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 640 g
- Liczba sztuk
- 8
- Smak
- Ananas
- Zawartość
- 640 ml
- Lista składników
- Kwas spożywczy (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), substancja wypełniająca (sorbitol), chlorek sodu, inulina, węglan wapnia, chlorek potasu, naturalne aromaty, fosforan trójwapniowy, węglan magnezu, substancja słodząca (sukraloza), proszek z buraków, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (5-fosforan riboflawiny sodowej), witamina B1 (mononitrat tiaminy).
- Zalecany sposób podawania
- Dodaj 1 tabletkę Hydro (4,2 g) do 500 ml wody. Poczekaj, aż tabletka się rozpuści. Wypij napój w ciągu 24 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 4 tabletki dziennie.
- Firma spożywcza
- SIS
- Nazwa handlowa
- GO Hydro – tabletki do kąpieli o zapachu ananasa, 20 sztuk
- EAN
- 5025324005307
- Numer producenta
- SIS130919-UNIT
- Przechowywanie i użytkowanie
- Dodaj 1 tabletkę Hydro (4,2 g) do 500 ml wody. Poczekaj, aż tabletka się rozpuści. Wypij napój w ciągu 24 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 4 tabletki dziennie.
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- SiS
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 640 g
- Liczba sztuk
- 8
- Smak
- Ananas
- Zawartość
- 640 ml
- Lista składników
- Kwas spożywczy (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (wodorowęglan sodu), substancja wypełniająca (sorbitol), chlorek sodu, inulina, węglan wapnia, chlorek potasu, naturalne aromaty, fosforan trójwapniowy, węglan magnezu, substancja słodząca (sukraloza), proszek z buraków, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B2 (5-fosforan riboflawiny sodowej), witamina B1 (mononitrat tiaminy).
- Zalecany sposób podawania
- Dodaj 1 tabletkę Hydro (4,2 g) do 500 ml wody. Poczekaj, aż tabletka się rozpuści. Wypij napój w ciągu 24 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 4 tabletki dziennie.
- Firma spożywcza
- SIS
- Nazwa handlowa
- GO Hydro – tabletki do kąpieli o zapachu ananasa, 20 sztuk
- EAN
- 5025324005307
- Numer producenta
- SIS130919-UNIT
Pasuje również do tego

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zwiększenie siły | 60 kapsułek
53 250,00 zł/1l
639,00 zł
Sprzedawca: beLIVELY

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,60 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Nature’s Finest OK! Fatburn Coffee - Kawa z Guaraną i L-Karnityną na Trawienie – 150g
68,00 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Swedish Collagen Deluxe Liquid - Hydrolizowany kolagen morski z kwasem hialuronowym, witaminami i mineraami, 500 ml
240,88 zł/1l
122,94 zł
-2,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,44 zł
Sprzedawca: Katomix

Triple Blend extra strong, 700 g
330,64 zł/1kg
231,45 zł
Sprzedawca: VISO

(Zestaw 3 sztuk) WP Energy Sniff proszek 2 g – szybki środek pobudzający z kofeiną i tauryną – bez tytoniu i wegański – zastrzyk energii na imprezę, do grania i uprawiania sportu
126,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku pomarańczowym napój w proszku 1500g
66,60 zł/1kg
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Żelatyna Spożywcza 1Kg Bloom 180 Swojska Piwniczka
34,77 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Hiper masa (4 kg)
112 449,99 zł/1kg
449,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

RETA3 3x G-Formula – suplement diety zawierający guarane, ocet jabłkowy, inulinę, L-glutaminę, L-leucynę, cynk i chrom
15 098,67 zł/1l
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products

Nutrex Anabol Hardcore (60 kapsułek)
2 671,60 zł/1kg
267,16 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

BODYLAB Jabłczan L-cytruliny - 500g
514,90 zł/1kg
257,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
462,37 zł/1l
124,84 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Createston Classic+ - 3090g : Cherry I Powder + Capsules I Post Workout I ALL in One full supply I Protein (białko/białko) - (izolat serwatki I hydrolizat serwatki I kolagen) I amino acids I creatine (kreatyna) I carbohydrates I plant extracts (tribulus terrestris I fenugreek) I muscle building I weight gain
198,09 zł/1l
612,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Isoactive izotonik funkcjonalny smak pomarańczowym Activlab
2,42 zł
Sprzedawca: MANADA

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
2 047,50 zł/1l
122,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
485,89 zł/1l
170,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Chelat magnezu bisglicynian 180 kapsułek
124,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tabletki Cvetita Herbal Leuzea Max
3 527,00 zł/1l
211,62 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MyProtein MyVitamins Cynk i Magnez 270 kapsuek / ZMA / Niezbdne mineray cynk i magnez wzbogacone witamin B6 i miedzi
534,59 zł/1l
144,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Isoactive smak pomarańczowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
26,13 zł
-30%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Chlorofil w płynie 500 ml Mięta
189,16 zł/1l
189,16 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

SIS GO Electrolyte Powder (1600 g) Pomarańcza – Energia i wytrzymałość – Elektrolity
79,55 zł/1l
189,35 zł
-62,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Maraton Forte - 180 Kapsułek (3 x 60 Kapsułek) - 3 Dawki
3 504,17 zł/1kg
378,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VitaminTrade

Puszka naturalnych energetycznych batonów zbożowych (18X40g)
209,81 zł/1l
151,06 zł
Sprzedawca: FITADIUM

inteligentne białko wegańskie 180 sztuk bez alergii
1 110,05 zł/1kg
208,69 zł
Sprzedawca: WR-Products

DYMATIZE Protein Bar Elite Layer Bar White Choc Vanilla & Caramel 18 x 60 g
222,76 zł/1kg
240,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tabletki Hydro – zestaw potrójny w kolorze cytrynowożółtym (pakiet 3 szt.) (odnowione, stan A+)
118,77 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Prime Hydration Drink Tropical Punch 500ml.
250,04 zł/1l
125,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
33%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SIS GO Hydro Tabletki (8x20tabletek) Truskawka i limonka
Smak Truskawka
Smak (truskawka i limonka) jest przyjemny i łatwo rozpuszczalny.
Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Smak Cola
Oceniono dnia 24 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Smak Truskawka
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Hiper masa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112 449,99 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Cytrusy 175 g 25 porcji
154,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
170,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
485,89 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red
167,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
393,15 zł/1l

Supersonic Flow Creatine Mango-Marakuja 150 g LiposoMax 3 g 30 porcji
93,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

HIGH5 Sport Energy Drink Orange 2,2 kg (46 porcji) | Napój izotoniczny w proszku z węglowodanami i elektrolitami
233,00 zł
-84,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,57 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
67,53 zł/1kg