4,6



Na podstawie 29 opinii
Składana ławka treningowa Wiltec do 230 kg ze stojakiem na sztangę Wielofunkcyjna ławka skośna i płaska Ławka gimnastyczna Regulowana ławka treningowa do ćwiczeń ze sztangą i hantlami w domu Fitness
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
528,99 zł
33,52 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Ławki do ćwiczeń i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Więcej informacji o reklamie
DH FitLife Składana ławka do wyciskania, regulowana, skośna i płaska, wielofunkcyjna do treningu pleców i brzucha505,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife

Więcej informacji o reklamie
ŁAWKA DO ĆWICZEŃ regulowana TRENINGOWA ze STOJAKAMI pod sztangę WYCIĄG528,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sapphire

Więcej informacji o reklamie
Ławka treningowa ze stojakiem, zestawem sztang i hantli 60,5 kg1 266,99 zł
-34,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 232,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Wielofunkcyjna ławka treningowa Physionics® - regulowana, półka, butterfly, lat pull-down, curl desk, leg extension, leg curler - stacja siłowa, stacja fitness, ławka treningowa, ławka fitness, stacja do dipów
860,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Physionics Wielofunkcyjna ławka siłowa, 120 x 47 cm
553,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Physionics Stojak na sztangę i przysiady, nośność 100 kg
502,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Physionics Wielofunkcyjna ławka siłowa , 116x33x48-120 cm
431,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Ławka do ćwiczeń z półką na sztangę Zipro Core – składana ławka do wyciskania na płaskiej ławce z drążkiem do dipów. Obciążenie do 230 kg. Oszczędność miejsca.
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

THUNDER® VIGOR-C Ławka do wyciskania z wieżą do podciągania i stojakiem na sztangę| ławka treningowa z regulacją motylka| maksymalne obciążenie 120kg
1 102,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sellBEST

Stojak na hantle 610200 czarny, stalowy, dwuczęściowy, udźwig 200 kg, czarny
269,94 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Krzesło do jogi stołek do stania na głowie krzesło do stania na głowie ławka na siłownię wielofunkcyjny stołek pomocniczy krzesło treningowe dla rodziny
283,80 zł
Sprzedawca: Easybuy

Ławka wielofunkcyjna HOMCOM, ławka treningowa, stacja do ćwiczeń, ławka skośna, stacja fitness, sprzęt fitness, stal 165 x 68 x 114 cm
358,90 zł
-35,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
323,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Ławka treningowa HOMCOM Ławka skośna wielofunkcyjna do ćwiczeń brzucha regulowana stalowa czarna 64 x 146 x 73,5-85 cm
488,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Ławka fitness Christopeit AB1000
Używany
450,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Duża ławka pod sztangę MARBO MH-L107 2.0
778,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lofthouse

Ławka do ćwiczeń 6 w 1, wielofunkcyjna, regulowana ławka fitness, ławka skośna ze stali, czarna | 175 x 139 x 127 cm | Wyciskanie na ławce, maszyna do ćwiczeń motylkowych, maszyna do prostowania nóg
673,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SUGIFTGmbH

Ławka treningowa Marbo Sport SG-11 Akcesoria fitness
342,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lofthouse

ŁAWKA regulowana DO ĆWICZEŃ TRENINGOWA ze STOJAKAMI pod sztangę WYCIĄG
848,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sapphire

HAMMER Schrägbank Force 2.0, Regulowana ławka treningowa, 200 kg, Dom, Płaskie i pochyłe, Czarny, 520 mm
1 957,20 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- [Wszechstronna regulacja] - Regulowany stojak na hantle i dostosowywane siedzisko wielofunkcyjnej ławki umożliwiają wykonywanie różnych ćwiczeń, od wyciskania na ławce płaskiej po skośną, zapewniając wszechstronny trening.
- [Duża nośność] - Dzięki maksymalnej nośności wynoszącej 230 kg, ta ławka treningowa jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.
- [Konstrukcja oszczędzająca miejsce] - Mechanizm składania sprawia, że ławka jest łatwa do przechowywania, idealna do małych przestrzeni mieszkalnych.
- [Solidna konstrukcja] - Wykonana z wysokiej jakości stali, zapewnia długotrwałe użytkowanie i stabilność podczas każdego treningu.
- [Zwiększony komfort] - Wyściełane piankowe podkładki zapewniają maksymalny komfort i wsparcie podczas intensywnych treningów.
Dzięki ławce z obciążeniem otrzymujesz wielofunkcyjny sprzęt fitness do swojego domu. Można ją włączyć do rutyny sportowej na różne sposoby i jest idealnym dodatkiem do treningu z hantlami i sztangą (brak w zestawie), na przykład.
Ławka posiada stojak o maksymalnej nośności 100 kg na sztangę. Solidna ławka do wyciskania wykonana jest ze stali i zaprojektowana do maksymalnej nośności 230 kg. Miejsca do siedzenia i leżenia są pokryte wygodną piankową wyściółką, którą po treningu można łatwo wytrzeć wilgotną szmatką. Całą powierzchnię do leżenia można następnie złożyć tak, aby znajdowała się w jednej linii z ramą ławki. W ten sposób ławkę można schować, aby zaoszczędzić miejsce. Wysokość podstawy stojaka na sztangę można regulować w zakresie 91-111 cm, a powierzchnię do leżenia można również ustawić w różnych pozycjach.
Ławka do wyciskania ciężarów pozwala na urozmaicenie treningu. Klasyczne ćwiczenia obejmują wyciskanie sztangi na mięśnie klatki piersiowej i uginanie bicepsów. Jednak mięśnie pleców można również skutecznie wzmocnić za pomocą ćwiczeń takich jak wiosłowanie hantlami na jednym ramieniu. Jest to idealna przeciwwaga dla codziennej pozycji siedzącej i wynikającego z niej bólu pleców, szyi i ramion. Ponadto siedzisko i uchwyty obok stojaka na sztangę można wykorzystać do różnych rodzajów dipów. Wzmacnia to między innymi triceps, wykorzystując jedynie masę ciała. Sama ławka może być również używana jako stepper. Wchodzenie i schodzenie z ławki wzmacnia mięśnie nóg i pośladków. Ćwiczenie to jest możliwe z masą ciała i dodatkowymi obciążnikami.
Wymiary
Całość: 1160 x 550 x 1110 mm
Powierzchnia do siedzenia i leżenia: 1100 x 240 x 45 mm
Wysokość stojaka na sztangę: 910-1110 mm
Materiał
Stal Q195
Obciążenie
Całość: 230 kg
Stojak na sztangę: 100 kg
- Producent
- Wiltec
- Materiał
- Stal
- Długość
- 124 cm
- Szerokość
- 60 cm
- Z możliwością regulacji wysokości
- Tak
- Waga
- 15.78 kg
- Maksymalne obciążenie
- 230 kg
- EAN
- 4251548130650
- Numer producenta
- 63013
- Producent
- Wiltec
- Materiał
- Stal
- Długość
- 124 cm
- Szerokość
- 60 cm
- Z możliwością regulacji wysokości
- Tak
- Waga
- 15.78 kg
- Maksymalne obciążenie
- 230 kg
- EAN
- 4251548130650
- Numer producenta
- 63013
Pasuje również do tego

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 10 kg, 31 mm
4,47 zł/1kg
134,00 zł
-40,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,80 zł
Sprzedawca: Kokiska

vidaXL Zestaw sztang i hantli 30 kg
319,20 zł
-12,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
306,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

ENERGETICS 66128001013, Standardowy, Żeliwny talerz obciążeniowy, 1,25 kg, Czarny, Okrągły, 2,5 kg
134,56 zł/1kg
168,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

MOVIT Profesjonalny chromowany wałek 120 cm, 7,9 kg
41,64 zł/1kg
279,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu
13,03 zł/1kg
132,86 zł
Sprzedawca: Enero

Gryf krótki z zaciskami bez obciążeń 2,25 kg
32,50 zł/1kg
78,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zestaw 2 hantli Yaheetech 30 kg z regulacją, 16 talerzy, z blokadą gwiazdową i antypoślizgowym uchwytem
167,09 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Philips Daily Collection HD2581/90, 2 kaw., Czarny, Plastik, Obrotowy, 830 W, 220-240 V
197,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Sztanga Movit® SZ - 120 cm. średnica 30 mm, 7 kg, do 150 kg, - sztanga do loków, sztanga do loków, sztanga do loków, sztanga SZ, podnoszenie ciężarów, trening siłowy
17,55 zł/1kg
168,00 zł
-50,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,60 zł
Sprzedawca: Kokiska

