4,8



Na podstawie 4 opinii
Trolli Party Burger Minis pianka cukrowa i guma owocowa 80x10g 800g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,05 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
254,50 zł/1kg
287,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
640,13 zł/1kg
48,01 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trolli 4000512004905 Trolli Fruchtgummi MINI BURGER, 170 g
367,80 zł/1kg
73,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Mini Burger, Miękkie cukierki, 50 g, Wielobarwny, 333 kcal, 77 g, 58 g
429,00 zł/1kg
21,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2 gumy owocowe Lachgummi minis 765g
85,18 zł/1kg
65,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Crazy Quallies guma owocowa kwaśna z pianką cukrową opakowanie 160g
42,19 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Flavor Bomb Truskawka – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
100,72 zł/1kg
113,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gumy owocowe - Veggie Winegums 100g
89,30 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Katjes Tappsy pianki cukrowe z lukrecją i żelkami owocowymi wegańskie 210 g
33,33 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Party Burger Minis pianki cukrowe i gumy owocowe 80x10g 800g
Pyszne Trolli Party Burger Minis zachwycą każdego imprezowego gościa. Fast food w słodkiej formie z cukru piankowego i gum owocowych to idealna przekąska na imprezę.
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrona, wiśnia, cytryna, spirulina); aromaty; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1439kJ/339kcal, tłuszcz: 0,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g, węglowodany: 77g, w tym cukier: 48g, białko: 5,5g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 800 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy gumdrop; cukierki piankowe
- Producent
- Zakres dostawy
- 800g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 999522
- EAN
- 4000512994688
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrona, wiśnia, cytryna, spirulina); aromaty; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1439kJ/339kcal, tłuszcz: 0,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g, węglowodany: 77g, w tym cukier: 48g, białko: 5,5g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 800 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy gumdrop; cukierki piankowe
- Producent
- Zakres dostawy
- 800g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 999522
- EAN
- 4000512994688
Pasuje również do tego

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
254,50 zł/1kg
287,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
640,13 zł/1kg
48,01 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
49,60 zł/1kg
38,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
565,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula zęby wampira wykonane z piankowej gumy owocowej 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BeamZ 160.582, Gotowy do użycia płyn, 5000 ml, Żółty, Kanister
36,89 zł/1l
184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Denver SCK-5400BLACK, 2 szt., Czarny
2 695,36 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,40 zł/1kg
187,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli 4000512004905 Trolli Fruchtgummi MINI BURGER, 170 g
367,80 zł/1kg
73,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Trolli Mini Burger, Miękkie cukierki, 50 g, Wielobarwny, 333 kcal, 77 g, 58 g
429,00 zł/1kg
21,45 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rower dziecięcy Volare Sportivo - chłopięcy - 20 cali - niebieski - dwa hamulce ręczne
1 182,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Trolli sharks 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,79 zł/1kg
80,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 8426617119522, 200 g, D, 344 kcal, 56 g, 0,5 g, 0,1 g
299,75 zł/1kg
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Look O Look Candy Pizza Creation guma owocowa o smaku owocowym 435g
127,64 zł/1kg
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HARIBO 10002077 HARIBO Goldbären Minis Fruchtgummi 250,0 g
194,48 zł/1kg
48,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Bunte Tüte mieszanka gum owocowych o smaku coli 175g
46,17 zł/1kg
8,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słodkie robaki po prostu pyszne
Słodkie robaki po prostu pyszne. Zdecydowanie kupię ponownie
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne na przyjęcie urodzinowe dla dzieci
Świetny
Oceniono dnia 26 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Apfelringe, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Zielony, Biały, 336 kcal, 77 g, 4,8 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,81 zł/1kg