5,0



Na podstawie 7 opinii
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,99 zł
54,99 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon udoskonalający kolor włosów Sisley Hair Rituel863,64 zł/1l
431,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml101,99 zł/1l
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
125,64 zł/1l
31,41 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
172,66 zł/1l
83,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Revlon Professional Uniq One All in One Treatment & Shampoo sada pro hebkost a lesk vlasů 150 ml + 230 ml
127,02 zł/1kg
57,16 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Milk_shake Silver Shine, 300 ml, Szampon, Unisex, Włosy blond, Kolorowe włosy, Blond, Świecący, Zmiękczający, Wybielający
164,47 zł/1l
49,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
402,60 zł/1l
106,33 zł
-5,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
90,20 zł/1l
90,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
114,24 zł/1l
114,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
146,98 zł/1l
146,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
279,80 zł/1l
279,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Fanola Keraterm, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
83,33 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SYOSS REPAIR Shampoo, 440 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
47,20 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

SYOSS 4015100814859, 440 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
86,11 zł/1l
37,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
OrofluidoOrofluido | Rozświetlający szampon do włosów suchych 1000ml
szampon dla promiennie pięknych włosów!
Delikatne oczyszczanie dla zdrowych włosów
Intensywnie nawilżająca pielęgnacja suchych włosów
Jedwabisty połysk dla promiennego wyglądu
Zalety produktu:
Najlepsze korzyści ze stosowania produktu
- Zwilż włosy wodą.
- Nałóż odpowiednią ilość szamponu na skórę głowy i włosy.
- Wmasuj delikatnie, aż do uzyskania piany.
- Dokładnie spłucz ciepłą wodą.
- W razie potrzeby powtórz aplikację.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony z kolekcji Orofluido zostały stworzone z myślą o włosach zniszczonych, specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
Revlon Professional - Orofluido Radiance Argan Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Orofluido z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
Szampon Revlon Professional Orofluido to czysty dla Twoich włosów. Ten wysokiej jakości szampon jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i zawiera między innymi trzy cenne naturalne olejki. Wnikają one głęboko w strukturę włosa, aby zapewnić włosom mnóstwo wilgoci i niezbędnych składników odżywczych. Dzięki nim włosy lśnią i mają gładkie wykończenie. Dzięki temu stają się one wyjątkowo miękkie i sprężyste, a także znacznie poprawia się ich rozczesywalność. Orofluido od Revlon Professional oczyszcza włosy wyjątkowo delikatnie i dokładnie. Przyjemnie jedwabista konsystencja przekształca się w bogatą, otulającą pianę, która zapewnia idealne rozprowadzenie składników aktywnych. n. Inspirowany bursztynem, wzorowany na wanilii, emanuje typowo orientalnym charakterem. Produkt nadaje się do codziennego stosowania. Nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy. Następnie dokładnie spłukać pod bieżącą wodą.
Orofluido Original Shampoo 1000 ml
"Orofluido | Szampon do włosów suchych 1000ml - Olejek arganowy - Nawilżenie - Jedwabisty połysk
szampon dla promiennie pięknych włosów!
Delikatne oczyszczanie dla zdrowych włosów
- Szampon Orofluido łączy w sobie moc wysokiej jakości olejku arganowego, olejku lnianego i olejku z trawy cypryjskiej, aby zapewnić delikatne i skuteczne oczyszczanie. Delikatnie usuwa brud i pozostałości po stylizacji, jednocześnie zachowując naturalne nawilżenie włosów. Rezultatem są świeże, czyste włosy, które nie są obciążone.
Intensywnie nawilżająca pielęgnacja suchych włosów
- Specjalnie dobrane składniki szamponu Orofluido zapewniają głęboką pielęgnację nawilżającą. Olejek arganowy jest bogaty w przeciwutleniacze i niezbędne kwasy tłuszczowe, które odżywiają włosy i chronią je przed szkodliwym wpływem środowiska. Szampon jest idealny do włosów suchych i zniszczonych, które wymagają nawilżenia i odżywienia.
Jedwabisty połysk dla promiennego wyglądu
- Po użyciu szamponu Orofluido włosy są nie tylko oczyszczone i nawilżone, ale także zyskują zapierający dech w piersiach jedwabisty połysk. Olej lniany pomaga wygładzić powierzchnię włosów i ograniczyć ich puszenie się. Włosy stają się lśniące i gładkie, co ułatwia ich układanie i nadaje im zdrowy, pełen życia wygląd.
Zalety produktu:
- Delikatne oczyszczanie: Delikatnie usuwa brud i pozostałości bez obciążania włosów.
- Nawilżanie: Zapewnia suchym włosom intensywne nawilżenie i wygładzenie.
- Formuła bogata w składniki odżywcze: Zawiera cenny olejek arganowy, który wzmacnia i chroni strukturę włosów.
- Jedwabisty połysk: Zmniejsza puszenie się włosów i zapewnia promienny, zdrowy wygląd.
- Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów: Idealny do włosów normalnych, suchych i zniszczonych.
Najlepsze korzyści ze stosowania produktu
