Ducray Hidrosis Control Antyperspirant w kulce, 40 ml
2 035,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
81,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Mitchum Advanced Control Antyperspirant w sprayu 150 ml dla kobiet
350,27 zł/1l
52,54 zł
Sprzedawca: somnia24
Vichy Mineral Deodorant 48H 125 ml
49 800,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,80 zł
Sprzedawca: VISO
Vichy Homme Extreme Control 72H Antyperspirant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 063,00 zł/1l
53,15 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Driclor antyperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
2 596,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
51,92 zł
Sprzedawca: VISO
Uriage Dezodorant roll-on 50 ml
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Vichy dezodorant 48H Mineral Deodorant 2 x 125 ml
366,68 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,67 zł
Sprzedawca: VISO
Equilibra Aloesowy dezodorant, 75 ml
383,70 zł/1kg
38,37 zł
Sprzedawca: MANADA
Odorex Dezodorant w sprayu 0% (150 ml)
2 387,00 zł/1l
157,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-38,43 zł
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Dezodorant Borotalco Intensive Deo Spray 150 ml
935,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce, 50 ml
1 079,60 zł/1l
53,98 zł
Sprzedawca: VISO
Kuličkový antyperspirant Men Derma Dry Control (antyperspirant) 50 ml
1 454,20 zł/1l
72,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Sanex Deo spray – 150 ml, dermo invisible
2 472,40 zł/1l
162,05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-38,43 zł
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zestaw zawiera:Antyzapachowy Detranspirant Clinical Control 96h (Detranspirant Anti-Odor) 2 x 50 ml
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Vichy o objętości został stworzony specjalnie unisex. Z tym produktem pielęgnacja ciała stanie się prawdziwą przyjemnością.
Zestaw zawiera:Antyzapachowy Detranspirant Clinical Control 96h (Detranspirant Anti-Odor) 2 x 50 mlAntyzapachowy Detranspirant Clinical Control 96h (Detranspirant Anti-Odor) 2 x 50 mlDetranspirant zwalcza nadmierne pocenie się przez 96 godzin i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Właściwości:transpirant w kulce,chroni przed nadmiernym poceniem i nieprzyjemnym zapachem,zapewnia uczucie czystości i świeżości przez 96 godzin,odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry,hipoalergiczny,antybakteryjny,nie zawiera alkoholu.Stosowanie:Nakładać codziennie na skórę pod pachami i pozostawić do wchłonięcia.Składniki:Aqua / Water / Eau - Aluminum Chlorohydrate - Dimethicone - C14-22 Alcohols - Parfum / Fragrance - Steareth-100/Peg-136/Hdi Copolymer - Perlite - Zinc Pca - C12-20 Alkyl Glucoside - Pentylene Glycol (F.I.L. N285316/1).
Clinical Control 96h Anti-Geruch Antitranspirant Kugel Set (Detranspirant) 2 x 50ml
Vichy Dercos PSOlution Szampon keratolityczny, 200 ml
349,28 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
87,32 zł
Sprzedawca: MANADA
Vichy, Dezodorant Clinical Control 96h, 50 ml
1 097,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,88 zł
Sprzedawca: MANADA
Vichy Homme Anti-Perspirant 48h Antyperspirant w kulce przeciw plamom, 50 ml
1 068,80 zł/1l
53,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Łóżko dwuosobowe Merax 140 x 200 cm z litego drewna z zagłówkiem i stelażem z listew, wysokiej jakości klasyczne łóżko drewniane sosnowa rama łóżka, białe
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
587,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-29,00 zł
558,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Vichy antyperspirant 48H Deodorant Anti-Transpirant Sensitive Roll-on 2 x 50 ml
990,10 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
99,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Grundig Nawilżacz i Dyfuzor Aromatów 4,3L - Dyfuzor olejków eterycznych - Nawilżacz z higrometrem i timerem - Pomieszczenia od 15 do 35m2 - z lampką nocną - Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(117)Liczba wystawionych ocen: 117
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(380)Liczba wystawionych ocen: 380
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Bezprzewodowe żelazko parowe LEHMANN PARGO ze stacją bazową, regulacja temperatury i ilości pary, prasowanie w pionie, blokada kapania, Anti-Calc
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(310)Liczba wystawionych ocen: 310
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zestaw 2 poduszek z mikrofibry | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Nadają się dla alergików
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(300)Liczba wystawionych ocen: 300
97,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
AEG CX7-2-45MÖ, Odkurzacz stojący 2 w 1, Worek na kurz, Czarny, Suchy, Goła podłoga, Dywan, Podłoga, Stopnie schodowe, Tapicerka, Działanie, Ładowanie, Operacje
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101
800,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
HALMAR Kuchnia Margaret 3 260 - orzech włoski
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2 815,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL
Stacja do prasowania parowego TEFAL SV6116 Express Essential (2400 W, 5,3 bar)
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53