4,9



Na podstawie 28 opinii
Kolor:
- Pokaż dostępne warianty
Pojemność:
10 l- 10 l
- 20 lPokaż dostępne warianty
Kanister na benzynę Kanister metalowy Kanister na paliwo 10 l zielony
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,99 zł
9,00 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kanistry zapasowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Uchwyt na kanistry 2x20 l + 2 kanistry 20 l + wylewka Zielony RAL 6003970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Więcej informacji o reklamie
5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor zielony RAL 6003970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Więcej informacji o reklamie
Kanister GELG o pojemności 20 litrów, kanister na benzynę, kanister na paliwo, kanister z uchwytem, uchwyt do kanistra, kanister z blachy stalowej wraz z wylewką… RAL6003546,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Więcej informacji o reklamie
Uchwyt GELG do metalowego kanistra na benzynę o pojemności 20 litrów, zielony (RAL 6003)377,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
118,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Kanister zapasowy 20L, stalowy, do przechowywania paliwa. Kanister metalowy, do benzyny, kanister zapasowy
184,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Kanister na benzynę Kanister na paliwo Metalowy kanister o pojemności 20 litrów na benzynę i olej napędowy Czarny RAL 9005
220,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Wylewka GELG do metalowych kanistrów na benzynę Zielony metalowy kanister na paliwo o pojemności 5, 10 i 20 litrów
106,00 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,29 zł
Sprzedawca: Katomix

ARNOLD 6011-X1-2002, 20 l, Metal, Czarny, 345 mm, 165 mm, 470 mm
409,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kanister na benzynę, pojemność 20 litrów, wykonanie zgodne z normą WM
5,56 zł/1l
129,57 zł
-18,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,21 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kanister na paliwo Kanister na paliwo, blacha stalowa, zielony 5 litrów
69,18 zł
Sprzedawca: baulando

Kanister Metalowy 20L
9,55 zł/1l
190,96 zł
Sprzedawca: AllSafe

Oxid7 Uchwyt wylewki do metalowego kanistra na paliwo 5l - Czarny
164,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Puszka Jerry 10L, metalowa, zielona, z certyfikatami UN i
24,31 zł/1l
243,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VALPRO kanister na paliwo pojemność 5 litrów cynk żółty RAL 1018 blacha stalowa L230xW120xH310mm
105,93 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kanister na benzynę ze stali nierdzewnej 10L zbiornik na paliwo zestaw zamienny zbiornik na olej napędowy beczka na olej zbiornik na benzynę z rurką rezerwa oleju napędowego
356,62 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Kanister na paliwo Oxid7, metalowy, 5 l, czerwony, z zakrętką *towar z wady*
34,00 zł/1l
169,99 zł
Sprzedawca: HaWaKo

IWH 87695 Kanister na paliwo IWH, plastikowy, 10 l, czerwony
82,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LEADZM, zbiornik zapasowy metalowy, 10 litrów, zestaw 4 sztuk, zbiornik na benzynę, zbiornik zapasowy do benzyny i diesla, kolor: oliwkowy
515,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GELG=metal + jakość + spójność
Pojemność: 10 litrów
blacha stalowa 0,8
Kanistry przeznaczone są do transportu i czasowego przechowywania płynów i produktów ropopochodnych.
Nasze kanistry są trwałe, estetyczne i bezpieczne.
Wysokiej jakości wykrawanie i dwustronna emulsja.
Kanistry wykonane są z głęboko tłoczonej blachy stalowej o grubości 0,8 mm.
Kanister na benzynę Kanister metalowy Kanister na paliwo 10 litrów zielony
Charakterystyka produktu:
- Materiał: blacha 0,8 mm
- Zatwierdzenie: UN, TUV, GOST-R, NATO
- bez szyjki wlewu (do nabycia osobno)
- Pojemność: 10 litrów
- Kolor: zielony
Wymiary
- Długość: 28 cm
- Szerokość: 39 cm
- Wysokość: 12 cm
- Waga: 2,45 kg
Bardzo wytrzymały, całkowicie metalowy kanister na paliwo o pojemności 10l. Szyjka kanistra wyposażona jest w zamykany mechanizm z korkiem, gumową uszczelką i blokadą zabezpieczającą przed otwarciem. Profilowane boki kanistra zapewniają sztywny kształt, dzięki czemu ścianki nie uginają się pod wpływem nacisku. Kanister jest wyposażony w praktyczny uchwyt na górze ułatwiający przenoszenie. Powierzchnia kanistra jest tradycyjnie oliwkowozielona w stylu wojskowym, materiał jest w ten sposób chroniony przed korozją. Lakierowanie odbywa się również od wewnątrz i skutecznie zapobiega korozji. Zamknięcie bagnetowe zapewnia szczelność i ogranicza przenikanie zapachów. Wnętrze zabezpieczone przed rdzą i zniszczeniem zawartości.
KANISTER METALOWY BENZ. 10l
- Producent
- GELG
- Pojemność
- 10 l
- Zawartość
- 10 l
- Wymiary
- 28 x 39 x 12 cm
- Waga
- 2.45 kg
- Materiał
- Metal
- EAN
- 5901466400043
- Numer producenta
- GSHB_unimet_5901466400043
- Producent
- GELG
- Pojemność
- 10 l
- Zawartość
- 10 l
- Wymiary
- 28 x 39 x 12 cm
- Waga
- 2.45 kg
- Materiał
- Metal
- EAN
- 5901466400043
- Numer producenta
- GSHB_unimet_5901466400043
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wylewka GELG do metalowych kanistrów na benzynę Zielony metalowy kanister na paliwo o pojemności 5, 10 i 20 litrów
106,00 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,29 zł
Sprzedawca: Katomix

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plastik, Zielony, 1,3 kg
5,93 zł/1l
118,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Kanister zapasowy 20L, stalowy, do przechowywania paliwa. Kanister metalowy, do benzyny, kanister zapasowy
184,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Automatyczna wylewka do kanistra na paliwo Valpro 5+10l
64,06 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kanister na benzynę, pojemność 20 litrów, wykonanie zgodne z normą WM
5,56 zł/1l
129,57 zł
-18,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,21 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Kanister na paliwo OXID7 5 litrów | Odporny na promieniowanie UV | Lakier alkidowo-amoniakowy odporny na benzynę | Stal | Niebieski
34,51 zł/1l
172,54 zł
Sprzedawca: HaWaKo

Invertorový Generátor Isg 2000-2
2 287,35 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Oxid7 Uchwyt wylewki do metalowego kanistra na paliwo 5l - Czarny
164,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

SONGMICS Markiza boczna aluminiowa, 160 x 300 cm, 280 g/m², wysuwana, osłona przeciwwiatrowa, ochrona przed słońcem, idealna na balkon i taras, kolor antracyt, model GSA160G
766,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lumarko

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Kompostownik 2-komorowy czarny 800 L MODULE COMPOGREEN IKLM800C-S411
308,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Namioty kempingowe Namiot plecakowy Namiot kempingowy na zewnątrz Lekki namiot jednoosobowy do biwakowania na zewnątrz, zielony
352,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

kanister-vertrieb® 8 sztuk kanistrów o pojemności 25 litrów (25 l) – kanistry na wodę do kempingu i na świeżym powietrzu, przeznaczone do kontaktu z żywnością, kolor naturalny, wraz z etykietą (8x25knn)
313,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
1 114,30 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Elektryczny grzejnik olejowy TROTEC TRH 20 E (2000 W, 3 ustawienia ciepła, termostat, 4 kółka, praktyczny zwijacz kabla, zintegrowany uchwyt)
417,70 zł
-29,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
388,28 zł
Sprzedawca: Katomix

SoBuy FBT42-N Stolik kawowy zestaw 2 stolików Sofa Stolik kawowy Stolik boczny
171,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Kanister na paliwo Kanister na paliwo, blacha stalowa, zielony 5 litrów
69,18 zł
Sprzedawca: baulando

Kabel do ładowania z Lightning na USB C iPhone 14 / 13 / 12 / 11 Pro Max Mini / XS / XR / SE 2020 / iPad / kabel do transmisji danych
252,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

tillvex altana 3x3m antracyt wodoodporna | składana altana pop-up z regulacją wysokości | namiot ogrodowy ochrona UV 50+ | namiot imprezowy z torbą do ogrodu
383,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Elektryczna ręczna pompa wodna Pompa paliwowa Pompa kanistrowa Pompa ssąca do różnych cieczy Pompa transferowa Olej napędowy Odzysk wody
20,89 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
202,00 zł
-6,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

Zestaw uszczelniaczy do opon bezdętkowych "Basic
191,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
178,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

25.2V akumulator 6000mAh V11 V15 do odkurzacza Dyson V11 SV15 SV16 Absolute Extra V11 Animal Extra V11 Complete Extra V11 Fluffy Extra
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

grill gazowy tepro Bloomfield, 2 palniki o mocy ok. 3 kW każdy, powierzchnia grillowania: ok. 40,5 x 44,5 cm
1 411,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Wymienna uszczelka do kanistra paliwa Valpro L.54mm W.49mm H.4,8mm 5 sztuk w opakowaniu.
84,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

