5,0



Na podstawie 2 opinii
Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 297 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
129,76 zł
436,90 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
(The Hydrating Infused Emulsion) 125ml4 310,58 zł/1kg
1 034,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Valmont Hydra3 Regenetic Cream1 846,90 zł/100ml
923,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Delikatny ujędrniający krem do twarzy, 75 ml3 068,75 zł/1kg
368,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Layrite Superhold Pomade pomada do włosów dla extra silnego utrwalenia 120 g2 232,92 zł/1kg
267,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AMPOLLAS CORPORALES efekt bronzera 7 x 7ml
184,08 zł/100ml
90,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bepanthol Tattoo Pomada Intensive Care 30g
395,90 zł/100ml
118,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Dr. Grandel Nutri Sensation Revitaliser Cream
727,68 zł/100ml
363,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Erborian Matte Cream 15 ml
605,20 zł/100ml
90,78 zł
Sprzedawca: BeautyShop

MAVALA krem do skórek 15 ml
7 747,27 zł/1kg
170,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dr Hauschka Translucent Brozing Tint 18ml
761,61 zł/100ml
137,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Sculptwear Contouring Massage Cream Mask (50 ml)
601,80 zł/100ml
300,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Dr Hauschka Krem brązujący 30ml
575,70 zł/100ml
172,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Volumizer - Fluid do włosów 150ml
394,33 zł/1l
59,15 zł
Sprzedawca: taleoo

Noreva Exfoliac reparierende Cream 40 ml
8 838,00 zł/100ml
88,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Pantene, Natural Waves, Haarstyling Creme, 235ml
11,60 zł/100ml
27,27 zł
Sprzedawca: Di-Life

Ryor Seaweed Krem matujący z efektem pudrowym 50ml
107,26 zł/100ml
53,63 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dermacol Intensywnie ujędrniające serum przeciwzmarszczkowe, 12ml
631,57 zł/1kg
44,21 zł
Sprzedawca: MANADA

FISIOCREM Creme 200 g
801,50 zł/1kg
160,30 zł
Sprzedawca: somnia24

HYDROTENSEUR żel-krem restrukturyzujący i przeciwzmarszczkowy 40ml
473,12 zł/100ml
189,25 zł
Sprzedawca: somnia24

revital - Intensywny krem SPF15 50ml
132,12 zł/100ml
66,06 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Chcesz poprawić swój wizerunek i podkreślić urodę? W takim razie odżywka Joico Defy Damage 150 ml pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele! Ciesz się korzyściami i zaletami produktów Joico oraz innych akcesoriów fryzjerskich w 100% oryginalnych marek.
- Właściwości: Nie testowany na zwierzętach
- Pojemność: 150 ml
- Płeć: Unisex
- Składniki:
- Glikol propylenowy
- Owoc dzikiej róży (Rosa canina)
- Wodorotlenek sodu
- Stearamidopropylodimetyloamina
- Alkohol stearylowy
- Edta tetrasodowa
- Tokoferol
- Woda (aqua)
- Alfa-izometylo-jonon
- Amodimetikon
- Arginina
- Arginina hcl
- Butyrospermum parkii (masło shea)
- Chlorek cetrimonium
- Ester cetylowy
- Kwas cytrynowy
- Cytronellol
- Glikol dipropylenowy
- Substancja zapachowa (perfumy)
- Olej z nasion soi (Glycine soja)
- Chlorek hydroksypropylotrimonium guar
- Helianthus annuus (olej słonecznikowy)
- Alkohol izopropylowy
- Olea europaea (oliwa z oliwek) alkohol owocowy
- Olea europaea (oliwa z oliwek) składniki niezmydlające się
- Pantenol
- Fenoksyetanol
- Fosfatydylocholina
- Gliceryna
- Alkohol behenylowy
- Alkohol cetylowy
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Laurynian-9
- Jabłczan dietyloheksylu
- Chlorek distearylodimoniowy
- Uwodorniona oliwa z oliwek
- Trideceth-12
- Chlorek behentrimonium
- Chlorek dwuetylodimoniowy
- Karbaminian jodopropylobutylu
- Laurdimonium hydroksypropyl hydrolizowana keratyna
- Nasiona Moringa oleifera
- Laurynian peg-4
- Quaternium-87
- Typ: Odżywka
Matowy krem do włosów Layrite Natural Matte Cream o średnim chwycie.
Najważniejsze informacje o Matte Cream od Layrite:
Pozostawia naturalne, matowe wykończenie
Doskonały dla miłośników fryzur messy
Jest w postaci kremu
Pozostawia elastyczną fryzurę, włosy będą naturalne i lekkie
Nie skleja, nie zasycha, nie przetłuszcza włosów
Jak używać:
Nabierz niewielką ilość pomady, rozetrzyj w dłoniach, nałóż na włosy i ułóż fryzurę.
Skład:
Water/Aqua/Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Petrolaum, Ozokerite, Cetearyl Alcohol, VP/VA Copolymer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Copemicia Cerifera (Carnauba) Wax, Kaolin, PEG-10 Soy Sterol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Polyis
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do włosów marki Layrite z kolekcji zostały stworzone specjalnie unisex mających wszystkie rodzaje włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do modelowania włosów z kolekcji marki zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, w szczególności unisex. To fryzjerskie cudo ma pojemność .
Layrite Deluxe Natural Matte Hair Cream 297g
- Waga
- 297 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- LAYRITE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8571540024000857154002400
- Waga
- 297 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- LAYRITE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8571540024000857154002400
Pasuje również do tego

Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 120 g
514,67 zł/1kg
61,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 42 g
1 238,57 zł/1kg
52,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Layrite Original Pomade , 42 g
168,10 zł/1kg
33,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Layrite Superhold Pomade pomada do włosów dla extra silnego utrwalenia 120 g
2 232,92 zł/1kg
267,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Layrite Original Pomade pomada do włosów 120 g
514,67 zł/1kg
61,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

AgfaPhoto Realishot DC5200, 21 MP, 5616 x 3744 px, CMOS, HD, 89 g, Czarny
241,68 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Wilkinson Sword Hospitalrasierer (100 Stk.)
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Clarins - Lip Comfort Oil 7 ml
2 450,00 zł/1kg
83,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Proraso - Wood & Spice - Olejek Do Brody 4 X 17 ml
39,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 550,60 zł/1l
255,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Oral-B iO6 & OxyJet, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Pielęgnacja dziąseł, Intensywny, Delikatny, Super sensitive, Biały, 2 min, Bateria
910 939,96 zł/1kg
910,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 652,40 zł/1l
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma Sensibio Defensive Serum przeciwstarzeniowe, 30 ml
3 614,00 zł/1kg
144,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr.Althea Green Relief Amino Gel Cleanser 100 ml
576,30 zł/1l
57,63 zł
Sprzedawca: Tersorte

HaruHaru Wonder® Black Rice Hyaluronic Anti-wrinkle Serum 50 ml
142,54 zł/100ml
71,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hasbro Monopoly fałszywa gra, gra planszowa
107,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Haruharu Wonder Centella 4% TXA serum Dark Spot Go Away Serum 30 ml
2 653,00 zł/1l
79,59 zł
Sprzedawca: VISO

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 362,00 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiffer 5413149750470
2 534,01 zł/1m²
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Oral-B Sensitive Clean 80338478, 3 szt., Biały, Węgry, Oral-B, 16,35 g, 18 mm
225,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Skyn Elite Nielateksowe prezerwatywy, 10 sztuk
38,99 zł
Sprzedawca: Baltrade

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Niebieski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
221,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pozycja odpowiada doświadczeniom z poprzednich zakupów u innych dostawców.
Natural Matte Cream to produkt do stylizacji włosów o lekkim waniliowym aromacie. Można go zmyć wodą, jest łatwy w użyciu i dobrze utrwala fryzurę.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

By Terry Hyaluronic Global Serum, Kobiety, 30 ml
352,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 174,63 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,82 zł
Sprzedawca: apohealth
209,64 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth
60,38 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,92 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
325,13 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
600,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg