5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Mydło W Płynie Tesori D'oriente Byzantium 300 Ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł-2%
51,28 zł / 1kg
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g46,47 zł/1kg
8,84 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mydło W Płynie Tesori D'oriente Kwiat Lotosu 300 Ml49,63 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente, Mydło w płynie Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
43,90 zł/1l
13,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło w płynie VIDAL - dzikie białe piżmo 300 ml
29,93 zł/1l
9,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia 8003510019601, Skóra, Mydło w płynie, Zmiękczający, Kolor Aqua, 300 ml, 1 szt.
24,50 zł/1l
7,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

PRIJA Mydło w płynie z żeń-szeniem 6 × 380 ml – wegańskie, do codziennego stosowania
1 187,92 zł/1l
451,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MALIZIA mydo w pynie, proteiny mleka ZAPAS 1litr
43,68 zł/1kg
45,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Tesori d'Oriente Mydło Mirra 125 g
70,40 zł/1l
8,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yope Mydło w płynie Wanilia & Cynamon, 500 ml
39,98 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Tesori DðOriente Mydło w płynie Hammam 300ml
50,00 zł/1l
15,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori DðOriente Hammam Mydło w płynie 125 g
320,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: TR8

Luksja Mydło w płynie AS Relaxing 500 ml
39,16 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Mydło w płynie Vitalita Limone 1l - Dermomed
9,61 zł/1kg
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Yope, Mydło Rabarbar i Róża 98%, 500 ml
81,16 zł/1l
40,58 zł
Sprzedawca: Tersorte

Palmolive, Mydło z pompką, Orchidea, 300 ml
61,57 zł/1l
18,47 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mydło w płynie Tesori d'Oriente Byzantium 300 ml
CARUNO
️
MYDŁO W PŁYNIE TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM 300 ML
Przenieś się w świat luksusowej pielęgnacji z mydłem w płynie Tesori d'Oriente Byzantium. Jego delikatna formuła nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również otula ją zmysłowym, orientalnym zapachem. Pozwól, by każdy dzień stał się wyjątkowym rytuałem, a Twoja skóra odzyskała jedwabistą gładkość i naturalne nawilżenie. Byzantium to esencja orientu zamknięta w butelce, która przemieni Twoją codzienną pielęgnację w prawdziwą ceremonię.
Tesori d'Oriente to włoska marka, która od lat tworzy kosmetyki inspirowane tradycjami piękna z różnych zakątków świata. Ich produkty łączą w sobie naturalne składniki, bogate aromaty i skuteczne formuły, aby zapewnić kompleksową pielęgnację ciała i zmysłów. Marka dba o środowisko naturalne, stosując ekologiczne opakowania i wspierając zrównoważony rozwój. Mydło w płynie Byzantium to idealny wybór dla osób, które cenią sobie luksus, naturalność i orientalne inspiracje.
Mydło w płynie Tesori d'Oriente Byzantium to doskonały sposób na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Jego delikatna piana oczyszcza skórę, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i pozostawiając ją świeżą i pachnącą. Orientalny zapach Byzantium działa relaksująco i odprężająco, pomagając zredukować stres i napięcie. Mydło jest odpowiednie do codziennego użytku, dla każdego rodzaju skóry. Może być stosowane zarówno do mycia dłoni, jak i całego ciała, zapewniając kompleksową pielęgnację i odżywienie.
- ️
Sekret skuteczności mydła w płynie Tesori d'Oriente Byzantium tkwi w jego unikalnej formule, która łączy w sobie naturalne składniki i orientalne aromaty. Mydło zawiera ekstrakty z roślin znanych ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, takich jak mirra i olejek arganowy. Mirra działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, a olejek arganowy nawilża i odżywia skórę. Dodatkowo, mydło zawiera glicerynę, która chroni skórę przed wysuszeniem i pozostawia ją gładką i miękką w dotyku. Wybierając mydło w płynie Byzantium, wybierasz luksus, naturalność i orientalną harmonię.
MYDŁO W PŁYNIE TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM
- Delikatnie oczyszcza skórę dłoni i ciała
- Nawilża i wygładza, pozostawiając skórę miękką
- Orientalny zapach Byzantium otula zmysły i relaksuje
- Idealne do codziennego użytku, dla każdego rodzaju skóry
- Inspirowane tradycyjnymi recepturami pielęgnacyjnymi
- Bogate w naturalne składniki, które dbają o skórę
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 410914
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 410914
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Mydło w płynie Tesori d'Oriente Byzantium 300 ml
CARUNO Numer: 8008970051635, PGD-40E4-410914. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Higiena/Kąpiel i prysznic/Mydła
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Mydło w płynie Tesori d'Oriente Byzantium 300 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Tesori Pumpseife 300Ml Byzantium
- Wysokość: 18.00
- Szerokość: 6.00
- Długość: 6.00
- Jednostka miary: szt
Tesori d'Oriente Byzantium Mydło w płynie 300 ml
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- CARUNO
- EAN
- 8008970051635
- Waga
- 250 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- w Opisie
- Producent
- CARUNO
- EAN
- 8008970051635
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krem Do Ciała Tesori D'oriente Byzantium Rosa Nera & Labdano 300 Ml
130,72 zł/1kg
32,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml
119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
20,54 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Kwiat Lotosu 300 Ml
49,63 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori D'Oriente Deo Spray Hammam 150ml
123,87 zł/1l
18,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Hammam, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Kiano Slim TV Travel Telewizor 24 cale | Telewizor LED HD - Matryca | Ładowarka samochodowa | HDMI USB | Dolby Audio | Potrójny tuner DVB-T2 | Czarny
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: 7way

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Ayurveda 300 Ml
42,73 zł/1l
13,17 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori D'oriente Płyn Do Kąpieli Byzantium Black Rose & Labdanum 500 Ml
38 283,33 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Japanese Rituals, Unisex, 100 ml, Nawilżający, Kwiat pomarańczy
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
16,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pościel Lumaland Premium Codzienna całoroczna poszwa na kołdrę (135x200cm) i poszewka na poduszkę (80x80cm) z zamkiem YKK - Czarna
95,95 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Odżywczo-Regenerujący Krem Do Ciała Tesori D'oriente Ayurveda Amla I Paczuli 300 Ml
115,20 zł/1kg
28,80 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy Perfumy, 100ml
216,30 zł/1l
21,63 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Perfumy Tesori D'oriente Persian Dream 100 Ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
9,70 zł/100ml
29,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori D'oriente Żel Pod Prysznic Wanilia I Imbir 250 Ml
46,96 zł/1l
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Odświeżacz Ayurveda 250 ml Tesori d'Oriente
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel Pod Prysznic Tesori D'oriente Orchidea Della Cina 250 Ml
211,80 zł/1l
52,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ARFA7

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dyfuzor Tesori d'Oriente Muschio Bianco 200 ml
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
298,30 zł/1l
29,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Żel Pod Prysznic Tesori D'oriente Mirra 250 Ml
52,72 zł/1l
13,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dezodorant spray Muschino Bianco 150ml - Tesori d'Oriente
200,73 zł/1l
30,11 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l