SONGMICS Regał magazynowy z 5 półkami, 200 x 100 x 50 cm, nośność do 875 kg (120 kg na półkę), regał do dużych obciążeń, półki o regulowanej wysokości, wzmocniona stalowa rama, srebrny GLR050E01
Używany
266,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kanister na benzynę 10 litrów
Materiał MetalPojemność 10 l
Ładny, poręczny kanister dobrej jakości. Jedna uwaga krytyczna dotyczy klapki pokrywy. Podczas otwierania uderza o uchwyt kanistra i ponownie się zamyka, co jest denerwujące podczas nalewania bez szyjki wlewu. Więcej miejsca można uzyskać, przechylając uchwyt na bok lub w podobny sposób. Wniosek: Niemniej jednak ładny kanister, poręczny, pięknie wykończony i spełniający swoje zadanie. Zalecany zakup (kup z szyjką wlewu)!
Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kanister
Materiał MetalPojemność 10 l
Satysfakcja.
Oceniono dnia 2 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidne i dobre, szczelne zamknięcie
Materiał MetalPojemność 20 l
Kanister zgodny z opisem. Robi dobre pierwsze wrażenie. Zamknięcie szczelne i szczelne z pęknięciem do zabezpieczenia
Oceniono dnia 21 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie ma na co narzekać!
Materiał MetalPojemność 20 l
Dostawa bez żadnych problemów, jakość optymalna!
Oceniono dnia 27 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy artykuł
Materiał MetalPojemność 10 l
Bardzo dobra jakość. Szybka dostawa. Zdecydowanie polecam
Oceniono dnia 29 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kanister metalowy 10 litrów
Materiał MetalPojemność 10 l
Świetny kanister na benzynę, szybka dostawa i super opakowanie.
Oceniono dnia 12 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko doskonałe
Materiał MetalPojemność 10 l
Wszystko doskonałe
Oceniono dnia 11 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Materiał MetalPojemność 10 l
Produkt jest w porządku. Czas dostawy super. Cena OK.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor zielony RAL 6003



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

20-litrowy metalowy kanister na benzynę, czarny, z wylewką, i UN, przeznaczony do przechowywania paliw



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

5 x metalowy kanister na benzynę i olej napędowy o pojemności 20 litrów, kolor czerwony (RAL 3020)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanistry 2x20 l + 2 kanistry 20 l + wylewka Zielony RAL 6003



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanistry 2x20 litrów + 2 kanistry 20 l + wylewka, czarny RAL 9005



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
970,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Kanister GELG o pojemności 20 litrów, kanister na benzynę, kanister na paliwo, kanister z uchwytem, uchwyt do kanistra, kanister z blachy stalowej wraz z wylewką… RAL6003



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
546,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt GELG do metalowego kanistra na benzynę o pojemności 20 litrów, zielony (RAL 6003)



3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
377,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Czarny uchwyt na kanister Uchwyt na metalowy kanister na benzynę 20 litrów GELG



3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
373,62 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzynę 10L do paliw Przechowywanie płynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
241,69 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

20-litrowy metalowy kanister na benzynę i olej napędowy z pompą ręczną BIG 10L/min



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
297,94 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzyne 20L do paliw Magazynowanie plynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
187,20 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Kanister na benzynę Kanister na paliwo Metalowy kanister o pojemności 20 litrów na benzynę i olej napędowy Czarny RAL 9005



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
220,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Kanister na benzynę, metalowy kanister na paliwo o pojemności 20 litrów, przeznaczony do benzyny i oleju napędowego, kolor czerwony RAL 3020



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
220,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Czarny uchwyt na kanister Uchwyt na metalowy kanister na benzynę 20 litrów GELG



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
207,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt na kanister GELG do metalowego kanistra na benzynę 20 litrów - metalowy kanister czerwony (ral 3020)
208,59 zł
Sprzedawca: misterkanister

KOTARBAU® Metalowy kanister na benzyne 5L do paliw Przechowywanie plynów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
139,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,93 zł/1l

KANISTER Uchwyt do metalowego kanistra na benzynę o pojemności 20 litrów Uchwyt do metalowego kanistra Pas mocujący



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
195,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Uchwyt GELG do metalowego kanistra na benzynę KANISTER 10 litrów, metalowy kanister w kolorze piaskowym (RAL 1001)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,00 zł
Sprzedawca: misterkanister

Stal nierdzewna paliwo can Osculati 18.348.20
438,18 zł
-10,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
427,53 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver

GELG kanister na benzynę metalowy 5l czerwony, kanister zapasowy kanister na olej napędowy kanister olejowy
178,79 zł
Sprzedawca: misterkanister