5,0



Na podstawie 2 opinii
Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,12 zł
60,80 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pianki cukrowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g49,84 zł/1kg
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Parasolki Candy Can Red White wygięte 72 sztuki 1008g106,01 zł/1kg
106,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Parasolki Candy Can w kolorowe paski wygięte 72 sztuki 1008g94,31 zł/1kg
94,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,27 zł/1kg
20,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

HARIBO 10006831 HARIBO Chamallows Soft Kiss Marshmallows 200,0 g
319,55 zł/1kg
63,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g
57,90 zł/1kg
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10037062 HARIBO Chamallows Minis Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Galaretka owocowa Trolli apple rings (opakowanie XL 1 kg)
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

HARIBO 10042478 HARIBO Chamallows Twirlies Marshmallows 200,0 g
320,30 zł/1kg
64,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
52,56 zł/1kg
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
37,53 zł/1kg
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo - Chamallows Rhubarb, słoik 120 sztuk
146,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Pianki waniliowe Haribo Chamallows Barbecue, 175g
54,63 zł/1kg
11,56 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Chamallows Soft-Kiss (12x200g Beutel)
1 604,75 zł/1kg
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Frisia Kabelspekken - 60 sztuk
98,65 zł
Sprzedawca: Candyspot

Haribo Chamallows Barbecue Marshmallows 260g – Słodko-pikantne do grillowania
79,00 zł/1kg
20,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Serduszka bekonowe Marshmellow o słodkim waniliowo-truskawkowym smaku 125g
83,60 zł/1kg
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rocky Mountain Marshmallows Owocowe 300 g
99,70 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
Trolli Apple Mallow to miękkie, lekko słodzone pianki cukrowe o intensywnym smaku jabłka i owocowym, smacznym nadzieniu na pyszne chwile przekąsek.
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowo-fruktozowy; woda; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancja żelująca: pektyna; regulator kwasowości: jabłczan sodu; aromat; barwniki: kurkumina, ryboflawina, błękit brylantowy FCF; skrobia kukurydziana.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1495kJ/352kcal, tłuszcz: 0.2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g, węglowodany: 85g, w tym cukier: 69g, białko: 2.1g, sól: 0.2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Pianki z nadzieniem owocowym (11%)
- Producent
- Numer producenta
- 861511
- EAN
- 4251753774298
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier; syrop glukozowo-fruktozowy; woda; żelatyna; zakwaszacze: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; substancja żelująca: pektyna; regulator kwasowości: jabłczan sodu; aromat; barwniki: kurkumina, ryboflawina, błękit brylantowy FCF; skrobia kukurydziana.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Kaloryczność: 1495kJ/352kcal, tłuszcz: 0.2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g, węglowodany: 85g, w tym cukier: 69g, białko: 2.1g, sól: 0.2g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 150 g
- Firma spożywcza
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Nazwa handlowa
- Pianki z nadzieniem owocowym (11%)
- Producent
- Numer producenta
- 861511
- EAN
- 4251753774298
Pasuje również do tego

Trolli Peach Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g
134,40 zł/1kg
20,16 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Mallow Stars, Miękkie cukierki, 150 g, Jabłko, Bananowe, Brzoskwinia, Truskawka, Wielobarwny, 362 kcal, 85,2 g
134,27 zł/1kg
20,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Trolli Choco Bananas, Miękkie cukierki, 150 g, Bananowe, Czekolada, Żółty, 379 kcal, 82 g
134,53 zł/1kg
20,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Żelki Trolli Pop Eye 75 g
642,80 zł/1kg
48,21 zł
Sprzedawca: Candyspot

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Pingummi 1000g
78,91 zł
Sprzedawca: Candyspot

Open Food 4000512013310, 85 g, D, 340 kcal, 54 g, 1 g, 0,6 g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świąteczna dekoracja okienna LED Silhouette XXL – motyw: gwiazda
665,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
379,31 zł/1kg
60,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
59,65 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Milk ball 150g
2 459,93 zł/1kg
368,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Syrop ogórkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
49 500,00 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Peanut Curls Classic Przekąska kukurydziana z mielonymi orzeszkami ziemnymi 30g
129,00 zł/1kg
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Dracula 150g
47,53 zł/1kg
7,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Open Food 4000512004905, 170 g, C, e270, e330, e428, e440, e901, 1439 kJ, 339 kcal, 48 g
367,65 zł/1kg
73,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

El Sabor Movie Time Nachosy O Smaku Chili & Dip 175 G
64,06 zł/1kg
11,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046737 SPIEGELEIER Fruchtgummi 150 St.
94,15 zł/1kg
91,80 zł
Sprzedawca: somnia24
![Zdjęcie produktu dla [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Ciastko z kleistego ryżu z taro | W stylu japońskim
69,19 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: LAVONIO

FunCakes fondant wiosenny zielony 250g
2 543,96 zł/1kg
635,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Open Food 4000512364580, 175 g, D, 335 kcal, 56 g, 4,9 g, 0,2 g
156,97 zł/1kg
27,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Open Food 4000512992684, 975 g, B, e120, e133, e153, e270, e330, e420, e428, e901, e903, 1412 kJ, 53,7 g, 0,2 g
84,76 zł/1kg
82,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Trolli Mini Pizza guma owocowa mała okrągła słodka bezglutenowa 1000g
48,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Galaretka owocowa Trolli apple rings (opakowanie XL 1 kg)
62,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Krówka Mleczna 1 Kg
21,72 zł/1kg
21,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Trolli sour glow worms guma owocowa słodzona i kwaśna 1000g
29,43 zł/1kg
29,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Żelki Ingwer Zitrone 160 g
42,44 zł/1kg
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sznury bekonowe Mellow Mellow Rainbow ze skręconym piankowym kablem cukrowym 1000g
49,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,84 zł/1kg

XXL BBQ Mallows, klasyczne pianki marshmallow, importowane ze Stanów Zjednoczonych, 400g
14,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,15 zł/1kg

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,56 zł/1kg

HARIBO 10051098 HARIBO Süße Mäuse 175,0 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
6,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,72 zł/1kg

Namu – pianki o smaku kocich łapek, 30 g
4,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
154,33 zł/1kg

Trolli 4000512994367, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 332 kcal, 76 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Super Kick – piankowe cukierki z nadzieniem, opakowanie zawierające 4 sztuki, 75 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,87 zł/1kg

Trolli Kiss Minis piankowe cukierki z gumą owocową opakowanie 150g
5,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,53 zł/1kg

Trolli Apple Mallow extra soft marshmallow z nadzieniem 150g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,80 zł/1kg

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,56 zł/1kg

Piankowe bloki cukru różowy biały różowy żółty słodki twarda konsystencja 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
8,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,36 zł/1kg

Sznury bekonowe Marshmellow Rainbow skręcone z piankowego kabla cukrowego 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Marshmellow piankowe kolorowe bekonowe rożki do lodów 3 różne 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg

Rocky Mountain Original Classic Marshmallow Speck aus den USA 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,90 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe czarne duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Rocky Mountain Mini Marshmallow Mellow Speck aus den USA 150g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,07 zł/1kg

Mellow Mellow Marshmallow BBQ wraz z drewnianymi szaszłykami do grillowania 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,04 zł/1kg

Marshmellow pianka cukrowa bekon zielona zimowa choinka 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,84 zł/1kg

Mellow kulki bekonowe niebieskie duże piankowe kulki cukrowe 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,05 zł/1kg

Mellow bekonowe kulki różowe duże cukrowe piankowe kulki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
10,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,60 zł/1kg