4,3



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Żelki Trolli Pop Eye 75 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,84 zł-43%
131,20 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg33,32 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Open Food 4000512733065, Olej palmowy, 1 kg, B, e100, e120, e133, e270, e330, e640, e640i, e901, e903, 335 kcal, 46 g
62,76 zł/1kg
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Trolli Dracula zęby wampira wykonane z piankowej gumy owocowej 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
67,10 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Żelki Trolli Sour Worms 1000 g
62,60 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
198,40 zł/1kg
59,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli 4000512017219, Miękkie cukierki, 150 g, Agrestowy, Kiwi, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, Pudełko
85,13 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pudełko na tabletki Halloween nietoperz z gumą owocową nowość 25g
12,07 zł/1kg
12,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli jajka sadzone, galaretka owocowa, worek 1 kg
128,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Glotzer gummy bears eyes foam sugar 75g
- Glotzer gummy bears: Zabawne żelki z pianki cukrowej w przerażającym kształcie oczu.
- Połączenie słodkiej pianki cukrowej i owocowych żelków.
- Oryginalny smakołyk: idealny na Halloween, urodziny dla dzieci lub po prostu dla zabawy.
- Trolli to i wyjątkowy smak.
Gumisie Trolli Glotzer z oczami z pianki cukrowej to zabawny i oryginalny przysmak dla młodszych i starszych. Te żelki z pianki cukrowej mają kształt oczu i są świetną przekąską. Łączą w sobie słodki smak pianek cukrowych z owocowym smakiem żelków, zapewniając pyszne doznania smakowe.
Zabawne żelki Glotzer
Gumisie Trolli Glotzer to zabawna wersja popularnych żelków. Dzięki kształtowi oczu natychmiast wprawiają wszystkich w dobry nastrój i przyciągają wzrok na każdej imprezie z przekąskami. Dzieci pokochają te kolorowe i oryginalne żelki.
Wszechstronne zastosowanie
Gumisie Glotzer są idealne na różne okazje. Niezależnie od tego, czy jest to Halloween, przyjęcie urodzinowe dla dzieci, czy po prostu słodka przekąska między posiłkami - zawsze wprawiają wszystkich w dobry nastrój. Małe oczka są nie tylko pyszne, ale także stanowią zabawny dodatek na przebierane imprezy lub do dekoracji ciast i deserów.
Wysoka jakość i wyjątkowy smak
Trolli oznacza wysoką jakość i wyjątkowy smak. Żelki Glotzer nie są wyjątkiem. Są wykonane z najlepszych składników i zachwycają owocowym smakiem i przyjemną konsystencją. Każdy kawałek jest starannie wykonany, aby zapewnić pyszne i przyjemne doznania podczas podjadania.
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty; substancja żelująca: pektyna; barwniki: karmin, kurkumina, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny; substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty. | |
| Wartości odżywcze na 100g | |
| Wartość kaloryczna: | 315,00 kilokalorii (kcal) / 1 339,00 kilodżuli (kJ) |
| Tłuszcz: | 0,20 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,20 g |
| Węglowodany: | 72,00 g |
| w tym cukier: | 52,00 g |
| Białko: | 3,80 g |
| Sól: | 0,20 g |
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj owocową eksplozję smaków! teraz i ciesz się słodką przyjemnością!
Trolli Glotzer 4 piankowe cukierki z gumy cukrowej i owoców z nadzieniem 75g
Piankowe cukierki z cukru i gumy owocowej w kształcie oczu z dodatkowym kwaśnym nadzieniem w środku dla przerażającej, smacznej zabawy podczas podjadania. Ze względów logistycznych nie ma możliwości wyboru smaków.
T rolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)
Składniki: Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty; substancja żelująca: agar-agar; barwniki: karmina, kurkumina, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny; olej palmowy; substancja glazurująca: wosk carnauba.
Informacje o wartościach odżywczych: Wartość odżywcza na 100g:
Wartość kaloryczna: 1362kJ/320kcal,
Tłuszcz: 0,2g,
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,2g,
Węglowodany: 74g,
w tym cukier: 54g,
Białko: 4,3g,
Sól: 0,2g,
Alergeny: Nie zawiera deklarowanych alergenów.
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Przerażająco pyszne. Trolli Glotzer z kwaśnym nadzieniem są prawdziwym szokiem, zarówno pod względem wizualnym, jak i smakowym. Dzięki dużym źrenicom wydają się wpatrywać w Ciebie. Jeśli jesteś na tyle odważny, aby ugryźć jedno z pozornie prawdziwych owocowych oczu wykonanych z pianki cukrowej, możesz spodziewać się super kwaśnego, płynnego nadzienia. Indywidualnie zapakowane gogle wywołują dreszcze nie tylko u dzieci. Nawiasem mówiąc, średnica wynosi około 35 mm.
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty; substancja żelująca: agar-agar; barwnik: karmin, kurkumina, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny; olej palmowy; substancja glazurująca: wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1362kJ/320kcal, tłuszcz: 0.2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.2g, węglowodany: 74g, w tym cukier: 54g, białko: 4.3g, sól: 0.2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Nazwa handlowa
- Pianka cukrowa z nadzieniem 10%
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 270256
- EAN
- 4000512363729
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; dekstroza; żelatyna; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; aromaty; substancja żelująca: agar-agar; barwnik: karmin, kurkumina, błękit brylantowy FCF, węgiel roślinny; olej palmowy; substancja glazurująca: wosk carnauba.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1362kJ/320kcal, tłuszcz: 0.2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.2g, węglowodany: 74g, w tym cukier: 54g, białko: 4.3g, sól: 0.2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 75 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
- Nazwa handlowa
- Pianka cukrowa z nadzieniem 10%
- Producent
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 270256
- EAN
- 4000512363729
Pasuje również do tego

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Trolli Dracula Foam Sugar and Fruit Gum Bites Mini 1050g
33,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Trolli Glotzer owocowa guma do żucia z kwaśnym nadzieniem, 60 sztuk
255,04 zł/1kg
287,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Dracula zęby wampira wykonane z piankowej gumy owocowej 1000g
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Trolli Multi Mix, Miękkie cukierki, 500 g, Wielobarwny, 336 kcal, 77 g, 0,1 g
93,58 zł/1kg
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Trolli Glotzer piankowe cukierki i gumy owocowe z nadzieniem 1128g
92,44 zł/1kg
104,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Blood Gel # Halloween Carnival Vampire Zombie Make-up
844,64 zł/1l
23,65 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Widmann 8248B
25,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw upiornych dekoracji na Halloween składający się z ponad 30 elementów
32,87 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
753,00 zł
Sprzedawca: MMGlobalTrade

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Toaletka z dużym lustrem do makijażu – biała, w stylu skandynawskim
250,00 zł
-14,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
236,00 zł
Sprzedawca: TimeTrade

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rower górski Licorne Bike Guide premium w rozmiar 24
1 200,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Sztuczny Bluszcz, 90 Cm, 2 Sztuki Lumarko!
265,98 zł/1kg
132,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Boland 72309, Prostokątny, Czarny, Pomarańczowy, Obrus, 120 x 180 cm
31,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
54,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli Party Burger Minis pianka cukrowa i guma owocowa 80x10g 800g
78,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
był zabawny i dobrze smakował
Oceniono dnia 22 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trolli
Bardzo ładny
Oceniono dnia 1 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Dzieciom bardzo się podobało.
Oceniono dnia 28 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wilde Erdbeeren Sauer – kwaśne gumowe cukierki o smaku truskawkowym, opakowanie 100g
4,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,30 zł/1kg