- Szampon Orofluido oferuje luksusową pielęgnację włosów, która nie tylko oczyszcza, ale także intensywnie pielęgnuje i chroni. Dzięki unikalnej formule zapewnia zdrowe, promienne włosy, które łatwo się rozczesują i lśnią w każdym świetle. Podaruj swoim włosom rozpieszczanie, na jakie zasługują i poczuj różnicę, jaką mogą zrobić wysokiej jakości składniki!
- Zwilż włosy wodą.
- Nałóż odpowiednią ilość szamponu na skórę głowy i włosy.
- Wmasuj delikatnie, aż do uzyskania piany.
- Dokładnie spłucz ciepłą wodą.
- W razie potrzeby powtórz aplikację.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Argania Spinosa Kernel Oil, Cyperus Esculentus Root Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Glycerin, Parfum, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Pojemność:
- 1000 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Profesjonalny
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie szamponu:
- Ochrona koloru, Nawilżający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający
- Typ dozownika:
- Butelka
- Główne składniki:
- Olej arganowy
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Skład:
- Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Betaine, Decyl Glucoside, Argania Spinosa Kernel Oil, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Citric Acid, Disodium EDTA, Lauric Acid, Lauryl Alcohol Diphosphonic Acid, Methoxy PEG/PPG-7/3 Aminopropyl Dimethicone, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Pentylene Glycol, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Red 4 (CI 14700), Yellow 5 (CI 19140). B01647
Poczuj otulającą konsystencję /złocistego szamponu, który nawilży i wygładzi Twoje włosy, /pozostawiając je lśniące i delikatnie pachnące.
Dla kogo jest ten produkt?
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, które potrzebują długotrwałych efektów.
Kluczowe korzyści:
- Nawilża i wygładza włosy
- Zapewnia włosom połysk i miękkość
- Bezpieczny dla włosów farbowanych
- Pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry głowy
- Chroni przed możliwym dyskomfortem powodowanym przez środki powierzchniowo-czynne
- Zapach szamponu odpręża i poprawia samopoczucie
Formuła wegańska.
Szampon
Orofluido Nowy szampon Orofluido zawiera cenny olej arganowy, lniany i z orzechów tygrysich. Te trzy naturalne esencje łączą się, aby natychmiast stworzyć fantastyczny połysk. Wywołuje również uczucie lekkości na włosach, nie obciążając ich i nie pozostawiając nieprzyjemnego osadu. Szampon Orofluido delikatnie oczyszcza, chroni strukturę włosa i sprawia, że włosy są lekkie i niesamowicie lśniące. Nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować, aby zrelaksować skórę głowy. Dokładnie spłukać.
Przywróć piękno swoim włosom z Radiance Argan Shampoo. Jego formuła nawilża, wygładza i pomaga naprawić zniszczone włosy. Włosy wyglądają zdrowiej i pięknie błyszczą.
Szampon Rp Orofluido 1000 ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony z kolekcji Orofluido zostały stworzone z myślą o włosach zniszczonych, specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 1000 ml.
Revlon Professional - Orofluido Radiance Argan Shampoo 1000ml Cosmetics. For women.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Orofluido z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
Szampon Revlon Professional Orofluido to czysty dla Twoich włosów. Ten wysokiej jakości szampon jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów i zawiera między innymi trzy cenne naturalne olejki. Wnikają one głęboko w strukturę włosa, aby zapewnić włosom mnóstwo wilgoci i niezbędnych składników odżywczych. Dzięki nim włosy lśnią i mają gładkie wykończenie. Dzięki temu stają się one wyjątkowo miękkie i sprężyste, a także znacznie poprawia się ich rozczesywalność. Orofluido od Revlon Professional oczyszcza włosy wyjątkowo delikatnie i dokładnie. Przyjemnie jedwabista konsystencja przekształca się w bogatą, otulającą pianę, która zapewnia idealne rozprowadzenie składników aktywnych. n. Inspirowany bursztynem, wzorowany na wanilii, emanuje typowo orientalnym charakterem. Produkt nadaje się do codziennego stosowania. Nałożyć na wilgotne włosy i delikatnie wmasować we włosy i skórę głowy. Następnie dokładnie spłukać pod bieżącą wodą.
Orofluido Original Shampoo 1000 ml
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Revlon Professional Szampon do włosów z olejkiem arganowym, 1000ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8432225127873
- Numer producenta
- 7261036000
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Revlon Professional Szampon do włosów z olejkiem arganowym, 1000ml
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 8432225127873
- Numer producenta
- 7261036000
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
69,21 zł/1l
69,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Revlon Orofluido Radiance Argan, 500 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wymagające włosy, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Olej arganowy
112,30 zł/1l
56,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wymagające włosy, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Olej arganowy
146,88 zł/1l
36,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 250 ml
127,00 zł/1l
31,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon Orofluido Original Elixir, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Butelka
2 721,33 zł/1l
81,64 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

vidaXL Budki dla ptaków 4 szt. Drewno 12x12x22 cm
106,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Mówiąca pluszowa zabawka Chomik Powtórzenia Elektroniczna zabawka dla niemowląt Dzieci Powtórzenia Funkcja Mówiący pluszowy chomik Prezenty Retoo
19,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
125,64 zł/1l
31,41 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Revlon Orofluido, Krem, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Olej arganowy
30,69 zł/100ml
61,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
114,24 zł/1l
114,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
36,99 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A34 5G , 16,8 cm (6.6"), 6 GB, 128 GB, 48 MP, Android 13, Grafitowy
3 804,51 zł
Sprzedawca: G-Electronics

riess-ambiente Obrotowe krzesło designerskie EUPHORIA w kolorze musztardowożółtym, aksamit w stylu retro z ozdobnymi przeszyciami Krzesło do jadalni Krzesło z podłokietnikami Krzesło obrotowe
979,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organizer kuchenny nad zlew z ociekaczem, metal
149,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Lustro Aquamarin® Hollywood - z oświetleniem, 3 kolory światła, ściemniane, dotykowe, 15 świateł LED, 58 x 43 cm - lustro ścienne, lustro kosmetyczne, lustro teatralne, lustro do makijażu, lustro toaletowe
729,00 zł
-218,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
510,30 zł
Sprzedawca: Kokiska

Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
194,95 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Elektryczna maszyna do szycia Przenośna mini maszyna do szycia 2 prędkości Mini i podróżna maszyna do szycia Maszyna do szycia z podwójnym gwintem Pedał nożny Pedał nożny Retoo
28,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
135,90 zł
-8,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,28 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Odżywka wzmacniająca (włosy słabe i łamliwe) 1000ml
109,99 zł/1l
109,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy po zabiegu, Naprawa, Butelka
74,67 zł/1l
74,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
100,10 zł/1l
100,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Fanola - Botugen Mask 1000ml
46,08 zł/1l
46,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
172,66 zł/1l
83,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
90,20 zł/1l
90,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cena i wydajność świetne, bardzo dziękuję, chętnie jeszcze raz!
Jestem bardzo zadowolony, to było moje pierwsze zamówienie, zamówię tutaj ponownie! Znalazłem ten przedmiot tak tanio tylko gdzie indziej jako paczkę 3. Ale ten produkt nie zawiera związków siarki, więc jest dla mnie jedynym właściwym!
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l