5,0



Na podstawie 1 opinii
Vichy Homme Clinical Control 96H Antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,46 zł
863,71 zł / 1kg
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rexona Men, Antyperspirant Sport Defence, 200 ml212,40 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce przeciw nadmiernemu poceniu, 50 ml1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Homme antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
223,17 zł/1kg
89,27 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Homme Invisible Resist 72h Antyperspirant w kulce przeciw śladom na ubraniach, 50 ml
944,17 zł/1kg
56,65 zł
Sprzedawca: MANADA

Vichy Clinical Control antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
856,60 zł/1l
85,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce, 50 ml
1 079,60 zł/1l
53,98 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Stress Resist Intensywny antyperspirant w kulce, 50 ml
1 141,80 zł/1l
57,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy Homme Extreme Control 72H Antyperspirant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 063,00 zł/1l
53,15 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mitchum Advanced Control Antyperspirant w sprayu 150 ml dla kobiet
350,87 zł/1l
52,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Ducray Hidrosis Control Antyperspirant w kulce, 40 ml
2 039,00 zł/1l
81,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Dezodorant Ducray Hidrosis Control antyperspirant w kulce
3 181,50 zł/1l
127,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant antyperspiracyjny w kulce, 50 ml
466,90 zł/1kg
48,46 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Lierac Homme Antyperspirant w kulce, 50 ml
612,40 zł/1l
38,10 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,62 zł
Sprzedawca: MANADA

Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Action Control + 50 ml
115,08 zł/100ml
57,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Sanex Men Active Control Dezodorant w kulce 50ml
1 948,00 zł/1l
97,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vichy Homme Anti-Perspirant 48h Antyperspirant w kulce przeciw plamom, 50 ml
1 068,80 zł/1l
53,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Weleda, Dezodorant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 572,80 zł/1l
78,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Rexona 4000388669000, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
63,60 zł/1l
10,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rexona 8717644320426, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
60,40 zł/1l
9,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Antyperspirant w sprayu Derma Control Defend ( Antyperspirant) 150 ml
231,60 zł/1l
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nadmierne pocenie? Odkryj antyperspirant Homme Clinical Control 96H z antybakteryjnymi składnikami aktywnymi. Niezwykle skuteczny antyperspirant i niezawodny produkt eliminujący nieprzyjemne zapachy! Bogaty w aktywne składniki antyperspiracyjne i antybakteryjny cynk, zapewnia długotrwałe uczucie suchości, chroni przed poceniem i kontroluje nieprzyjemny zapach.
• Zapewnia uczucie komfortu przez cały dzień
• Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną
• Odpowiedni dla skóry wrażliwej
• Hipoalergiczny
• Nie zawiera alkoholu
Sposób użycia: Stosuj codziennie na oczyszczoną i osuszoną skórę pach.
Antyperspirant Vichy Homme Clinical Control dla mężczyzn 96h 50 ml
Vichy Homme Clinical Control to innowacyjny antyperspirant dla mężczyzn, który zapewnia niezrównaną skuteczność w walce z nadmiernym poceniem. Jego zaawansowana formuła działa przez 96 godzin, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Stworzony specjalnie dla mężczyzn borykających się z problemem intensywnego pocenia, antyperspirant Vichy skutecznie ogranicza wydzielanie potu, jednocześnie dbając o wrażliwą skórę pod pachami.
Zalecenia:
- Dla kogo: Dla mężczyzn z problemem nadmiernego pocenia, którzy oczekują długotrwałej ochrony i komfortu.
- Jak stosować:
- Stosuj na czystą i suchą skórę pod pachami.
- Nakładaj codziennie rano lub w zależności od potrzeb, szczególnie po kąpieli.
- Unikaj stosowania na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.
Kluczowe cechy:
- Długotrwała ochrona: Do 96 godzin skuteczności przeciw poceniu.
- Dla skóry wrażliwej: Delikatna formuła, testowana dermatologicznie.
- Bezzapachowy: Neutralny zapach, idealny do stosowania z perfumami.
- Szybkoschnąca formuła: Nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach.
- Kompaktowa pojemność: Idealny rozmiar do codziennego użytku i podróży.
Korzyści:
- Redukuje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach przez całą dobę.
- Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i suchości pod pachami.
- Pielęgnuje skórę, nie powodując podrażnień.
- Zapobiega uczuciu dyskomfortu podczas aktywności fizycznej, stresu czy wysokich temperatur.
- Odpowiedni dla każdego typu skóry, w tym wrażliwej.
Specjalne właściwości:
- Formuła wzbogacona minerałami: Wspiera ochronę skóry i zapobiega podrażnieniom.
- Hipoalergiczny: Nie zawiera alkoholu, odpowiedni dla wrażliwej skóry.
- Dermatologicznie testowany: Bezpieczny dla codziennego stosowania.
- Neutralny zapach: Nie koliduje z innymi kosmetykami zapachowymi.
Działanie:
- Ogranicza nadmierne wydzielanie potu, regulując pracę gruczołów potowych.
- Neutralizuje bakterie odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach.
- Chroni skórę pod pachami, zapewniając uczucie świeżości i suchości.
Efekt:
- Długotrwała ochrona przed poceniem i zapachem, nawet w ekstremalnych warunkach.
- Skóra pod pachami jest świeża, sucha i zadbana przez cały dzień.
- Komfort i pewność siebie, niezależnie od sytuacji.
- Przegląd
- Szczegóły
- Zawartość
- Producent: L Oreal Deutschland GmbH VICHY Division (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17627223
PZN: 17627223
Właściwości produktu:
Vichy Deo Clinical Control 96h Men
96 godzin niezawodnej ochrony przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Antybakteryjne składniki aktywne. Testy kliniczne wykazały, że dezodorant zapewnia 96 godzin niezawodnej ochrony przed nadmiernym poceniem.
96 godzin Anty-nawilżającyAnty-zapachowyAntybakteryjny
Unikalna formuła, opracowana pod kontrolą dermatologiczną, pozostawia skórę oddychającą i zapewnia optymalną tolerancję i komfort.
Stosowanie:
Stosować dezodorant codziennie na czyste i suche pachy.
Składniki:
Aqua/Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, C14-22 Alcohols, Parfum/Fragrance, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer, Perlite - Zinc PCA, C12-20 Alkyl Glucoside, Pentylene Glycol.
Status: 06/2023- Wielkość opakowania: 50 ml
- Postać dawkowania: CRE
- Składniki: Aqua/Water, Aluminum Chlorohydrate, Dimethicone, C14-22 Alcohols, Parfum/Fragrance, Steareth-100/PEG-136/HDI Copolymer, Perlite - Zinc PCA, C12-20 Alkyl Glucoside, Pentylene Glycol.
Detranspirant zwalcza nadmierne pocenie się przez 96 godzin i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
Składniki
WODA - CHLOROHYDRAT GLINU - DIMETIKON - ALKOHOLE C14-22 - PARFUM / ZAPACH - KOPOLIMER STEARETH-100/PEG-136/HDI - PERLIT - CYNK PCA - GLUKOZYD ALKILOWY C12-20 - GLIKOL PENTYLENOWY.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Vichy o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla mężczyzn. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Vichy Deo-Roller Clinical Control ma klinicznie udowodnione działanie kontrolujące nadmierne pocenie się. Formuła została opracowana pod kontrolą dermatologiczną. Unikalna formuła pozwala skórze oddychać i zapewnia optymalną tolerancję i komfort. Pomaga utrzymać suchość pod pachami i kontrolować nieprzyjemny zapach.
Homme (Detranspirant) detranspirant w kulce 50ml
Vichy Homme Deo Clinical Control 96h Roll-on 50 ml - Themenbereich: Antitranspirantien
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Vichy Homme Clinical Control 96H Antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 50 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 333787580502503337875805025
- Numer producenta
- 60932
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Vichy Homme Clinical Control 96H Antyperspirant w kulce, dla mężczyzn, 50 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 333787580502503337875805025
- Numer producenta
- 60932
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Vichy Homme antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
223,17 zł/1kg
89,27 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce, 50 ml
1 079,60 zł/1l
53,98 zł
Sprzedawca: VISO

