4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Zawartość:
40 ml- 40 ml
- 75 ml
- 125 ml
Police - To Be Born To Shine Men EDT 40ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,00 zł
1 500,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 896,60 zł/1l
434,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia for Men EDT 150 ml M3 972,80 zł/1l
595,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
MEXX Fresh Woman EDT 15ml11 518,00 zł/1l
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice 100ml edt3 819,70 zł/1l
381,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Police To Be Tattooart for man, Mężczyźni, 125 ml, Spray, 1 szt.
654,80 zł/1l
81,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police 341121, Mężczyźni, 125 ml, Cedr, Laur, Cytryna, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Kwiat pomarańczy, Tonkowiec wonny, Drewniany, Spray
558,40 zł/1l
69,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police 771121, Mężczyźni, 125 ml, Cytrus, Jabłko, Drzewo cedrowe, Geranium, Przyprawy, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer, Drewniany, 1 szt.
606,00 zł/1l
75,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police 601121, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Bursztyn, Drewniany, Spray
576,40 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Green Woda toaletowa, 40ml
1 478,25 zł/1l
59,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
716,32 zł/1l
89,54 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be My Avatar woda toaletowa dla mężczyzn 40 ml
1 377,50 zł/1l
55,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tabac Man Edt Spray
1 062,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police - To Be My Avatar EDT 75ml
796,67 zł/1l
59,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Baldessarini Ambre Men Edt Spray
1 993,56 zł/1l
179,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Police Frozen For Man Woda toaletowa, 100ml
574,50 zł/1l
57,45 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mexx - Man EDT 50ml
1 540,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
3 929,40 zł/1l
392,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M
2 758,40 zł/1l
482,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 40ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police Gentleman Woda toaletowa, 100ml
870,40 zł/1l
87,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa Police To Be Born To Shine to zmysłowy, świeży zapach dla odważnych i pewnych siebie mężczyzn, którzy urodzili się, aby błyszczeć. /Mieszanka świeżych i ciepłych nut tworzy uwodzicielski i otulający aromat, idealny na każdą porę dnia. /Perfumy otwierają zielone nuty mięty połączone z soczystym jabłkiem i mandarynką. W sercu nuty /majestatycznego cynamonu zostały otulone aromatyczną lawendą i kardamonem. Baza zapachu emanuje siłą i energią, za sprawą akordów bursztynu, paczuli i eleganckiej skóry. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: jabłko, mandarynka, mięta
Nuta serca: cynamon, lawenda, kardamon
Nuta bazy: bursztyn, skóra, paczula
png POLICE To Be Born To Shine For Man EDT 40ml Police 679602158121
Producent : Police
Rodzaj : Woda Toaletowa
Pojemność : 40ml
Premiera zapachu : 2022
To Be Born To Shine Men marki Police to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn.
Nuty zapachowe :
-nuta głowy : Jabłko, Mandarynka i Mięta;
-nuta serca : Cynamon, Lawenda i Kardamon;
-nuta bazy : Bursztyn, Skóra i Paczula.
To Be Born To Shine for Man to bujny i uwodzicielski zapach dla mężczyzny, który żyje pełnią życia. Świeże i jasne nuty, w oczywisty sposób kontrastujące z ciepłymi i miękkimi nutami, tchną życie w wybuchową kombinację. Zapach został wprowadzony na rynek w 2022 roku.
TO BE BORN TO SHINE FOR MAN woda toaletowa, 40 ml, kostka parująca
Police - To Be Born To Shine Men EDT 40ml Standard package. For men.
- Model
- To Be Born To Shine Man
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 40ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexMężczyźni
- EAN
- 6796021581210679602158121
- Numer producenta
- 2034386
- Model
- To Be Born To Shine Man
- Waga
- 0.05 kg
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 40ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexMężczyźni
- EAN
- 6796021581210679602158121
- Numer producenta
- 2034386
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Police To Be Exotic Jungle For Man Woda toaletowa, 40ml
1 948,25 zł/1l
77,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police To Be The King Woda toaletowa, 40ml
1 787,25 zł/1l
71,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police To Be Goodvibes For Man Woda toaletowa, 40ml
1 166,00 zł/1l
46,64 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be The Queen Woda perfumowana, 40ml
1 664,00 zł/1l
66,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 125ml
611,44 zł/1l
76,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be Born To Shine For Man Woda toaletowa, 75ml
949,87 zł/1l
71,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be Tattooart for man, Mężczyźni, 125 ml, Spray, 1 szt.
654,80 zł/1l
81,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police To Be Born To Shine For Woman Woda perfumowana, 125ml
731,12 zł/1l
91,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police 341121, Mężczyźni, 125 ml, Cedr, Laur, Cytryna, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Kwiat pomarańczy, Tonkowiec wonny, Drewniany, Spray
558,40 zł/1l
69,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police 601121, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Bursztyn, Drewniany, Spray
576,40 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jaguar Classic Black woda toaletowa spray 100ml
653,00 zł/1l
65,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Tattooart for man, Mężczyźni, 40 ml, Spray, 1 szt.
1 711,25 zł/1l
68,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace The Dreamer Woda toaletowa, 50ml
1 968,00 zł/1l
98,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Tattooart For Man Woda toaletowa, 75 ml
896,53 zł/1l
67,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be Exotic Jungle For Woman Woda perfumowana, 125ml
674,72 zł/1l
84,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police 771121, Mężczyźni, 125 ml, Cytrus, Jabłko, Drzewo cedrowe, Geranium, Przyprawy, Tonkowiec wonny, Wanilia, Wetiwer, Drewniany, 1 szt.
606,00 zł/1l
75,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police - To Be Goodvibes Woman EDP 75ml
1 047,73 zł/1l
78,58 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Materac Adormii, 140x200 cm, wysokość 23 cm, ortopedyczny materac sprężynowy 7-strefowy, 140x200 cm. Materace, materace sprężynowe z prześcieradłem
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 40ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Goodvibes For Woman Woda perfumowana, 40ml
1 584,75 zł/1l
63,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

JOOP! Homme Neon Edition EDT 75 ml M
1 252,13 zł/1l
93,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Police To Be Goodvibes For Woman Woda perfumowana, 125ml
638,00 zł/1l
79,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be My Avatar woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
632,00 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Goodvibes For Man Woda toaletowa, 125ml
608,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Police To Be Camouflage Woda toaletowa, 40ml
1 327,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
533,50 zł/1l
106,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 021,60 zł/1l
204,32 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Police Potion Absinthe woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
910,90 zł/1l
91,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Policja
Zawartość 0,125 l
Szybka dostawa, wszystko zgodnie z zamówieniem
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
384,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 847,70 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Kenzo Le Monde est Beau woda toaletowa spray 50 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
198,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 965,20 zł/1l

Dior Dolce Vita, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Magnolia, Cynamon, Cedr



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
758,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
7,59 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l