4,8



Na podstawie 12 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
62,27 zł
80,87 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
131,20 zł/1kg
17,46 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
67,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Mini Burger, Miękkie cukierki, 50 g, Wielobarwny, 333 kcal, 77 g, 58 g
115,40 zł/1kg
19,28 zł
-70%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i żelków owocowych 600 g
Ciesz się radosną przyjemnością naszych cukrowych ząbków w jaskrawych kolorach, takich jak żółty, niebieski, zielony, biały i różowy. Dzięki różnym owocowym smakom staną się absolutną atrakcją każdej imprezy lub przekąską na każdą okazję. Wyjątkowa konsystencja: twarda przy gryzieniu, a jednocześnie cudownie miękka w ustach – zapewnia niepowtarzalne doznania smakowe.
Idealne na:
Imprezy i uroczystości: prawdziwa atrakcja na bufetach ze słodyczami lub jako zabawny upominek.
Urodziny dla dzieci: kolorowe słodycze, które sprawiają, że serca dzieci biją szybciej.
Przekąska: słodka niespodzianka, która sprawia radość w każdej chwili.
Uwaga: ten produkt zawiera barwnik E-129, który może wpływać na aktywność i uwagę u dzieci.
Zamów teraz i ciesz się słodką przyjemnością – idealne do dzielenia się i wywoływania uśmiechu!
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (DNie czekaj, zamów już dziś te pyszne żelki Trolli! Spraw sobie i bliskim odrobinę słodkiej radości!
Trolli Mini Burger z galaretki owocowej (60 sztuk w pudełku, pakowane pojedynczo)
| Nazwa | Trolli Mini Burger - Cukierki żelki z pianką cukrową |
| Waga | 600g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Składniki | Syrop glukozowy; cukier: żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, marchew, kurkuma, cytryna, krokosz barwierski, cytryna, rzodkiewka, spirulina); aromaty, olej z ziaren palmowych, substancja glazurująca, wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba. |
| Odpowiedzialna firma spożywcza | Trolli GmbH. Oststraße 94 90763 Fürth |
| Więcej informacji | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1435kJ/338kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 0,1g |
| Tłuszcz | 0,1g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 77g |
| Węglowodany | 48g |
| w tym cukier | 5,5g |
| Białko | <0,2g |
Oryginał w formacie mini. Trolli Mini Burger jest zawsze pod ręką, gdy masz ochotę na coś do przekąszenia. Wysoka na ok. 2 cm "szybka słodycz" składa się z dwóch warstw "bułki" z pianki cukrowej oraz "kulki mięsnej", "plastra sera" i "liścia sałaty" wykonanego z czerwonej, żółtej i zielonej gumy owocowej. Poszczególne warstwy są ułożone jedna na drugiej i można je łatwo rozdzielić i delektować się nimi pojedynczo lub w innej kolejności. To sprawia, że podjadanie tego "cheeseburgera" jest szczególnie zabawne.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrona, wiśnia, cytryna, spirulina); aromaty; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1439kJ/339kcal, tłuszcz: 0,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g, węglowodany: 77g, w tym cukier: 48g, białko: 5,5g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaBrak alergenów
- Waga
- 770 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy gumdrop; cukierki piankowe
- Producent
- Zakres dostawy
- 600g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 996903
- EAN
- 4000512994909
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; substancja żelująca: pektyna; barwniki spożywcze (czarna porzeczka, czarna marchew, kurkuma, krokosz barwierski, czerwona rzodkiew, czerwone winogrona, wiśnia, cytryna, spirulina); aromaty; substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1439kJ/339kcal, tłuszcz: 0,1g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g, węglowodany: 77g, w tym cukier: 48g, białko: 5,5g, sól: 0,2g
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaBrak alergenów
- Waga
- 770 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Cukier piankowy gumdrop; cukierki piankowe
- Producent
- Zakres dostawy
- 600g
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 996903
- EAN
- 4000512994909
Pasuje również do tego

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg
47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,24 zł
Sprzedawca: somnia24

PAPSTAR papierowa słomka do picia 200 mm różne kolory 200 sztuk
137,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx cukierki do żucia 50 szt.
80,51 zł
Sprzedawca: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
197,08 zł/1kg
49,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
46,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Rainbow syrop slush borówka 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
21,60 zł/1l
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

kinder 5733 Joy 3 St.
896,50 zł/1kg
53,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
131,20 zł/1kg
17,46 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Haribo Kinder Schnuller Minis gumy owocowe w mini torebkach 1000g
93,29 zł/1kg
93,29 zł
Sprzedawca: somnia24

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,18 zł/1kg
191,12 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mini hamburger
Jestem bardzo zadowolony Bardzo dobry produkt Dobrze zapakowany Wszystko jest idealne Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 14 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wspomnienia się spełniają
Kiedy jadłam te Trolli Bürger po raz pierwszy, pomyślałam, że są takie pyszne i bardzo chciałam je zjeść ponownie.
Oceniono dnia 22 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Czysto rozwinięty
Przedmiot był znany. Dobrze obsłużony. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lesjerrr
Dobra cena
Oceniono dnia 10 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obywatel
Bardzo ładny, zgodnie z opisem
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginał
Trudne do zjedzenia Dobrze zapakowane, trochę trudne do zjedzenia
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg