4,0



Na podstawie 1 opinii
Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,99 zł
9,99 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA338,52 zł/1l
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Dermomed mydło do rąk zapas Irys 5l10,00 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
SAGROTAN® 3025760 Wkład z aloesem85,72 zł/1l
21,43 zł
Sprzedawca: apohealth

DermoMed 8032680390807, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Argan, 1000 ml, 1 szt.
9,94 zł/1l
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło w płynie bez dozownika Muschio Bianco 1L - Dermomed
9,25 zł/1l
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Eloderma Argan, Rąk, Mydło w płynie, Butelka, Argan, Czarny, 1000 ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

PRIJA Mydło w płynie z żeń-szeniem 6 × 380 ml – wegańskie, do codziennego stosowania
1 187,92 zł/1l
451,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Luksja Mydło w płynie AS Relaxing 500 ml
39,16 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
46,47 zł/1kg
8,84 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płynne mydło arganowe 5 l – Dermomed
11,19 zł/1l
55,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło Hermes Barenia
1 450,40 zł/1kg
181,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

mydło w płynie sodasan Sensitive H3642 1l
40,16 zł/1l
40,16 zł
Sprzedawca: taleoo

mydło w płynie dalli
31,24 zł/1l
15,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori DðOriente Hammam Mydło w płynie 125 g
320,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: TR8

Mydło W Płynie Tesori D'oriente Muschio Bianco 300 Ml
42,73 zł/1l
14,99 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,82 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Yope Mydło w płynie Wanilia & Cynamon, 500 ml
39,98 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Frosch 5715, Mydło w płynie, 500 ml
141,02 zł/1l
70,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Luksja Mydło w płynie Relaxing 900 ml
48,20 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l to wyjątkowy kosmetyk, który da Ci uczucie delikatnej pielęgnacji i subtelnej elegancji. Wyprodukowane przez renomowaną firmę Dermomed, to mydło w płynie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Jego unikatowy skład oparty na delikatnym aromacie białego piżma przyjemnie otuli Twoją skórę, dodając subtelnego zapachu po każdym użyciu. Mydło ma pojemność 1 litra, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności ciągłego uzupełniania.
Mydło w płynie Crema di Sapone Mani Muchio Bianco 1l - Dermo Med
Odkryj niezwykłe uczucie świeżości i luksusu dzięki naszemu Mydłu w płynie Crema di Sapone Mani Muchio Bianco od renomowanej marki Dermo Med. To wyjątkowy produkt, który zadba o Twoją skórę z delikatnością, jakiej oczekujesz. Jego starannie opracowana formuła zapewnia doskonałą higienę i jednocześnie intensywnie nawilża, pozostawiając dłonie jedwabiście gładkie i miękkie.
Mydło w płynie Crema di Sapone Mani jest idealne dla tych, którzy cenią sobie zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. Jego łagodna kompozycja nie podrażnia skóry, czyniąc je odpowiednim nawet dla osób z wrażliwą skórą. Subtelny zapach Muchio Bianco otuli Twoje dłonie delikatnym aromatem, który utrzyma się na długo, zapewniając przyjemne doznania zmysłowe przy każdym użyciu.
A oto, co czyni nasze mydło tak wyjątkowym:
- Duża pojemność – 1 litr: Zapewnia długotrwałe użytkowanie, co przekłada się na ekonomię zakupu.
- Delikatna pielęgnacja: Idealna dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej.
- Subtelny zapach: Aromat Muchio Bianco zapewnia przyjemne doznania węchowe.
- Bezpieczna formuła: Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, dbając o Twoje zdrowie i środowisko.
Wybierz Mydło w płynie Crema di Sapone Mani Muchio Bianco i ciesz się doskonałą czystością oraz niepowtarzalnym zapachem. To inwestycja w jakość, której Twoja skóra potrzebuje każdego dnia.
- Waga
- 1200 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l
- Producent
- Dermo
- EAN
- 8054633831175
- Waga
- 1200 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l
- Producent
- Dermo
- EAN
- 8054633831175
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

DermoMed 8032680390807, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Argan, 1000 ml, 1 szt.
9,94 zł/1l
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Doccia Muschio Bianco Rilassan 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka elowa do kpieli Bagno Schiuma Bath Foam Muschio Bianco 1l - Malizia
10,49 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło w płynie VIDAL - dzikie białe piżmo 300 ml
29,93 zł/1l
9,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Malizia Mydo w pynie Argan & Vanilla 1000 ml opakowanie uzupeniajce
10,67 zł/1l
10,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dyfuzor Tesori d'Oriente Muschio Bianco 200 ml
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

el pod prysznic Doccia Talco Setificante 300ml - Malizia
22,33 zł/1l
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Odświeżacz w żelu White Musk, 140g
42,20 zł/1kg
8,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Eloderma Argan, Rąk, Mydło w płynie, Butelka, Argan, Czarny, 1000 ml
10,79 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło w płynie bez dozownika Muschio Bianco 1L - Dermomed
9,25 zł/1l
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

DermoMed 8054633839515, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
14,55 zł/1l
9,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

De’Longhi Magnifica ECAM290.51.B, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 467,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

PRIJA Mydło w płynie z żeń-szeniem 6 × 380 ml – wegańskie, do codziennego stosowania
1 187,92 zł/1l
451,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
236,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra, Mydło w płynie Mint & Lime, 500 ml
31,42 zł/1l
15,71 zł
Sprzedawca: Katomix

Philips Series 2300 EP2334/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Szary
1 744,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
120,40 zł/1l
30,10 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

VIDAL Żel pod prysznic Białe Piżmo 250 ml
24,52 zł/1l
6,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Generator zimnego dymu Cewka wędzarnicza Sparbrand - 4-kanałowa
306,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Pojedyńczy, Czarny, 2000 W, 220 - 240 V
260,74 zł
-30,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
230,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Chante Clair Muschino Bianco 220 ml
140,91 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Felce Azzurra 8001280034121, Płynny, 2140 ml, Cytryna, Wielobarwny, Jaśmin, Ambre
5,98 zł/1l
22,82 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Kojie San Nawilżające Mydło 2 sztuki „Skin Lightening Soap” - Mydło pod prysznic z olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa herbacianego



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
91,42 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
677,19 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l