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

VirtuFit Gietijzeren Halterschijf 20 kg Czarny 30 mm
11,55 zł/1kg
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Zestaw hantli MOVIT 2 x 10 kg
241,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

tillvex markiza balkonowa 400 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
583,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Bateria kuchenna Homelody z prysznicem, obrotowa bateria kuchenna 360°, 4 funkcje natrysku, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej, czarna
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

S-012 RC Stunt Car 4WD 2.4 GHz RC Stunt Car 360° Offroad Car z czujnikiem gestów, prezent dla dzieci i chłopców
178,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Physionics Stojak na sztangę i przysiady, nośność 100 kg
502,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
210,64 zł
Sprzedawca: SovaMax

Apple iPad Air 5 (2022) Wi-Fi 64 GB szary Bardzo dobry
Odnowiony
2 696,01 zł
Sprzedawca: NESATEC

Sztanga z zestawem obciążników 60 kg
531,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Grill obrotowy Grill ogniskowy z garnkiem i 2 uchwytami do łososia 2341
1 002,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Szafka RTV Selsey Veldio, biała, z frezowanym frontem, szerokość 175 cm
1 169,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

vidaXL Zestaw hantli +2 sztangi 30,5 kg
271,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ławka
Świetnie, w zupełności wystarcza do domowej siłowni
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super artykuł
Jest dobrej jakości i łatwy w montażu!
Oceniono dnia 30 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ławka domowa
Ławka spełnia wszystko, co powinna. Super stosunek wydajności do ceny.
Oceniono dnia 9 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super ławka treningowa
Tak, wszystko jest w porządku. Szybka dostawa i towary są również świetne .
Oceniono dnia 7 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Składana ławka treningowa LUXTRI
dobry produkt jest bardzo stabilny
Oceniono dnia 21 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy stosunek ceny do wydajności
Szybka dostawa, stabilna konstrukcja, kilka opcji regulacji, świetny stosunek ceny do wydajności.
Oceniono dnia 13 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ławka do ciężarów
Świetna za tę cenę i dobra do utrzymania sprawności
Oceniono dnia 26 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super inwestycja. Dobra jakość
Super inwestycja. Dobra jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(218)Liczba wystawionych ocen: 218
290,00 zł
Sprzedawca: AREBOS

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:50 malinowy
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:56 sanitaire
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:60 seledynowy
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:48 klementynka
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:51 iris
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:45 bananowy
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Stół do masażu, ławka inwersyjna z szarą ramą, różne kolory, kolor:49 poppy
3 796,96 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Maszyna do prostowania nóg, regulowane oparcie i podparcie uda, stal
2 584,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Regulowana wielofunkcyjna ławka treningowa VS1 czarna
720,51 zł
Sprzedawca: MOTEA-ONLINE

Ławka do sztangi, regulowana, stal o dużej wytrzymałości
1 926,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

ŁAWKA DO ĆWICZEŃ regulowana TRENINGOWA ze STOJAKAMI pod sztangę WYCIĄG
528,00 zł
Sprzedawca: Sapphire

Ławka do ćwiczeń z regulacją, wielostanowiskowa stacja fitness, stal
1 123,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Ławka Treningowa, Ławka Treningowa Ze Schowkiem I Taśmami Oporowymi, Regulowana Ławka Fitness Do Podnoszenia Ciężarów, Trening Siłowy, Lite Drewno
1 369,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Ławka do ćwiczeń, regulowana, składana, do siłowni domowej
1 355,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Wielofunkcyjna ławeczka do ćwiczeń w domu
1 065,04 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Ławka do ćwiczeń SP-WB-003-B, czarna/czerwona, wielofunkcyjna, składana, 189 x 153 x 135 cm
599,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Ławka Treningowa Ławka Treningowa Z Prasą Do Nóg, Podpórką Pod Hantle, Podłokietnikiem, Do Treningu Siłowego, Czarno-Biała
1 202,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Ławka fitness Christopeit AB1000



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
Używany
450,00 zł
Sprzedawca: Homefitness