5,0



Na podstawie 1 opinii
Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 120 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,76 zł
514,67 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml67,99 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matowa pomada do włosów94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 42 g
1 238,57 zł/1kg
52,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Pomada do włosów Tenax Matte Base, 125 ml
1 415,60 zł/1l
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lockhart's - Matte Clay - Pomada, glinka do włosów 96g
412,37 zł/1kg
111,34 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Matte Clay Cream 150 ml
573,20 zł/1l
85,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Shu Uemura Ishi Sculpting Paste 71 g
3 211,87 zł/1l
240,89 zł
Sprzedawca: Beautic

Got2B Glinka Do Włosów 75Ml - Pasta Modelująca, Utrwalająca
1 405,73 zł/1l
105,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Revlon Fluid do loków, 150ml
215,93 zł/1l
36,47 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Keune 1922 Matte Measure krem 75ml
1 626,67 zł/1l
122,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Pomada do włosów (Fiber Pomade) 95 g
297,47 zł/1kg
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Wosk w żelu Alcina 60 ml
1,10 zł/1l
66,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Syoss Paste – matowe wykończenie (100 ml)
279,90 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Alterego Stylego Clay Shape 100ml - Matowa pasta do stylizacji włosów
479,10 zł/1l
47,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wosk do stylizacji włosów Hairgum Pomades Matt
842,00 zł/1kg
84,20 zł
Sprzedawca: somnia24

L3VEL3 - Paste - Pasta do włosów 150ml
193,33 zł/1l
29,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Goldwell StyleSign Texture Roughman Texturizing Paste pasta do stylizacji zapewniająca matowy efekt 150 ml
959,67 zł/1l
143,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Matowy krem do włosów Layrite Natural Matte Cream o średnim chwycie.
Najważniejsze informacje o Matte Cream od Layrite:
Pozostawia naturalne, matowe wykończenie
Doskonały dla miłośników fryzur messy
Jest w postaci kremu
Pozostawia elastyczną fryzurę, włosy będą naturalne i lekkie
Nie skleja, nie zasycha, nie przetłuszcza włosów
Jak używać:
Nabierz niewielką ilość pomady, rozetrzyj w dłoniach, nałóż na włosy i ułóż fryzurę.
Skład:
Water/Aqua/Eau, C12-15 Alkyl Benzoate, Petrolaum, Ozokerite, Cetearyl Alcohol, VP/VA Copolymer, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Copemicia Cerifera (Carnauba) Wax, Kaolin, PEG-10 Soy Sterol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, Polyis
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do włosów marki Layrite z kolekcji zostały stworzone specjalnie unisex mających wszystkie rodzaje włosów.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Pasty, kremy i glinki do modelowania włosów z kolekcji marki zostały stworzone z myślą o wszystkich rodzajach włosów, w szczególności unisex. To fryzjerskie cudo ma pojemność 120 g.
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 120 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- LAYRITE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8571540024620857154002462
- Waga
- 120 g
- Zawartość
- 120 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- LAYRITE
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8571540024620857154002462
Pasuje również do tego

Layrite Cement Clay modelująca glinka dla silnego utrwalenia 120 g
571,50 zł/1kg
68,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 42 g
1 238,57 zł/1kg
52,02 zł
Sprzedawca: Tersorte

Layrite Natural Matte Cream modelujący krem dla uzyskania matowego efektu 297 g
436,90 zł/1kg
129,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Layrite Supershine Cream krem do stylizacji do włosów bez połysku 120 g
507,92 zł/1kg
60,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Layrite Original Pomade , 42 g
168,10 zł/1kg
33,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Layrite Superhold Pomade pomada do włosów dla extra silnego utrwalenia 120 g
2 340,42 zł/1kg
280,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Layrite Original Pomade pomada do włosów 120 g
514,67 zł/1kg
61,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Uppercut Deluxe - Clay Pomade - Pomada, glinka do włosów 70g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Uppercut Deluxe - Easy Hold Pomade - Wodna pomada do włosów 90g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Montblanc Explorer, Mężczyźni, 60 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Szałwia muszkatołowa, Różowy pieprz, Skóra, Wetiwer, Akigalawood, Ambroxan, Kakao, Paczula
3 011,67 zł/1l
180,70 zł
Sprzedawca: MANADA

TENAX SPA 8004395280025, Wosk do włosów, 125 ml, Mężczyźni, Słoiczek, Utrwalanie, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
41,62 zł/100ml
55,40 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,02 zł
Sprzedawca: TR8

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Swiss Arabian Shaghaf Oud Elixir EDP 75 ml UNISEX
3 030,27 zł/1l
227,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Biodance Bio Collagen Real Deep Mask 4er Pack
406,84 zł/1kg
91,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Pomada do włosów Tenax Matte Base, 125 ml
1 415,60 zł/1l
176,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Layrite Superhold Pomade 42 g
840,95 zł/1l
36,26 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Layrite Supershine Cream krem do stylizacji włosów nabłyszczający 42 g
775,00 zł/1kg
33,41 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Unimil Skyn Selection Nielateksowe prezerwatywy, 35 sztuk
69,82 zł
Sprzedawca: Baltrade

Morfose Hair Mask Maska do włosów z keratyną 500 ml
60,50 zł/1l
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Proraso - Wood & Spice - Olejek Do Brody 4 X 17 ml
39,66 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller





Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
109,97 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
67,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
406,60 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Toppik Włókna Budujące do Włosów 27,5 g Ciemny Brąz
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 723,27 zł/1kg