4,8



Na podstawie 24 opinii
Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda perfumowana, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
279,11 zł
2 791,10 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 29m 48s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml9 602,30 zł/1l
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Matiere Premiere Neroli Oranger Woda perfumowana, 100ml8 367,50 zł/1l
836,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia pour Homme EDP 50 ml M10 008,80 zł/1l
500,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
2 856,30 zł/1l
285,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana, 100ml
2 805,00 zł/1l
280,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Gentleman, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Pieprz, Orris, Paczula, Wanilia, Spray
3 412,20 zł/1l
341,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 158,20 zł/1l
415,82 zł
Sprzedawca: Sykz

Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana, 60 ml
3 391,67 zł/1l
203,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Givenchy Gentleman Boisée woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
4 374,20 zł/1l
437,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Perfumy w odcieniu bursztynu, przywołujące na myśl intensywną barwę whisky, zamknięte w klasycznym flakonie nawiązującym do piersiówki. Woda perfumowana Gentleman Reserve Privee ucieleśnia najwyższą ponadczasową elegancję i wyrafinowanie.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka
Nuta serca: kasztan, irys
Nuta bazy: bursztyn, nuty drzewne, whiskey
Givenchy Gentleman Reserve Privee woda perfumowana spray 100 ml
Bursztynowo-kwiatowo-drzewny zapach inspirowany najwyższą doskonałością słodkiej i aromatycznej whisky. Współtworzona przez mistrzów destylacji i mistrzów perfumiarstwa, woda perfumowana Givenchy Gentleman Réserve Privée łączy w sobie know-how dwóch olfaktorycznych światów, aby dać życie intensywnemu zapachowi dla wyjątkowych i wyrafinowanych dżentelmenów.
Woda perfumowana Gentleman Givenchy Réserve Privée marki Givenchy została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Woda perfumowana Givenchy Gentleman Reserve Privée to niezwykła podróż w głąb elegancji i wyrafinowania, zanurzona w subtelności aromatycznych doznań. Ta esencja jest jak ukryty klejnot, trzymany w rezerwie, gotów wydobyć swoją siłę tylko dla wyjątkowych mężczyzn. Butelka tej wody perfumowanej jest jak tajemniczy artefakt, zgrabnie łączący tradycję z nowoczesnością. Jej design odzwierciedla wyjątkowy charakter mężczyzny, który wybiera Gentleman Reserve Privée - zapach, który nie tylko definiuje styl, ale również emanuje niebywałym wyrafinowaniem. Gentleman Reserve Privée to zapach dla mężczyzn, którzy cenią sobie unikalność i doskonałość w każdym detalu. Ta woda perfumowana jest jak wyjątkowy gest, który dodaje pewności siebie, podkreślając jednocześnie delikatność i subtelność.
Zapach o ponadczasowej elegancji Zainspirowani niezwykłym wyrafinowaniem gładkich, aromatycznych whisky, mistrzowie destylacji i perfumiarze Givenchy stworzyli Gentleman Eau de Parfum Réserve Privée, kwiatowo-drzewny zapach dla silnego i dystyngowanego dżentelmena. Delikatna kwiatowo-drzewna głębia została wyrażona poprzez silny kontrast irysa i drzewa bursztynowego w zapierającej dech w piersiach kompozycji. Wyprodukowana z jęczmienia pochodzącego z doskonałej szkockiej destylarni w Grasse, czysta whisky nadaje Réserve Privée najczystszą i najbardziej ponadczasową elegancję.
Givenchy Eau de Parfum Givenchy Gentleman Réserve Privée Eau de Parfum 100ml teraz w Beauty Plaza.
Givenchy Gentleman Reservee Privee Edp Spray
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
- Model
- Gentleman Reserve Privée
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniChłopcyUnisex
- EAN
- 3274872439078
- Numer producenta
- P011161
- Model
- Gentleman Reserve Privée
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Givenchy Gentleman Reserve Privee Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźniChłopcyUnisex
- EAN
- 3274872439078
- Numer producenta
- P011161
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Givenchy Gentleman, Woda perfumowana, 100ml
2 856,30 zł/1l
285,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
916,30 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Giorgio Armani Si Passione 100ml edp
4 042,50 zł/1l
404,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
1 294,20 zł/1l
129,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
835,00 zł/1l
83,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy L’Interdit Absolu, Kobiety, 80 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • METHYL ANTHRANILATE • LINALOOL • BUTYL..., 1 szt.
5 035,25 zł/1l
402,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Habik for Men, Kobiety, 100 ml
830,00 zł/1l
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Island woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Parfum Woda perfumowana, 100ml
5 206,20 zł/1l
520,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lagerfeld - Bois De Vétiver Les Parfums Matieres EDT 100ml
964,00 zł/1l
96,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 389,00 zł/1l
438,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy Gentleman Intense Edt 100ml
2 409,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Al Haramain - Detour Noir EDP 100ml
928,00 zł/1l
92,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Dark Lord Woda perfumowana, 50 ml
16 492,80 zł/1l
824,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój ulubiony zapach mojej żony
Zawartość 0,1 l
Moja żona zawsze uroczo przewraca oczami, kiedy nakładam te perfumy. Super
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne perfumy, które długo utrzymują się na skórze
Zawartość 0,1 l
Nadal mogę polecić te perfumy – są bardzo romantyczne i niezwykle kuszące
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach
Zawartość 0,1 l
Zamówiłam go po raz pierwszy i jestem w pełni zadowolona
Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach!
Zawartość 0,1 l
Zapach jest wyjątkowy. Moje nowe ulubione perfumy.
Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa! Z przyjemnością ponownie.
Zawartość 0,1 l
Przedmiot dotarł dobrze zapakowany i był nieuszkodzony, zamówiłbym u ciebie ponownie. Dziękuję bardzo!
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładny zapach.
Zawartość 0,1 l
Bardzo elegancki i mało znany.
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,1 l
bardzo mi się to podoba
Oceniono dnia 18 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach w dobrej cenie
Zawartość 0,2 l
123 za 200 ml to bardzo dobra cena za ten zapach, jeśli chcesz mieć oryginał. Istnieje mnóstwo duplikatów, ale nie wszystko zbliża się do Givenchy. Jedyną krytyką szybkiej dostawy było nieco słabe opakowanie paczki. Luźny kawałek pogniecionego papieru pakowego, który nie miał żadnego związku z opakowaniem butelki, nie miał wpływu na bezpieczeństwo transportu, a rogi opakowania zewnętrznego były uderzone. Ponieważ jest to dla mnie i zależy mi na zapachu, nie obchodziło mnie to. Ale gdybym chciał podarować go w prezencie, byłby to powód do reklamacji. Ogólnie rzecz biorąc, godny polecenia.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l