Nuxe - Wielofunkcyjny suchy olejek Huile Prodigieuse (Multi-Purpose Dry Oil) | pojemność 50 ml 100ml
101,11 zł/1kg
101,11 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

NUXE Shimmering Dry Oil Huile Prodigieuse, Masło, Kobiety, Odżywiający, Świecący, Uniwersalne, 100 ml, Olej arganowy, Olej Camellia, Olej makadamia
1 047,50 zł/1l
104,75 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe Huile Prodigieuse Riche Suchy olejek o bogatej konsystencji, 100 ml
691,60 zł/1kg
103,74 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy, Dezodorant Clinical Control 96h, 50 ml
1 097,60 zł/1l
54,88 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche-Posay Toleriane Teint Puder mineralny nr 13 9,5g
11 375,79 zł/1l
108,07 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy antyperspirant 48H Deodorant Anti-Transpirant Sensitive Roll-on 2 x 50 ml
990,10 zł/1l
99,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 582,00 zł/1l
229,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

Perspirex Original Antyperspirant roll-on, roztwór 20 ml
46 600,00 zł/1l
46,60 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Vichy Homme Extreme Control 72H Antyperspirant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 063,00 zł/1l
53,15 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Estee Lauder - Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Creme 15ml
1 697,67 zł/100ml
254,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Gucci Bloom, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Wiciokrzew, Tuberoza, Jaśmin
2 766,30 zł/1l
276,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 25 Nude 30ml
2 047,80 zł/1kg
102,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Vichy Homme Invisible Resist 72h Antyperspirant w kulce przeciw śladom na ubraniach, 50 ml
944,17 zł/1kg
56,65 zł
Sprzedawca: MANADA

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Vichy Stress Resist Intensywny antyperspirant w kulce, 50 ml
1 141,80 zł/1l
57,09 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Vichy Clinical Control antyperspirant Detranspirant 96H 2 x 50 ml
856,60 zł/1l
85,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 200ml
82,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 451,00 zł/1l

OLD SPICE ZONDER ALUMINIUM Pure Sport 48h dezodorant dla mężczyzn 85g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,53 zł/1l